Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv v okrese Nitra, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní záhradného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojná predávajúca a kupujúca pri odovzdávaní bytu v okrese Senica, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Spokojní predávajúci garáži v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.
Spokojní kupujúci a predávajúci v kancelárii HALO reality Lučenec po podpise zmlúv od dvojizbového bytu, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní nehnuteľnosti v Komárne, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojná kupujúca pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv k záhradnej chatke v Poltári, na fotke s manažérom pobočky HALO reality Lučenec - Jánom Beľom.
Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Komárno, po podpise v kancelárii HALO reality Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojní klienti pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Senec, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojná kupujúca a predávajúca pri preberaní bytu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní klienti pri odovzdávaní trojizbového bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojná predávajúca po podpise kúpnych zmlúv v okrese Gelnica, obchod zastrešovala Nina Čepigová.
Spokojný kupujúci pri preberaní svojej novej nehnuteľnosti v okrese Gelnica, obchod zastrešovala Nina Čepigová.
Spokojný klient po popise nájomných zmlúv k bytu v Nových Zámkov, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojná kupujúca jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní kupujúci chaty v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.
Spokojný kupujúci pri preberaní kľúčov od svojej novej garsónky v meste Lučenec, na fotke s našim zástupcom Tomášom Mužíkom.
Spokojná rodinka kupujúcich po podpise zmlúv od jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojný kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešovala Emília Palkovičová.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.