Ľubor Mäsiar patrí k spoluzakladateľom spoločnosti, ako jej riaditeľ zodpovedá za vedenie, stratégiu, rozvoj a investície.

Ak nedôverujete sami sebe a svojim schopnostiam, prečo by vám mali dôverovať iní?

Po absolvovaní realitnej akadémie v Bratislave v roku 2006 začal pracovať v jednej z najväčších českých realitných spoločnosti, ktorá v tom čase na Slovensku pôsobila. Ako jeden z jej prvých maklérov v Prievidzi pomáhal rozbiehať jej činnosť v tomto regióne. Pravidelne sa umiestňoval v top 10 maklérov celého Slovenska na základe dosahovaného obratu. Po tom, čo firma neustále menila podmienky odmeňovania maklérov a strácala stabilitu na slovenskom trhu, prišiel s nápadom vybudovania novej slovenskej spoločnosti.

Na konci roka 2008, v čase začiatku najväčšej realitnej krízy spoluzakladal MAXA reality, ktorá po troch rokoch existencie mala 3800 aktuálnych ponúk v 45 lokalitách a patrila v tých časoch medzi 3 najväčšie na Slovensku.

V apríli 2012 založil z dôvodu nesúhlasenia s krokmi ďalších spoločníkov spolu s Ing. Milan Kiripolským realitnú kanceláriu s ľahko zapamätateľným názvom HALO reality, ktorá sa v pomerne krátkom čase stala lídrom na slovenskom realitnom trhu.

O nás, o HALO reality, s riaditeľom spoločnosti Ľubomírom Mäsiarom. Čo ste možno nevedeli, aké boli začiatky, o realitnom trhu, profesionalite našich maklérov...

Včera (pondelok 18.9.2017) v Hospodárskych novinách bol publikovaný článok "Týchto desať rád sa držte pri kúpe", ktorý napísal riaditeľ HALO reality Ľubor Mäsiar. Článok si môžete prečítať aj online tu.