Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní predávajúci garáži v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojná kupujúca a predávajúci trojizbového bytu v Trebišove, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní klienti prenájmu bytu v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Lucia Marhefková.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní bytu v Hnúšti, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojná predávajúca bytu v Prievidzi, obchod zastrešovala realitná maklérka Ing. Alexandra Bernátová.
Spokojní predávajúci záhradnej chatke v okrese Žiar nad Hronom, obchod zastrešovala Ing. Anežka Čurillová.
Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Komárno, po podpise v kancelárii HALO reality Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojný kupujúci pri preberaní kľúčov od svojej novej garsónky v meste Lučenec, na fotke s našim zástupcom Tomášom Mužíkom.
Spokojné klientky, predávajúca a kupujuca po podpise kúpnych zmluv na jednoizbový byt v Trenčíne. Obchod zastrešovala realitná maklérka M. Makovinská.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojní klienti pri predaji záhradnej chatky v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Lucia Marhefková.
Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv k záhradnej chatke v Poltári, na fotke s manažérom pobočky HALO reality Lučenec - Jánom Beľom.
Spokojná predávajúca a kupujúca po podpise zmlúv od dvojizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojní kupujúci pri preberaní dvojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala manažérka pobočky Ing. Katarína Paršová.
Spokojná predávajúca po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojná kupujúca pri preberaní rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní kupujúci rodinného domu vo Veľkom Krtíši, obchod zastrešoval realitný maklér Michal Jančiar.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.