Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojný klient po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdaní rodinného domu v okrese Žarnovica, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Poprad, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Horoba.
Spokojná kupujúca jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní klienti pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Senec, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv k záhradnej chatke v Poltári, na fotke s manažérom pobočky HALO reality Lučenec - Jánom Beľom.
Spokojní predávajúci garáži v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojní predávajúci záhradnej chatke v okrese Žiar nad Hronom, obchod zastrešovala Ing. Anežka Čurillová.
Spokojní kupujúci pozemku v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková..
Spokojní kupujúci pri preberaní dvojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala manažérka pobočky Ing. Katarína Paršová.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv v okrese Nitra, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci po podpise zmlúv od trojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojní kupujúci dvojizbového bytu v okrese Senica, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojní klienti pri odovzdávaní trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní kupujúci trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mgr. art. Mária Markus.
Spokojný kupujúci pri preberaní štvorizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojní klienti pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Lučenci, na fotke s manažérom pobočky Jánom Beľom.
Spokojný kupujúci pri preberaní svojej novej nehnuteľnosti v okrese Gelnica, obchod zastrešovala Nina Čepigová.
Spokojní klienti pri odovzdávaní dvojizbového bytu na prenájom v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.