Mgr. Marián Hlavna patrí pod pobočku HALO reality Liptovský Mikuláš.

Po ukončení vysokoškolského štúdia v Brne a následne niekoľkoročného pôsobenia v zahraničí vo svojom obore, som sa rozhodol pôsobiť na Slovensku. Nakoľko som podnikavý typ človeka a práca s ľuďmi ma baví, hľadal som možnosti kde sa uplatniť. Našiel som ich v predaji nehnuteľností, ku ktorým ma priviedla moja partnerka. Najprv som bol len v roli pozorovateľa a príležitostného pomocníka, ale po niekoľkých úspešných predajoch som pochopil, že toto je cesta po ktorej chcem ísť aj ja.

Vybral som si spoluprácu s realitnou kanceláriu s bohatými skúsenosťami, ktorá je tu už od apríla 2012 a je lídrom na slovenskom realitnom trhu. Veril som, že uspejem na pohovore a stanem sa súčasťou silnej spoločnosti, ako sú HALOreality, a budem môcť spájať svoje meno s tímom profesionálov. Jednou z podstatných odmien po ukončení obchodu je pre mňa spokojnosť mojich klientov, ktorí sa na mňa s dôverou obrátia aj v budúcnosti. Neustále sa vzdelávam a snažím sa napredovať, aby som Vám mohol poskytnúť čo najodbornejšie a najkvalitnejšie služby.

Vo svojom voľnom čase sa venujem svojej rodine a koníčkom, medzi ktoré patrí turistika, plávanie a v zime lyže a bežky. Rád tiež cestujem a spoznávam nové krajiny a kultúry. V prípade, že sa naše cesty spoja, teším sa na našu spoluprácu.

Viac o mne a o mojej práci môžete nájsť na mojej osobnej stránke www.marianhlavna.sk.

V Liptovskom Mikuláši bol v lokálnej súťaži odovzdaný LED TV šťastnému výhercovi, stal sa ním p. Peter Š., za podpis výhradného zastúpenia pri predaji svojej nehnuteľnosti.

Auto s novým polepom HALO reality stretnete v Liptovskom Mikuláši. Na aute jazdí náš manažér pobočky Mgr. Marián Hlavna, PhD.

Súťaž o digitálny fotoaparát v štvrtom štvrťroku 2017 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - p. Emíliu, ktorej sme predávali nehnuteľnosť v Liptovskom Mikuláši. Cenu odovzdal manažér pobočky Mgr. Marián Hlavna.

Formulu HALO reality stretnete prvýkrát aj v okolí Liptovského Mikuláša, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca december, manažér pobočky Mgr. Marián Hlavna. Gratulujeme!

Včera (1.11.2017) sme odovzdali manažérovi pobočky Mgr. Mariánovi Hlavnovi menovací dekrét otvorenia novej kancelárie HALO reality v Liptovskom Mikuláši. Prajeme veľa úspechov!.

Už aj po Liptovskom Mikuláši jazdí auto s logom HALO reality, ktoré sa nedá nevšímnúť, stretnete na ňom nášho makléra Mgr. Mariána Hlavnu.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, jednoizbový byt Sládkovičovo

Predaj, jednoizbový byt Sládkovičovo

69 900 €
Predaj, štvorizbový byt Liptovský Hrádok, Belanská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, štvorizbový byt Liptovský Hrádok, Belanská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

111 700 €
Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

75 900 €
Prenájom, administratívny priestor Hozelec, okr. Poprad

Prenájom, administratívny priestor Hozelec, okr. Poprad

600 €/mesiac
Prenájom, skladový priestor Liptovský Hrádok, Dovalovo

Prenájom, skladový priestor Liptovský Hrádok, Dovalovo

600 €/mesiac
Prenájom, trojizbový byt Ružomberok, ul. Mariánska

Prenájom, trojizbový byt Ružomberok, ul. Mariánska

490 €/mesiac
Predaj, rodinný dom Huty - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Huty - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

114 990 €
Predaj, trojizbový byt Demänovská Dolina, Staré koliesko

Predaj, trojizbový byt Demänovská Dolina, Staré koliesko

309 000 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 750 m2 Važec, M.R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 750 m2 Važec, M.R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO...

54 990 €
Predaj, trojizbový byt Gôtovany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Gôtovany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Cena v RK

Moji spokojní klienti:

Spokojná predávajúca a nový majiteľ bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri preberaní rodinného domu, s manažérom pobočky Mariánom Hlavnom z Liptovského Mikuláša.

Spokojní kupujúci/predávajúci pri preberaní bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojná kupujúca pri preberaní svojho nového bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojný kupujúci pri preberaní rodinného domu s manažérom pobočky Mariánom Hlavnom.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúca) pri odovzdávaní nehnuteľnosti v Liptovskej Porúbke, s manažérom pobočky Liptovský Mikuláš Mariánom Hlavnom.

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní budovy mlynu v Liptovskej Teplej s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojní klienti (predávajúca/kupujúca) bytu v Poprade, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojní kupujúci pri odovzdávaní bytu v Dúbrave, s realitným maklérom Mariánom Hlavna.

Spokojní klienti z Liptovského Hrádku, pri preberaní štvorizbového bytu s realitným maklérom Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojný klient z Liptovského Hrádku, pri preberaní jednoizbového bytu s realitným maklérom Mgr. Mariánom Hlavnom.

Super komunikácie, jednanie ako aj pristup. Maximálna spokojnosť. Ján Páluš
Dobrá práca zo strany makléra. Igor
I would like to think Marian for the fast and efficient service when buying my House. He always answered my phone calls or returned the call quickly. Everything was completed very quickly and nothing was too much trouble for him. He can speak very good English and he even helped me with the utility company’s. I would definitely recommend Halo reality.

Rád by som poďakoval Mariánovi za rýchly a pohotový servis pri kúpe môjho domu. Vždy mi promtne zdvíhal telefón alebo sa hneď ozval naspäť. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a hladko, vždy bol nápomocný a nič preňho nebol problém. Hovorí veľmi dobre anglicky a dokonca mi pomohol s prepisom energií a pri komunikácii s úradmi. Určite doporučujem HALO reality.
John Finney
Boli sme veľmi spokojní, aj keď sa v začiatkoch dom nepredával, potom všetko dopadlo k našej spokojnosti. Ďakujeme mu veľmi pekne, Mišovičová
Velmi ustretovy, profesionalny. Komunikacia bez problemov. Pan Hlavna bol k dispozicii a reagoval na vsetky nase otazky kedykolvek. Budeme odporucat. Dakujeme pekne, Fronkovci
Rýchle a jednoduché jednanie.
Vraví sa, že je lepšie dvakrát vyhorieť, ako sa raz sťahovať. Ja si to nemyslím. Vďaka pánovi Hlavnovi a jeho profesionálnemu, ale i ľudskému prístupu som procesom kúpy i predaja bytu prešla bez problémov. Výborne sa s ním komunikuje. Vždy mi všetko objasnil, povzbudil. Verím, že som sa sťahovala naposledy, ale ak by predsa len, viem, na koho by som sa s dôverou obrátila. Pán Hlavna, ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré.
Mária Blšáková
Maximálne spokojný s prístupom a všetkého okolo toho.
Výborný prístup, Daniel Karas
Veľmi ústretový s príjemným vystupovaním, bola som veľmi spokojná! Eva Scholtzová
Maximálna spokojnosť!!! Profesionál, asertívny, právne veľmi znalý a zdatný. Bonus sympatický a vždy promptne reagoval na telefonáty, sms správy a e-maily. Toto by mal realitný maklér na TOP úrovni všetko mať. Pán Mgr. Hlavna to má. Za zmienku stojí aj jeho tím: obrovská pochvala! Jaroslav
Ochotný, milý, krásny prístup určite by som odporučil známemu. Lukas
Chcem poďakovať, za veľkú profesionalitu pána Hlavnu, za rýchly a profesionálny prístup, pomoc a informovanosť pri každom kroku, ktorý mi prejavil pri predaji bytu. Vybral som si ho ako makléra len tak náhodou cez internet, a odporúčam pána Hlavnu, každému kto chce predať či kúpiť nehnuteľnosť. Je to osoba na správnom mieste. Marián V.
Vyborny, odporucam, Jan Fronko.
Boli sme veľmi spokojní. Makléra odporúčame. Všetko prebehlo v kľude a pohode.
S p. Mariánom Hlavnom sme boli veľmi spokojní pri predaji bytu. Profesionálny prístup a predaj prebehol dobre a rýchlo, so všetkým ochotne poradil a vybavil čo bolo potreba. Ostatným klientom pana Hlavnu doporučujeme. Diana Poláková
Ďakujeme pánovi Mariánovi Hlavnovi za odbornú pomoc počas predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujeme jeho profesionalitu a trpezlivosť počas dlhodobej ponuky domu, ústretovosť a korektnú komunikáciu. N.K.
Ďakujeme pánovi Mariánovi Hlavnovi za odbornú pomoc počas predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujeme jeho profesionalitu a trpezlivosť počas dlhodobej ponuky domu, ústretovosť a korektnú komunikáciu. N.K.
Spokojná s komunikáciou, službami a pomocou pri predaji nehnuteľnosti. Ďakujem, A.H.
Sikovny a snazivy, spokojna. E.I.
Spokojnosť. M.H.
Velmi sikovny makler. Elena V.
Ďakujem maklérovi Halo reality v pobočke Liptovský Mikuláš, Mgr. Marianovi Hlavnovi za rýchly a profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti v Poprade. I. Mojšová.
Pri predaji bytu sme sa obrátili na realitnú kanceláriu, s nevtieravým prístupom p. Hlavnu sme boli spokojní, všetko prebehlo bezproblémovo od prvého kontaktu, až po zápis v katastri nehnuteľností. Chmelová
Oceňujeme profesionalitu pána makléra a individuálny proaktívny prístup. Akonáhle sa dozvedel naše požiadavky na bývanie, snažil sa podľa nich aktívne vyhľadať nehnuteľnosť a napokon aj veľmi úspešne. :) Ďakujeme za dostupnosť vždy, keď to bolo potrebné, a za promptné riešenie všetkých otázok a problémov. Vážime si tiež, že aj po odovzdaní nehnuteľnosti doriešil potrebné detaily. Prajeme veľa úspechov a podobne spokojných klientov.
Výborný profesionálny príjemný prístup. Ďakuje, Miriam Prokešová
Dobrý deň.Ťažko sa mi hľadajú slová vďaky, ktoré by som chcela vyjadriť p. Mariánovi Hlavnovi ohľadom predaja nehnuteľnosti. V prvom rade ďakujem za jeho obrovskú empatiu a ľudskosť, ktorú mi neustále dokazoval pri mojej ťažkej chorobe. Či už pi telefonickom,alebo osobnom kontakte prvá jeho otázka vždy znela ako sa mám zdravotne a či môžme veci riešiť. Vo všetkom sa prispôsoboval môjmu zdravotnému stavu, čo si veľmi,veľmi vážim a ďakujem. V druhom rade oceňujem jeho odbornosť, profesionalitu a mať záujem riešiť skutočnosti /časť pozemkov iný majiteľ/, s ktorými sa v praxi ešte nestretol a navyše za to ešte aj poďakovať s vyjadrením, že to bola pre neho výzva a takéto veci ho posúvajú ďalej. ČLOVEK S VEĽKYM "Č". Prajem Halo reality veľa maklérov ako je p. Hlavna a ešte viac spokojných zákazníkov. P.Hlavnovi veľa pracovných úspechov, "dobrých" klientov a v osobnom živote veľa zdravia,lásky a pohody.Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA. Oľga Labošová
Nesmierna spokojnosť, ľudský prístup, poradenstvo a vybavil všetko dosť rýchlo. Od hypotekárneho poradenstva až po zápis do katastra. Určite odporúčam. Mony V.
33
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Kežmarok

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší jednoizbový byt byt do 45 m2, balkón výhodou. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt, čiastočná alebo úplná rekonštrukcia. Za ponuky ďakujeme.

Kúpim jednoizbový byt, Poprad

Kúpim jednoizbový byt v Poprade, najlepšie prerobený a nie na prízemí. Balkón výhodou ale nie podmienka. Za ponuky ďakujem

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt alebo menší dvojizbový, aspoň čiastočná rekonštrukcia, balkón výhodou. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší dvojizbový byt do 50 metrov, balkón výhodou. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Svit

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší dvojizbový byt do 50 m2, balkón výhodou. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa bytu, Liptovský Mikuláš - Podbreziny

Cena okolo: 80 000€
Kúpa dvojizbový, trojizbový byt v Liptovskom Mikuláši, konkrétne časť Podbreziny. Môže byť, prerobený, neprerobený. Prosím ponúknite. Ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Kežmarok

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší dvojizbový byt do 50 m2, balkón výhodou. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt na Podbrezinách, podmienka do 5. poschodia. Klientmá hotovosť. Za ponuky ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt alebo menší dvojizbový, balkón výhodou. Môže byť aj pôvodný stav. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt alebo menší trojizbový, balkón podmienka. Za ponuky ďakujeme.

Kúpim jedno až dvojizbový byt najlepšie po rekonštrukcii a zariadený. Balkón podmienkou, nie prvé poschodie. Za ponuky ďakujem

Kúpa trojizbový byt, Liptovský Mikuláš, centrum

Pre klienta hľadáme trojizbový byt v Liptovskom Mikuláši blízko centra, môže byť aj Vrbická a Nábrežie bližšie centru, s balkónom. Za ponuky ďakujem.

Kúpa, trojizbový byt v Liptovskom Mikuláši

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt na Nábreží v Palúdzkej ale môžu byť aj Podbreziny. za ponuky ďakujeme.

Kúpa, dom Bešeňová

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Bešeňovej do 140 tisíc. Za ponuky ďakujme.

Kúpa, bungalov do 180 tisíc Eur

Cena okolo: 180 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme bungalov alebo jednopodlažný dom v okrese Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok. Pozemok nemusí byť veľký, stačí do 600 metrov.

Kúpa, chalupa v okolí Liptovskej Mary

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu. Chalupa by mala byť v blízkom okolí Liptovskej Mary.

Kúpa chata Hranovnica

Cena okolo: 35 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu na dubine. Podmienka vysporiadane pozemky pod stavbou a v jej okoli. Za ponuky ďakujeme.

Kúpim pozemok do 2000m2 na priemyselnú výstavbu

Cena okolo: 400 000€
Hľadám pozemok vhodný na výstavbu samoobslužnej umývačky na autá, Okresné a krajské mestá, platba v hotovosti.

Kúpa chalupa Liptovská Lúžna

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom alebo chalupu. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa chalupa Východná

Cena okolo: 32 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme drevenicu alebo menší rodinný dom vo Východnej, Važci alebo v blízkom okolí. Za ponuky ďakujeme.
13
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, dvojizbový byt Štrba, Tatranská Štrba, apartmánový dom GOLEM - EXKLUZÍ...

Predaj, dvojizbový byt Štrba, Tatranská Štrba, apartmánový dom GOLEM - EXKLUZÍ...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Partizánska Ľupča - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Partizánska Ľupča - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Štrba, Tatranská Štrba - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Štrba, Tatranská Štrba - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Liptovský Hrádok

Predaj, jednoizbový byt Liptovský Hrádok

PREDANÉ
Prenájom, garsonka Bratislava Staré Mesto, Lazaretská ul.

Prenájom, garsonka Bratislava Staré Mesto, Lazaretská ul.

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Poprad, Tatranské námestie - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HA...

Predaj, trojizbový byt Poprad, Tatranské námestie - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HA...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok, Vyšné Fabriky - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok, Vyšné Fabriky - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Kežmarok, Levočská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Kežmarok, Levočská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Liptovský Mikuláš, Demänová, Demänovská cesta - ZNÍŽENÁ CE...

Predaj, rodinný dom Liptovský Mikuláš, Demänová, Demänovská cesta - ZNÍŽENÁ CE...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok, SNP - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok, SNP - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, chata Liptovský Mikuláš, Iľanovo, Zahradkárska osada - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, chata Liptovský Mikuláš, Iľanovo, Zahradkárska osada - EXKLUZÍVNE HALO...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Liptovská Kokava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Liptovská Kokava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Liptovský Hrádok, okr. Liptovský Mikuláš, ul. Komenské...

Predaj, jednoizbový byt Liptovský Hrádok, okr. Liptovský Mikuláš, ul. Komenské...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica, Bellova - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica, Bellova - EXKLUZÍVNE HALO RE...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom všetky obce

Predaj, rodinný dom všetky obce

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok, ul. Belanská - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok, ul. Belanská - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Demänová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Demänová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Podbreziny, Jefremovská - EXKLUZÍVNE...

Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Podbreziny, Jefremovská - EXKLUZÍVNE...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica

Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica

PREDANÉ
Predaj, päťizbový byt Poprad, Poprad, 29. augusta - Západ - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, päťizbový byt Poprad, Poprad, 29. augusta - Západ - EXKLUZÍVNE HALO RE...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok, Hradná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok, Hradná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Malužiná, Nízke Tatry - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Malužiná, Nízke Tatry - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, stavebný pozemok 1378m2 Gôtovany, Liptovský Mikuláš

Predaj, stavebný pozemok 1378m2 Gôtovany, Liptovský Mikuláš

PREDANÉ
Prenájom, garsonka Liptovský Hrádok, Dovalovo

Prenájom, garsonka Liptovský Hrádok, Dovalovo

PRENAJATÉ
Predaj, garsonka Liptovský Mikuláš, Dr. A. Stodolu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, garsonka Liptovský Mikuláš, Dr. A. Stodolu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš, Okoličné

Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš, Okoličné

PREDANÉ
Predaj, Rodinný dom Partizánska Ľupča, Liptovský Mikuláš

Predaj, Rodinný dom Partizánska Ľupča, Liptovský Mikuláš

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Liptovský Hrádok

Prenájom, trojizbový byt Liptovský Hrádok

PRENAJATÉ
Predaj, jednoizbový byt Poprad, Poprad, Ludvíka Svobodu - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLU...

Predaj, jednoizbový byt Poprad, Poprad, Ludvíka Svobodu - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLU...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Trenčín - Juh, T.Vansovej - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Trenčín - Juh, T.Vansovej - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia