Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Komárno, po podpise v kancelárii HALO reality Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojní klienti - kupujúci, pri preberaní svojho nového trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mgr. art. Mária Markus.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojný kupujúci a predávajúca rodinného domu v okrese Topoľčany, v kancelárii HALO reality na fotke s manažérkou pobočky Andreou Repovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Lučenci, v kancelárii HALO reality s manažérom pobočky Jánom Beľom.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, na fotke s realitným maklérom v kancelárii HALO reality - Jánom Beľom.
Spokojná predávajúca po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní klienti pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Lučenci, na fotke s manažérom pobočky Jánom Beľom.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Partizánske, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná predávajúca a kupujúca pri odovzdávaní bytu v okrese Senica, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Lučenec, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojní klienti pri odovzdávaní dvojizbového bytu na prenájom v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdaní rodinného domu v okrese Žarnovica, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.
Spokojný klient po popise nájomných zmlúv k bytu v Nových Zámkov, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojná kupujúca jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci dvojizbového bytu v okrese Senica, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv v okrese Nitra, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.