Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

U nás sa stale niečo deje

Aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Toto zažijete iba v HALO reality, sme jeden tím :-)
Pridajte sa k jedinečnej realitnej kancelárie, ktorú nájdete už vo väčšine okresoch Slovenska.

REALITNÝ MAKLÉR    OTVORIŤ SI REALITNÚ KANCELÁRIU

Firemná akcia južných pobočiek

Firemná akcia južných pobočiek HALO reality v Topoľníkoch dopadla skvele. Súťaž v lukostreľbe, hľadaní zlatých kúskov v rieke, či výborný guľáš a nálada :-)

Na titulke Plus 1 deň

Dnes (29.9.2023) nás môžete vidieť na titulke druhého najčítanejšieho denníka na Slovensku, Plus 1 deň.

Let balónom

Firemná akcia pobočky Banská Bystrica bola len pre odvážnych. Zalietali sme si balónom a bol to neopakovateľný zážitok, určite odporúčame všetkým.

Už aj v rádiu Vlna

Máme novú rádiovú kampaň. Celý tento týždeň nás budete počuť v rádiu Vlna (a to až 70x), ktoré patrí na Slovensku medzi najpočúvanejšie. Nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na nás, každý rok bezpečne a profesionálne predáme viac ako tisíc nehnuteľností po celom Slovensku.

Porady manažérov pobočiek

V priebehu mesiaca september sa uskutočnili porady manažérov, stretli sme sa na pobočkách Prievidza, Bratislava a Spišská Nová Ves.

HALO reality HALO reality HALO reality

Noví certifikovaní makléri

Dnes sa uskutočnilo tretie celodenné školenie maklérov, ktoré je jednou z podmienok pre získania certifikácie makléra a je súčasťou nášho pravidelného školiaceho systému - Realitnej akadémie HALO reality. Gratulujeme a všetkým maklérom držíme palce!

HALO reality HALO reality

60-tisíc nehnuteľností v ponuke

ĎAKUJEME ZA DÔVERU
Za viac ako 11 rokov pôsobenia na realitnom trhu sme koncom leta dosiahli hranicu 60 tisíc nabratých nehnuteľností do našej ponuky a to ako jedna realitná kancelária, čím hrdo môžme povedať, že sme REALITNÁ 1-KA na slovenskom trhu. Veľká vďaka patrí našim klientom, ktorí nám dali verili a dali nám do rúk ich najväčší a veľakrát celoživotný majetok.
Ďakujeme svojím kolegom, ktorí dôverujú a veria značke HALO reality a šíria tak dobré meno skoro vo všetkých regiónoch Slovenska, či už je to profesionálnymi službami alebo ľudským prístupom.

Na titulke Pravda

Dnes (21.9.2023) nás môžete vidieť opäť aj na titulke denníka Pravda, ktorý patrí medzi najčítanejšie na Slovensku.

Opäť v novom bývaní na JOJke

Tento týždeň sme opäť natáčali reláciu Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť nášho makléra Adriána Kiripolského z Bratislavy. Reláciu si budete môcť pozrieť už blízkej dobe na tv JOJ.

ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia