Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojní klienti pri preberaní rodinného domu v Nových Zámkoch s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešovala Emília Palkovičová.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k nehnuteľnosti v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, pri odovzdávaní nehnuteľnosti s Lukášom Emrichom.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Bánovce nad Bebravou, na fotke s realitnou maklérkou Andreou Repovou.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.
Spokojní predávajúci a kupujúca jednoizbového bytu v okrese Poltár, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojný kupujúci pri preberaní svojho nového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní predávajúci a kupujúci záhradného domčeku s pozemkom v Bratislave, na fotke s Mgr. art. Mária Markus.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní trojizbového bytu v Leviciach, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní bytu v Žiari nad Hronom, obchod zastrešovala manažérka pobočky Mariana Gréčová.
Spokojný kupujúci z okresu Senica pri odovzdávaní nehnuteľnosti, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojný kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k predaju pozemku v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojná klientka - nájomníčka jednoizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Daniela Kupčíková.
Spokojní kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní nájomníci a majiteľ nebytového priestoru v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní kupujúci nehnuteľnosti po podpise zmlúv v kancelárii v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.