Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Kariéra - realitný maklér Snina

HALO reality vychováva profesionálov v obchode s realitami. Ak aj vy chcete patriť v obchodovaní s nehnuteľnosťami medzi nich a rozvíjať svoje znalosti v realitnom odbore, ste na správnom mieste.

Snina
realitný maklér / realitný poradca
živnosť / s.r.o.
provízny systém 50%-72%

Zmenťe vašu profesiu, naučíme to aj vás

Že ste to nikdy predtým nerobili?
Nevadí! Kto povedal, že musíte robiť celý život to, čo doteraz.

Požadujeme:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • čistý register trestov
  • komunikatívnosť
  • základy práce s PC
  • fotoaparát

Ponúkame:

  • nadštandardné ohodnotenie bez zavádzania a akýchkoľvek poplatkov 50 až 65%
  • pravidelné mesačné vyplácanie
  • firemný školiaci program
  • žiadna pevná pracovná doba
  • možnosť práce aj vo viacerých okresoch, žiadne obmedzenie na lokalitu
  • kariérny rast s možnosťou vybudovania vlastnej pobočky so svojím tímom realitných maklérov
  • práca v etablovanej celoslovenskej firme s kvalitnými službami a marketingom
  • a iné Extra bonusy

Pracovná náplň:

  • oslovovanie klientov predávajúcich nehnuteľnosti v okrese Snina
  • náber nehnuteľnosti v okrese Snina / analýza ceny nehnuteľnosti / fotenie
  • práca s interným systémom / marketing predaja / prezentácia nehnuteľnosti
  • osobné stretnutia s kupujúcimi / predávajúcimi
  • finálna pomoc pri sprostredkovaní nehnuteľnosti

Niečo o práci v HALO:

  • 95% našich spolupracovníkov prácu realitného makléra nikdy predtým nerobilo. Vďaka nám sa naučili, ako sa stať profesionálnymi predajcami nehnuteľností.
  • máme svoj školiaci program - Realitná akadémia HALO reality, ktorý je presne šitý na mieru tak začínajúcim maklérom, ako aj tým, ktorí v realitách pracujú dlhší čas. Je založený na dlhoročných skúsenostiach našich maklérov.
  • manažéri pobočiek majú odborné skúsenosti so sprostredkovaním nehnuteľností a veľmi radi vám pomôžu pri naštartovaní kariéry. Naučíme vás to aj v prípade, že pracujete úplne v inej profesii.
  • makléri dokážu predávať len ak im zabezpečíme dostatočnú reklamu. Inzerujeme na viac ako 200 realitných weboch. Zabezpečujeme našim maklérom najväčšiu marketingovú podporu na Slovensku.
  • najlepší makléri si môžu postupne otvoriť pobočku a riadiť si svoj tím maklérov.
  • žiadny maklér našej spoločnosti neplatí poplatky za kancelárie, právne služby, inzerciu, firemné akcie, poplatky spojené s katastrom, prístup do firemného systému, školenia a semináre.

Svoju realitnú kariéru si budujte u nás

Najlepší odmeňovací systém v realitách - provízia 50 až 72% z každej zobchodovanej nehnuteľnosti a žiadne skryté mesačné poplatky, či iné príspevky.

Ako sa stať profesionálnym maklérom v okrese Snina

Ako jedna z mála realitných spoločností máme svoj pravidelný školiaci program - Realitnú akadémiu HALO reality. Naše dlhoročné skúsenosti z praxe posúvame ďalej tak, aby naši realitní makléri vedeli čo najlepšie poradiť budúcim aj terajším klientom. Školenie pozostáva z viacerých častí a je rozložené na viac stupňov a všetky tieto školenia sú uplné bezplatné. Záleží nám na profesionalite našich maklérov. Viac informácii o našej realitnej akadémii.

ZOZBRAZIŤ ĎALŠIE VIDEA

TOP informačný systém

Do informačných technológii investujeme nemalé finančné prostriedky a čas. Len naši makléri pracujú so systémom vyvíjaným od roku 2008 len pre našu realitnú kanceláriu. Neustále ho zdokonaľujeme a vyvíjame podľa požiadaviek maklérov a vďaka nemu sme vždy krok pred konkurenciou :-)

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali. Do propagovania našich nehnuteľností na iných realitných portáloch vkladáme značné finančné prostriedky. Nehnuteľnosti, ktoré pridajú makléri exportujeme na viac ako 200 realitných portáloch. Samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších.

35000
klientov so zmluvou
4631
recenzií od klientov
62017
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku

U nás možnosť zarábať aj za obhliadky

Že obhliadky nehnuteľností musíte robiť zadarmo? Omyl, u nás môžete zarábať aj na nich. Stačí na to jediný klik v našom systéme a za jedinú obhliadku môžete zarobiť stovky eur. U nás výška zárobku závisí od vašej šikovnosti.

Množstvo realitných bonusov a marketingových akcií

V HALO reality máte okrem istého pravidelného vzdelávania a napredovania aj množstvo bonusov. Od odmeňovacieho systému, kde môžete získať po čase z provízii až +15%, firemné auto BMW na mesiac s plnou nádržou zadarmo, hypotekárnej provízie vo výške 50%, bezplatnú marketingovú podporu, až po zľavy na mobilné služby u vybratých operátorov. Samozrejmosťou je používanie jedinečného IT systému, ktorý vyvíjame už viac ako 10 rokov a garantujeme, že je najprepracovanejší na Slovensku, sme predsa len jednotka v realitách na slovenskom trhu a to vo viacerých oblastiach :-) Viac na stránke Extra bonusy v HALO reality.

Kde všade ste o nás mohli počuť alebo nás vidieť

HALO reality si zakladá na prepracovanom marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách.

O danej pozícii si môžete viac prečítať aj na našom špecializovanom webe REALITNÝ MAKLÉR - Snina.

Voľnosť nadovšetko

U nás žiadne vysedávanie v kancelárii a možnosť práce aj popri zamestnaní, materskej... a všetko vás naučíme od úplneho začiatku.

Chcete sa stať profesionálom aj vy?

Stačí vyplniť formulár nižšie a náš zástupca sa vám čo najskôr ozve. Tešíme sa na spoluprácu.

Správa pre nás

Odoslať prihlášku

Prvý krok je úspešne za vami :-)
Pre viac informácií vás budeme čoskoro kontaktovať. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU

Súhlasím Zmeniť nastavenia