Nad prácou realitného makléra som uvažoval dlhší čas. Som rád, že som si vybral práve HALO reality, nakoľko veľmi oceňujem skvelý marketing i interný systém spoločnosti. Výhodou je, že môžem pracovať v podstate na celom záhorí, keďže kanceláriu máme ako v Malackách, tak i v Senici.

Iba sen sa dokáže premeniť v realitu.

Ku klientom pristupujem vždy individuálne a snažím sa zachovať ľudský prístup. Samozrejmosťou je však profesionalita a neustále vzdelávanie sa. Mojou náplňou práce je spokojný klient na jednej aj druhej strane. Preto vám rád pomôžem s predajom, či kúpou nehnuteľnosti.

V osobnom živote som otcom dvoch krásnych detí a spolu s manželkou s nimi žijeme veľmi aktívny život plný športu, hudby a tanca. Rodina je to najdôležitejšie pre spokojný život. A základom rodiny je domov. Možno pomôžem nájsť ten pravý, vysnívaný domov aj vám. V prípade, že sa naše cesty spoja, teším sa na našu spoluprácu.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa rodinný dom Malacky

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší RD do 65 000 v okrese Malacky. Stav čiastočná rekonštrukcia. Platba v hotovosti.

Kúpa rodinný dom Veľké Leváre

Cena okolo: 116 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Malacky, ideálne Veľké Leváre, Závod, Malacky. Minimálne 3-izbový, bez nutnosti rozsiahlej rekonštrukcie.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU