Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní klienti pri odovzdávaní jednoizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojná predávajúca bytu v Prievidzi, obchod zastrešovala realitná maklérka Ing. Alexandra Bernátová.
Spokojní klienti prenájmu bytu v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Lucia Marhefková.
Spokojný kupujúci rodinného domu v okrese Lučenec, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Naša spokojná klientka z Prievidze, ktorá cez HALO reality kupovala aj predávala nehnuteľnosť nám doniesla takúto krásnu tortou s našim logom. Ďakujeme za krásne prekvapenie a prajeme, nech sa dobre býva. Obchod zastrešovala manažérka M. Makovinská.
Spokojná kupujúca pri odovzdávaní bytu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojná predávajúca a kupujúca po podpise zmlúv od dvojizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojní kupujúci pozemku v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková..
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní bytu v Hnúšti, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojný kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Partizánske, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná predávajúca a kupujúca pri odovzdávaní bytu v okrese Senica, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Spokojní klienti pri odovzdávaní trojizbového bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojné klientky, predávajúca a kupujuca po podpise kúpnych zmluv na jednoizbový byt v Trenčíne. Obchod zastrešovala realitná maklérka M. Makovinská.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní trojizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojní kupujúci pri preberaní dvojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala manažérka pobočky Ing. Katarína Paršová.
Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Komárno, po podpise v kancelárii HALO reality Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.