Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní klienti pri odovzdávaní trojizbového bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojný kupujúci pri preberaní jednoizbového bytu, na fotke s manažérom pobočky v kancelárii HALO reality Lučenec.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní záhradného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní klienti pri odovzdávaní trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojný klient po podpise zmlúv od jednoizbového bytu, na fotke s manažérom pobočky v kancelárii HALO reality Lučenec.
Spokojní kupujúci trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mgr. art. Mária Markus.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojná kupujúca pri preberaní dvojizbového bytu v Prešove, obchod zastrešovala Nina Čepigová.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Lučenci, v kancelárii HALO reality s manažérom pobočky Jánom Beľom.
Spokojný kupujúci pri preberaní svojej novej nehnuteľnosti v okrese Gelnica, obchod zastrešovala Nina Čepigová.
Spokojný klient po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv v okrese Nitra, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojná kupujúca pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní kupujúci pri preberaní dvojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala manažérka pobočky Ing. Katarína Paršová.
Spokojný kupujúci pri preberaní kľúčov od svojej novej garsónky v meste Lučenec, na fotke s našim zástupcom Tomášom Mužíkom.
Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní klienti pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci v kancelárii HALO reality Lučenec, po podpise zmlúv od chaty v okrese Poltár, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojný klient po popise nájomných zmlúv k bytu v Nových Zámkov, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojný klient po podpise kúpnej zmluvy k nehnuteľnosti v okrese Nové Zámky, na fotke s realitným maklérom Petrom Cifríkom.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.