Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojná predávajúca trojizbového bytu v okrese Partizánske, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Repovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci štvorizbového bytu v Bratislave, na fotke s Mgr. art. Mária Markus.
Spokojní kupujúci a predávajúci dvojizbového bytu v Lučenci, po podspise zmlúv v kancelárii HALO reality Lučenec, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Veľmi spokojná predávajúca jednoizbového bytu v Košiciach, našej maklérke doniesla krásnu kyticu, obchod zastrešovala Daniela Kupčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mária Markus.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, po podspise zmlúv v kancelárii HALO reality Lučenec, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní predávajúci rodinného domu v Poltári, po podspise zmlúv v kancelárii HALO reality Lučenec, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní predávajúci a kupujúci novostavby v Rimavskej Sobote, na fotke pri odovzdávaní domu s realitným maklérom Jánom Beľom.
Spokojní klienti pri odovzdávaní bytu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala realitná maklérka Mariana Gréčová.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní jednoizbového bytu v Trenčianskych Tepliciach. Obchod zastrešoval Ľudovít Danko.
Spokojní predávajúci aj kupujúci trojizbového bytu v Poltári, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojný kupujúci pri preberaní svojho nového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní klienti pri preberaní rodinného domu v okrese Nové Zámky, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.
Spokojní klienti pri odovzdávaní bytu v Žiari nad Hronom, obchod zastrešovala Darina Sedliaková.
Spokojný klient až z Austrálie, ktorý si nás našiel a vybral na internete bol nadmieru spokojný, spravil si s nami aj fotku. Na fotke s manažérkou pobočky Nové Zámky, Andreou Kovarčíkovou. Ďakujeme za dôveru a spoluprácu.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mgr. art. Mária Markus.
Spokojná kupujúca a predávajúca trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mária Markus.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Andrea Vígh.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.