Naučíme vás to

Pridajte sa k profesionálom v realitách a získajte výhody HALO

Sme prvá voľba pri štarte v realitách

99% našich maklérov túto prácu nikdy nerobilo

Top provízie, marketing a služby

Staňte sa aj vy overeným profesionálnym maklérom

Kariéra - realitný maklér

Naštartujte vašu realitnú kariéru profesionálneho makléra u nás v HALO reality. Vychovávame realitných profesionálov už viac ako 12 rokov, ak aj vy chcete patriť v obchodovaní s nehnuteľnosťami medzi nich a rozvíjať svoje znalosti v realitnom odbore, ste na správnom mieste.

Bezplatné školenia, semináre

Andrea Kovarčíková, manažér kancelárie N. Zámky

HALO reality si zakladá na vzdelaní každého spolupracovníka. Pravidelné semináre a online školenia niekoľkokrát ročne a to úplne zadarmo pre všetkých svojich spolupracovníkov.

Služby a profesionalita

Ing. Katarína Paršová, manažérka Bratislava

Vedeli ste, že vďaka profesionalite a systému fungovania máme od klientov už viac ako 3500 pozitívnych recenzií? Aj to je dôvod, prečo som v HALO reality.

Inzercia na prvom mieste

Michal Kamenský, manažér Rimavská Sobota

Nehnuteľnosti svojích klientov sú inzerované na 200 inzertných weboch a našu reklamu nájdete aj v top časopisoch, rádiach či dokonca TV. HALO reality neprehliadnete.

Žiadne poplatky ani licencie

Ing. Hana Dubovská, manažér Banská Bystrica

HALO reality nie je franšíza. Neplatím žiadne vstupné, ročné poplatky za licencie, či pravidelné školenia. Moje jediné náklady sú telefón, cestovné a ako manažér, nájom kancelárie.

Žiadne predajné limity, ani sedenie v kanceláriách

PhDr. František Spišák, maklér Poprad

Pre mňa je dôležitá maximálna voľnosť, žiadne povinné sedenie v kanceláriách, reporty, hlásenia a podobne. Prácu makléra som začal dokonca popri inej práci.

Jedinečný informačný systém

Mgr. Marián Hlavna, PhDr., manažér Liptovský Mikuláš

Informačný systém vyvíjaný špeciálne pre nás od roku 2008, ktorý je neustále vylepšovaný aj podľa mojích požiadaviek. Od kompletnej správy, po automatické generovanie faktúr.

Provízia bez zavádzania s množstvom bonusov

Martina Makovinská, manažérka Prievidza

HALO reality je fér. Nestane sa vám, že vám pred výpočtom vašej provízie odrátajú náklady na kanceláriu, kolky, právnika a iné poplatky. Dopredu viete, koľko dostanete.

Súkromná inzercia z celej SR v našom systéme

Dušan Požgay, maklér Bratislava

Už nehľadám, obvolávam. Súkromnú realitnú inzerciu mám automaticky v našom systéme zo všetkých najnavštevovanejších webových stránok a to podľa lokality v ktorej pôsobím.

Sme prvá voľba záujemcov o prácu na realitnom trhu

Pridajte sa k nim aj vy. Vďaka prepracovanému školiacemu programu sa aj z vás môže stať profesionálny realitný maklér. Je to na vás, či dáte prednosť už viac ako desaťročným skúsenostiam a prepracovaným IT systémom a marketingom pred inou ponukou. Náš systém práce vám ušetrí veľa času a vám ostanú príležitosti na viac realitných obchodov a tým aj k vyššiemu zisku. Skôr ako sa rozhodnete, pozrite si našu stránku a nezabudnite, že váš život môžete zmeniť práve vyplnením formuláru nižšie. Veď kto povedal, že celý život musite robiť to, čo doteraz.

 • 95% našich spolupracovníkov prácu realitného makléra nikdy predtým nerobilo. Vďaka nám sa naučili, ako sa stať profesionálnymi predajcami nehnuteľností.
 • máme svoj školiaci program - Realitnú akadémiu HALO reality, ktorá je presne šitá na mieru ako začínajúcim maklérom, tak aj tým, ktorí v realitách pracujú už dlhší čas. Je založená na dlhoročných skúsenostiach nás a našich kolegov.
 • manažéri pobočiek majú odborné skúsenosti so sprostredkovaním nehnuteľností a veľmi radi vám pomôžu pri naštartovaní kariéry. Naučíme vás to aj v prípade, že pracujete úplne v inej profesii.
 • makléri dokážu predávať len ak im zabezpečíme dostatočnú reklamu. Inzerujeme na približne 200 realitných weboch a celkovo zabezpečujeme najväčšiu marketingovú podporu na slovenskom realitnom trhu.
 • najlepší makléri si môžu postupne otvoriť pobočku a riadiť si svoj tím maklérov, čím získavajú podiel z obratu v danej lokalite.
 • žiadny maklér našej spoločnosti neplatí poplatky za kancelárie, právne služby, inzerciu, firemné akcie, poplatky spojené s katastrom, prístup do firemného systému, školenia a semináre a pod., jednoducho napísané 0€ za mesiac :-)

Zmenťe vašu profesiu, naučíme to aj vás

Že ste to nikdy predtým nerobili? Nevadí! Kto povedal, že musíte robiť celý život to, čo doteraz.

Pre koho pozícia realitný maklér je vhodná:

 • ste podnikavý, komunikatívny, máte reprezentatívne vystupovanie na verejnosti, ste časovo flexibilný, cieľavedomý, ctižiadostivý, ochotný neustále sa vzdelávať a učiť sa nové veci, empatický ku svojím klientom, zodpovedný, chápete silu reklamy a marketingu a chcete aby sa vám práca stala osobným koníčkom.
 • vaším cieľom je zabezpečiť si ročný príjem 30.000 EUR a viac a ste si vedomý, že ako zamestnanec to nikdy nedokážete.
 • ste časovo neobmedzený. Pevná pracovná doba Vám nikdy nevyhovovala.
 • máte svoju pracovnú sebadisciplínu a viete, že nepotrebujete nikoho, aby vás do práce neustále naháňal a tlačil.

Pre koho pozícia realitný maklér nie je vhodná:

 • pracujete na smeny, 12-tky, poobedné, alebo v práci, v ktorej nemôžete telefonovať alebo si nemôžete občas odbehnúť.
 • nedokážete sa samovzdelávať a nie ste samostatný pri práci.
 • nechcete, aby ľudia okolo vás vedeli, že pracujete ako realitný maklér.

Rozdelili sme bonusy viac ako 115 000€ pre HALO maklérov za rok 2023

U nás navyše k provízii najväčšie bonusové odmeny maklérom a manažérom na slovenskom realitnom trhu.

Kariéra u nás

Požadujeme:

 • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, čistý register trestov, komunikatívnosť, základy práce s PC, dostatok voľného času.

Ponúkame:

 • nadštandardné ohodnotenie bez zavádzania a skrytých odpočtov, žiadne mesačné poplatky/licencie/príspevky
 • preplácema kolky aj náklady na právne zmluvy k predaju nehnuteľnosti (maklér nič navyše nehradí ani si nestrháva z odmeny)
 • až 50% z odmeny z vybavenej hypotéky klientovi cez nášho partnera
 • u nás jedinečná možnosť zarábať aj za obhliadky nehnuteľností
 • firemný školiaci program, pravidelné mesačné vyplácanie, žiadna pevná pracovná doba
 • kariérny rast s možnosťou vybudovania vlastnej pobočky. Kariéra vo firme s množstvom firemných akcií, v dobrom kolektíve, v pohodovej atmosfére (u nás si všetci tykáme).
 • firemné auto - na mesiac s plnou nádržou (pre makléra mesiaca)
 • 20-30% zľava na mobilný paušál pre seba aj celú rodinu až u dvoch mobilných operátorov
 • najprofesionálnejšia bezplatná osobná stránka realitného makléra
 • a iné bonusy

Pôsobisko:

 • všetky obce Slovenska

Voľnosť nadovšetko

U nás žiadne vysedávanie v kancelárii a nazačiatok možnosť práce aj popri zamestnaní, materskej...
Všetko vás naučíme v našej Realitnej akadémii HALO reality.

ZOZBRAZIŤ ĎALŠIE VIDEA

Kde všade ste o nás mohli počuť alebo nás vidieť

HALO reality si zakladá na prepracovanom marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách.

TOP informačný systém - najlepší na slovenskom realitnom trhu

Podľa naších informácii má len 5 realitných kancelárii na Slovensku vlastný interný IT tím, ktorý neustále vyvíja a zdokonaluje informačný systém pre maklérov. My sme jedny z nich :-) Do informačných technológii investujeme nemalé finančné prostriedky a čas. Len naši makléri pracujú s týmto jedinečným systémom vyvíjaným 12 rokov len pre našu realitnú kanceláriu. Aj vďaka nemu sme vždy krok pred konkurenciou.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali. Do propagovania našich nehnuteľností na iných realitných portáloch vkladáme značné finančné prostriedky. Nehnuteľnosti, ktoré pridajú makléri exportujeme na viac ako 200 realitných portáloch. Samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších.

35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku

Množstvo realitných bonusov a marketingových akcií

V HALO reality máte okrem istého pravidelného vzdelávania a napredovania aj množstvo bonusov. Od odmeňovacieho systému, kde môžete získať po čase z provízii až +15%, firemné auto AUDI na mesiac s plnou nádržou zadarmo, hypotekárnej provízie vo výške 50%, bezplatnú marketingovú podporu, až po zľavy na mobilné služby u vybratých operátorov. Samozrejmosťou je používanie jedinečného IT systému, ktorý vyvíjame už viac ako 15 rokov a garantujeme, že je najprepracovanejší na Slovensku, sme predsa len jednotka v realitách na slovenskom trhu a to vo viacerých oblastiach :-) Viac na stránke Extra bonusy v HALO reality.

Už 5x 3D Matterport

Chcete byť skutočný profesionál? U nás máte na to všetky podmienky. Pre našich maklérov máme k dispozícii až 4 zariadenia Matterport pre 3D skeny nehnuteľností. Aj vďaka nim predáme ročne viac ako 1 000 nehnuteľností.

Viac ako 100 maklérov vie, prečo HALO

Systém práce, ktorý vám prinesie vyšší zisk, ako vlastná realitná kancelária. Náš marketing, realitná akadémia, menej starostí a IT automatizovanie činností. To je len časť toho, prečo sa pridať k nám.

Realitná akadémia HALO reality

Ako jedna z mála realitných spoločností máme svoj školiaci program - Realitnú akadémiu HALO reality. Naše dlhoročné skúsenosti z praxe posúvame ďalej tak, aby naši realitní makléri vedeli čo najlepšie poradiť budúcim aj terajším klientom. Školenie pozostáva z viacerých častí a je rozložené na viac stupňov a najnovšie zahŕňa aj vlastné pravidelné online webináre cez internet. Viac informácii o realitnej akadémii.

Viac o HALO reality

Pozrite si viac informácii o nás - naše novinky, pobočky, recenzi... Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Už som realitný maklér

Máte už skúsenosti a prax? Super, pridajte sa ako maklér, alebo si vybudujte vlastnú realitnú kanceláriu bez vstupných poplatkov a s top službami pre vás.

O nás

HALO reality je profesionálna slovenská realitná spoločnosť, ktorá sa etablovala na slovenskom trhu a momentálne so zastúpením v 59 okresoch Slovenska, tímom 100 spolupracovníkov a s ponukou 1694 nehnuteľností, patríme k lídrom na slovenskom realitnom trhu (z viac ako 8.000 predajcov).

Naši manažéri pobočiek si nepotrebujú zakladať svoje vlastné spoločnosti, nakoľko striktne odmietame spôsob spolupráce ako franšíza. Sme si vedomí, aké je dnes ťažké podnikať v tejto oblasti, tak aby ste dokázali zabezpečiť celkový chod kancelárie od inzerovania, nájmu, právnych služieb až po daňové povinnosti a odvody.

Nájsť optimálny model financovania nie je ľahké, nakoľko musí byť zabezpečená dostatočná inzercia, chod kancelárií a motivujúce ohodnotenie spolupracovníkov - pričom všetky tri veci majú najvyššiu prioritu. Z dlhoročnej praxe sme preto vypracovali pre našich spolupracovníkov taký provízny systém, kde by boli vyvážené všetky tri oblasti a zároveň aby to prinieslo čo najvyšší efekt pre všetkých.

Svoju realitnú kariéru si budujte u nás

Najlepší odmeňovací systém v realitách - provízia 50 až 72% z každej zobchodovanej nehnuteľnosti a žiadne skryté mesačné poplatky, či iné príspevky. Navyše hradíme kolky klientom a kúpne zmluvy garantované právnikom, ktoré sú priemerne nákladovo približne ďaľších 10%.

Chcete sa stať profesionálom aj vy?

Stačí vyplniť formulár nižšie a náš zástupca sa vám čo najskôr ozve. Tešíme sa na spoluprácu.

Správa pre nás

Odoslať prihlášku

Prvý krok je úspešne za vami :-)
Pre viac informácií vás budeme čoskoro kontaktovať. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Aktuálne voľné pozície realitný maklér:

Každý náš maklér má neobmedzené možnosti si u nás zarobiť. Stačí si pozrieť naše aktuality a facebook HALO reality a zistíte, že sme spoločnosť, v ktorej to žije a ktorá sa svojim maklérom neustále venuje. Dokážeme si vážiť a oceniť prácu každého makléra v našej spoločnosti.

O danej pozícii si môžete viac prečítať aj na našom špecializovanom webe REALITNÝ MAKLÉR.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4838 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4838 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia