Pridajte sa k nám

Žiadne vstupné, mesačné, či licenčné poplatky

Top služby a marketing

Venujte sa hlavne obchodom a zvyšok nechajte na nás

Otvorte si HALO kanceláriu

Menej starostí, viac obchodov, kompletné know-how a marketing

Otvorenie realitnej kancelárie

Chcete si rovno otvoriť realitnú kanceláriu? Nechajte všetko na nás a vy sa venujte realitám a budovaniu tímu maklérov. Najrýchlejší štart v realitách dosiahnete v HALO reality. V overenom systéme funguje už 20 naších pobočiek. Minimalizujte čas potrebný na služby, ktoré vám neprinášajú zisk, o všetko sa postaráme.

Bezplatné školenia, semináre

Ing. Andrea Repová, manažérka kancelárie Partizánske

HALO reality si zakladá na vzdelaní každého spolupracovníka. Pravidelné semináre a online školenia niekoľkokrát ročne a to úplne zadarmo pre všetkých svojich spolupracovníkov.

Služby a profesionalita

Ing. Katarína Paršová, manažérka Bratislava

Vedeli ste, že vďaka profesionalite a systému fungovania máme od klientov už viac ako 3 500 pozitívnych recenzií? Aj to je dôvod, prečo som v HALO reality.

Inzercia na prvom mieste

Michal Kamenský, manažér Rimavská Sobota

Nehnuteľnosti svojích klientov sú inzerované na 200 inzertných weboch a našu reklamu nájdete aj v top časopisoch, rádiach či dokonca TV. HALO reality neprehliadnete.

Žiadne poplatky ani licencie

Ing. Hana Dubovská, manažér Banská Bystrica

HALO reality nie je franšíza. Neplatím žiadne vstupné, ročné poplatky za licencie, či pravidelné školenia. Moje jediné náklady sú telefón, cestovné a ako manažér, nájom kancelárie.

Žiadne predajné limity, ani sedenie v kanceláriách

PhDr. František Spišák, maklér Poprad

Pre mňa je dôležitá maximálna voľnosť, žiadne povinné sedenie v kanceláriách, reporty, hlásenia a podobne. Prácu makléra som začal dokonca popri inej práci.

Jedinečný informačný systém

Mgr. Marián Hlavna, PhDr., manažér Liptovský Mikuláš

Informačný systém vyvíjaný špeciálne pre nás od roku 2008, ktorý je neustále vylepšovaný aj podľa mojích požiadaviek. Od kompletnej správy, po automatické generovanie faktúr.

Provízia bez zavádzania s množstvom bonusov

Martina Makovinská, manažérka Prievidza

HALO reality je fér. Nestane sa vám, že vám pred výpočtom vašej provízie odrátajú náklady na kanceláriu, kolky, právnika a iné poplatky. Dopredu viete, koľko dostanete.

Súkromná inzercia z celej SR v našom systéme

Dušan Požgay, maklér Bratislava

Už nehľadám, obvolávam. Súkromnú realitnú inzerciu mám automaticky v našom systéme zo všetkých najnavštevovanejších webových stránok a to podľa lokality v ktorej pôsobím.

Nie sme franšíza, sme zlatý stred...

Žiadne vstupné ani iné pravidelné poplatky pre otvorenie kancelárie, top marketing, služby a odmeňovanie manažérov. U nás zarobíte viac, ako keby ste si otvorili vlastnú kanceláriu, budete mať viac času na obchody + viac vám ostane z obchodov svojich maklérov.

Bežný realitný manažér/majiteľ kancelárie zabije viac ako 30% času venovaním sa aktivitám, ktoré sa netýkajú realitného obchodu. U nás tento čas minimalizujeme a tým prinášame vyšši konečný zisk. Pridajte sa k nám a získajte zázemie a podporu, vďaka ktorej dokážete zobchodovať viac nehnuteľností za ten ist čas, s oveľa menšími starosťami a energiou. Venovať sa inzercii, marketingu, účtvovníctvu, IT systému, fakturácii, garantovaným kúpnym zmluvám, vyhľadávaniu a vzdelávaniu nových záujemcov do vášho tímu a mnoho ďaľších zákonných a rozvojových povinností vás stojí desiatky hodín mesačne a tisíce eur ročne.

Čo vám ponúkame

 • nie sme FRANŠÍZA, na ktorom funguje väčšina veľkých realitných kancelárii (franšízant platí vstupný poplatok a kupuje si licenciu pre pobočku na určité obdobie), u nás žiadne vstupné a licenčné poplatky neplatíte
 • nemusíte si zakladať svoju s.r.o. - ušetríte čas a náklady na komplikované vedenie spoločnosti.
 • máme jedinečný informačný systém, ktorý je špeciálne vyvíjaný od roku 2008 len pre našu firmu a garantujeme jeho bezkonkurenčnosť.
 • poskytneme vám školenia, centrálny marketing, kompletné know – how a s ním aj “patent” na lokálny úspech.
 • pomôžeme vám pri oslovovaní nových záujemcov o prácu realitného makléra. Vybudujte si svoj tím maklérov a manažujte si svoju pobočku aj napriek tomu, že stále budete pracovať ako realitný maklér.
 • právne služby každého zrealizovaného obchodu zabezpečuje naše právne oddelenie.
 • zabezpečíme inzerciu realitných ponúk na približne 200 realitných portáloch
 • zabezpečujeme marketing v celoslovenských najčítanejších printových, rozhlasových a televíznych médiách.
 • HALO reality buduje po celom Slovensku realitnú sieť pobočiek so zastúpením v každom okrese, ktoré medzi sebou vzájomne spolupracujú. Možnosť si otvoriť dokonca viacero realitných kancelárii.
 • u nás neexistuje pevne stanovená pracovná doba ani zbytočné vysedávanie v kancelárii. Maklér pracuje vtedy, kedy si ho klient a obchodná situácia vyžaduje.
 • celoročné motivačné akcie pre majiteľov – manažérov pobočiek a ich maklérov.
 • odbremenenie od kontrolovania a riešenia účtovníctva, či iných bežných podnikateľských povinností. Vystavujete nám faktúru 1x ročne len za vás, vašich maklérov riešime my.

Overený systém fungovania, už viac ako 15 rokov

Nájdete nás už v 58 okresoch s dôverou 100 realitných maklérov.
Patríme k najväčším na realitnom trhu, sme overená kancelária maklérmi po celom Slovensku.

Pre koho pozícia manažéra pobočky je vhodná:

 • vaším cieľom je zrealizovať ročný obrat viac ako 100.000 EUR, čo ako jednotlivá realitná kancelária reálne tak skoro nedosiahnete.
 • ste podnikavý, komunikatívny, máte reprezentatívne vystupovanie na verejnosti, ste časovo flexibilný, cieľavedomý, ctižiadostivý, ochotný neustále sa vzdelávať a učiť nové veci, empatický ku svojím klientom, zodpovedný, máte pracovnú sebadisciplínu, chápete silu reklamy a marketingu a chcete aby sa vám práca stala aj vašim osobným koníčkom.
 • dokážete viesť tím svojich spolupracovníkov. Ste priateľský, ale viete si získať aj potrebný rešpekt voči klientom a svojmu okoliu.
 • ste lojálny voči firme a systému overeného fungovania.
 • ste časovo neobmedzený. Pevná pracovná doba Vám nikdy nevyhovovala.
 • chápete aký význam má reklamný marketing a dobré meno spoločnosti pri budovaní značky na realitnom trhu.
 • a samozrejme dokážete zároveň pracovať aj ako TOP realitný maklér firmy.

Čo očakávame od vás:

 • zodpovednosť, ochotu učiť sa a byť príkladom pre svoj tím.
 • otvoriť si kamennú pobočku - kanceláriu so základným vybavením.
 • dohliadať na obchody maklérov, pomáhať im k vzájomnej spokojnosti všetkých strán.
 • budovanie a vedenie si svojho realitného tímu a zodpovednosť za celkový chod pobočky.

Budujte si kariéru u nás

Naši makléri-manažéri majú 59-72% z každej provízie a žiadne mesačné poplatky. Navyše podiel z obratu pobočky ostatných maklérov.
Nakoniec zarobíte viac za menej času, ako by ste mali vlastnú kanceláriu.

Rozmýšlate o franšíze?

Mnoho maklérov/záujemcov o otvorenie novej kancelárie rozmýšla o franšízovej spolupráci. Pripravili sme pre vás zvlášť podstránku, čo takáto spolupráca prináša, aký je rozdiel medzi franšízou a HALO reality a základné výhody/nevýhody takéhoto fungovania. Viac nájdete tu - Franšíza v realitách.

ZOZBRAZIŤ ĎALŠIE VIDEA

Kde všade ste o nás mohli počuť alebo nás vidieť

HALO reality si zakladá na prepracovanom marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách.

TOP informačný systém - najlepší na slovenskom realitnom trhu

Podľa naších informácii má len 5 realitných kancelárii na Slovensku vlastný interný IT tím, ktorý neustále vyvíja a zdokonaluje informačný systém pre maklérov. My sme jedny z nich :-) Do informačných technológii investujeme nemalé finančné prostriedky a čas. Len naši makléri pracujú s týmto jedinečným systémom vyvíjaným 12 rokov len pre našu realitnú kanceláriu. Aj vďaka nemu sme vždy krok pred konkurenciou.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali. Do propagovania našich nehnuteľností na iných realitných portáloch vkladáme značné finančné prostriedky. Nehnuteľnosti, ktoré pridajú makléri exportujeme na viac ako 200 realitných portáloch. Samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších.

Za 5 rokov ušetríme každému maklérovi 4.626 €

Okrem času šetríme realitným maklérom aj značné financie. Oproti konkurenčným webom ušetríme za 5 rokov každému maklérovi 4626€ (poplatok 77€ za mesiac - oproti konkurenčnej službe). Žiadne nastavovacie poplatky a navyše všetko automaticky aktualizované bez nutných zásahov a neustálych úprav.

Prezentujte aj seba, ako špecialistu a profesionála na danú lokalitu. Nenechajte sa obmedzovať realitnou kanceláriou. Začnite pracovať ako profesionálny realitný maklér s vlastnou osobnou stránkou od HALO reality s maximálnou marketingovou podporou. Osobné stránky našich maklérov majú návštevnosť aj viac ako 2.000 zobrazení (priemer 850) za rok a čo tá vaša? Viac o našej bezplatnej službe - Osobný web realitného makléra.

35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62738
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku

Množstvo realitných bonusov a marketingových akcií

V HALO reality máte okrem istého pravidelného vzdelávania a napredovania aj množstvo bonusov. Od odmeňovacieho systému, kde môžete získať po čase z provízii až +15%, firemné auto AUDI na mesiac s plnou nádržou zadarmo, hypotekárnej provízie vo výške 50%, bezplatnú marketingovú podporu, až po zľavy na mobilné služby u vybratých operátorov. Samozrejmosťou je používanie jedinečného IT systému, ktorý vyvíjame už viac ako 15 rokov a garantujeme, že je najprepracovanejší na Slovensku, sme predsa len jednotka v realitách na slovenskom trhu a to vo viacerých oblastiach :-) Viac na stránke Extra bonusy v HALO reality.

Už 5x 3D Matterport

Chcete byť skutočný profesionál? U nás máte na to všetky podmienky. Pre našich maklérov máme k dispozícii až 4 zariadenia Matterport pre 3D skeny nehnuteľností. Aj vďaka nim predáme ročne viac ako 1 000 nehnuteľností.

Viac ako 100 maklérov vie, prečo HALO

Systém práce, ktorý vám prinesie vyšší zisk, ako vlastná realitná kancelária. Náš marketing, realitná akadémia, menej starostí a IT automatizovanie činností. To je len časť toho, prečo sa pridať k nám.

Realitná akadémia HALO reality

Ako jedna z mála realitných spoločností máme svoj školiaci program - Realitnú akadémiu HALO reality. Naše dlhoročné skúsenosti z praxe posúvame ďalej tak, aby naši realitní makléri vedeli čo najlepšie poradiť budúcim aj terajším klientom. Školenie pozostáva z viacerých častí a je rozložené na viac stupňov a najnovšie zahŕňa aj vlastné pravidelné online webináre cez internet. Viac informácii o realitnej akadémii.

Nemáte ešte dostatočné skúsenosti?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás a využívajte všetky výhody HALO reality.

Dôveruje nám 100 maklérov

Pozrite si, koľko spolupracovníkov po celom Slovensku dôveruje práve HALO reality. Top služby a marketing.

Chcete si otvoriť realitnú kanceláriu pod HALO reality?

Stačí vyplniť formulár nižšie a náš zástupca sa vám čo najskôr ozve. Tešíme sa na spoluprácu.

Správa pre nás

Odoslať prihlášku

Prvý krok je úspešne za vami :-)
Pre viac informácií vás budeme čoskoro kontaktovať. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

O nás

HALO reality je profesionálna slovenská realitná spoločnosť, ktorá sa etablovala na slovenskom trhu a momentálne so zastúpením v 58 okresoch Slovenska, tímom 100 spolupracovníkov a s ponukou 1658 nehnuteľností, patríme k lídrom na slovenskom realitnom trhu (z viac ako 8.000 predajcov).

Naši manažéri pobočiek si nepotrebujú zakladať svoje vlastné spoločnosti, nakoľko striktne odmietame spôsob spolupráce ako franšíza. Sme si vedomí, aké je dnes ťažké podnikať v tejto oblasti, tak aby ste dokázali zabezpečiť celkový chod kancelárie od inzerovania, nájmu, právnych služieb až po daňové povinnosti a odvody.

Nájsť optimálny model financovania nie je ľahké, nakoľko musí byť zabezpečená dostatočná inzercia, chod kancelárií a motivujúce ohodnotenie spolupracovníkov - pričom všetky tri veci majú najvyššiu prioritu. Z dlhoročnej praxe sme preto vypracovali pre našich spolupracovníkov taký provízny systém, kde by boli vyvážené všetky tri oblasti a zároveň aby to prinieslo čo najvyšší efekt pre všetkých.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia