Judita Janíčková patrí pod pobočku HALO reality Nové Zámky.

Volám sa Judita Janíčková a narodila som sa a aj žijem v Leviciach. Celý môj profesijný život sa venujem práci s ľuďmi či už ako obchodník, manažér alebo riaditeľ. Práca s ľuďmi je jedným z najťažších povolaní, avšak aj najkrajších. Každý z nás je jedinečný a ku každému vedie iná cesta. A nájsť ju, to je zmysel tejto práce. Pre prácu s realitami som sa rozhodla preto, lebo nie je pre mňa možno až tak povolaním, ako poslaním. Zlepšovať ľuďom kvalitu života či už tým, že im nájdem nový domov, ktorý im aj bez stresu a obáv zabezpečím, alebo tým, že im bez obáv pomôžem ich nehnuteľnosť predať, to je účelom toho, čo robím a prečo to robím.. Vidieť z očí klienta a počuť z jeho úst vďačné slová je nezaplatiteľný pocit. Ak sa okrem milujúcej a zdravej rodiny stane aj práca tým, prečo ráno vstávate, ste šťastný človek :)

Nie je dôležité, aký je veľký váš dom, dôležité je, koľko je v ňom šťastia...

A prečo HALO reality? Ak by sa ma niekto spýtal, aké motto či hlavný slogan by som vymyslela spoločnosti HALO Reality, tak poviem: "Reality máme v krvi, vaša nehnuteľnosť je u nás v dobrých rukách!" A presne tak to je. Zodpovednosť, čestnosť, nasadenie, výborný kolektív, vzájomná pomoc a rodinné prostredie vovnútri spoločnosti ju robia takou silnou, stabilnou a expandujúcou. Klient je vždy na prvom mieste, a tak to má byť! A v HALO pre to robia naozaj všetci všetko, čo je v ich silách. Som vďačná za príležitosť a skvelú prácu, ktorá je zároveň aj záľubou.

Ak váhate, ktorej RK zveriť svoju nehnuteľnosť do rúk, stačí sa pozrieť na množstvo spokojných klientov a referencií, ktoré hovoria sami za seba. Pretože najlepšia reklama je tá, ktorú vám urobia vaši spokojní klienti. A my ich máme požehnane :)

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia