Marcel Brezničan patrí pod pobočku HALO reality Považská Bystrica.

Zodpovednosť, práca s ľuďmi, organizovanie, obchodovanie, komunikácia, investovanie do nehnuteľností, sloboda a žiadne limity - toto všetko sú veci, ktoré mám rád a preto sa stala práca realitného makléra mojím hobby.

“Nemusíte byť úspešní, aby ste začali. Ale musíte začať, aby ste boli úspešní.”

Je pre mňa veľmi dôležité, aby sa moji klienti pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti cítili bezpečne a vedeli, že sa na mňa môžu vždy na 110% spoľahnúť. Odmenou za moju dobre vykonanú prácu je, keď sa klienti ku mne opätovne vracajú, čo si nesmierne vážim.

Potrebujete pomôcť alebo poradiť pri kúpe, predaji, prenájme, odhade trhovej ceny, či investovaní do nehnuteľností? O Vašu nehnuteľnosť sa postarám ako o svoju vlastnú, tak ma určite neváhajte kontaktovať, veľmi rád Vám so všetkým pomôžem.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Príjemný mladý pán, práca: Profesionálny prístup odporúčam p.Brezničana každému, kto predáva či dáva do prenájmu byt či rodinný dom alebo pozemok.
Veľmi dobrý prístup a ochota. Určite odporúčam. D.S.
Pána Brezničana môžem určite odporučiť. Ďakujem. Michaela
Ďakujeme za pomoc pri kúpe bytu bez starostí a stresu. B & S
Zatiaľ spokojnosť pri predaji domu, stále v kontakte s nami a veľa obhliadok :) Martin
Výborná spolupráca s príjemným a nápomocným človekom. Jozef
Spokojnosť, Marián Greguš.
1
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Považská Bystrica

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám jednoizbový prípadne dvojizbový byt v Považskej Bystrici do 60000 Eur, ideálne strojárska štvrť. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta, ktorý investuje do nehnuteľností súrne hľadám dvojizbový byt v Považskej Bystrici ( v lokalitách Stred, Lánska, Hliny ), v cene do 90000eur. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Považská Bystrica

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám trojizbový byt v Považskej Bystrici ( v lokalitách Stred, Lánska, Hliny ), v cene do 90000eur. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Považská Bystrica

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám starší rodinný dom v širšom okolí Považskej Bystrice, najlepšie samotka alebo nie v tesnej blízkosti susedov, s dobrou prístupovou cestou a dostupnosťou, cena v závislosti od stavu a lokality domu. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Považská Bystrica

Cena okolo: 170 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám rodinný dom alebo nostavbu v štádiu holodom v okolí Považskej Bystrice ideálne Dolný Moštenec, Horný Moštenec, Sverepec alebo Prečín, v cene okolo 170000eur. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa stavebný pozemok okolie Púchov, PB, BY

Cena okolo: 25 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok do 1000m2. Širšie okolie Púchov, Považská Bystrica, Bytča

Kúpa pozemok pre rodinný dom Považská Bystrica

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám stavebný pozemok do 1000m2 v okolí Považskej Bystrice ideálne Dolný Moštenec, Horný Moštenec, Sverepec alebo Prečín, v cene do 70000eur. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Udiča

Cena okolo: 35 000€
Pre konkrétneho klienta hľadám pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, v lokalite Udiča, Prosné, Hatné, Dolná Mariková, Jasenica, Stupné, Brvnište, Papradno, rozloha okolo 1000m2 v cene do 35000eur. Pozemok by mal mať vysporiadanú prístupovú cestu a inžinierské siete v dosahu ( minimálne elektrika ). Za ponuky vopred ďakujem.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia