Profesionáli v realitách na Slovensku

Nie je dôležité, aký je veľký váš dom, dôležité je, koľko je v ňom šťastia...

CERTIFIKOVANÝ MAKLÉRHALO reality

Judita
Janíčková

0908 037 834
Váš osobný realitný maklér Levice, Nitra, Zlaté Moravce, Nové Zámky

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Volám sa Judita Janíčková a narodila som sa a aj žijem v Leviciach. Celý môj profesijný život sa venujem práci s ľuďmi či už ako obchodník, manažér alebo riaditeľ. Práca s ľuďmi je jedným z najťažších povolaní, avšak aj najkrajších. Každý z nás je jedinečný a ku každému vedie iná cesta. A nájsť ju, to je zmysel tejto práce. Pre prácu s realitami som sa rozhodla preto, lebo nie je pre mňa možno až tak povolaním, ako poslaním. Zlepšovať ľuďom kvalitu života či už tým, že im nájdem nový domov, ktorý im aj bez stresu a obáv zabezpečím, alebo tým, že im bez obáv pomôžem ich nehnuteľnosť predať, to je účelom toho, čo robím a prečo to robím.. Vidieť z očí klienta a počuť z jeho úst vďačné slová je nezaplatiteľný pocit. Ak sa okrem milujúcej a zdravej rodiny stane aj práca tým, prečo ráno vstávate, ste šťastný človek :)

Nie je dôležité, aký je veľký váš dom, dôležité je, koľko je v ňom šťastia...

A prečo HALO reality? Ak by sa ma niekto spýtal, aké motto či hlavný slogan by som vymyslela spoločnosti HALO Reality, tak poviem: "Reality máme v krvi, vaša nehnuteľnosť je u nás v dobrých rukách!" A presne tak to je. Zodpovednosť, čestnosť, nasadenie, výborný kolektív, vzájomná pomoc a rodinné prostredie vovnútri spoločnosti ju robia takou silnou, stabilnou a expandujúcou. Klient je vždy na prvom mieste, a tak to má byť! A v HALO pre to robia naozaj všetci všetko, čo je v ich silách. Som vďačná za príležitosť a skvelú prácu, ktorá je zároveň aj záľubou.

Ak váhate, ktorej RK zveriť svoju nehnuteľnosť do rúk, stačí sa pozrieť na množstvo spokojných klientov a referencií, ktoré hovoria sami za seba. Pretože najlepšia reklama je tá, ktorú vám urobia vaši spokojní klienti. A my ich máme požehnane :)

Moji spokojní klienti

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.
23
CELKOVO

Moje aktuálne nehnuteľnosti

Moje nehnuteľnosti Moje byty Moje domy Moje ostatné Nehnuteľnosti v Leviciach
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Máme už viac ako 15 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 15 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3979 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3979 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Súrne hľadám pre mojich klientov

Predávate nehnuteľnosť? Máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, či nehľadáme práve tú vašu.

Kúpa jednoizbový byt Levice

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v meste Levice. Byt by mal byť po rekonštrukcii a ihneď obývateľný, ideálne bez ďalších väčších investícií. Lokalita: centrum, širšie centrum mesta, sídliská Rybníky, zvážime každú ponuku. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte a máte záujem ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Levice

68 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Leviciach. Lokalita: klient zváži každú ponuku Stav: minimálne čiastočne prerobený, ihneď obývateľný, ideálne zrekonštruovaný kompletne. Vítaný je väčší sprhový kút. Požiadavky: nie najvyššie, ani najnižšie poschodie bytového domu, bytový dom s výťahom, balkón/lodžia. Najlepšie vyprataný, bez zariadenia. MOŽNOSŤ VÝMENY za 3 izbový zrekonštruovaný byt v širšom centre Levíc + doplatok. V prípade, že takúto nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Nájom jednoizbový byt Levice

380 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom 1 izbový byt v meste Levice. Jedná sa o dlhodobý prenájom, klient žije čiastočne v zahraničí. Podmienkou je veľká kuchyňa, balkón, ideálne zánovné zariadenie, klient zváži každú ponuku. Lokalita : mimo sídliska Rybníky V a mimo okolia Supermarketu COOP - okolie Priemstavu. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v Leviciach. Lokalita: mimo sídlisk Rybníky 3 a Rybníky 5. Ostatné ponuky klient zváži. Stav: ideálne pôvodný stav Podmienkou je balkón/lodžia. V prípade kúpy klient platí v hotovosti. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-j alebo menší 3j izbový byt v Leviciach. Lokalita: klient uvíta všetky ponuky, avšak mimo sídlisk Vinohrady a Rybníky V. Požiadavky: balkón/lodžia V prípade, že takýto byt vlastníte a chcete ho predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Vráble

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší dvojizbový, prípadne trojizbový (aj menší) byt v meste Vráble. Stav: Po rekonštrukcii, aj pôvodný stav, klient si poradí s oboma verziami, samozrejme, s ohľadom na cenu. Lokalita: Nezáleží, mesto Vráble podmienkou (nie okolité obce). V závislosti od stavu a typu bytu má klient k dispozícii minimálne 110 tisíc eur, v prípade vážneho záujmu a možnosti rýchleho jednania aj vyššiu čiastku. V prípade, že podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Levice

115 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Leviciach. Stav: minimálne čiastočne zrekonštruovaný (vymenené okná, ideálne murovaná kúpeľňa), ideálny stav kompletne zrekonštruovaný (ponúkaná suma 115.000 eur v takomto prípade). Lokalita: centrum mesta, ulice Okružná, Jilemnického, okolie LV hradu, M.R.Štefánika, okolie športovej haly. Dispozícia: 3 obytné miestnosti, ideálne špajza, balkón. Poschodie: nie najvyššie poschodia, ani prízemie. Klient má vážny záujem o kúpu, platí čiastočne v hotovosti, čiastočne hypoúverom. V prípade, že podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Levice

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Leviciach. Lokalita: klient zváži každú ponuku, avšak okrem sídl. Vinohrady. Stav: kompletná rekonštrukcia V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt okr. Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový, prípadne trojizbový byt v Leviciach. Lokalita: klient uvíta všetky ponuky Požiadavky: ideálne po kompletnej rekonštrukcii s balkónom. V prípade, že takýto byt vlastníte a chcete ho predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Levice

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Levice. Lokalita: centrum mesta, okolie polikliniky Sanat. Požiadavky: stav bytu bez nutnej ďalšej investície, po rekonštrukcii. V kúpeľni vaňa, nie sprchový kút, požiadavka na poschodie - nie prízemie, ani najvyššie poschodie bytového domu, balkón nutnosťou. Klient platí v hotovosti a jeho dopyt je súrny. V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Vráble

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový (aj menší) byt v meste Vráble. Stav: Po rekonštrukcii alebo aj pôvodný stav, závisí od ceny nehnuteľnosti. Iné špecifikácie: bytový dom s výťahom, maximálne 4.poschodie. Balkón podmienkou. Lokalita: Nezáleží Klient má k dispozícii finančné prostriedky na rýchlu kúpu, uvedená cena nie je konečná. V prípade, že podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Zobraziť všetky moje dopyty

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti.

 • pozemok pre rodinný... - Zalaba

  PREDANÉ

  pozemok pre rodinný...
  Zalaba
 • rodinný dom - Jur nad Hronom

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Jur nad Hronom
 • štvorizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  štvorizbový byt
  Levice
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • dvojizbový byt - Levice

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  Levice
 • kancelársky priesto... - Levice

  PRENAJATÉ

  kancelársky priesto...
  Levice
 • dvojizbový byt - Želiezovce

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Želiezovce
 • pozemok pre rodinný... - Krškany

  PREDANÉ

  pozemok pre rodinný...
  Krškany
 • trojizbový byt - Levice

  PRENAJATÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • rodinný dom - Bátovce

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Bátovce
 • štvorizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  štvorizbový byt
  Levice
 • dvojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Levice
 • rodinný dom - Želiezovce

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Želiezovce
 • garsonka - Levice

  PRENAJATÉ

  garsonka
  Levice
 • dvojizbový byt - Levice

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  Levice
 • rodinný dom - Levice

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Levice
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • rodinný dom - Hronské Kľačany

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Hronské Kľačany
 • trojizbový byt - Vráble

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Vráble
 • jednoizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Levice
 • rodinný dom - Hronské Kľačany

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Hronské Kľačany
 • rodinný dom - Bátovce

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Bátovce
 • jednoizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Levice
 • trojizbový byt - Levice

  PRENAJATÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • pozemok pre rodinný... - Hronské Kosihy

  PREDANÉ

  pozemok pre rodinný...
  Hronské Kosihy
 • dvojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Levice
 • jednoizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Levice
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • dvojizbový byt - Tlmače

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Tlmače
 • rodinný dom - Levice

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Levice
Zobraziť viac naposledy predaných

Predávate? Vypočítajte si cenu

Využite našu službu bezplatnej kalkulácie vašej ceny nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 50 tisíc aktuálnych nehnuteľností. Sme HALO reality.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti
15000
klientov so zmluvou
3979
recenzií od klientov
58201
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0908 037 834 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR Správa Whatsapp
Realitný maklér Judita Janíčková

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Judita Janíčková Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.