Po ukončení vysokoškolského štúdia v Brne a následne niekoľkoročného pôsobenia v zahraničí vo svojom obore, som sa rozhodol pôsobiť na Slovensku. Nakoľko som podnikavý typ človeka a práca s ľuďmi ma baví, hľadal som možnosti kde sa uplatniť. Našiel som ich v predaji nehnuteľností, ku ktorým ma priviedla moja partnerka. Najprv som bol len v roli pozorovateľa a príležitostného pomocníka, ale po niekoľkých úspešných predajoch som pochopil, že toto je cesta po ktorej chcem ísť aj ja.

Vybral som si spoluprácu s realitnou kanceláriu s bohatými skúsenosťami, ktorá je tu už od apríla 2012 a je lídrom na slovenskom realitnom trhu. Veril som, že uspejem na pohovore a stanem sa súčasťou silnej spoločnosti, ako sú HALOreality, a budem môcť spájať svoje meno s tímom profesionálov. Jednou z podstatných odmien po ukončení obchodu je pre mňa spokojnosť mojich klientov, ktorí sa na mňa s dôverou obrátia aj v budúcnosti. Neustále sa vzdelávam a snažím sa napredovať, aby som Vám mohol poskytnúť čo najodbornejšie a najkvalitnejšie služby

Vo svojom voľnom čase sa venujem svojej rodine a koníčkom, medzi ktoré patrí turistika, plávanie a v zime lyže a bežky. Rád tiež cestujem a spoznávam nové krajiny a kultúry. V prípade, že sa naše cesty spoja, teším sa na našu spoluprácu.

Viac o mne a o mojej práci môžete nájsť na mojej osobnej stránke www.marianhlavna.sk.

Súťaž o digitálny fotoaparát v štvrtom štvrťroku 2017 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - p. Emíliu, ktorej sme predávali nehnuteľnosť v Liptovskom Mikuláši. Cenu odovzdal manažér pobočky Mgr. Marián Hlavna.

Formulu HALO reality stretnete prvýkrát aj v okolí Liptovského Mikuláša, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca december, manažér pobočky Mgr. Marián Hlavna. Gratulujeme!

Včera (1.11.2017) sme odovzdali manažérovi pobočky Mgr. Mariánovi Hlavnovi menovací dekrét otvorenia novej kancelárie HALO reality v Liptovskom Mikuláši. Prajeme veľa úspechov!.

Už aj po Liptovskom Mikuláši jazdí auto s logom HALO reality, ktoré sa nedá nevšímnúť, stretnete na ňom nášho makléra Mgr. Mariána Hlavnu.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri preberaní rodinného domu, s manažérom pobočky Mariánom Hlavnom z Liptovského Mikuláša.

Spokojní kupujúci/predávajúci pri preberaní bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojná kupujúca pri preberaní svojho nového bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojný kupujúci pri preberaní rodinného domu s manažérom pobočky Mariánom Hlavnom.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúca) pri odovzdávaní nehnuteľnosti v Liptovskej Porúbke, s manažérom pobočky Liptovský Mikuláš Mariánom Hlavnom.

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní budovy mlynu v Liptovskej Teplej s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojní klienti (predávajúca/kupujúca) bytu v Poprade, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojní kupujúci pri odovzdávaní bytu v Dúbrave, s realitným maklérom Mariánom Hlavna.

Spokojní klienti z Liptovského Hrádku, pri preberaní štvorizbového bytu s realitným maklérom Mgr. Mariánom Hlavnom.

Spokojný klient z Liptovského Hrádku, pri preberaní jednoizbového bytu s realitným maklérom Mgr. Mariánom Hlavnom.

Velmi ustretovy, profesionalny. Komunikacia bez problemov. Pan Hlavna bol k dispozicii a reagoval na vsetky nase otazky kedykolvek. Budeme odporucat. Dakujeme pekne, Fronkovci
Rýchle a jednoduché jednanie.
Vraví sa, že je lepšie dvakrát vyhorieť, ako sa raz sťahovať. Ja si to nemyslím. Vďaka pánovi Hlavnovi a jeho profesionálnemu, ale i ľudskému prístupu som procesom kúpy i predaja bytu prešla bez problémov. Výborne sa s ním komunikuje. Vždy mi všetko objasnil, povzbudil. Verím, že som sa sťahovala naposledy, ale ak by predsa len, viem, na koho by som sa s dôverou obrátila. Pán Hlavna, ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré.
Mária Blšáková
Maximálne spokojný s prístupom a všetkého okolo toho.
Výborný prístup, Daniel Karas
Veľmi ústretový s príjemným vystupovaním, bola som veľmi spokojná! Eva Scholtzová
Maximálna spokojnosť!!! Profesionál, asertívny, právne veľmi znalý a zdatný. Bonus sympatický a vždy promptne reagoval na telefonáty, sms správy a e-maily. Toto by mal realitný maklér na TOP úrovni všetko mať. Pán Mgr. Hlavna to má. Za zmienku stojí aj jeho tím: obrovská pochvala! Jaroslav
Ochotný, milý, krásny prístup určite by som odporučil známemu. Lukas
Chcem poďakovať, za veľkú profesionalitu pána Hlavnu, za rýchly a profesionálny prístup, pomoc a informovanosť pri každom kroku, ktorý mi prejavil pri predaji bytu. Vybral som si ho ako makléra len tak náhodou cez internet, a odporúčam pána Hlavnu, každému kto chce predať či kúpiť nehnuteľnosť. Je to osoba na správnom mieste. Marián V.
Vyborny, odporucam, Jan Fronko.
Boli sme veľmi spokojní. Makléra odporúčame. Všetko prebehlo v kľude a pohode.
S p. Mariánom Hlavnom sme boli veľmi spokojní pri predaji bytu. Profesionálny prístup a predaj prebehol dobre a rýchlo, so všetkým ochotne poradil a vybavil čo bolo potreba. Ostatným klientom pana Hlavnu doporučujeme. Diana Poláková
Ďakujeme pánovi Mariánovi Hlavnovi za odbornú pomoc počas predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujeme jeho profesionalitu a trpezlivosť počas dlhodobej ponuky domu, ústretovosť a korektnú komunikáciu. N.K.
Ďakujeme pánovi Mariánovi Hlavnovi za odbornú pomoc počas predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujeme jeho profesionalitu a trpezlivosť počas dlhodobej ponuky domu, ústretovosť a korektnú komunikáciu. N.K.
Spokojná s komunikáciou, službami a pomocou pri predaji nehnuteľnosti. Ďakujem, A.H.
Sikovny a snazivy, spokojna. E.I.
Spokojnosť. M.H.
Velmi sikovny makler. Elena V.
Ďakujem maklérovi Halo reality v pobočke Liptovský Mikuláš, Mgr. Marianovi Hlavnovi za rýchly a profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti v Poprade. I. Mojšová.
Pri predaji bytu sme sa obrátili na realitnú kanceláriu, s nevtieravým prístupom p. Hlavnu sme boli spokojní, všetko prebehlo bezproblémovo od prvého kontaktu, až po zápis v katastri nehnuteľností. Chmelová
Oceňujeme profesionalitu pána makléra a individuálny proaktívny prístup. Akonáhle sa dozvedel naše požiadavky na bývanie, snažil sa podľa nich aktívne vyhľadať nehnuteľnosť a napokon aj veľmi úspešne. :) Ďakujeme za dostupnosť vždy, keď to bolo potrebné, a za promptné riešenie všetkých otázok a problémov. Vážime si tiež, že aj po odovzdaní nehnuteľnosti doriešil potrebné detaily. Prajeme veľa úspechov a podobne spokojných klientov.
Výborný profesionálny príjemný prístup. Ďakuje, Miriam Prokešová
Dobrý deň.Ťažko sa mi hľadajú slová vďaky, ktoré by som chcela vyjadriť p. Mariánovi Hlavnovi ohľadom predaja nehnuteľnosti. V prvom rade ďakujem za jeho obrovskú empatiu a ľudskosť, ktorú mi neustále dokazoval pri mojej ťažkej chorobe. Či už pi telefonickom,alebo osobnom kontakte prvá jeho otázka vždy znela ako sa mám zdravotne a či môžme veci riešiť. Vo všetkom sa prispôsoboval môjmu zdravotnému stavu, čo si veľmi,veľmi vážim a ďakujem. V druhom rade oceňujem jeho odbornosť, profesionalitu a mať záujem riešiť skutočnosti /časť pozemkov iný majiteľ/, s ktorými sa v praxi ešte nestretol a navyše za to ešte aj poďakovať s vyjadrením, že to bola pre neho výzva a takéto veci ho posúvajú ďalej. ČLOVEK S VEĽKYM "Č". Prajem Halo reality veľa maklérov ako je p. Hlavna a ešte viac spokojných zákazníkov. P.Hlavnovi veľa pracovných úspechov, "dobrých" klientov a v osobnom živote veľa zdravia,lásky a pohody.Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA. Oľga Labošová
Nesmierna spokojnosť, ľudský prístup, poradenstvo a vybavil všetko dosť rýchlo. Od hypotekárneho poradenstva až po zápis do katastra. Určite odporúčam. Mony V.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, rodinný dom Ružomberok, Jelence - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Ružomberok, Jelence - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

123 800 €
Prenájom, administratívny priestor Hozelec, okr. Poprad

Prenájom, administratívny priestor Hozelec, okr. Poprad

600 €/mesiac
Predaj, trojizbový byt Štrba, okr. Poprad, Tatranská Štrba - NOVOSTAVBA - ZNÍŽ...

Predaj, trojizbový byt Štrba, okr. Poprad, Tatranská Štrba - NOVOSTAVBA - ZNÍŽ...

189 990 €
Predaj, chata Dolný Kubín, Kňažia

Predaj, chata Dolný Kubín, Kňažia

Cena v RK
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1040 m2 Liptovský Ján - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1040 m2 Liptovský Ján - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

139 000 €
Predaj, rekreačný pozemok Malé Borové - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rekreačný pozemok Malé Borové - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

31 550 €
Predaj, trojizbový byt Poprad, Tatranské námestie - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HA...

Predaj, trojizbový byt Poprad, Tatranské námestie - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HA...

193 600 €
Predaj, stavebný pozemok 1203 m2 Liptovský Trnovec, Liptovský Mikuláš

Predaj, stavebný pozemok 1203 m2 Liptovský Trnovec, Liptovský Mikuláš

55 €/m2
Predaj, pozemok pre rodinný dom 800 m2 Veľký Slavkov

Predaj, pozemok pre rodinný dom 800 m2 Veľký Slavkov

41 500 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1282 m2 Batizovce, okr. Poprad, Panské záhrady...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1282 m2 Batizovce, okr. Poprad, Panské záhrady...

52 €/m2
Predaj, chata Turecká, 860 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, chata Turecká, 860 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

38 800 €

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Kežmarok

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší jednoizbový byt byt do 45 m2, balkón výhodou. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa, jednoizbový byt, Poprad

Cena okolo: 45 000€
Kúpim jednoizový alebo dvojizbový byt v Poprade alebo vo Svite. Balkón a výťah výhodou ale nie podmienka. Nie na prízemí, môže byť prvé vyvýšené alebo ďalšie vyššie poschodia. Za ponuky ďakujem.

Kúpim jednoizbový byt, Poprad

Kúpim jednoizbový byt v Poprade, najlepšie prerobený a nie na prízemí. Balkón výhodou ale nie podmienka. Za ponuky ďakujem

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt, čiastočná alebo úplná rekonštrukcia. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt alebo menší dvojizbový, aspoň čiastočná rekonštrukcia, balkón výhodou. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší dvojizbový byt do 50 metrov, balkón výhodou. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Svit

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší dvojizbový byt do 50 m2, balkón výhodou. Za ponuky ďakujeme.

Kúpim byt, Liptovský Mikuláš - Podbreziny

Kúpim dvojizbový, trojizbový byt v Liptovskom Mikuláši, konkrétne časť Podbreziny. Môže byť, prerobený, neprerobený. Prosím ponúknite. Ďakujem.

Kúpa, Dvojizbový byt, Hlohovec

Cena okolo: 65 000€
Kúpim dvojizbový byt s balkónom v Hlohovci, nie prízemie. Môže byť pôvodný stav ale čiastočná rekonštrukcia výhodou.

Kúpa dvojizbový byt Kežmarok

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší dvojizbový byt do 50 m2, balkón výhodou. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt na Podbrezinách, podmienka do 5. poschodia. Klientmá hotovosť. Za ponuky ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v centre alebo na Nábreží, pokiaľ možno s balkónom. Môže byť prerobený aj neprerobený. Za ponuky ďakujeme.

KÚPA, DVOJIZBOVÝ BYT LIPT. HRÁDOK, LIPT. MIKULÁŠ

Cena okolo: 70 000€
Pre konkr=etneho klienta hľadáme dvojizbový alebo trojizbový byt v Liptovskom Mikuláši alebo v Liptovskom Hrádku

Kúpa, dvojizbový byt Poprad, Západ

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt. Môže byť aj neprerobený, s balkónom, nie prízemie. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa, dvojizbový byt Poprad, centrum

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade. Podminekou je aspoň čiastočná rekonštrukcia a balkón. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa,trojizbový byt Poprad, centrum

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade. Ak vyššie poschodie ako tretie tak s výťahom. Balkón výhodou. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt alebo menší dvojizbový, balkón výhodou. Môže byť aj pôvodný stav. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt alebo menší trojizbový, balkón podmienka. Za ponuky ďakujeme.

Kúpim jedno až dvojizbový byt najlepšie po rekonštrukcii a zariadený. Balkón podmienkou, nie prvé poschodie. Za ponuky ďakujem

Kúpim dvojizbový byt, Trnava

Cena okolo: 65 000€
Kúpim dvojizbový byt s balkónom v Trnave, nie prízemie. Môže byť pôvodný stav ale čiastočná rekonštrukcia výhodou.

Kúpim trojizbový byt v Liptovskom Mikuláši

Cena okolo: 70 000€
Najlepšie Nábrežie, Palúdzka ale môžu byť aj Podbreziny. za ponuky Ďakujem.

Kúpim trojizbový byt, Liptovský Mikuláš, centrum

Cena okolo: 75 000€
Pre klienta hľadáme trojizbový byt v Liptovskom Mikuláši blízko centra, môže byť aj Vrbická a Nábrežie bližšie centru, s balkónom. Za ponuky ďakujem.

trojizbovy Byt Liptovsky Hradok

Cena okolo: 50 000€
Kúpim 3izbový byt v Liptovskom Hrádku s balkónom.

Kúpim trojizbový byt v Liptovskom Hrádku, LM

Cena okolo: 70 000€

Hľadáme pre klienta trojizbový byt, LM, Podbreziny

Cena okolo: 70 000€
Pre klienta hľadámetrojizbový byt v Liptovskom Mikuláši, Podbreziny. Môže byť prerobený aj neprerobený.

Kúpa, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Nábrežie

Cena okolo: 70 000€
Kúpim trojizbový byt na Nábreží v Liptovskom Mikuláši, balkón podmienka. Prosím ponúknite.

KÚPIM TROJIZBOVÝ BYT LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - STOPSHOP

Cena okolo: 90 000€
Kúpim trojizbový byt v Liptovskom Mikuláši blízko Stopshopu, môže byť aj vrbická a nábrežie bližšie centru. s balkónom.Ponúknite, ďakujem

Kúpa, trojizbový byt Poprad, Západ

Cena okolo: 80 000€
Kúpim yt v Poprade na západe s balkónom.

Kúpim dom v Bešeňovej

Cena okolo: 140 000€
Pre klienta hľadáme dom v Bešeňovej do 140 tisíc. Za ponuky ďakujme.

Kúpim štvorizbový byt, Liptovský Hrádok

Cena okolo: 75 000€
Kúpim štvorizbový byt v Liptovskom Hrádku. Môže byť aj v pôvodnom stave

Kúpim štvorizbový byt, Poprad

Cena okolo: 110 000€
Kúpim štvorizbový byt v Poprade, najlepšie na najvyššom poschodí, ale môže byť aj nižšie. Pôvodný stav alebo čiastočná rekonštrukcia poprípade aj komplet rekonštruovaný

Kúpim bungalov do 150 tisíc Eur

Cena okolo: 150 000€
Kúpim bungalov alebo jednopodlažný dom v okrese Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok. Pozemok nemusí byť veľký, stačí do 600 metrov.

Kúpa, rodinný dom Liptovský Mikuláš, Palúdzka

Cena okolo: 100 000€
Aspoň čiastočná alebo úplná rekonštrukcia, pozemok staci aj 500m2 ale môže byť aj viac.

Kúpim rodinný dom, Liptovský Trnovec

Cena okolo: 110 000€
Liptovský Trnovec, Kvačany, Liptovské Matiašovce, Bobrovec, Liptovská Sielnica a okolie. Za ponuky ďakujem.

Kúpa, rodinný dom, Štrba, Východná, Važec

Cena okolo: 55 000€
Kúpim rodinný dom vo Východnej, Štrbe, Važci a okolí. Pozemok k domu 500-1000 m. za ponuky ďakujem

Kúpim chalupu v okolí Liptovskej Mary

Cena okolo: 100 000€
Chata by mala byť okolo Liptovskej Mary.

Kúpa chata Hranovnica

Cena okolo: 35 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu na dubine. Podmienka vysporiadane pozemky pod stavbou a v jej okoli. Za ponuky ďakujeme.

Kúpim stavebný pozemok 400-1000 m, Liptovský Ján

Cena okolo: 60 000€
Plocha 400 až 1000 m2

Kúpim 800 az 1000 metrový pozemok

Cena okolo: 150 000€
Môže byť aj so starším domom alebo len pozemok. Pokiaľ možno v Liptovskom Mikuláši s dobrým internetom a prístupom s nákladným autom.

Kúpim rodinný dom, penzión, starý mlyn, Liptov

Cena okolo: 100 000€
Kúpim starší rodinný dom, penzión, starý mlyn v okolí Liptovskej Mary, Bešeňovej, do 15 km.

Kúpim pozemok do 2000m2 na priemyselnú výstavbu

Cena okolo: 400 000€
Hľadám pozemok vhodný na výstavbu samoobslužnej umývačky na autá, Okresné a krajské mestá, platba v hotovosti.

Cena okolo: 250 000€
Hľadám pozemok vhodný na výstavbu samoobslužnej umývačky na autá, Okresné a krajské mestá, platba v hotovosti. za ponuky Ďakujem

Kúpa chalupa Liptovská Lúžna

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom alebo chalupu. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa chalupa Východná

Cena okolo: 32 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme drevenicu alebo menší rodinný dom vo Východnej, Važci alebo v blízkom okolí. Za ponuky ďakujeme.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, jednoizbový byt Liptovský Hrádok, okr. Liptovský Mikuláš, ul. Komenské...

Predaj, jednoizbový byt Liptovský Hrádok, okr. Liptovský Mikuláš, ul. Komenské...

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Liptovský Hrádok, okr. Liptovský Mikuláš, ul. Prekážk...

Prenájom, trojizbový byt Liptovský Hrádok, okr. Liptovský Mikuláš, ul. Prekážk...

PRENAJATÉ
Predaj, štvorizbový byt Liptovský Mikuláš, Podbreziny, Kemi - EXKLUZÍVNE HALO ...

Predaj, štvorizbový byt Liptovský Mikuláš, Podbreziny, Kemi - EXKLUZÍVNE HALO ...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Podbreziny, Jefremovská - EXKLUZÍVNE...

Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Podbreziny, Jefremovská - EXKLUZÍVNE...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Demänová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Demänová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Štrba, Tatranská Štrba - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

Predaj, dvojizbový byt Štrba, Tatranská Štrba - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica

Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok, ul. Belanská - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok, ul. Belanská - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Liptovská Kokava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Liptovská Kokava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, päťizbový byt Poprad, Poprad, 29. augusta - Západ - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, päťizbový byt Poprad, Poprad, 29. augusta - Západ - EXKLUZÍVNE HALO RE...

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Liptovský Hrádok

Prenájom, trojizbový byt Liptovský Hrádok

PRENAJATÉ
Predaj, jednoizbový byt Malužiná, Nízke Tatry - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Malužiná, Nízke Tatry - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, jednoizbový byt Liptovský Hrádok, Dovalovo

Prenájom, jednoizbový byt Liptovský Hrádok, Dovalovo

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš, Okoličné

Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš, Okoličné

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok, Hradná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok, Hradná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, garsonka Liptovský Hrádok, Dovalovo

Prenájom, garsonka Liptovský Hrádok, Dovalovo

PRENAJATÉ
Predaj, garsonka Liptovský Mikuláš, Dr. A. Stodolu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, garsonka Liptovský Mikuláš, Dr. A. Stodolu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, stavebný pozemok 1378m2 Gôtovany, Liptovský Mikuláš

Predaj, stavebný pozemok 1378m2 Gôtovany, Liptovský Mikuláš

PREDANÉ
Predaj, Rodinný dom Partizánska Ľupča, Liptovský Mikuláš

Predaj, Rodinný dom Partizánska Ľupča, Liptovský Mikuláš

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Poprad, Poprad, Ludvíka Svobodu - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLU...

Predaj, jednoizbový byt Poprad, Poprad, Ludvíka Svobodu - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLU...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica, ul. Vrbická - EXKLUZÍVNE HAL...

Predaj, dvojizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica, ul. Vrbická - EXKLUZÍVNE HAL...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok, okr. Liptovský Mikuláš, ul. Hradná - ...

Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok, okr. Liptovský Mikuláš, ul. Hradná - ...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Ružomberok

Predaj, rodinný dom Ružomberok

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Poprad, Spišská Sobota

Predaj, rodinný dom Poprad, Spišská Sobota

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Poprad, Spišská Sobota - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Poprad, Spišská Sobota - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Vavrišovo, okr. Liptovský Mikuláš

Predaj, rodinný dom Vavrišovo, okr. Liptovský Mikuláš

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Važec, okr. Liptovský Mikuláš, ******

Predaj, rodinný dom Važec, okr. Liptovský Mikuláš, ******

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok, J. D. Matejovie

Predaj, trojizbový byt Liptovský Hrádok, J. D. Matejovie

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Liptovský Peter, okr. Liptovský Mikuláš

Predaj, trojizbový byt Liptovský Peter, okr. Liptovský Mikuláš

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU