Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojná kupujúca a predávajúca pri preberaní bytu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní predávajúci záhradnej chatke v okrese Žiar nad Hronom, obchod zastrešovala Ing. Anežka Čurillová.
Spokojná predávajúca po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojný kupujúci pri preberaní jednoizbového bytu, na fotke s manažérom pobočky v kancelárii HALO reality Lučenec.
Spokojní kupujúci pri preberaní dvojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala manažérka pobočky Ing. Katarína Paršová.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojná predávajúca a kupujúca pri odovzdávaní bytu v okrese Senica, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Spokojná kupujúca a predávajúca pri odovzdávaní bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní nehnuteľnosti v Komárne, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní klienti pri odovzdávaní trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní kupujúci chaty v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Lučenci, v kancelárii HALO reality s manažérom pobočky Jánom Beľom.
Spokojní klienti pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, na fotke s realitným maklérom v kancelárii HALO reality - Jánom Beľom.
Spokojný kupujúci pri preberaní kľúčov od svojej novej garsónky v meste Lučenec, na fotke s našim zástupcom Tomášom Mužíkom.
Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv k záhradnej chatke v Poltári, na fotke s manažérom pobočky HALO reality Lučenec - Jánom Beľom.
Spokojní kupujúci dvojizbového bytu v okrese Senica, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Lučenec, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní bytu v Hnúšti, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdaní rodinného domu v okrese Žarnovica, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.