Ľubor Mäsiar patrí pod pobočku HALO reality Prievidza.

Ľubor Mäsiar patrí k spoluzakladateľom spoločnosti, ako jej riaditeľ zodpovedá za vedenie, stratégiu, rozvoj a investície.

Po absolvovaní realitnej akadémie v Bratislave v roku 2006 začal pracovať v jednej z najväčších českých realitných spoločnosti, ktorá v tom čase na Slovensku pôsobila. Ako jeden z jej prvých maklérov v Prievidzi pomáhal rozbiehať jej činnosť v tomto regióne. Pravidelne sa umiestňoval v top 10 maklérov celého Slovenska na základe dosahovaného obratu. Po tom, čo firma neustále menila podmienky odmeňovania maklérov a strácala stabilitu na slovenskom trhu, prišiel s nápadom vybudovania novej slovenskej spoločnosti.

Na konci roka 2008, v čase začiatku najväčšej realitnej krízy spoluzakladal MAXA reality, ktorá po troch rokoch existencie mala 3800 aktuálnych ponúk v 45 lokalitách a patrila v tých časoch medzi 3 najväčšie na Slovensku.

V apríli 2012 založil z dôvodu nesúhlasenia s krokmi ďalších spoločníkov spolu s Ing. Milan Kiripolským realitnú kanceláriu s ľahko zapamätateľným názvom HALO reality, ktorá sa v pomerne krátkom čase stala lídrom na slovenskom realitnom trhu.

O nás, o HALO reality, s riaditeľom spoločnosti Ľubomírom Mäsiarom. Čo ste možno nevedeli, aké boli začiatky, o realitnom trhu, profesionalite našich maklérov...

Včera (pondelok 18.9.2017) v Hospodárskych novinách bol publikovaný článok "Týchto desať rád sa držte pri kúpe", ktorý napísal riaditeľ HALO reality Ľubor Mäsiar. Článok si môžete prečítať aj online tu.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia