Predaj, pozemok pre rodinný dom 4000 m² Veľké Rovné

pozemok pre rodinný dom - predaj Veľké Rovné
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj mierne svahovitý stavebný pozemok v tichej a peknej lokalite obklopenej prírodou v obci Veľké Rovné. Pozemok je vhodný na stavbu domu alebo chaty, má výmeru 4000m², rozmery cca 57x70m, nachádza sa hneď vedľa asfaltovej prístupovej cesty v blízkosti rodinných domov. Elektrika je na hranici pozemku, vodu je potrebné navŕtať a odpad riešiť pomocou žumpy alebo ČOV.

Marcel Brezničan

I speak EnglishJęzyka polskiego

0903... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT marcelbreznican[at]haloreality.sk 0903 379 488

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52123 marcelbreznican[at]haloreality.sk 25
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU