Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojné kupujúce pri odovzdávaní trojizbového bytu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojný kupujúci rodinného domu po podspise zmlúv v kancelárii HALO reality Lučenec, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní klienti pri preberaní bytu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala realitná maklérka Mariana Gréčová.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní dvojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mária Markus.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní jednoizbového bytu v Trenčianskych Tepliciach. Obchod zastrešoval Ľudovít Danko.
Spokojní predávajúci a kupujúci dvojizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojní kupujúci a predávajúci dvojizbového bytu v Lučenci, po podspise zmlúv v kancelárii HALO reality Lučenec, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní klienti pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojný kupujúci pri preberaní svojho nového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v kancelárii HALO reality Lučenec, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojný kupujúci pri preberaní chalupy v okrese Senica, obchod zastrešovala Emília Palkovičová.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní trojizbového bytu v Bratislave, na fotke s Mgr. art. Mária Markus.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mária Markus.
Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Bánovce nad Bebravou, na fotke s realitnou maklérkou Andreou Repovou.
Spokojná predávajúca dvojizbového bytu v Lučenci, po podspise zmlúv v kancelárii HALO reality Lučenec, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojný kupujúci trojizbového bytu v okrese Nitra, obchod zastrešovala realitná maklérka Andrea Vígh.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojná predávajúca trojizbového bytu v okrese Partizánske, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Repovou.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.