Ľubor Mäsiar patrí k spoluzakladateľom spoločnosti, ako jej riaditeľ zodpovedá za vedenie, stratégiu, rozvoj a investície.

Po absolvovaní realitnej akadémie v Bratislave v roku 2006 začal pracovať v jednej z najväčších českých realitných spoločnosti, ktorá v tom čase na Slovensku pôsobila. Ako jeden z jej prvých maklérov v Prievidzi pomáhal rozbiehať jej činnosť v tomto regióne. Pravidelne sa umiestňoval v top 10 maklérov celého Slovenska na základe dosahovaného obratu. Po tom, čo firma neustále menila podmienky odmeňovania maklérov a strácala stabilitu na slovenskom trhu, prišiel s nápadom vybudovania novej slovenskej spoločnosti.

Na konci roka 2008, v čase začiatku najväčšej realitnej krízy spoluzakladal MAXA reality, ktorá po troch rokoch existencie mala 3800 aktuálnych ponúk v 45 lokalitách a patrila v tých časoch medzi 3 najväčšie na Slovensku.

V apríli 2012 založil z dôvodu nesúhlasenia s krokmi ďalších spoločníkov spolu s Ing. Milan Kiripolským realitnú kanceláriu s ľahko zapamätateľným názvom HALO reality, ktorá sa v pomerne krátkom čase stala lídrom na slovenskom realitnom trhu.

O nás, o HALO reality, s riaditeľom spoločnosti Ľubomírom Mäsiarom. Čo ste možno nevedeli, aké boli začiatky, o realitnom trhu, profesionalite našich maklérov...

Včera (pondelok 18.9.2017) v Hospodárskych novinách bol publikovaný článok "Týchto desať rád sa držte pri kúpe", ktorý napísal riaditeľ HALO reality Ľubor Mäsiar. Článok si môžete prečítať aj online tu.

Máme pre vás najlepšia hypotéku: