Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Spokojní klienti - naše realitné recenzie

Sme veľmi radi, že čoraz viac klientov oceňuje naše profesiónálne služby a snahu zaviesť v realitných službách čo najvyšší štandard. Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4584 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť tu, navyše aj s fotkami spokojných klientov po celom Slovensku. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.


Pokiaľ ste sa už stretli s našimi službami, budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť cez formulár klienta. Ďakujeme.

POSLAŤ HODNOTENIEPROFIL SPOLOČNOSTIVYHĽADAŤ MAKLÉRA - KONTAKTY

Spokojnosť s maklérom: Brezničan Marcel

Spokojnosť s maklérom: Brezničan MarcelSme maximálne spokojní s pánom Brezničanom. Vďaka jeho profesionálnemu a hlavne ľudskému prístupu, zmyslu pre zodpovednosť a organizovanie, sme sa mohli na neho vo všetkom spoľahnúť. O všetkom nás vždy a presne informoval, takže sme nemali žiadne starosti, ani problémy. Srdečne ďakujeme a vrele odporúčame.
K.+J. Jurinovci

Spokojnosť s maklérom: Kovarčíková Andrea

Spokojnosť s maklérom: Kovarčíková AndreaĎakujem pani Kovarčíkovej za pomoc, ústretovosť, promtnosť, ochotu a za všetko čo počas predaja mojej nehnuteľnosti pre mňa urobila. Aj napriek tomu ze to nebolo jednoduché, aj takýto obchod vie pani Andrejka zvládnuť. Odporúčam, Lili
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia