Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní kupujúci a predávajúci trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mgr. art. Mária Markus.
Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Bratislave, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojný kupujúci z okresu Senica pri odovzdávaní nehnuteľnosti, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojná predávajúca a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v Trebišove, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní nájomníci a majiteľ nebytového priestoru v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojná predávajúca a kupujúca pri preberaní trojizbového bytu v Bratislave, na fotke s Mgr. art. Mária Markus.
Spokojní klienti pri preberaní rodinného domu v Nových Zámkoch s manažérkou pobočky Andreou Kovarčíkovou.
Spokojný predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní prenajímatelia a nájomca pri preberaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv k rekreačnej chate v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mária Markus.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní bytu v okrese Partizánske, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Repovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojná predávajúca jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešovala Emília Palkovičová.
Spokojní kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, pri odovzdávaní nehnuteľnosti s Lukášom Emrichom.
Spokojní kupujúci a predávajúci dvojizbového bytu v Poltári, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojný klient po podpise zmlúv od trojizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.