Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní klienti pri odovzdávaní dvojizbového bytu na prenájom v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojní kupujúci a predávajúci po podpise zmlúv od rodinného domu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní kupujúci a predávajúci po podpise zmlúv od trojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Poprad, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Horoba.
Spokojný kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešovala Emília Palkovičová.
Spokojný klient po podpise zmlúv od jednoizbového bytu, na fotke s manažérom pobočky v kancelárii HALO reality Lučenec.
Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Komárno, po podpise v kancelárii HALO reality Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojní predávajúci záhradnej chatke v okrese Žiar nad Hronom, obchod zastrešovala Ing. Anežka Čurillová.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Lučenci, v kancelárii HALO reality s manažérom pobočky Jánom Beľom.
Spokojná rodinka kupujúcich po podpise zmlúv od jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní kupujúci pozemku v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková..
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Lučenec, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojný klient po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúci jednoizbového bytu v Trebišove, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojný kupujúci pri preberaní jednoizbového bytu, na fotke s manažérom pobočky v kancelárii HALO reality Lučenec.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojní predávajúci garáži v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv v okrese Nitra, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci dvojizbového bytu v okrese Senica, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.