Predaj, orná pôda 1318 m² Piešťany

orná pôda - predaj Piešťany
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok v zastavanej okrajovej časti mesta Piešťany. Má tvar obdĺžnika s výmerou 1318 m² , šírkou asi 12m a dľžkou asi 200 m. Pozemok je rovný, orientovaný východ – západ, nezastavaný, s perspektívou zástavby ako stavebný pozemok. Možnosť napojenia na IS, ktoré sa nachádzajú pred vstupom na pozemok - elektrika, voda a plyn, možnosť napojenia na kanalizáciu. K pozemku je prístup z asfaltovej cesty, možný je aj prístup s druhej strany pozemku. Nachádza sa v intraviláne mesta. Dohoda možná.

Miroslav Vavák

0949... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT miroslavvavak[at]haloreality.sk 0949 304 338

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53726 miroslavvavak[at]haloreality.sk 33
33 €/m2
PN-53726VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
1318 m²
12x200
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Ďakujem veľmi pekne pánovi Vavákovi za pomoc pri predaji. Veľmi milý a ochotný pán, určite ho vrelo odporúčam....

Makler p. VAVÁK nám pomohol vo chvíli keď nám doslova tieklo do topánok. Vážne nám hrozila ulica. Pán VAVAK ani na chvíľu nezufal a pomohol nám...

Pokojný, trpezlivý, na nič netlačil, nestrannosť pri jednaní, výborné jednanie ohľadne ceny.

Velmi spokojný. Lukáčik Anton

Chcel by som sa tuto cestou poďakovať pánovi Miroslavovi Vavákovy ktorý sa počas predaja našej nehnuteľnosti správal veľmi profesionálne napriek skutočnosti...

Velmi ochotny pan,... evidentne to uz nejaky piatok robi.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU