Som mladý cieľavedomý človek, ktorý si verí, že dosiahne všetko po čom túži. V realitách vidím budúcnosť a svoju prácu vždy robím na maximum. Pevne verím, že prinesiem spokojnosť všetkým klientom počas našej spolupráce.

Kto chce hýbať svetom, musí pohnúť najskôr sám sebou.

Je pre mňa nesmierne dôležité, aby som u klientov zanechal dobrý pocit. Viem, že klientom pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti dokážem pomôcť v každom smere a opätovne sa ku mne vrátia, pretože vedia, že sa na mňa môžu spoľahnúť.

Neváhajte ma kontaktovať a spolu sa vydáme do sveta realít.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa Ratkovská Lehota

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Ratkovská Lehota. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa jednoizbový byt Hnúšťa

Cena okolo: 14 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na predaj v Hnúšti. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Cena okolo: 32 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na predaj v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa jednoizbový byt Tisovec

Cena okolo: 12 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na predaj v Tisovci. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa dvojizbový byt Hnúšťa

Cena okolo: 21 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt na predaj v Hnúšti. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt na predaj v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa dvojizbový byt Tisovec

Cena okolo: 18 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt na predaj v Tisovci. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa trojizbový byt Hnúšťa

Cena okolo: 28 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na predaj v Hnúšti. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Nájom trojizbový byt Hnúšťa

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dlhodobý nájom na trojizbový byť, prípadne štvorizbový.

Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na predaj v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa trojizbový byt Tisovec

Cena okolo: 22 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na predaj v Tisovci. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa štvorizbový byt Hnúšťa

Cena okolo: 31 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt na predaj v Hnúšti. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt na predaj v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa štvorizbový byt Tisovec

Cena okolo: 28 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt na predaj v Tisovci. Na stave nezáleží. Platíme v hotovosti. Za každú ponuku budeme vďační.

Kúpa rodinný dom Abovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Abovciach. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Babinec

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Babinec. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Bátka

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Bátka. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Blhovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Blhovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Bottovo

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Bottovo. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Čerenčany

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Čierny Potok

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Čierny Potok. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Číž

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Číž. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Dolné Zahorany

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Dolné Zahorany. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Drienčany

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Drienčany. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Drňa

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Drňa. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Dubovec

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Dubovec. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Dulovo

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Dulovo. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Figa

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Figa. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Gemerček

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gemerček. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Gemerské Dechtáre

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gemerské Dechtáre. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Gemerské Michalovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gemerské Michalovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Gemerský Jablonec

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gemerský Jablonec. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Hajnáčka

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Hajnáčka. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Hnúšťa

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Hnúšti. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Hnúšťa

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Hnúšti. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Hnúšťa

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Hnúšti. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Hodejov

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Hodejov. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Horné Zahorany

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Horné Zahorany. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Hostišovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Hostišovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Hrachovo

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Hrušovo

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Hrušovo. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Hubovo

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Hubovo. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Husiná

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Husiná. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Chrámec

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Chrámec. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Ivanice

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Ivanice. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Janice

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Janice. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Jesenské

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Jestice

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Jestice. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Kaloša

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kaloša. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Kesovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kesovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Klenovec

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Klenovec. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Kociha

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kociha. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Konrádovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kondrádovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Kraskovo

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kraskovo. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Krokava

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Krokava. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Kružno

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kružno. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Kyjatice

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kyjatice. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Lehota nad Rimavicou

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Lehota nad Rimavicou. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Lenartovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Lenartovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Lipovec

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Lipovec. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Lukovištia

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Lukovištia. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Martinová

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Martinová. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Nižný Skálnik

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Nižný Skálnik. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Nová Bašta

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Nová Bašta. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Orávka

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Orávka. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Ožďany

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Ožďany. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Padarovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Padarovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Pavlovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Pavlovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Petrovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Petrovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Poproč

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Poproč. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Radnovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Radnovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Rakytník

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Rakytník. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Ratkovská Suchá

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Ratkovská Suchá. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Rimavská Baňa

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Rimavská Baňa. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Rimavská Seč

Cena okolo: 30 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Rimavská Seč. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Rimavskej Sobote. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Rimavskej Sobote. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Rimavskej Sobote. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Rimavské Brezovo

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Brezovo. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Rimavské Zalužany

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Zalužany. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Rovné

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Rovné. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Slizké

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Slizké. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Stará Bašta

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Stará Bašta. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Stránska

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Stránska. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Studená

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Studená. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Sútor

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Sútor. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Šimonovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Šimonovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Širkovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Širkovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Španie Pole

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Španie Pole. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Štrkovec

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Štrkovec. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Tachty

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Tachty. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Teplý Vrch

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Teplý Vrch. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Tisovec

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Tisovci. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Tisovec

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Tisovci. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Tisovec

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Tisovci. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Tomášovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Tomášovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Uzovská Panica

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Uzovská Panica. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Valice

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Valice. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Včelince

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Včelince. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Veľké Teriakovce

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Veľké Teriakovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Vyšný Skálnik

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Vyšný Skálnik. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Kúpa rodinný dom Zacharovce

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Zacharovce. Na lokalite nezáleží. Platíme v hotovosti. Budeme vďační za každú ponuku.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU