Môj životný príbeh realitného makléra v skratke:
Pred niekoľkými rokmi, po tvrdej fyzickej práci vo fabrike som sa pohrával s myšlienkou: „čo takto posunúť moju životnú laťku trochu vyššie a určiť si iný smer“?
Moje vízie smerovali k obchodu a marketingu, až sa to raz stalo skutočnosťou. Začal som pracovať ako obchodný zástupca a veľmi skoro som prišiel na to, čo táto práca obnáša. Prišiel som o svoj voľný čas, pracoval som počas pracovných dní, ako aj vo svojom osobnom voľne. Aj napriek tomu má táto práca napĺňala, stretával som mnoho ľudí z obchodnej branže a získaval nové skúsenosti.

Práca realitného makléra je svojim spôsobom nadviazanie na moju predošlú prácu s ľuďmi, no z trocha iného uhla pohľadu. Je potrebné získavať nové skúsenosti, vzdelávať sa a vedieť porozumieť ľuďom v rôznych životných situáciách. V tejto práci som sa našiel. Táto práca má napĺňa a baví. Môžem si ju časovo organizovať a trasovať v teréne sám, nepozerám nikdy na čas. ČAS SOM JA. Teším sa vždy na návrat domov k mojej rodine.

PS: Neváhajte, píšte, volajte. Pokiaľ nezdvihnem telefón ja, tak sa vám určite ozve moja manželka Ľubica. Pracujeme totiž spolu.

Moje ocenenia:

Predajca pobočky 2018-19 | 1x maklér mesiaca

Už druhé auto s logom HALO reality v okolí Spišskej Novej Vsi, ktoré určite neprehliadnete, jazdí na ňom Štefan Jurčišin.

Naše BMW pre najlepšieho makléra mesiaca môžete stretnúť v okolí Spišskej Novej Vsi, jazdí na ňom Štefan Jurčišin. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete v Spišskej Novej Vsi, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca september, Štefan Jurčišin. Gratulujeme!

Najlepším maklérom pobočky Spišská Nová Ves za rok 2018 sa stal Štefan Jurčišin, cenu odovzdala manažérka pobočky Dagmar Hájeková. Gratulujeme!

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti s realizáciou predaja rodinného domu v obci Orlov, obchod zastrešoval Štefan Jurčišin.

Spokojní klienti pri kúpe rodinného domu v Podolínci, s maklérom Štefanom Jurčišinom.

Spokojné klientky po kúpe chaty v obci Prakovce, obchod zabezpečoval maklér Štefan Jurčišin.

Spokojní klienti pri kúpe rodinného domu v obci Richňava, s maklérom Štefanom Jurčišinom.

Spokojní klienti pri kúpe nehnuteľnosti v obci Široké, s maklérom Štefanom Jurčišinom.

Spokojní klienti po podpise zmlúv nehnuteľnosti v Helcmanovciach, s maklérom Štefanom Jurčišinom.

Spokojní klienti z Prakoviec, pri preberaní nehnuteľnosti s realitným maklérom Štefanom Jurčišinom.

Spokojní klienti zo Studenca, pri preberaní nehnuteľnosti s realitným maklérom Štefanom Jurčišinom.

Spokojní klienti z Lučivnej, pri preberaní rodinného domu s realitným maklérom Štefanom Jurčišinom.

Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu Harichovce s prácou realitného makléra Štefana Jurčišina.

Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v Kremnej, okres Stará Ľubovňa s maklérom Štefanom Jurčišinom.

Spokojní klienti zo Spišského Hrušova pri rodinnom dome, ktorý stojí na pozemku predávaným cez HALO reality, v zastúpení Štefan Jurčišin a Bc. Ľubica Jurčišinová.

Spokojní klienti s maklérmi Štefan Jurčišinom a Bc. Ľubicou Jurčišinovou - rýchlo vyriešený predaj rodinného domu v obci Krivany.

Ráno náber, poobede obhliadka, na druhý deň predaj nášho bytu mladej rodinke. Super spolupráca s maklérmi Štefanom a Ľubicou.
Odporúčame: Tatiana, Dušan a Lenka

Ďakujeme veľmi pekne Štefanovi a Ľubici pri predaji nášho pozemku. Manželia odviedli profesionálnu prácu, až nad rámec nášho očakávania.
Kleinovci

Vyslovujeme spokojnosť s maklérmi Štefan a Ľubica Jurčišinoví. 100 %-tná spokojnosť s predajom nášho bytu. Ďakujeme za ľudskosť, ústretovosť a profesionálne jednanie. Odporúčame aj iným. Pavol a Majka Krompachy

Perfektná práca, rýchle jednanie, ochota pomôcť s katastrom pri riešení vecného bremena, vždy prístupní na telefóne.
Ďakujeme M.B. Krompachy

Dobrý deň, chcela by som poďakovať maklérom p.Štefanovi a p.Ľubici Jurčišinovým za ich skvele odvedenú prácu pri predaji nehnuteľnosti RD v obci Hnilčík. Ďakujem za ochotu a ľudský prístup a naďalej Vám prajem veľa pracovných a osobných úspechov. Hanová

Touto cestou by som chcel poďakovať Vašim pracovníkom, manželom Jurčišinovým za veľmi operatívnu a profesionálnu prácu pri sprostredkovaní predaja našej nehnuteľnosti.
S ich prístupom sme boli veľmi spokojní. Za všetkých ešte raz vrela vďaka. Ing. Ján D.

S pracou makléra som spokojný. M.T.
Pri predaji bytu som sa rozhodla, že oslovím realitnú kanceláriu, keďže kvôli pracovnému vyťaženiu nemám veľa času. Vybrala som si HALO REALITY a ich maklérov. Ide o pána Jurčišin Štefan a pani Jurčišinová Ľubica, ktorým by som sa chcela poďakovať za skvelú pomoc, rady a celkovú spoluprácu pri predaji bytu. Prístup a profesionalita boli na vysokej úrovní. Určite odporúčam a ešte raz ďakujem. Lenka
My sme boli veľmi spokojní s pánom maklérom Štefanom Jurčišinom bol veľmi príjemný mal pekné vystupovanie asi je to človek, ktorý sa pre túto prácu narodil ďakujem pekne za všetko, dúfam že to dotiahnem do úspešného konca. Jana V.
Áno so službám som spokojná snažia sa vyhovieť a vybaviť co najlepšie. Renata M.
S prácou p. Jurčišina sme veľmi spokojní. Má pokojný a vyrovnaný spôsob konania a všetko má dobre premyslené. V kontaktoch je ľudský, prirodzený a ohľaduplný. Jana a František Bekešovci
Pozdravujeme. Nakoľko sa už asi z dôvodu predaja domu nestretneme, len ak príležitostne, dovoľte nám vysloviť Vám veľkú vďaku. Ďakujeme za Váš profesionálny prístup, aký sme predtým v nijakej inej realitnej kancelárii nevideli. Za vedomosti, prehľad, trpezlivosť a spôsob jednania nielen s nami ale aj s potencionálnymi klientmi. Sme Vám vďační, že celé naše spoločné úsilie došlo do zdarného konca. A to iba Vašou zásluhou. Ešte raz veľká vďaka.
Števo a Marta Č.
Chcem vysoko oceniť prístup p.Jurcisina pri samotnej prezentácií nehnutelnosti ako aj až pi jej samotný predaj.Velmi profesionálne a príjemné vystupovanie ako aj vždy veľká ochota pomôcť.Ak by som v budúcnosti ešte predával či kupoval nehnutelnost určite by som opäť využil sluzby vašej realit.kancelarie a menovite p.Jurcisina.Ja môžem hovoriť o viac ako 100% spokojnosti a vrelo odporúčam.
Martin Rufus
Neviem si predstaviť lepšieho makléra ako je pán Štefan Jurčišin so svojou manželkou. Vybrala som si ho náhodne pri kúpe apartmánu v Starom Smokovci. Obaja sú sú úžasní, precízni, féroví, vždy dohodnuté termíny a služby boli k úplnej spokojnosti. Všetkým záujemcom odporúčam - 100% spokojnosť. AG - Bratislava
Dobra spolupraca. Ochota pomoct. A.K.
Dobrý deň, dnes sme predali rodinný dom, k tomu nám dopomohol maklér pán Jurčišin Štefan. Jeho profesionalita a rýchle jednanie je na vysokej úrovni. Ak máte podobný problém a chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť budete s pánom Jurčišinom veľmi spokojný. S jeho pomocou sa nám podarilo predať rodinný dom do dvoch týždňov, ďakujeme.
Anna Pavľáková
Vyjadrujem úprimnú vďaku p. JURCISINOVI za korektné jednanie a promtné vybavenie kúpy nehnuteľnosti s dodržaním všetkých právnych predpisov. N. Slovjaková
Ďakujem za perfektnú prácu. Jaroslav Andraščík
Výborná komunikácia a rýchle vybavenie.
Veľmi pekne chceme poďakovať panovi Stefanovi Jurcisinovi pri predaji našej nehnuteľnosti. Pacil sa nám jeho profesionálny aj ľudsky prístup, ústretovosť, príjemné vystupovanie, ochota , rozhladenost, skrátka môžeme ho len a len odporúčať. Ďakujeme vam veľmi pekne za vašu pomoc a spolupracu. Zeláme vám, pán Jurcisin, veľa zdravia, šťastia, veľa nielen pracovných, ale aj osobných uspechov a veľa spokojných klientov. Ďakujeme :-) S úctou rodina Hudáková
Rýchly, profesionálny, ľudský prístup.Vrelo odporúčam. Ivana
Velmi pekne dakujem a som spokojna s Vasou pracou.
Velmi pekne Vam dakujem za Vasu pracu.
Dobrý deň, chceme vyjadriť touto cestou vrelé poďakovanie p.Štefanovi Jurčišinovi, presne tak sme si predstavovali služby makléra, ako nám poskytol tento milý pán pri kúpe bytu. Je obdivuhodné s akou ľahkosťou pracuje p. Jurčišin, určite je za tým dlhoročná prax a osobnosť tohto šikovného makléra. Jeho odbornosť a po ľudskej stránke, ústretovosť, nás potešila. Vysoko si ceníme najmä dôslednosť jeho práce. Ak má spoločnosť HALO REALITY viac takých maklérov ako je p. Štefan Jurčišin, môže si pogratulovať. Aj iným klientom odporúčame využiť služby HALO REALITY. Určite nájdu 100% -nú spokojnosť.
Eva a Ondrej
Chceme sa týmto poďakovať maklérovi p. Jurčišinovi za odborné poradenstvo a pomoc pri predaji bytu v Prakovciach. Odporúčame aj iným. JP a PP
Veľmi milý, ochotný, ústretový, no najmä ľudský. Emília
100%spokojnost.
Dakujeme za profesionalny a ludsky pristup. Dakujeme za pomoc a ustretovost, boli sme na sto percent spokojni a mozme len sluzby pana Jurcisina a jeho pani mazelky odporucat, su to velmi mili ludia.
Vynikajúci ako človek, profesionálny prístup. Spokojnosť nadmieru.Určite ho budeme odporúčať aj znamym, ktorí budú potrebovať služby realitného makléra.
Iveta a Marcel
Ďakujem veľmi pekne. Boli sme veľmi spokojní a radi by sme ich odporučili aj iným. Ďakujeme.
J.Š, G.Š
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať Vašim maklérom manželom Jurčišinovím za vynikajúce profesionálne služby. Oceňujem ich flexibilitu, seriózny a férový prístup a rýchle zrealizovanie predaja mojej nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam!
Daniel a Mária

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, orná pôda 532 m2 Spišský Štvrtok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, orná pôda 532 m2 Spišský Štvrtok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

36 800 €
Predaj, rodinný dom Kluknava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Kluknava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

54 990 €
Predaj, dvojizbový družstevný byt Podolínec

Predaj, dvojizbový družstevný byt Podolínec

51 999 €
Predaj, trojizbový byt Krompachy, Sadová 1 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Krompachy, Sadová 1 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

51 990 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 969 m2 Veľká Lomnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok pre rodinný dom 969 m2 Veľká Lomnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

69 499 €
Predaj, rodinný dom Závadka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Závadka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

31 999 €
Predaj, rodinný dom Richnava

Predaj, rodinný dom Richnava

47 900 €
Predaj, rodinný dom Gelnica, Banícke námestie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Gelnica, Banícke námestie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

49 999 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 5802 m2 Nálepkovo, Zahájnica - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 5802 m2 Nálepkovo, Zahájnica - EXKLUZÍVNE HALO...

73 999 €
Predaj, chata Veľký Slavkov, okr. Poprad

Predaj, chata Veľký Slavkov, okr. Poprad

129 990 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 668 m2 Šarišské Jastrabie - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 668 m2 Šarišské Jastrabie - EXKLUZÍVNE HALO RE...

31 700 €
Predaj, rodinný dom Kaľava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Kaľava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

41 499 €
Predaj, dvojizbový byt Krompachy, Lorencova 10 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Krompachy, Lorencova 10 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

37 000 €
Predaj, rodinný dom Klčov - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Klčov - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

154 999 €
Predaj, rodinný dom Žakarovce, okr. Gelnica

Predaj, rodinný dom Žakarovce, okr. Gelnica

29 999 €
Predaj, rodinný dom Gelnica

Predaj, rodinný dom Gelnica

45 499 €
Predaj, dvojizbový byt Vyšné Ružbachy

Predaj, dvojizbový byt Vyšné Ružbachy

59 999 €
Predaj, rodinný dom Slovinky, okres Spišská Nová Ves

Predaj, rodinný dom Slovinky, okres Spišská Nová Ves

31 999 €
Predaj, dvojizbový byt Krompachy

Predaj, dvojizbový byt Krompachy

35 799 €
Predaj, rodinný dom Poprad, Spišská Sobota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Poprad, Spišská Sobota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

489 990 €
Predaj, apartmán Veľký Slavkov, okr. Poprad

Predaj, apartmán Veľký Slavkov, okr. Poprad

113 988 €
Predaj, rodinný dom Gelnica, Banícka

Predaj, rodinný dom Gelnica, Banícka

31 800 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1535 m2 Jarabina

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1535 m2 Jarabina

30 700 €

Hľadám pre svojich klientov:

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v obci Granč-Petrovce a okolité obce. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa Granč - Petrovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme súrne stavebný pozemok v obci Granč -Petrovce a v obciach v blízkom okolí, podmienkou sú inžinierske siete. Vopred ďakujeme.

Kúpa Kojšov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme vidiecku chalupu s pozemkom do 2000 m2, v pôvodnom stave, resp. po čiastočnej rekonštrukcii, so zachovaním pôvodných okien, drevených trámov a drevenej podlahy, v lokalitách okresov Spišská Nová Ves, Gelnica, Sabinov. Vopred ďakujeme za vaše ponuky.

Kúpa Spišské Podhradie

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme súrne stavebný pozemok v Spišskom Podhradí a v obciach v blízkom okolí, podmienkou sú inžinierske siete. Vopred ďakujeme.

Kúpa Vysoké Tatry

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v okolí Vysokých Tatier apartmán, resp. chatu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa, jednoizbový byt Prakovce, Gelnica

Hľadám pre klienta jednoizbový byt v Prakovciach, platba v hotovosti.

Kúpa, jednoizbový byt Gelnica

Súrne hľadám pre klienta jednoizbový byt v Gelnici, v tehlovej bytovke s balkónom. Ponúknite prosím.

Kúpa, jednoizbový byt Stará Ľubvňa

Kúpa jednoizbový byt Gelnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Gelnica, v pôvodnom stave, resp. po rekonštrukcii, najlepšie blízko nemocnice. Vopred ďakujeme za ponuku.

Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves. Ponúknite.

Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves, na lokalite nezáleží, výhodou čiastočná rekonštrukcia. Platba v hotovosti. Ponúknite.

Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Krompachoch, v pôvodnom stave, resp. po rekonštrukcii. Podmienkou je Lorencova ulica, výťah a balkón. Ponúknite.

Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme priestranný jednoizbový byt v Krompachoch, platba v hotovosti. Ponúknite.

Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Krompachoch, podmienkou je balkón, na lokalite nezáleží, platba v hotovosti. Ponúknite.

Kúpa, jednoizbový byt Margecany, Gelnica

Súrne hľadám pre klienta jednoizbový byt v obci Margecany, okres Gelnica. Ponúknite prosím.

Kúpa, jednoizbový byt Podolínec

Kúpim jednoizbový byt v obci Podolínec, v pôvodnom stave. Platba v hotovosti, ponúknite.

Kúpa, jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Súrne hľadám pre klientku jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Ponúknite.

Kúpa jednoizbový byt Stará Lesná

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt alebo apartnám v Starej Lesnej, resp.v inej Tatranskej lokalite. Ponúknite.

Kúpa jednoizbový byt Stará Ľubovňa

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Starej Ľubovni. Ponúknite.

Kúpa, jednoizbový byt Šarišské Michaľany

Cena okolo: 30 000€
Súrne hľadáme pre klienta jednoizbový byt v Šarišských Michaľanoch, okres Sabinov. Platba v hotovosti, ponúknite. Ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Vysoké Tatry

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Vysokých Tatrách - Štrbské Pleso, Smokovce, Tatranská Lomnica a pod. Podmienkou je výťah a balkón.

Kúpa jednoizbový byt Vyšné Ružbachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Vyšných Ružbachoch, ponúknite prosím.

Kúpa, dvojizbový byt Margecany, Gelnica

Súrne hľadám pre klienta dvojizbový byt v obci Margecany, okres Gelnica. Ponúknite prosím.

Kúpa, dvojizbový byt Gelnica

Cena okolo: 35 000€
Súrne hľadám pre klienta v Gelnici dvojizbový byt v tehlovej bytovke s balkónom, po rekonštrukcii.

Kúpa, dvojizbový byt Levoča, Rozvoj

Hľadám pre klienta dvojizbový byt, najlepšie na sídlisku Pri Prameni, resp. Rozvoj. Ponúknite.

Kúpa, dvojizbový byt Stará Ľubovňa

Kúpim dvojizbový byt v Starej Ľubovni, po čiastočnej rekonštrukcii, resp. v pôvodnom stave.

Kúpa dvojizbový byt okr. Gelnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší dvojizbový byt v centre mesta Gelnica, v pôvodnom stave, resp. po rekonštrukcii, najlepšie blízko nemocnice. Vopred ďakujeme za ponuku.

Kúpa dvojizbový byt okr. Gelnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám vkusne upravený 2-izbový byt v Gelnici, s balkónom, s výťahom, v zateplenom bytovom dome , nie prízemie. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Gelnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v okresnom meste Gelnica. Na lokalite nezáleží, podmienkou je balkón. Vopred ďakujeme za ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Gelnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Gelnica.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves, na lokalite nezáleží, výhodou čiastočná rekonštrukcia. Platba v hotovosti. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Krompachoch, ulica Lorencova. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves, s balkónom a s výťahom, po čiastočnej resp. kompletnej rekonštrukcii, platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, v kľudnej lokalite mesta Krompachy, okres Spišská Nová Ves, v pôvodnom stave, v cene do 25.000,-eur. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Krompachoch, v pôvodnom stave, resp. po rekonštrukcii. Podmienkou je Lorencova ulica, výťah a balkón. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Krompachoch, v pôvodnom stave, s výťahom a balkónom, lokalita Slovinská, Mlynská, Lorencova a Hlavná ulica. V bytovom dome bez výťahu do prvého poschodia.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Krompachoch, na lokalite nezáleží, cena do 21.000 eur, platba v hotovosti. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový, resp. trojizbový byt v Krompachoch, v pôvodnom stave, aj na Maurerovej ulici. Ponúknite.

Kúpa, dvojizbový byt Krompachy, Lorencova

Súrne hľadám pre klienta dvojizbový byt v Krompachoch, najlepšie na Lorencovej ulici. Ponúknite.

Kúpa, dvojizbový byt Krompachy, Lorencova

Kúpim ihneď dvojizbový byt v Krompachoch, na Lorencovej ulici. Vopred ďakujem za ponuku.

Kúpa, dvojizbový byt Krompachy, Slovinská

Kúpim dvojizbový byt v Krompachoch, najlepšie na Slovinskej, resp. Lorencovej ulici, s balkónom a výťahom. Ponúknite.

Kúpa, dvojizbový byt Poprad

Hľadám pre klienta dvojizbový byt v Poprade. Ponúknite, ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v Poprade, resp. vo Svite dvojizbový byt v pôvodnom stave . Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Prakovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v obci Prakovce, okres Gelnica dvojizbový, resp. trojizbový byt. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Prakovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v obci Prakovce, okres Gelnica dvojizbový, resp. trojizbový byt. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Prakovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Prakovce, okres Gelnica, po čiastočnej, resp. kompletnej rekonštrukcii. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa, dvojizbový byt Prakovce

Súrne hľadám pre klienta dvojizbový byt v Prakovciach, po kompletnej rekonštrukcii, v bytovom dome s výťahom a balkónom. Ponúknite. Ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Belá

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v obci Spišská Belá, okres Kežmarok dvojizbový, resp. trojizbový byt. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v Spišskej Novej Vsi dvojizbový byt v pôvodnom stave . Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Spišské Vlachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Spišských Vlachoch, okres Spišská Nová Ves, aspoň po čiastočnej rekonštrukcii. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Stará Lesná

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt alebo apartnám v Starej Lesnej, resp.v inej Tatranskej lokalite. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt okr.

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Vysokých Tatrách - Štrbské Pleso, Smokovce, Tatranská Lomnica a pod. Podmienkou je výťah a balkón.

Kúpa, trojizbový byt, Prakovce

Kúpim ihneď trojizbový byt v obci Prakovce, okres Gelnica, na 2-3 poschodí s balkónom, výťahom, na sídlisku SNP.

Kúpa, trojizbový byt Stará Ľubovňa

Kúpim trojizbový byt v Starej Ľubovni, po kompletnej rekonštrukcii, resp aj v pôvodnom stave.

Kúpa, trojizbový byt Stará Ľubovaňa

Cena okolo: 70 000€
Kúpim trojizbový byt v Starej Ľubovni, s balkónom, výťahom, po kompletnej rekonštrukcii

Kúpa, trojizbový byt Krompachy

Kúpim trojizbový byt s balkónom a výťahom v Krompachoch, na Lorencovej, resp. Slovinskej ulici, na 2, 3 poschodí.

Kúpim, trojizbový byt, Sabinov

Cena okolo: 50 000€

Kúpa, trojizbový byt Krompachy, Hlavná

Kúpim trojizbový byt v Krompachoch, na ulici Hlavnej, v pôvodnom stave, resp. po čiastočnej rekonštrukcii.

Kúpa trojizbový byt okr. Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zachovalý trojizbový byt v okresnom meste Spišská Nová Ves, po čiastočnej rekonštrukcii, s balkónom, s výťahom, s murovaným bytovým jadrom. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa, trojizbový byt Gelnica

Kúpim, trojizbový byt v Gelnici, s priestrannou kuchyňou. Ponúknite.

Kúpa, trojizbový byt Krompachy

Hľadám pre klienta trojizbový byt v Krompachoch, ponúknite.

Kúpa, trojizbový byt Krompachy

Súrne hľadám pre klienta trojizbový byt s balkónom, po kompletnej rekonštrukcii. Ponúknite

Kúpim, trojizbový byt Krompachy

Cena okolo: 30 000€
SÚRNE hľadám pre klienta trojizbový byt s balkónom/loggiou v Krompachoch po čiastočnej rekonštrukcii. Cena do 30.000,-€

Kúpa trojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krompachoch, na lokalite nezáleží. Ponúknite.

Kúpa trojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krompachoch, podmienka balkón, do 30.000,- eur platba v hotovosti. Ponúknite.

Kúpa, trojizbový byt Krompachy

Cena okolo: 40 000€
Súrne hľadám pre klienta trojizbový byt, v Krompachoch, po kompletnej rekonštrukcii, ulica Mlynská, Slovinská, Lorencova, do 40.000 EUR, platba v hotovosti. Ponúknite.

Kúpa trojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krompachoch, na sídlisku JUH, v pôvodnom stave, resp. po čiastočnej rekonštrukcii, v panelovom bytovom dome s výťahom a balkónom. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves, lokalita ulíc: Hlavná, Lorencova, Mlynská a Slovinská. Ponúknite, ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves, na lokalite nezáleží. Ponúknite prosím.

Kúpa trojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves. Ponúknite prosím.

Kúpa trojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves.

Kúpa, trojizbový byt Levoča

Kúpim trojizbový byt v Levoči, v pôvodnom stave, resp. po kompletnej rekonštrukcii. Ponúknite.

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Levoči, sídlisko Západ II., po čiastočnej rekonštrukcii. Platba v hotovosti. Ponúknite.

Kúpa, trojizbový byt Levoča

Kúpim trojizbový byt v Levoči, v pôvodnom stave, resp. po kompletnej rekonštrukcii. Ponúknite.

Kúpa, trojizbový byt Levoča

Kúpim trojizbový byt v Levoči, v pôvodnom stave, resp. po kompletnej rekonštrukcii. Ponúknite.

Kúpa, trojizbový byt Margecany, Gelnica

Kúpim, trojizbový byt v Margecanoch, s priestrannou kuchyňou. Ponúknite.

Kúpa, trojizbový byt Podolínec

Kúpim dvojizbový byt v obci Podolínec, v pôvodnom stave. Platba v hotovosti, ponúknite.

Kúpim, trojizbový byt Podolínec

Kúpim trojizbový byt v obci Podolínec, v pôvodnom stave. Platba v hotovosti, ponúknite.

Kúpa, trojizbový byt Podolínec

Súrne hľadám pre klienta trojizbový byt v Podolínci, ako aj v blízkom okolí, platba v hotovosti. Ponúknite.

Kúpa trojizbový byt Podolínec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Podolínci, v pôvodnom stave, resp. po čiastočnej rekonštrukcii. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Prakovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v obci Prakovce, okres Gelnica, v panelovom bytovom dome s výťahom. Ponúknite.

Kúpa trojizbový byt Spišská Belá

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Kežmarku, resp. v Spišskej Belej , v pôvodnom stave, resp. po čiastočnej rekonštrukcii. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišské Vlachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v pôvodnom stave, rep. po rekonštrukcii v Spišských Vlachoch. Ponúknite.

Kúpa, trojizbový byt Stará Ľubovňa

Cena okolo: 75 000€
Súrne hľadám pre klienta trojizbový byt v Starej Ľubovni, po rekonštrukcii bytového jadra, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Ponúknite.

Súrne hľadám pre klienta trojizbový, resp. dvojizbový byt v Starej Ľubovni, s balkónom, po čiastočnej rekonštrukcii. Ponúknite. Ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves, ponúknite prosím. Ďakujeme.

Kúpa štvorizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves, v pôvodnom stave, resp. po rekonštrukcii. Ponúknite prosím.

Kúpa štvorizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves, lokalita ulíc: Lorencova, Mlynská . Ponúknite, ďakujeme.

Kúpa štvorizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa, štvorizbový byt Levoča

Kúpim štvorizbový byt v Levoči, v pôvodnom stave, resp. po kompletnej rekonštrukcii. Ponúknite.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zachovalý štvorizbový byt v okresnom meste Spišská Nová Ves, po čiastočnej rekonštrukcii, s balkónom, s výťahom, s murovaným bytovým jadrom. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom okr. Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v blízkosti okresného mesta Spišská Nová Ves, ako sú obce: Jamník, Odorín, Danišovce, Smižany, Spišské Tomášovce, .... . Platba v hotovosti. Ponúknite. Vopred ďakujeme.

Kúpa, rodinný dom Sabinov

Cena okolo: 150 000€
Súrne hľadám pre klienta rodinný dom po rekonštrukcii, resp. novostavba v okrese Sabinov, do 150000 EUR, pozemok min.600 m2. Ponúknite.

Kúpa, rodinný dom Prešov

Cena okolo: 150 000€
Súrne hľadám pre klienta rodinný dom po rekonštrukcii, resp. novostavba v okrese Sabinov, do 150000 EUR, pozemok min. 600 m2. Ponúknite.

Kúpa, rodinný dom Novoveská Huta, Spišská Nová Ves

Kúpim rodinný dom v pôvodnom stave, v Novoveskej Hute, resp. v obci Hnilčík

Kúpa, rodinný dom Kežmarok

Cena okolo: 120 000€

Kúpa, rodinný dom Stará Ľubovňa

Cena okolo: 120 000€

Kúpa rodinný dom okr.

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme súrne rodinný dom v blízkosti mesta Sabinov, v pôvodnom stave, resp. po čiastočnej rekonštrukcii do 40.000 EUR. Ponúknite.

Kúpa rodinný dom Brezovica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, murovanú chatu, drevenicu, resp. stavebný pozemok v blízkom okolí obce Brezovica (ako sú obce Nižný, Vyšný Slávkov, Brezovička, Vysoká, Krivany, Poloma, Šarišské Dravce). Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Bystrany

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Bystrany. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa okr. Prešov

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme súrne rodinný dom v blízkosti mesta Prešov, v pôvodnom stave, resp. po čiastočnej rekonštrukcii do 40.000 EUR. Ponúknite.

Kúpa rodinný dom Helcmanovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v okolí mesta Gelnica (Helcmanovce, Jaklovce, Kojšov, Veľký Folkmár a pod.) rodinný dom, resp. chalupu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Helcmanovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší vidiecky rodinný dom v obci Helcmanovce, okres Gelnica, vhodný na chalupu, resp. celoročné bývanie. Podmienkou je čiastočná rekonštrukcia (strecha, okná, plyn, voda). Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Jablonov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v pôvodnom stave v okolí mesta Spišské Podhradie, okres Levoča. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Jaklovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v obci Jaklovce, resp. Margecany rodinný dom do 60.000,- eur. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa, rodinný dom v okrese Sabinov

Kúpim rodinný dom v zachovalom stave po rekonštrukcii v okrese Sabinov, lokalita Kamenica, Lipany, Šarišské Sokolovce. Platba v hotovosti, ponúknite prosím.

Kúpa, rodinný dom Krompachy

Kúpim menší rodinný dom v Krompachoch, blízko centra, vhodný na podnikateľské účely, s priestorom na parkovanie.

Kúpa rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Levoča starší rodinný dom, resp. chalupu . Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom resp. dom po čiastočnej rekonštrukcii v meste Levoča, prípadne blízke okolie . Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa, rodinný dom Malý Šariš

Kúpim rodinný dom v zachovalom stave, v okrese Prešov, lokalita Malý Šariš, Veľký Šariš, Medzany. Platba v hotovosti, ponúknite prosím - súrne.

