Lukáš Emrich patrí pod pobočku HALO reality Malacky.

Nad prácou realitného makléra som uvažoval dlhší čas. Som rád, že som si vybral práve HALO reality, nakoľko veľmi oceňujem skvelý marketing i interný systém spoločnosti. Výhodou je, že môžem pracovať v podstate na celom záhorí, keďže kanceláriu máme ako v Malackách, tak i v Senici.

Iba sen sa dokáže premeniť v realitu.

Ku klientom pristupujem vždy individuálne a snažím sa zachovať ľudský prístup. Samozrejmosťou je však profesionalita a neustále vzdelávanie sa. Mojou náplňou práce je spokojný klient na jednej aj druhej strane. Preto vám rád pomôžem s predajom, či kúpou nehnuteľnosti.

V osobnom živote som otcom dvoch krásnych detí a spolu s manželkou s nimi žijeme veľmi aktívny život plný športu, hudby a tanca. Rodina je to najdôležitejšie pre spokojný život. A základom rodiny je domov. Možno pomôžem nájsť ten pravý, vysnívaný domov aj vám. V prípade, že sa naše cesty spoja, teším sa na našu spoluprácu.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Senica

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-2 izbový byt v meste Senica. Kompletná rekonštrukcia výhodou. Podmienka balkón. Do cca 50.000 Eur.

Kúpa dvojizbový byt Malacky

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v Malackách 2-izbový prerobený byt s balkónom. Cena do 100.000Eur

Kúpa dvojizbový byt Senica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Senici alebo v Šaštíne do 80000Eur. S balkónom.

Kúpa dvojizbový byt Senica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Senici alebo v Šaštíne do 80000Eur. S balkónom.

Kúpa trojizbový byt Malacky

Cena okolo: 160 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový alebo štvorizbový byt s väčšou terasou v centre mesta Malacky. Ideálne po rekonštrukcii, zariadený a do 160.000Eur

Kúpa rodinný dom Gbely

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gbely. Platba v hotovosti. Do 60000 Eur.

Kúpa rodinný dom Malé Leváre

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okolí Malaciek vhodný na okamžité nasťahovanie. Do 100.000Eur.

Kúpa rodinný dom Moravský Svätý Ján

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Moravskom Svätom Jáne, Sekuliach. Ideálne novostavba, prípadne holodom s cca 500㎡ pozemkom.

Nájom rodinný dom Moravský Svätý Ján

Cena okolo: 500€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom na prenájom cca na 1-2 roky (stavajú dom). Ideálne so záhradou. Lokalita Moravský Svätý Ján, Sekule, Borský Svätý Jur.

Kúpa rodinný dom Sekule

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starý rodinný dom, alebo stavebný pozemok 500-700㎡ v obci Sekule alebo Moravský Svätý Ján.

Kúpa rodinný dom Senica

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom na Záhorí do 45,000Eur. Môže byť aj v horšom technickom stave, prípadne aj na samote. Podmienky: elektrika a voda. Platba v hotovosti.

Kúpa rodinný dom Veľké Leváre

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom typu bungalov na Záhorí do 150.000Eur.

Kúpa rodinný dom Lamač

Cena okolo: 400 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom so záhradou do 400.000Eur. Lokalita Záhorská Bystrica, Lamač, Dúbravka, Devínska Nová Ves. Respektíve môže ísť o objekt kde sa dajú spojiť bývanie a záhrada s kancelárskym priestorom.

Kúpa chata Borský Svätý Jur

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menšiu chatu alebo pozemok pri vode. Platba v hotovosti do 40.000Eur.

Kúpa chata Malacky

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, celoročne obývateľnú, dostupnosť autobusom do BA, alebo byt na dedine. Platba v hotovosti. Do 65.000 eur.

Kúpa chata Zubák

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok, resp. chalupu, rodinný dom pri Púchove (Zubák, Lednica, Lazy pod Makytou) alebo pri Žiline (Dlhé Pole, Petrovice, Kolárovice). Hľadáme skôr polosamotu vhodnú na rodový statok. Len na výmenu za 10 ročný dom so záhradou 600 m2 na dedine 35km od Bratislavy.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Mokrý Háj

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na stavbu rodinného domu v okolí Skalice (Vrádište, Prietržka, Mokrý Háj, Kátov). Veľkosť cca 700-900m2.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Šaštín - Stráže

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok medzi mestom Senica smer Kúty.

Nájom reštaurácia Skalica

Cena okolo: 1 200€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme priestor na prenájom 50-70m2 v Skalici - centrum, (väčšia koncentrácia ľudí). Bez zariadenia, máme svoje. Išlo by o okienkový predaj (káva, zákusok, zmrzlina) s maximálne jedným stolíkom v prevádzke.

Kúpa chalupa Dlhé Pole

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok, resp. chalupu, rodinný dom pri Žiline (Dlhé Pole, Petrovice, Kolárovice) alebo pri Púchove (Zubák, Lednica, Lazy pod Makytou). Hľadáme skôr polosamotu vhodnú na rodový statok. Len na výmenu za 10 ročný dom so záhradou 600 m2 na dedine 35km od Bratislavy.

Nájom reštauračný priestor Malacky

Cena okolo: 1 200€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme priestor na prenájom 50-70m2 v Skalici - centrum, (väčšia koncentrácia ľudí). Bez zariadenia, máme svoje. Išlo by o okienkový predaj (káva, zákusok, zmrzlina) s maximálne jedným stolíkom v prevádzke.
13
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU