Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Bratislave, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní bytu v Žiari nad Hronom, obchod zastrešovala manažérka pobočky Mariana Gréčová.
Spokojní klienti pri kúpe/predaji rodinného domu v okrese Skalica, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Spokojná klientka pri odovzdávaní nehnuteľnosti v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci chalupy v okrese Myjava, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojné predávajúce a kupujúca pri preberaní trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mária Markus.
Spokojní predávajúci a kupujúci záhradného domčeku s pozemkom v Bratislave, na fotke s Mgr. art. Mária Markus.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní bytu v Leviciach, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Bratislave, na fotke s Mgr. art. Mária Markus.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mária Markus.
Spokojný kupujúci po podpise zmlúv od svojho nového jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojní kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k predaju pozemku v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci nehnuteľnosti po podpise zmlúv v kancelárii v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní klienti pri preberaní rodinného domu v okrese Nové Zámky s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní kupujúci/predávajúci pri preberaní rodinného domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní predávajúci dvojizbového bytu v Poltári, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.