Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní trojizbového bytu v Leviciach, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojní kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, pri odovzdávaní nehnuteľnosti s Lukášom Emrichom.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k nehnuteľnosti v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci nehnuteľnosti po podpise zmlúv v kancelárii v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Bratislave, na fotke s Mgr. art. Mária Markus.
Spokojný klient po podpise zmlúv od trojizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojná kupujúca pri preberaní trojizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojné predávajúce a kupujúca pri preberaní trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mária Markus.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní trojizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojný predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojná klientka pri odovzdávaní nehnuteľnosti v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojný kupujúci pri preberaní svojho nového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná nájomkyňa dvojizbového bytu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojný klient pri preberaní jednoizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Daniela Kupčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúca jednoizbového bytu v okrese Poltár, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k predaju pozemku v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojná predávajúca a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v Trebišove, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.