Otvorenie realitnej kancelárie

 • Bezplatné školenia, semináreMichal Józsa, manažér kancelárie Galanta

  HALO reality si zakladá na profesonalite každého spolupracovníka. Pravidelné semináre a online školenia niekoľkokrát ročne a úplne zadarmo. Som profesionál z HALO reality.

 • Služby a profesionalitaIng. Katarína Paršová, manažérka Bratislava

  Vedeli ste, že vďaka profesionalite a systému fungovania máme od klientov už viac ako 1000 pozitívnych recenzií? Aj to je dôvod, prečo som v HALO reality.

 • Inzercia na prvom miesteMichal Jediný, manažér Dunajská Streda

  Nehnuteľnosti svojích klientov mám inzerované na viac ako 200 inzertných weboch (vrátane platených), veď chcem predávať a bez inzercie to nejde. Toto dokáže len veľká realitná kancelária.

 • Žiadne poplatky ani licencieMiloš Silný, manažér Trnava

  HALO reality nie je franšíza. Neplatím žiadne vstupné, ročné poplatky za licencie, či pravidelné školenia. Moje jediné náklady sú telefón, cestovné a ako manažér, nájom kancelárie.

 • Žiadne predajné limity, ani sedenie v kanceláriáchRoman Pavlíček, maklér a školiteľ Prievidza

  Pre mňa je dôležitá maximálna voľnosť, žiadne povinné sedenie v kanceláriách, reporty, hlásenia a podobne. Prácu makléra robím popri inej práci.

 • Jedinečný informačný systémMgr. Marián Hlavna, PhDr., manažér Liptovský Mikuláš

  Informačný systém vyvíjaný špeciálne pre nás viac ako 9 rokov, ktorý je neustále vylepšovaný aj podľa mojích požiadaviek! Poznáte kanceláriu, kde je to možné? Dajte vedieť :-)

 • Provízia bez zavádzania aj s bonusomMartina Makovinská, manažérka Žiar n/Hronom

  HALO reality je fér. Nestane sa vám, že vám pred výpočtom vašej provízie odrátajú náklady na kanceláriu, kolky, právnika a iné poplatky. Navyše, mám vyššiu províziu z každého obchodu aj za to, že mám firemnú reklamu na aute.

 • Súkromná inzercia z celej SR v našom systémeDušan Požgay, maklér Bratislava

  Už nehľadám, obvolávam. Súkromnú realitnú inzerciu mám automaticky v našom systéme zo všetkých najnavštevovanejších webových stránok a to podľa lokality v ktorej pôsobím. Ušetrený čas môžem využiť oveľa užitočnejšie.

Nie sme franšíza.
Žiadne vstupné ani iné pravidelné poplatky pre otvorenie kancelárie.

Čo vám ponúkame

 • nie sme FRANŠÍZA, na ktorom funguje väčšina veľkých realitných kancelárii (franšízant platí vstupný poplatok a kupuje si licenciu pre pobočku na určité obdobie), u nás žiadne vstupné a licenčné poplatky neplatíte
 • nemusíte si zakladať svoju s.r.o. - ušetríte čas a náklady na účtovníctvo a vedenie spoločnosti.
 • máme svoj informačný systém, ktorý je špeciálne vyvíjaný od roku 2008 len pre našu firmu.
 • poskytneme Vám školenia, centrálny marketing, kompletné know – how a s ním aj “patent” na lokálny úspech.
 • pomôžeme vám pri oslovovaní nových záujemcov o prácu realitného makléra. Vybudujte si svoj tím maklérov a manažujte si svoju pobočku aj napriek tomu, že stále budete pracovať ako realitný maklér.
 • nezaväzujeme našim maklérov k nezmyselným pokutám a sankciám po skončení práce v našej spoločnosti.
 • právne služby každého zrealizovaného obchodu zabezpečuje naše právne oddelenie.
 • zabezpečíme inzerciu realitných ponúk pobočky na viac ako 200 realitných portáloch a marketing v celoslovenských printových, rozhlasových a televíznych médiách.
 • HALO reality buduje po celom Slovensku realitnú sieť pobočiek so zastúpením v každom okrese, ktoré medzi sebou vzájomne spolupracujú a ponúkajú nehnuteľnosti našich klientov po celom Slovensku. Možnosť si otvoriť viacero kancelárii.
 • u nás neexistuje pevne stanovená pracovná doba ani zbytočné vysedávanie v kancelárii. Maklér pracuje vtedy, kedy si ho klient a obchodná situácia vyžaduje.
 • celoročné motivačné akcie pre majiteľov – manažérov pobočiek a ich maklérov.

Overený systém fungovania - viac ako 20 kancelárii na Slovensku.

Pre koho pozícia manažéra pobočky je vhodná:

 • vaším cieľom je zarobiť ročne viac ako 50.000 EUR
 • ste podnikavý, komunikatívny, máte reprezentatívne vystupovanie na verejnosti, ste časovo flexibilný, cieľavedomý, ctižiadostivý, ochotný neustále sa vzdelávať a učiť nové veci, empatický ku svojím klientom, zodpovedný, máte pracovnú sebadisciplínu, chápete silu reklamy a marketingu a chcete aby sa vám práca stala aj vašim osobným koníčkom.
 • dokážete viesť tím svojich spolupracovníkov. Ste priateľský, ale viete si získať aj potrebný rešpekt voči klientom a svojmu okoliu.
 • ste lojálny voči svojej firme
 • ste časovo neobmedzený. Pevná pracovná doba Vám nikdy nevyhovovala.
 • chápete aký význam má reklamný marketing a dobré meno spoločnosti pri budovaní značky na realitnom trhu.
 • a samozrejme dokážete zároveň pracovať aj ako TOP realitný maklér firmy.

Čo očakávame od vás:

 • zodpovednosť, ochotu učiť sa a byť príkladom pre svoj tím
 • otvoriť si kamennú pobočku - kanceláriu so základným vybavením
 • dohliadať na obchody maklérov k vzájomnej spokojnosti klientov
 • budovanie a vedenie si svojho realitného tímu a zodpovednosť za celkový chod pobočky

Buduj si kariéru u nás.
Naši makléri/manažéri majú 50-72% z každej provízie a žiadne mesačné poplatky.

Rozmýšlate o franšíze?

Mnoho maklérov/záujemcov o otvorenie novej kancelárie rozmýšla o franšízovej spolupráci. Pripravili sme pre vás zvlášť podstránku, čo takáto spolupráca prináša, aký je rozdiel medzi franšízou a HALO reality a základné výhody/nevýhody takéhoto fungovania. Viac nájdete tu - Franšíza v realitách.

Kde všade nás môžete alebo ste mohli vidieť alebo počuť

HALO reality má najprepracovanejší marketing a medzi realitnými kanceláriami je top zadávateľ reklamy v médiách.

HALO reality v číslach

20 našich kancelárií
54 zastúp. v okresoch
100 maklérov
1148 nehnuteľností
5000+ obchodov

TOP informačný systém

Do informačných technológii investujeme nemalé finančné prostriedky a čas. Len naši makléri pracujú so systémom vyvíjaným od roku 2008 len pre našu realitnú kanceláriu! Neustále ho zdokonaľujeme a vyvíjame podľa požiadaviek maklérov a vďaka nemu sme vždy krok pred konkurenciou :-)

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali. Do propagovania našich nehnuteľností na iných realitných portáloch vkladáme značné finančné prostriedky. Nehnuteľnosti, ktoré pridajú makléri exportujeme na viac ako 200 realitných portáloch. Samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších.

Iba u nás zarábate aj za obhliadky

Že obhliadky nehnuteľností musíte robiť zadarmo? Omyl, u nás môžete zarábať aj na nich. Stačí na to jediný klik v našom systéme a za jedinú obhliadku môžete zarobiť stovky eur. Iba u nás!

Realitná akadémia HALO reality

Ako jedna z mála realitných spoločností máme svoj školiaci program - Realitnú akadémiu HALO reality. Naše dlhoročné skúsenosti z praxe posúvame ďalej tak, aby naši realitní makléri vedeli čo najlepšie poradiť budúcim aj terajším klientom. Školenie pozostáva z viacerých častí a je rozložené na viac stupňov a najnovšie zahŕňa aj vlastné pravidelné online webináre cez internet. Viac informácii o realitnej akadémii.

súhlasím so spracovaním osobných údajov
(informácie o súhlase)

Pred odoslaním musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

O nás

HALO reality je profesionálna slovenská realitná spoločnosť, ktorá od roku 2012 vybudovala realitnú sieť so zastúpením vo viac ako 50 okresoch a celkovo náš tím tvorí okolo 100 spolupracovníkov.

Naši manažéri pobočiek si nepotrebujú zakladať svoje vlastné spoločnosti, nakoľko striktne odmietame spôsob spolupráce ako franšíza. Sme si vedomí, aké je dnes ťažké podnikať v tejto oblasti, tak aby ste dokázali zabezpečiť celkový chod kancelárie od inzerovania, nájmu, právnych služieb až po daňové povinnosti a odvody.

Nájsť optimálny model financovania nie je ľahké, nakoľko musí byť zabezpečená dostatočná inzercia, chod kancelárií a motivujúce ohodnotenie spolupracovníkov - pričom všetky tri veci majú najvyššiu prioritu. Z dlhoročnej praxe sme preto vypracovali pre našich spolupracovníkov taký provízny systém, aby im bolo od začiatku jasné, koľko si u nás môžu zarobiť.

V realitách nie sú možné fixné platy, ale jediné čo tu funguje je provízny systém odmeňovania na živnosť alebo obchodnú spoločnosť. Preto má každý náš maklér neobmedzené možnosti si u nás zarobiť. Stačí si pozrieť naše aktuality a facebook a každému je hneď jasné, že sme pohodový tím. Dokážeme si vážiť a oceniť prácu každého makléra v našej spoločnosti.

Nechceme byť priemerní, chceme byť jednotkou na trhu slovenských realít.

Tím maklérov HALO reality

Toto sme my

U nás to žije! Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VŠETKY HALO NOVINKY


HALO reality FLOTILA

HALO reality je profesionálna realitná kancelária. Autá s logom HALO reality môžete stretnúť už na celom Slovensku. Aktuálne je takto obrendovaných až 23 automobilov :-) a stále pribúdajú ďalšie.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia