Overená nehnuteľnosť od profesionálov v realitách

Predaj, pozemok-záhrada 424 m² Láb - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

pozemok pre záhradu - predaj Láb
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj menší pozemok s výmerou 424 m² na Záhorí, v pokojnej a vyhľadávanej obci Láb (MA - 11 km, BA - 32 km, Rakúsko - 14 km). Pozemok je vzhľadom na atypický trojuholníkovitý tvar vhodný na umiestnenie chatky alebo malého rekreačného domu, ideálne na malý mobilný dom alebo sa dá využiť aj len ako záhradka - treba vidieť. Nachádza sa v zastavanej časti obce, elektrika a verejný vodovod sú pri hranici pozemku, kanalizácia je plánovaná. V obci je kompletná občianska vybavenosť (škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchody), výborná dostupnosť, komfortné, pokojné bývanie v blízkosti prírody s možnosťou prechádzok, cykloturistiky, na svoje si prídu aj rybári a hubári. Výborná ponuka + cena = maklér odporúča.

Mgr. Beáta Ninisová

0911... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT beataninisova[at]haloreality.sk 0911 127 197

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53816 beataninisova[at]haloreality.sk 15000
15 000 €
MA-53816VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
424 m²
len v hotovosti
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Ďakujeme za ochotu, odbornosť, prístup a profesionalitu. Šarlota Hupková

Velka spokojnost pri kupe, p.Ninisova je jednicka,velka vdaka.

Veľmi dobrá spolupráca, skvelá komunikácia, dobré rady. Ďakujem

Boli sme nesmierne spokojny s p.Ninisovou. Dakujeme za vsetko ste jednicka.

Pani maklérka bola hneď pri prvom telefonickom kontakte príjemná, jej reakcia bola pohotová a okamžite sme sa dohodli na stretnutí a obhliadke...

P. Ninisovej by som sa rád poďakoval za profesionálny prístup, promptný priebeh obchodu ako aj ľudský prístup. Viem, aká je práca makléra náročná a o to viac si vážim jej...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU