Profesionáli v realitách na Slovensku

Nie je dôležité, aký je veľký váš dom, dôležité je, koľko je v ňom šťastia...

CERTIFIKOVANÝ MAKLÉRHALO reality
TOP OCENENIApredajca pobočky 2022

Judita
Janíčková

0908 037 834
Manažér pobočky Levice
Váš osobný realitný maklér Levice, Nitra, Zlaté Moravce, Nové Zámky

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Volám sa Judita Janíčková a narodila som sa a aj žijem v Leviciach. Celý môj profesijný život sa venujem práci s ľuďmi či už ako obchodník, manažér alebo riaditeľ. Práca s ľuďmi je jedným z najťažších povolaní, avšak aj najkrajších. Každý z nás je jedinečný a ku každému vedie iná cesta. A nájsť ju, to je zmysel tejto práce. Pre prácu s realitami som sa rozhodla preto, lebo nie je pre mňa možno až tak povolaním, ako poslaním. Zlepšovať ľuďom kvalitu života či už tým, že im nájdem nový domov, ktorý im aj bez stresu a obáv zabezpečím, alebo tým, že im bez obáv pomôžem ich nehnuteľnosť predať, to je účelom toho, čo robím a prečo to robím.. Vidieť z očí klienta a počuť z jeho úst vďačné slová je nezaplatiteľný pocit. Ak sa okrem milujúcej a zdravej rodiny stane aj práca tým, prečo ráno vstávate, ste šťastný človek :)

Nie je dôležité, aký je veľký váš dom, dôležité je, koľko je v ňom šťastia...

A prečo HALO reality? Ak by sa ma niekto spýtal, aké motto či hlavný slogan by som vymyslela spoločnosti HALO Reality, tak poviem: "Reality máme v krvi, vaša nehnuteľnosť je u nás v dobrých rukách!" A presne tak to je. Zodpovednosť, čestnosť, nasadenie, výborný kolektív, vzájomná pomoc a rodinné prostredie vovnútri spoločnosti ju robia takou silnou, stabilnou a expandujúcou. Klient je vždy na prvom mieste, a tak to má byť! A v HALO pre to robia naozaj všetci všetko, čo je v ich silách. Som vďačná za príležitosť a skvelú prácu, ktorá je zároveň aj záľubou.

Ak váhate, ktorej RK zveriť svoju nehnuteľnosť do rúk, stačí sa pozrieť na množstvo spokojných klientov a referencií, ktoré hovoria sami za seba. Pretože najlepšia reklama je tá, ktorú vám urobia vaši spokojní klienti. A my ich máme požehnane :)

Moji spokojní klienti v Leviciach a okolí

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.
48
CELKOVO

Moje aktuálne nehnuteľnosti

Moje nehnuteľnosti Moje byty Moje domy Moje ostatné Nehnuteľnosti v Leviciach
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4666 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4666 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Súrne hľadám pre mojich klientov v Leviciach a okolí

Predávate nehnuteľnosť? Máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, či nehľadáme práve tú vašu.

Kúpa garsonka Levice

40 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu garsónku v meste Levice. Požiadavky: ihneď obývateľný (aj keď nie po kompletnej rekonštrukcii), slušný, čistý stav. Lokalita: preferované sídlisko Rybníky II, III, širšie centrum, no nie je podmienkou. Ak podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Levice

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt v meste Levice. Lokalita: klient zváži každú ponuku Stav: minimálne čiastočne upravený, ihneď obývateľný, podľa možností bez nutnosti ďalšej nákladnej rekonštrukcie (jedná sa o nehnuteľnosť na budúci prenájom). Podmienkou je balkón/lodžia. Klientov záujem je vážny, kúpu zvažuje v krátkom čase. V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Predáme aj bez inzercie. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Levice

55 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt s balkónom/lodžiou v meste Levice. Lokalita: klient zváži každú ponuku Stav: najlepšie pôvodný, no zachovalý stav Podmienka: balkón/lodžia Inzerované ponuky klient pozná, preto o ne nemá záujem. V prípade vážneho záujmu klient bude platiť v hotovosti, resp. bude mať finančné prostriedky na kúpu k dispozícii v krátkom čase. V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v meste Levice. Stav: pôvodný stav, klient je pripravený na investíciu. Požiadavka: byt ideálne s balkónom v bytovom dome s výťahom, v prípade, že výťah nemá, max. 2. poschodie. Rozloha bytu taktiež nezaváži v prípade zaujímavej nehnuteľnosti. Lokalita: klient zváži každú ponuku. Ak podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju RÝCHLO predať, klient na jej kúpu disponuje rýchlo dostupnými finančnými prostriedkami, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

95 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový, prípadne menší 3 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: lokalita v pokojnom, nie príliš rušnom prostredí, max. 4. poschodie, v prípade bytového domu bez výťahu maximálne 2. poschodie, klient zváži každú ponuku. Stav: po kompletnej rekonštrukcii bez nutnosti ďalšej investície, zariadenie podľa dohody. Klient na kúpu bytu bude disponovať hotovosťou v čase podľa dohody. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

89 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v meste Levice. Stav bytu: ideálne aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, čistý, slušný s minimálnou ďalšou investíciou, balkón Lokalita: najlepšie centrum mesta Levice, širšie centrum, prípadne sídl. Rybníky II. Na kúpu má klient pripravenú kúpnu cenu v hotovosti a je ochotný sa veľmi rýchlo dohodnúť v prípade zaujímavej ponuky. Ak podobný byt vlastníte a chcete ho predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

78 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 alebo 2 izbový byt, ideálne dvojgarsónku s balkónom na sídlisku Vinohrady v Leviciach. Lokalita: len sídlisko Vinohrady, na ulici nezáleží. Stav: po rekonštrukcii, ale môže byť aj pôvodný stav, klient zváži každú ponuku. Hľadáme neinzerovanú nehnuteľnosť, inzerciu klient sleduje. Na kúpu má klient pripravenú časť kúpnej ceny v hotovosti, zvyšok dofinancuje hypoúverom. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať aj bez inzercie, neváhajte ma čo najskôr kontaktovať. Záujem klienta je vážny. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový alebo väčší 1 izbový byt v meste Levice. Lokalita: ideálne širšie centrum, prípadne centrum, bližšie do centra. Stav: pôvodný alebo po rekoštrukcii, klient zváži každú ponuku. Požiadavky: balkón, v prípade vyššieho ako 2. poschodia výťah. Prízemie neprekáža. V prípade zaujímavej ponuky a rozhodnutia o kúpe klient platí v hotovosti. Ak podobnou nehnuteľnosťou disponujete a zvažujete jej predaj, neváhajte ma kontaktovať. Predáme Vám ju aj bez inzercie. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Levice

80 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2 alebo 3 izbový byt v meste Levice. Stav: ihneď obývateľná nehnuteľnosť, aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, ideálne nie na najvyššom ani najnižšom poschodí bytového domu, v prípade bytového domu bez výťahu max 1. poschodie. Lokalita: klient prehodnotí každú ponuku bez ohľadu na lokalitu. Klient bude kúpu financovať čiastočne hotovosťou a čiastočne hypoúverom. V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt okr. Levice

90 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2 izbový byt v meste Levice. Lokalita: klient preferuje pokojnú, tichú lokalitu mimo ruchu hlavnej cesty. Ideálne ulice B. Nemcovej, Na Lúkach, Poľná, T. Vansovej, Ružová, rezidencia LeviDOm, prípadne iné ulice širšieho centra mesta. Stav: ideálne po rekonštrukcii, bez potrebných ďalších investícií. Klient má pre kúpu nehnuteľnosti pripravenú hotovosť. V prípade, že podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt okr. Levice

80 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v meste Levice. Lokalita: klient zváži každú ponuku Stav: minimálne čiastočne upravený, ihneď obývateľný, podľa možností bez nutnosti ďalšej nákladnej rekonštrukcie (jedná sa o nehnuteľnosť na budúci prenájom). Podmienkou je balkón/lodžia. Klientov záujem je vážny, kúpu zvažuje v krátkom čase. V prípade, že podobnú nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Predáme aj bez inzercie. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Zobraziť všetky moje dopyty

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti v Leviciach a okolí.

 • polyfunkčný objekt - Levice

  PRENAJATÉ

  polyfunkčný objekt
  Levice
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • pozemok pre rodinný... - Pečenice

  PREDANÉ

  pozemok pre rodinný...
  Pečenice
 • jednoizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Levice
 • rodinný dom - Veľký Ďur

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Veľký Ďur
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • trojizbový byt - Pohronský Ruskov

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Pohronský Ruskov
 • rodinný dom - Domadice

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Domadice
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • jednoizbový byt - Levice

  PRENAJATÉ

  jednoizbový byt
  Levice
 • rodinný dom - Lok

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Lok
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • rodinný dom - Beša

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Beša
 • kancelársky priesto... - Levice

  PRENAJATÉ

  kancelársky priesto...
  Levice
 • jednoizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Levice
 • jednoizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Levice
 • trojizbový byt - Levice

  PRENAJATÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • dvojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Levice
 • rodinný dom - Domadice

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Domadice
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • pozemok pre rodinný... - Beša

  PREDANÉ

  pozemok pre rodinný...
  Beša
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • dvojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Levice
 • jednoizbový byt - Levice

  PRENAJATÉ

  jednoizbový byt
  Levice
 • jednoizbový byt - Levice

  PRENAJATÉ

  jednoizbový byt
  Levice
 • trojizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Levice
 • jednoizbový byt - Levice

  PRENAJATÉ

  jednoizbový byt
  Levice
 • rekreačný pozemok - Bielovce

  PREDANÉ

  rekreačný pozemok
  Bielovce
 • jednoizbový byt - Levice

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Levice
Zobraziť viac naposledy predaných

Zmienka o mne v HALO

Dnes sme oficiálne otvorili novú pobočku v Leviciach, nájdete nás na adrese Pri podlužianke 33, v budove Sabrina Invest. Manažérkou pobočky sa stala Judita Janíčková, držíme jej palce.

HALO reality HALO reality
Zobraziť viac

Vypočítajte si cenu nehnuteľnosti v Leviciach

Využite našu službu bezplatného ocenenia ceny vašej nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame ONLINE KALKULAČKU NEHNUTEĽNOSTI - okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 70 tisíc aktuálnych nehnuteľností.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti v Leviciach a kdekoľvek na Slovensku
35000
klientov so zmluvou
4666
recenzií od klientov
62179
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0908 037 834 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR Správa Whatsapp
Navštívte aj môj:
Realitný maklér Judita Janíčková

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Judita Janíčková Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitnú poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.