Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojný kupujúci po podpise zmlúv od dvojizbového bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní predávajúci a kupujúci chalupy v okrese Myjava, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Spokojná klientka po podpise zmluvy k svojej novej nehnuteľnosti v kancelárii HALO reality Nové Zámky, obchod zastrešoval Peter Cifrík.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Žiar nad Hronom, obchod zastrešovala manažérka pobočky Mariana Gréčová.
Spokojní klienti (kupujúci a predávajúci) rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, v kancelárii HALO reality s realitným maklérom Jánom Beľom.
Spokojní kupujúci chaty v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.
Spokojný kupujúci jednoizbového bytu v Bratislave, na fotke s Mgr. art. Mária Markus.
Spokojná kupujúca a predávajúca pri preberaní bytu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní klienti rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojná predávajúca a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v Komárne, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojný predávajúci po podpise zmlúv od jednoizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojná predávajúca po podpise kúpnych zmlúv v okrese Gelnica, obchod zastrešovala Nina Čepigová.
Spokojný kupujúci s krásnym poďakovaním pri preberaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Lučenec, v kancelárii HALO reality s manažérom pobočky Jánom Beľom.
Spokojní klienti pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní klienti pri preberaní bytu v Žiari nad Hronom, obchod zastrešovala manažérka pobočky Mariana Gréčová.
Spokojní klienti pri preberaní dvojizbového bytu na prenájom v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.