Keď som sa začala zaoberať možnosťou pracovať ako realitný maklér, nemala som skoro žiadnu predstavu, čo to obnáša. V tom čase som už kúpu aj predaj nehnuteľnosti mala za sebou a tak ako väčšina začínajúcich maklérov som mala pocit, že je to jednoduché. „Pohodičkaaaaa, to dáááám!!!!“ – to bol výsledok môjho zvažovania. Áno, dala som to, ale veľmi rýchlo som zistila, že to nie je až také jednoduché, ako som si predstavovala. Na začiatku som mala niekoľkokrát chuť to vzdať...ale neurobila som to a teraz viem, že som sa rozhodla správne. Za tých niekoľko rokov som ako maklérka stretla mnoho zaujímavých ľudí, vypočula si tisícky príbehov – veselých aj smutných, pri ktorých som neraz mala slzy v očiach... Ale predovšetkým som mnohým ľuďom pomohla k ich vysnívanému bývaniu. A viem, že to je to, čo chcem robiť a čo mi prináša radosť – byť pre klientov oporou pri predaji nehnuteľnosti a aj pri výbere správnej nehnuteľnosti, ktorú začnú nazývať SVOJIM DOMOVOM.

Každý dobrý maklér musí byť psychológ, obchodník, právnik, mediátor, architekt v jednej osobe, ale predovšetkým musí byť dobrý POSLUCHÁČ, aby vedel aj z náznakov pochopiť, čo klient naozaj potrebuje a chce. Ak sa v maklérovi všetky tieto „osobnosti“ skrývajú, úspech sa dostaví. Mojim cieľom je byť aj ďalej úspešná a pomôcť klientom v čase, keď riešia predaj či kúpu nehnuteľnosti. Ak sa chystáte jeden z týchto krokov realizovať, obráťte sa na mňa, veľmi rada sa o všetko postarám.

Bez perfektnej podpory, nielen v rodine, ale hlavne v celom skvelom osadenstve HALO reality by som to už dávno vzdala a preto im patrí moje veľké ĎAKUJEM.

Našu novú formulu HALO reality ste mohli stretnúť v Bratislave, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca november, Ing. Katarína Paršová. Gratulujeme!

Už tretie auto s polepom HALO reality v Bratislave, stretnete na ňom našu manažérku pobočky Ing. Katarínu Paršovú.

Včera (30.1.2019) sa uskutočnilo celodenné školenie našich vybratých maklérov spoločnosťou Fincentrum. Ďakujeme za cenné rady p. Romanovi Gálikovi a Ingrid Krajčiovej.

Súťaž klientov o digitálny fotoaparát v štvrtom štvrťroku 2018 má výhercu - p.Kravec z Bratislavy. Cenu odovzdala manažérka pobočky Ing. Katarína Paršová. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete v Bratislave, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca december, Ing. Katarína Paršová. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete v Bratislave, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca august, Ing. Katarína Paršová. Gratulujeme!

Aby sa žiaci počas cestovania na plavecký výcvik nestratili, manažérka Ing. Katarína Paršová vybavila pre celú triedu ZŠ v Bratislave šiltovky s logom HALO reality.

V online vydaní denníka Hospodárske noviny, ste si mohli prečítať článok, v ktorom bola citovaná manažérka pobočky Bratislava, Katarína Paršová. Článok si môžete prečítať tu:
NBS mieni, realitný trh mení. Záujem o bývanie neotupili ani prísnejšie pravidlá.

Opäť sme natáčali reláciu Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť našu zástupkyňu Ing. Katarínu Paršovú z Bratislavy priamo v akcii. Tentokrát išlo o kontajnerové/modulované domy, ktoré máme v ponuke za super ceny.

Už tretí neprehliadnuteľný polep auta v Bratislave, ktorý sa nedá nevšímnúť, na aute manažérky pobočky Ing. Kataríny Paršovej.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Medzi našich spokojných klientov sa zaradili aj známe osobnosti z televízneho a divadelného života - Karin Olasová s Přemekom Boublíkom. Veľmi nás teší ich spokojnosť a prípadne ďalšie odporúčania našej manažérky pobočky Ing. Kataríny Paršovej.

Maximalna spokojnost - vyborna komunikacia, ochota a rychle jednanie..👍😊 Petra Vadkertiová
Chceli by sme sa podakovat p.Katke Parsovej za perfektnu spolupracu pri predaji a kupe nasho noveho bytu. Maximalna spokojnost,profesionalna komunikacia,ochota a ludsky pristup. Boli sme informovani pocas celeho predaja a kupy bytu. Tesime sa na dalsiu spolupracu. Este raz velmi pekne dakujeme Katka :-)
Jana Zabojnikova
Som úplne spokojný. A.F.
Dobrý deň, s pani Katarínou bola výborná a úspešná spolupráca. Komunikácia, ústretovosť, profesionalita, ochota ... čo viac dodať ... snáď len toľko, že nabudúce ak budem potrebovať služby realitného makléra s dôverou sa opäť obrátim na pani Paršovú :-)
Martin K.
Spokojnosť. Profesionálna, flexibilná a ochotná. Karolína
Chceme sa poďakovať profesionálnej maklérke Ing. Kataríne Paršovej za príjemný a ľudský prístup, ochotu a trpezlivosť sprostredkovaní predaja nášho bytu. Ústretovosť a milý prístup pani Paršovej dávajú tie najlepšie referencie pre Vašu realitnú kanceláriu. Všetky náležitosti prebehli s absolútnou profesionalitou, za čo sme jej vďační. S Vašou prácou sme nadmieru spokojní. Vašu maklérku, aj realitnú kanceláriu môžeme jednoznačne odporúčať.
Peter Vacula
S p.Paršovou som bola maximálne spokojná, veľmi dobre sa mi s ňou spolupracovalo a chcela by som sa jej poďakovať za ľudský a zároveň profesionálny prístup. Určite odporúčam všetkým :) Martina
Rada by som aj touto cestou poďakovala p. Katke Paršovej za ústretovosť, profesionalitu a seriózny prístup pri predaji bytu. Určite odporúčam a ďakujem :-). J.V.
Výborná, rýchla a zodpovedná práca. Ďakujem. O.K.
Maximálna spokojnosť po všetkých stránkach, výborná komunikácia. MARTINA
Milá pani Paršová, ďakujeme za veľmi (až nadštandardne) príjemnú priebežnú profesionálnu komunikáciu. Dovolíme si Vás aj ďalej informovať :-) Pekný deň a ešte raz vďaka!
S prácou p. Kataríny Paršovej sme nadmieru spokojný. Jej profesionálny aj ľudský prístup je výnimočný. Jej schopnosti odporúčame všetkým. veľmi pekne ďakujeme.
Dagmar Zlatohlávková, Pavel Zlatohlávek
Chcem sa Vám ešte raz poďakovať za vašu profesionalitu, láskavosť a mimoriadnu trpezlivosť s mojimi jazykovými obmedzeniami. Vaša pomoc a pozitívny prístup boli pre mňa neoceniteľné a za to budem vždy vďačná. Určite som mala skvelú skúsenosť so spoluprácou s vami a odporučím Vás každému, koho stretnem. Na vašich webových stránkach tiež zanechám pozitívnu recenziu. Dakujem z celého srdca :) Krasny den prajem. S pozdravom, Diana C.
Výnimočne sme veľmi spokojní s profesionálnou prácou a prístupom p. Kataríny Paršovej.
Touto cestou sa chceme ešte raz poďakovať pani Katke za úžasnú spoluprácu pri predaji nášho bytu. Bola nám k dispozícii kedykoľvek sme potrebovali. Jej rýchle jednania boli úžasné. Boli sme s ňou veľmi veľmi spokojní a určite budeme odporúčať ďalej. Halo reality sú výborné. Ešte raz ďakujeme manželia Hajdinovi.
Tam, kde to iní vzdali, to pani Paršová dotiahla do úspešného konca. Veľmi milá a ústretová pani s profesionálnym no zároveň ľudským prístupom a snahou o spokojnosť klientov. Za nás pozitívna skúsenosť, určite sa na ňu obrátime aj v budúcnosti v prípade potreby. Ďakujeme, má naše odporúčania s kúpou aj predajom nehnuteľností. Rodina Kopálová
Pani Ing. Paršová má veľmi dobrú orientáciu v trhovej problematike nehnuteľností. Pohotovo hodnotí pozitíva resp. negatíva nehnuteľností a z toho vyplýva aj zodpovedný odhad trhovej hodnoty. Rešpektuje evtl. pripomienky a dbá má zákonnosť realizovanej transakcie. Veľmi dobrá spolupráca a spoľahlivá komunikácia. A ešte klebeta: pracuje dlho do noci. Ing. I., CSc.
Spolupráca prebehla bezproblémovo. S maklérkou sme boli spokojní.
Chcela by som sa touto cestou podakovat Katarine Parsovej, ktora svojim vysoko profesionalnym, ako i lusdkym pristupom nam velmi pomohla pri predaji nasej nehnutelnosti. Na ukor vlastneho casu ako i rodiny nam bola vzdy k dispozicii za co sa i touto cestou chcem velmi pekne podakovat.
Zlatica Kopalova
Touto cestou by som sa chcela podakovat za vysoko profesionalny a hlavne ludsky pristup vasej maklerky Katariny Parsovej, ktora svojim max. nasadenim a velmi ludskym pristupom nam uspesne vyriesila dlhorocny probl. s predajom nasej nehnut. Na ukor vlastneho casu a svojej rodiny vynalozila max. usilie a uspesne dokoncila predaj nasej nehnutelnosti za co sme velmi vdacny a urcite odporucime vasu real. spol ako i p.Katarinu Parsovu ktorej za jej pracu a jej ludsky pristup ku klientom dakujeme.
Zlatica Kopalova
Pani Ing.Paršová, je absolútny profesionál vo svojej práci. Odporučím ju kedykoľvek iným klientom. Ušetrila mi hromadu času a cestovania, všetko vybavila a pripravila na 1. Je pre mňa TOP profesionál vo svojej práci ktorú robí s úsmevom a hlavne vie čo robí. Prejem len spokojných zákazníkov a ešte raz jej a vedeniu moc ďakujem. S.R.
Chcela by som podakovat p.Parsovej za dokonale zastresenie transakcie nakupu bytu a jeho nasledovneho prenajmu. P. Parsova je dosledna profesionalka, ktora nic nenecha na nahodu. Dakujem.
Valeria S.
Pani Paršová mala vysoko profesionalny pristup, vsetko riesila hned a s prehladom. Dakujeme za ustretovost a vybavenie vsetkych nasich poziadaviek. JK
Zatial je z mojej strany spokojnost pri rokovaniach a informaciach o nehnutelnosti. Verim, ze spokojnost bude aj pri finalnom odovzdani bytu, ktory s manzelkou kupujeme. Mgr. Jozef Kladivik
Ľudský aj profesionálny prístup,mali sme možnosť komunikovať aj s inými maklérmi ale Katka je jednotka. Vaša realitka je naj toto je už druhá nehnuteľnosť, krorú ste nám predali. Patrí našej maklérke veľké ĎAKUJEM. Renáta Ďuráková
Dakujem za informacie. Taktiez dakujem za spolupracu. Bola radost s vami spolupracovat. Do buducna vam prajem vela spokojnych zakaznikov, vela stastia, zdravia a aby vas ta pozitivna energia, ktora z vas prameni, neopustila. Urcite vas budeme odporucat. S pozdravom S.
Pani Parsova je velmi mila a sikovna.Velka spokojnost. Dakujeme, rodina Kravecova
Chcel by som sa Vam tymto podakovat za pomoc, ktoru ste nam poskytla a bez ktorej by niektore veci nesli tak hladko. Tiez sa Vam chcem podakovat za trpezlivost, ktoru ste s nami mala :-) Tiez Vam prajem dalsi uspesny pracovny aj sukromny zivot, aby ste si vzdy nasla cas na dolezite veci. S pozdravom Peter C.
Úžasná pani maklérka, boli sme s ňou veľmi spokojní, vedela nám vo všetko poradiť a svoju prácu odviedla na výbornú. Od prvého stretnutia až po posledné bola super a som rada, že som si vybrala práve ju. Marta Topoľovská
Naše poďakovanie patrí p. Paršovej za jednoduchý, rýchly a bezproblémový priebeh pri kúpe našej prvej nehnuteľnosti. Po minulých negatívnych skúsenostiach s inými realitnými maklérmi, môžeme jedine vyjadriť našu 100% spokojnosť s p. Paršovou. Oceňujeme priateľský ale zároveň profesionálny prístup, ochotu a snahu zodpovedať všetky naše otázky, a taktiež informovanosť počas celého priebehu kúpy bytu. Určite odporúčame!
Katarína
Dobrý deň pani Ing. Paršová. Chcem sa Vám poďakovať za spoluprácu, prístup a ústretovosť pri predaji bytu. Bola som veľmi spokojná, veľmi pekne Vám ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom, Ing. Zoja M.
Maximálna spokojnosť, viac ako profesionálna komunikácia, ústretovosť. S takou ochotou a úsilím vyhovieť klientovi som sa ešte nestretla. Mám pocit, že pani Katka pracuje 24 hodín denne (okrem spánku :) ). Neviem, kto je Váš nadriadený ale má šťastie, že pracujete práve pre neho. Ešte raz ďakujem prajem všetko dobré . S pozdravom Barilová M.
Ďakujeme pani Paršovej za profesionálny aj ľudský prístup, za trpezlivosť a pomoc pri jednaní s bankami, za skvelé služby a ústretovosť v každom ohľade. Ako maklérku ju môžeme len odporúčať. Juraj P. a Táňa V.
Pani Katarina mala velmi priatelske a otvorene vystupovanie, spolupraca prebiehala na profesionalnej urovni, vsetky poziadavky a priebezne zmeny dokazala flexibilne zapracovat a adresovat. Urcite by som ju odporucal, pre jej uprimny-pravdivy pristup a jej profesionalitu. Jozef Jakubec

Dobry den p. Parsova, dakujem Vam velmi pekne za informacie a hlavne za profesionalny pristup. M.F.

Dobrý deň, opakovane chceme s manželom poďakovať pani inžinierke Kataríne Paršovej, ktorá nás aj pri predaji našej ďalšej nehnuteľnosti svojim prístupom, profesionalitou, osobným vystupovaním a zvládaním i stresujúcich situácií presvedčila, že je človekom na svojom mieste. Okrem toho svojim talentom a zanietením pre svoju prácu realitnej maklérky dokázala, že jej ide hlavne o spokojnosť všetkých zúčastnených strán. Posielame preto ešte raz veľké ĎAKUJEME. Stela a Peter K.
Velka spokojnost, p. Katka je prijemna, profesionalna a velmi ludska a vyborne sa s nou spolupracuje. Hana
S pani Paršovou sme boli nadmieru spokojny. Bola veľmi nápomocná a promptná. Naša kúpa prebehla bezproblémov. Ďakujeme
Prijemne vystupovanie, trpezlivost, velka ochota a predovsetkym vysoka profesionalita. KP
Kupujeme od Vas nehnutelnost po 3x za rok.Opat super. Pani Parsovu mam rad zvlada moju nelahku povahu s prehladom a je mimoriadne ochotna. Martin Ď.
Dobrý deň, chcela by som vyjadriť mimoriadnu spokojnosť so službami p. Ing. Paršovej, s ktorou sme už jednu vynikajúcu skúsenosť mali. Aj druhýkrát v procese predaja domu ukázala, že jej prístup je na vysokej profesionálnej aj ľudskej úrovni, takže je znovu patrí moja aj manželova vďaka. S. Krivdová
Spokojny maximalne .Spoluoracujem s p.Parsovou rok. Kupil som cez nu 2 byty. Ochotna, mila a snazi sa. Martin Ď.
Ahoj, ďakujeme vám za všetky vaše služby a želám si, aby sme mohli vždy využívať vaše služby. M.Moghimi
Dnes su to presne dva roky, ako ste nam vybrali krasny bytik v Petrzalke. Chceme Vam aspon takto symbolicky na dialku podakovat. Byva sa nam super, sme velmi spokojni a stastni a casto na Vas spominame. Este raz dakujeme, Janko a Majka
Veľmi sme boli spokojní s prácou pani Paršovej. Ochotná, milá, super prístup. Vždy nám vyšla v ústrety pri riešení problémov. Ďakujeme.
Andrea Nagyová
Byli jsme velmi spokojeni. Pani Parsova nam byla velmi napomocna a to jak behem koupe bytu, ale take i pote, kdy nam (nad ramec obvyklych povinosti) pomahala s jednanim s kastastrem nemovitosti a bankou. Dekujeme. R.O.
Vynikajuci servis, velmi ustretove a profesionalne jednanie. Ak chcete bezproblemovy predaj, nakup vasej nehnutelnosti urcite vrele odporucam. Martina Kysucka

Dobry den, 200% spokojnost s maklerkou Katarina Parsova. Dakujeme. S pozdravom rodina R.

100% spokojnosť. Ústetovosť a ochota.

Dakujem Vam za snahu a Vas pristup mi pomoct realizovat predaj bytu.
V.K.

Pani Paršovú môžem vrelo odporučiť za jej profesionálny prístup, odbornosť a orientovanie sa v problematike predaja a kúpy bytu. Počas celej doby riešenia bola maximálne ústretová, nápomocná a ochotná. Mohli sme sa na ňu spoľahnúť a to bolo kľúčové.
Tomáš Mlynka
100% spokojnosť.
Ing. Mária B.
Dakujem aj Vam za vasu pracu, za pomoc a vybavovanie. Som rada, ze za tak neuveritelne kratky cas to mame za sebou a na spokojnost nas vsetkych. Este raz Vam dakujem, a prajem Vam v osobnom zivote ako aj v praci vytrvalost, silu, pokoj, vela radosti z dosahnutych uspechov.
S pozdravom ZP
Touto cestou sa chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a pomoc pri predaji nehnuteľností. Vďaka maklérke Katke Paršovej som sa presvedčil, že aj na Slovensku sa dajú poskytovať špičkové služby. Ak budete niekedy riešiť predaj, kúpu poprípade prenájom, určite ju skúste osloviť, je to profík s ľudským prístupom a dokáže aj nemožné.
Martin J.
So službami pani maklérky som bola spokojná, je ústretová a milá, všetko prebehlo tak,ako malo... ďakujem za spoluprácu a určite ju budem odporúčať.
Petra Piknová
Profesionalny pristup, komunikacia - maximalna spokojnost a doporucujem!
Michal D.
Pani Parsovu ako realitnu agentku mozem len a len odporucat. Pri predaji bytu v Raci nam poskytla vysoko profesionalny servis, a predovsetkym osobny pristup, ktory bol pri predaji pre nas velmi dolezity. Nenechala nic na nahodu, cely proces dobre riadila od zaciatku az dokonca. Kedze som bola v poslednom stadiu tehotenstva, bolo super mat servis "all inclusive". Este raz dakujeme a urcite ju radi oslovime aj v buducnosti.
Zelmira S.
Dobrý deň, chcem sa za mňa aj za manžela poďakovať pani Ing. Kataríne Paršovej za profesionálny prístup pri predaji nášho domu a hladký priebeh predaja. Chcem predovšetkým oceniť jej efektívny odborný prístup a profesionálny postup v takej náročnej transakcii akou predaj nehnuteľnosti je, ale tiež jej osobnostný charakter, jej zanietenosť, elán a nasadenie, s ktorými svoju prácu s radosťou vykonáva. Takisto veľmi oceňujem jej zodpovednosť a spoľahlivosť. Pre nás bolo potešením s ňou spolupracovať a som naozaj šťastná, že sme takúto možnosť mali a v prípade potreby sa radi na ňu kedykoľvek obrátime. S pozdravom
Ing. Stela K.
Priemna, mila, kompetentna a zodpovedna. Na com sme sa dohodli to platilo. Bola v kazdom pripade pridanou hodnotou kt. sme potrebovali. Mozem a aj budem dalej odporucat.
Peter Hamrak
Realitná kancelária s profesionálnym a milým zastúpením. Chcela by som sa aj touto cestou poďakovať p. Paršovej za skvelú spoluprácu a ústretovosť, dalo by sa povedať, že až nadštandard služieb pri predaji nehnuteľnosti. Ak potrebujete riešiť úkony ohľadom nehnuteľností, neváhajte sa obrátiť na HALO reality. Verím, že budete rovnako spokojní ako ja.
Chceli by sme sa ešte raz poďakovať touto cestou pani Paršovej za je veľkú profesionalitu, ochotu a slušnosť ku klientom. V každom prípade ju budeme odporúčať aj ďalším záujemcom.
Pričová a Drnáková
Som osobná asistentka pani, ktorá je na vozíku a má 7r dcérku Pani Paršová jej už raz pomohla s bytom. Byt boli pozrieť rôzne RK, ale prístup pani Paršovej bol naozaj neskutočný. Vždy bola ochotná a nesmierne láskavá. Preto sme ju oslovili aj teraz. Pričová Vladimíra
Dobry den dakujem pani Katke Parsovej za spolupracu, ze nam pomahala s rodinnym domom. Velmi nam pomohla a bola ochotna zo vsetkych stran. Dakujeme velmi pekne, s pozdravom Zemanovi
S pani Paršovou sme boli velmi spokojni, bola a mila ustretova,maximalne ochotna,prijemna a znala svojej profesie.S jej pomocou sme zrealizovali kupu bytu a sme jej velmi vdacni, mozeme ju ako realitnu agentku vrelo odporucit.
Volanska

Dakujeme velmi pekne. Urcite budeme Vase sluzby odporucat.
Darina B.

Prenajala som si byt cez danú realitnú maklérku a môžem ju iba odporúčať. Promptné vybavenie, srdečný a dokonalý prístup ku klientovi. Bezproblémová spolupráca. Ďakujem a môžem iba odporúčať :)
Dobrý deň, chcela by som vyjadriť spokojnosť s prácou Vašej maklérky Katky Paršovej. Jej profesionálny, a zároveň ľudský prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti si veľmi cením, pretože celý predaj od ich prvej návštevy až po podpis kúpnych zmlúv prebiehal v príjemnej atmosfére bez stresov (i keď podpis sme realizovali hneď v deň uverejnenia inzerátu o 23:00 večer) len aby nás pani Paršová ubezpečila o skutočnom záujme zo strany kupujúcich. S takou oddanosťou k práci dnes už nepracuje veľa ľudí. Služby Vašej realitnej kancelárie budem rada odporúčať svojim známym. Ďakujeme.
Silvia a Tomáš K.
Dobrý deň,
chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani maklérke Kataríne Paršovej za pomoc pri realizácii kúpy bytu. Pani Paršová na mňa urobila dojem už pri prvom stretnutí v byte, ktorého som dnes už vlastníčkou. Bola to moja prvá kúpa nehnuteľnosti a preto bola pre mňa, pochopiteľne, väčšina záležitostí v tomto smere nová a neznáma. Pani Paršová bola však vo všetkom veľmi ústretová, ochotná, poradila a navyše bola aj milá a chápavá. Som veľmi rada, že som pri tomto významnom kroku v mojom živote natrafila na takúto príjemnú osobu, že mne i bývalej vlastníčke môjho bytu našla pekné bývanie a určite ju budem odporúčať ďalej. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov!
S pozdravom,
Katarína Kironská
Chcem sa poďakovať za výbornú spoluprácu pri predaji bytu a zabezpečenie všetkých potrebných dokladov p. Paršová bola milá, ochotná a všetky dotazy, pripomienky vybavili rýchlo a k mojej spokojnosti. Jej prístup je profesionálny a vždy poradila ako a čo treba. Ešte raz ďakujem za spoluprácu.
Ivan O.
Chceli by sme ešte raz veľmi pekne poďakovať Katke Paršovej.S jej prácou sme boli nadmieru spokojní.Po veľmi dlhej dobe sme našli realitného makléra, ktorý sa stará, chce pomôcť ,poradí a pomôže nájsť byt podla predstáv. Katka je profesionálna, spoľahlivá a svoju prácu robí zodpovedne. Po skúsenostiach s predchádzajúcimi maklérmi bola pre nás až neuveriteľná! Určite ju budeme odporúčať ďalej!
Mária & Ján

Dobrý deň prajem,
Týmto by som chcela vyjadrit veľkú spokojnosť so službami Katky Paršovej. Vďaka jej perfektnému servisu, rýchlosti a šikovnosti prebehol predaj môjho bytu v Petržalke úplne hladko.
Som rada, že zo záplavy realitných maklérov, ktorí ma kontaktovali po zverejnení inzerátu, som sa rozhodla pre spoluprácu s ňou – bola to šťastná voľba. Katku by som určite odporúčala - a to aj tým, ktorí si myslia, že makléra nepotrebujú :o).
Lucia M.

Dobrý deň, ďakujem pani Paršovej za jej vynikajúci prístup ku klientom,jej milému správaniu a ochote,je vidieť,že svoju prácu má rada a berie ju veľmi zodpovedne,keby chcelo byť takých ľudí viac...ešte raz ďakujem a dúfam,že aj kúpu dotiahneme do úspešného konca....
Milena H.
S realitnou kancelariou HALO reality sme boli spokojni, najma vdaka pristupu a pomoci maklerky pani Parsovej z Bratislavy.
L.J.
Dobrý deň
chcel by som poďakovať za spoluprácu pri predaji bytu p. Katarínou Paršovou. Dobre sa spolupracovalo kontaktovala ma, prezentovala predaj bytu, pravidelne aktualizovala informácie, obhliadky so záujemcami boli na vysokej úrovni. Ešte raz vďaka určite bude pani a vašu spoločnosť doporučovať svojim známym a priateľom s priateľským pozdravom
Peter M.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, jednoizbový byt Senec - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, jednoizbový byt Senec - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

77 990 €
Predaj, komerčný objekt Nitra, Mlynárce, Štúrova ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, komerčný objekt Nitra, Mlynárce, Štúrova ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

799 000 €
Predaj, rodinný dom Bratislava Vajnory, Skuteckého - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Bratislava Vajnory, Skuteckého - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

463 500 €
Predaj, trojizbový byt Bratislava Ružinov, Štrkovec, Haburská - EXKLUZÍVNE HAL...

Predaj, trojizbový byt Bratislava Ružinov, Štrkovec, Haburská - EXKLUZÍVNE HAL...

217 000 €
Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Nivy, Miletičova - EXKLUZÍVNE HALO ...

Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Nivy, Miletičova - EXKLUZÍVNE HALO ...

179 900 €
Predaj, dvojgarsónka Bratislava - Vrakuňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojgarsónka Bratislava - Vrakuňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

64 900 €
Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Klemensova - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Klemensova - EXKLUZÍVNE HALO RE...

389 000 €
Predaj, kancelársky priestor Bratislava Staré Mesto, Klemensova - EXKLUZÍVNE ...

Predaj, kancelársky priestor Bratislava Staré Mesto, Klemensova - EXKLUZÍVNE ...

389 000 €
Predaj, rodinný dom Viničné, 2 bytové jednotky ( 2 + 4 )

Predaj, rodinný dom Viničné, 2 bytové jednotky ( 2 + 4 )

248 990 €
Predaj, rodinný dom Bratislava Lamač - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Bratislava Lamač - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

355 000 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 687 m2 Most pri Bratislave

Predaj, pozemok pre rodinný dom 687 m2 Most pri Bratislave

113 000 €
Predaj, garáž Bratislava Podunajské Biskupice, Podunajská - NOVOSTAVBA - EXKLU...

Predaj, garáž Bratislava Podunajské Biskupice, Podunajská - NOVOSTAVBA - EXKLU...

13 900 €
Prenájom, administratívny priestor Nové Mesto, Bratislava III, Pasienky / Kuch...

Prenájom, administratívny priestor Nové Mesto, Bratislava III, Pasienky / Kuch...

7 €/m2/mesiac
Predaj, dvojizbový byt Dunajská Lužná - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Dunajská Lužná - NOVOSTAVBA

149 900 €
Predaj, rodinný dom Veľký Biel - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Veľký Biel - ZNÍŽENÁ CENA

84 990 €
Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Biely kríž - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Biely kríž - EXKLUZÍVNE HALO REA...

173 000 €
Prenájom, priestor Bratislava Staré Mesto, Štefániková ulica, odstúpenie prevá...

Prenájom, priestor Bratislava Staré Mesto, Štefániková ulica, odstúpenie prevá...

1 100 €/mesiac
Prenájom, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Klemensova - NOVOSTAVBA - EXK...

Prenájom, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Klemensova - NOVOSTAVBA - EXK...

1 000 €/mesiac
Predaj, výrobný priestor Veľký Biel, Bratislavská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, výrobný priestor Veľký Biel, Bratislavská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

255 000 €
Predaj, rodinný dom s priestorom na podnikanie Veľký Biel - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom s priestorom na podnikanie Veľký Biel - NOVOSTAVBA

225 000 €
Predaj, rodinný dom Ivanka pri Dunaji, Potocká

Predaj, rodinný dom Ivanka pri Dunaji, Potocká

239 900 €
Predaj, trojizbový byt Lehnice - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Lehnice - NOVOSTAVBA

79 990 €
Predaj, dvojizbový byt Bratislava Petržalka, Dvory, Nobelovo nám.

Predaj, dvojizbový byt Bratislava Petržalka, Dvory, Nobelovo nám.

138 990 €
Predaj, trojizbový byt Partizánske, Šípok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Partizánske, Šípok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

87 990 €
Prenájom, kancelársky priestor Bratislava Ružinov, Trnavská cesta (voľná ploch...

Prenájom, kancelársky priestor Bratislava Ružinov, Trnavská cesta (voľná ploch...

11 €/m2/mesiac
Predaj, rodinný dom Chorvátsky Grob, Drozdia ul. - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Chorvátsky Grob, Drozdia ul. - NOVOSTAVBA

378 900 €
Predaj, päťizbový rodinný dom Tureň - NOVOSTAVBA

Predaj, päťizbový rodinný dom Tureň - NOVOSTAVBA

183 000 €
Prenájom, administratívny priestor Bratislava Ružinov, Trnavská cesta (voľná p...

Prenájom, administratívny priestor Bratislava Ružinov, Trnavská cesta (voľná p...

11 €/m2/mesiac
- Predaj, chata Bratislava Rača, Podkarpatska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

- Predaj, chata Bratislava Rača, Podkarpatska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

66 000 €
Prenájom, kancelárske priestory od 14 m2 Bratislava, Staré Mesto

Prenájom, kancelárske priestory od 14 m2 Bratislava, Staré Mesto

Cena v RK
Predaj, pozemok 1340 m2 Bratislava Nové Mesto, Vinohrady, Koziarka - EXKLUZÍVN...

Predaj, pozemok 1340 m2 Bratislava Nové Mesto, Vinohrady, Koziarka - EXKLUZÍVN...

200 €/m2
Predaj, pozemok pre rodinný dom 660 m2 Budmerice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok pre rodinný dom 660 m2 Budmerice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

56 000 €

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt alebo dvojgarsónku v Bratislave, mestská časť Ružinov. Požiadavky: aspoň čiastočná rekonštrukcia, nie prízemie alebo najvyššie poschodie, balkón alebo lodžia, určite výťah, lokalita s jednoduchym a rýchlym prístupom k MHD a potravinám, ideálne bezbariérový prístup do domu aj bytu. Ak plánujete predať nehnuteľnosť vyhovujúcu týmto požiadavkám, prosím, kontaktujte ma.

Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Ružinov v pôvodnom stave ideálne s balkónom alebo lodžiou. Byt môže byť aj zadľžený. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu týmto špecifikáciam, kontaktujte nás, radi Vám s predajom pomôžeme.

Kúpa, dvojizbový byt Bratislava Ružinov

Cena okolo: 200 000€
Súrne pre klienta hľadáme dvojizbový byt v Bratislave mestská časť Ružinov Nivy, prípadne Štrkovec s podlahovou plochou okolo 60 m2 po kompletnej rekonštrukcii (bez nutnosti ďalších investícií) v tichej lokalite (orientácia do vnútrobloku alebo ďalej od cesty). V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa na ná obrátite. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa dvojizbový byt Podunajské Biskupice

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Podunajské Biskupice v pôvodnom stave ideálne s balkónom alebo lodžiou. Byt môže byť aj zadľžený. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu týmto špecifikáciam, kontaktujte nás, radi Vám s predajom pomôžeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Mesto

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt alebo dvojgarsónku v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Požiadavky: aspoň čiastočná rekonštrukcia, nie prízemie alebo najvyššie poschodie, balkón alebo lodžia, určite výťah, lokalita s jednoduchym a rýchlym prístupom k MHD a potravinám, ideálne bezbariérový prístup do domu aj bytu. Ak plánujete predať nehnuteľnosť vyhovujúcu týmto požiadavkám, prosím, kontaktujte ma.

Kúpa dvojizbový byt Nové Mesto

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto v pôvodnom stave ideálne s balkónom alebo lodžiou. Byt môže byť aj zadľžený. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu týmto špecifikáciam, kontaktujte nás, radi Vám s predajom pomôžeme.

Kúpa dvojizbový byt Rača

Cena okolo: 135 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača v pôvodnom stave ideálne s balkónom alebo lodžiou. Byt môže byť aj zadľžený. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu týmto špecifikáciam, kontaktujte nás, radi Vám s predajom pomôžeme.

Kúpa dvojizbový byt Rača

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt alebo dvojgarsónku v Bratislave, mestská časť Rača po Záhumenice. Požiadavky: aspoň čiastočná rekonštrukcia, nie prízemie alebo najvyššie poschodie, balkón alebo lodžia, určite výťah, lokalita s jednoduchym a rýchlym prístupom k MHD a potravinám, ideálne bezbariérový prístup do domu aj bytu. Ak plánujete predať nehnuteľnosť vyhovujúcu týmto požiadavkám, prosím, kontaktujte ma.

Kúpa dvojizbový byt Karlova Ves

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt alebo dvojgarsónku v Bratislave, mestská časť Karlova Ves. Požiadavky: aspoň čiastočná rekonštrukcia, nie prízemie alebo najvyššie poschodie, balkón alebo lodžia, určite výťah, lokalita s jednoduchym a rýchlym prístupom k MHD a potravinám, ideálne bezbariérový prístup do domu aj bytu. Ak plánujete predať nehnuteľnosť vyhovujúcu týmto požiadavkám, prosím, kontaktujte ma.

Kúpa dvojizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt alebo dvojgarsónku v Bratislave, mestská časť Dúbravka. Požiadavky: aspoň čiastočná rekonštrukcia, nie prízemie alebo najvyššie poschodie, balkón alebo lodžia, určite výťah, lokalita s jednoduchym a rýchlym prístupom k MHD a potravinám, ideálne bezbariérový prístup do domu aj bytu. Ak plánujete predať nehnuteľnosť vyhovujúcu týmto požiadavkám, prosím, kontaktujte ma.

Kúpa dvojizbový byt Petržalka

Cena okolo: 135 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka v pôvodnom stave ideálne s balkónom alebo lodžiou. Byt môže byť aj zadľžený. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu týmto špecifikáciam, kontaktujte nás, radi Vám s predajom pomôžeme.

Kúpa dvojizbový byt Petržalka

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt alebo dvojgarsónku v Bratislave, mestská časť Petržalka max. Háje. Požiadavky: aspoň čiastočná rekonštrukcia, nie prízemie alebo najvyššie poschodie, balkón alebo lodžia, určite výťah, lokalita s jednoduchym a rýchlym prístupom k MHD a potravinám, ideálne bezbariérový prístup do domu aj bytu. Ak plánujete predať nehnuteľnosť vyhovujúcu týmto požiadavkám, prosím, kontaktujte ma.

Kúpa trojizbový byt Šamorín

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Šamoríne - nie okrajové časti a novoznikajúce lokality. Celková podlahová plocha bytu by mala byť minimálne 68 m2, preferované poschodie je vyššie ako 2. poschodie, balkón alebo lodžia sú výhodou. Stav bytu nie je rozhodujúci pokiaľ tomu zodpovedá cena nehnuteľnosti. Ak plánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu požadovaným kritériam, budeme radi, ak nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa trojizbový byt Ružinov

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme minimálne trojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme minimálne trojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa trojizbový byt Rača

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme minimálne trojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Rača s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa trojizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme minimálne trojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Dúbravka s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa trojizbový byt Lamač

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme minimálne trojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Lamač s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa trojizbový byt Záhorská Bystrica

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme minimálne trojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Záhorská Bystrica s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa štvorizbový byt Karlova Ves

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves. Celková plocha bytu by mala byť aspoň 80 m2, byt by mal mať pivnicu a balkón alebo lodžiu a umiestnený by mal byť na vyššom ako prvom poschodí. Na stave bytu nezáleží pokiaľ tomu zodpovedá aj cena nehnuteľnosti. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu týmto požiadavkam, budeme radi, ak nás budete kontaktovať. Zvážime každú ponuku.

Kúpa štvorizbový byt Šamorín

Cena okolo: 110 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Šamoríne - nie okrajové časti a novoznikajúce lokality. Celková podlahová plocha bytu by mala byť minimálne 80 m2, preferované poschodie je vyššie ako 2. poschodie, balkón alebo lodžia sú výhodou. Stav bytu nie je rozhodujúci pokiaľ tomu zodpovedá cena nehnuteľnosti. Ak plánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu požadovaným kritériam, budeme radi, ak nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa štvorizbový byt Ružinov

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa štvorizbový byt Nové Mesto

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa štvorizbový byt Rača

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave v mestskej časti Rača s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa štvorizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave v mestskej časti Dúbravka s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa štvorizbový byt Lamač

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave v mestskej časti Lamač s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa štvorizbový byt Záhorská Bystrica

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave v mestskej časti Záhorská Bystrica s minimálnou podlahovou plochou 90 m2, plus pivnica, väčší balkón alebo terasa v tichšej lokalite po kompletnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave, ale musí byť tomu prispôsobená aj cena. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa štvorizbový byt Petržalka

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka (ideálne Lúky) s podlahovou plochou bytu od 82 m2 na vyššom ako prvom poschodí a nie posledné poschodie. Na stave bytu nám nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená aj cena. Preferujeme kludnejšie lokality mimo hlavných ciest a s bezproblémovým parkovaním alebo parkovacím domov v blízkosti, kde je možnosť prenajať parkovacie státie. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu požadovaným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme.

Kúpa päťizbový byt Karlova Ves

Cena okolo: 230 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme päťizbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves. Celková plocha bytu by mala byť aspoň 90 m2, byt by mal mať pivnicu a balkón alebo lodžiu a umiestnený by mal byť na vyššom ako prvom poschodí. Na stave bytu nezáleží pokiaľ tomu zodpovedá aj cena nehnuteľnosti. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu týmto požiadavkam, budeme radi, ak nás budete kontaktovať. Zvážime každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Bratislava IV

Cena okolo: 400 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme aspoň štvorizbový rodinný dom v Bratislave IV s pozemkom cca 400 m2, úžitkovou plochou okolo 120 m2. Stav nehnuteľnosti - ideálne min. staršia novostavba. Ak plánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa na nás obrátite. Zvážime každú ponuku. Vopred ďakujeme

Kúpa rodinný dom Bratislava IV

Cena okolo: 400 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme aspoň štvorizbový rodinný dom v Bratislave IV s pozemkom cca 400 m2, úžitkovou plochou okolo 120 m2. Stav nehnuteľnosti - ideálne min. staršia novostavba. Ak plánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa na nás obrátite. Zvážime každú ponuku. Vopred ďakujeme

Kúpa rodinný dom Chorvátsky Grob

Cena okolo: 240 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s úžitkovou plochou aspoň 120 m2 a pozemkom približne 400 m2 v Chorvatskom Grobe v časti Javorová alej. Do úvahy prichádza aj časť dvojdomu. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Marianka

Cena okolo: 400 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme aspoň štvorizbový rodinný dom v Marianke s pozemkom cca 400 m2, úžitkovou plochou okolo 120 m2. Stav nehnuteľnosti - ideálne min. staršia novostavba. Ak plánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa na nás obrátite. Zvážime každú ponuku. Vopred ďakujeme

Kúpa rodinný dom Marianka

Cena okolo: 400 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme aspoň štvorizbový rodinný dom v Marianke s pozemkom cca 400 m2, úžitkovou plochou okolo 120 m2. Stav nehnuteľnosti - ideálne min. staršia novostavba. Ak plánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa na nás obrátite. Zvážime každú ponuku. Vopred ďakujeme

Kúpa rodinný dom Vajnory

Cena okolo: 400 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Bratislave, mestská časť Vajnory s podlahovou plochou cca 120 m2 a pozemkom okolo 500 m2, ideálne novšia stavba bez nutnosti investície. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa rodinný dom Lamač

Cena okolo: 400 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Bratislave, mestská časť Lamač s podlahovou plochou cca 120 m2 a pozemkom okolo 500 m2, ideálne novšia stavba bez nutnosti investície. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa rodinný dom Lamač

Cena okolo: 400 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Bratislave, mestská časť Záhorská Bystrica s podlahovou plochou cca 120 m2 a pozemkom okolo 500 m2, ideálne novšia stavba bez nutnosti investície. Ak pánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, budeme radi, ak sa nám ozvete. Zvážime každú ponuku. Ďakujeme

Kúpa pozemok pre rodinný dom Budmerice

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok od 600 m2 do 800 m2 určený na výstavbu rodinného domu od Bratislavy max. po Budmerice Na pozemku by sa malo dať stavať v krátkom čase od nadobudnutia vlastníckeho práva, nemáme záujem o investičné pozemky. Pozemok by mal mať dotiahnuté aspoň základne IS - elektrina, voda a prístupovú cestu. Ak plánujete predávať pozemok zodpovedajúcu požadovaným kritériam, budeme radi, ak sa na nás obrátite. Ďakujeme za každú ponuku, zvážime každú jednu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Budmerice

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok od 600 m2 do 800 m2 určený na výstavbu rodinného domu od Bratislavy max. po Budmerice Na pozemku by mali byť dovedené aspoň základné siete - elektrina, voda a pristupová cesta v priebehu 2 rokov by mala byť možná výstavba. Ak plánujete predávať pozemok zodpovedajúcu požadovaným kritériam, budeme radi, ak sa na nás obrátite. Ďakujeme za každú ponuku, zvážime každú jednu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Senec

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok od 600 m2 do 800 m2 určený na výstavbu rodinného domu od Bratislavy max. po Senec. Na pozemku by sa malo dať stavať v krátkom čase od nadobudnutia vlastníckeho práva, nemáme záujem o investičné pozemky. Pozemok by mal mať dotiahnuté aspoň základne IS - elektrina, voda a prístupovú cestu. Ak plánujete predávať pozemok zodpovedajúcu požadovaným kritériam, budeme radi, ak sa na nás obrátite. Ďakujeme za každú ponuku, zvážime každú jednu.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, štvorizbový byt Bratislava Petržalka, Ľubovnianska - EXKLUZÍVNE HALO R...

Predaj, štvorizbový byt Bratislava Petržalka, Ľubovnianska - EXKLUZÍVNE HALO R...

PREDANÉ
Predaj, garáž Bratislava Nové Mesto, Pionierska

Predaj, garáž Bratislava Nové Mesto, Pionierska

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Bratislava Dúbravka, Bošániho - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, jednoizbový byt Bratislava Dúbravka, Bošániho - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Galanta, Česká - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, štvorizbový byt Galanta, Česká - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Bošániho - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Bošániho - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, päťizbový byt Bratislava Karlova Ves, Rovnice, Donnerova - EXKLUZÍVNE ...

Predaj, päťizbový byt Bratislava Karlova Ves, Rovnice, Donnerova - EXKLUZÍVNE ...

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Dúbravka, Bratislava IV, Podvornice, Cabanova

Predaj, štvorizbový byt Dúbravka, Bratislava IV, Podvornice, Cabanova

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Bratislava Dúbravka, Landauova

Predaj, štvorizbový byt Bratislava Dúbravka, Landauova

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Bodrocká - EXKLUZÍVNE...

Predaj, jednoizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Bodrocká - EXKLUZÍVNE...

PREDANÉ
- Predaj, rodinný dom Poľný Kesov

- Predaj, rodinný dom Poľný Kesov

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Karlova Ves, Dlhé diely, Hlaváčikova - EXKLU...

Predaj, trojizbový byt Bratislava Karlova Ves, Dlhé diely, Hlaváčikova - EXKLU...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Ružinov, Jašíkova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Bratislava Ružinov, Jašíkova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Nákovná - NOVOSTAVBA...

Prenájom, trojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Nákovná - NOVOSTAVBA...

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Bagarova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Bagarova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový rodinný dom s pozemkom 503 m2 Hrubá Borša - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový rodinný dom s pozemkom 503 m2 Hrubá Borša - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
- Predaj, garsonka Bratislava Ružinov, Nivy, Trnavská cesta

- Predaj, garsonka Bratislava Ružinov, Nivy, Trnavská cesta

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Nivy

Prenájom, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Nivy

PRENAJATÉ
Prenájom, obchodný priestor (87 m2) Bratislava Petržalka, Zrkadlový háj, Fedin...

Prenájom, obchodný priestor (87 m2) Bratislava Petržalka, Zrkadlový háj, Fedin...

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok 300m2 Bratislava, DNV Devínske Jazero, povolenie na stavbu

Predaj, pozemok 300m2 Bratislava, DNV Devínske Jazero, povolenie na stavbu

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Nivy, Záhradnícka - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Nivy, Záhradnícka - EXKLUZÍVNE HALO...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Račianska - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Račianska - EXKLUZÍVNE HALO REA...

PREDANÉ
Predaj, pozemok 976 m2 Modra, okr. Pezinok, Harmónia - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok 976 m2 Modra, okr. Pezinok, Harmónia - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Petržalka, Bratislava V, Ovsište, Medveďovej

Predaj, dvojizbový byt Petržalka, Bratislava V, Ovsište, Medveďovej

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Pavla Horova - EXKLUZÍVN...

Predaj, štvorizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Pavla Horova - EXKLUZÍVN...

PREDANÉ
- Predaj, dvojizbový byt Ružinov, Bratislava II, Trávniky, Muškátová

- Predaj, dvojizbový byt Ružinov, Bratislava II, Trávniky, Muškátová

PREDANÉ
Predaj, historická trojpodlažná budova Bratislava, Staré Mesto EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, historická trojpodlažná budova Bratislava, Staré Mesto EXKLUZÍVNE HALO...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Staré Mesto, Bratislava I, Krížna ulica

Predaj, dvojizbový byt Staré Mesto, Bratislava I, Krížna ulica

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Ružinov, Bratislava II, Prievoz, Hraničná - EXKLUZÍVNE ...

Predaj, dvojizbový byt Ružinov, Bratislava II, Prievoz, Hraničná - EXKLUZÍVNE ...

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Devínska Nová Ves, Bratislava IV, Š. Králika - NOVOST...

Prenájom, dvojizbový byt Devínska Nová Ves, Bratislava IV, Š. Králika - NOVOST...

PRENAJATÉ