Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní bytu v Žiari nad Hronom, obchod zastrešovala manažérka pobočky Mariana Gréčová.
Spokojní kupujúci a predávajúci trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mgr. art. Mária Markus.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní trojizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k nehnuteľnosti v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní nájomníci a majiteľ nebytového priestoru v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, pri odovzdávaní nehnuteľnosti s Lukášom Emrichom.
Spokojní kupujúci a predávajúci dvojizbového bytu v Poltári, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojná kupujúca pri preberaní trojizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní dvojizbového bytu v Poprade, obchod zastrešoval PhDr. František Spišák.
Spokojní klienti pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Bratislave, na fotke s Mgr. art. Mária Markus.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní predávajúci a kupujúca jednoizbového bytu v okrese Poltár, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k predaju pozemku v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojný predávajúci jednoizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní predávajúci dvojizbového bytu v Poltári, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojná nájomkyňa dvojizbového bytu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojný kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.