Kúpa, rodinný dom Plaveč

Kúpim rodinný dom v zachovalom stave po rekonštrukcii v okrese Stará Ľubovňa, lokalita Plaveč, Pusté Pole, Plavnica. Platba v hotovosti, ponúknite prosím.

Kúpa, rodinný dom Podolínec

Hľadám pre klienta súrne rodinný dom v Podolínci ako aj v blízkom okolí, platba v hotovosti. Ponúknite.

Kúpa rodinný dom Spišské Bystré

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okolí Popradu (okruh cca 20 km), aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, v ktorom sa dá po kúpe bývať. Ponúknite.

Kúpa rodinný dom Spišské Podhradie

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci v okrese Levoča, v zachovalom stave, vhodný na rekonštrukciu. Ponúknite.

Kúpa rodinný dom Spišské Tomášovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v okolí mesta Spišská Nová Ves (Spišské Tomášovce, Betlanovce, Hnilčík, Odorín a pod) starší rodinný dom do 35.000,- EUR. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišské Vlachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v Spišských Vlachoch, okres Spišská Nová Ves a v blízkom okolí rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii. Ponúknite.

Kúpa, rodinný dom Spišský Štvrtok

Cena okolo: 80 000€
Kúpim rodinný dom na rovinatom pozemku v Spišskom Štvrtku, resp. blízkom okolí do 80000 EUR. Ponúknite.

Kúpa, rodinný dom Stará Ľubovňa

Cena okolo: 70 000€
Kúpim rodinný dom v Starej Ľubovni, resp. v blízkom okolí do 70000 EUR. Ponúknite.

Kúpa, rodinný dom Šarišské Michaľany

Súrne hľadám pre klienta zachovalý rodinný dom v okrese Sabinov, lokalita Šarišské Michaľany v cene do 45.000 EUR. Ponúknite

Kúpa, rodinný dom Šarišské Michaľany

Cena okolo: 30 000€
Kúpim menší rodinný dom v Šarišských Michaľanoch, okres Sabinov, s možnosťou bývania ihneď. Ponúknite. Ďakujem.

Kúpa rodinný dom Vysoké Tatry

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v okolí Vysokých Tatier rodinný dom pre celoročné bývanie. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa chata Hranovnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, chalupu v okolí mesta Poprad, Hranovnica - časť Dubina v cene do 50.000,- eur. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa chata Hranovnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v blízkosti mesta Poprad, Hranovnica - záhradkárska časť Dubina chatu, chalupu, pozemok do 400 m2. Podmienkou je elektrická prípojka a voda. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa chata Vysoké Tatry

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme celoročne obývateľnú chatu v oblasti Vysokých Tatier a blízkeho okolia (Štrba, Stará Lesná, Nová Lesná, Veľký Slavkov, Veľká Lomnica, Tatranská Lomnica, Horný, Dolný Smokovec, Šuňava, Lučivná....). Cena podľa stavu nehnuteľnosti od 55.000,- až 90.000,- EUR. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa, trojizbový byt Krompachy

Hľadám v centre mesta Krompachy trojizbový byt aj na prízemí, vhodný na podnikateľské účely.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme súrne pozemok v okolí mesta Poprad na výstavbu rodinného domu, cca 700 m2. Ponúknite.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Sabinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v blízkosti okresného mesta Sabinov, ako sú obce: Ražňany, Pečovská Nová Ves, Šarišské Michaľany, .... do 800 m2, v cene do 30.000,- EUR. Platba v hotovosti. Ponúknite. Vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Pongrácovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok, resp. pozemok s rozostavanou stavbou, v blízkom okolí mesta Levoča, ako sú obce Pongrácovce, Studenec, Torysky, Buglovce, Dravce......, Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišské Podhradie

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci v okrese Levoča, resp. priamo v Levoči. Ponúknite.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišské Vlachy

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v Spišských Vlachoch, okres Spišská Nová Ves a v blízkom okolí pozemok na výstavbu rodinného domu. Ponúknite.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Švábovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite obcí: Švábovce, Hozelec, Nová Lesná, Veľký Slávkov. Za ponuky vopred ďakujme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Veľká Lomnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme slnečný, rovinatý stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu od 400 m2 do 900 m2 v lokalite Veľká Lomnica, Poprad, Kežmarok a blízke okolie. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa orná pôda Buglovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v okolí mesta Spišské Podhradie, okres Levoča, v blízkosti lesa, môže byť aj orná pôda rozlohou do 600 m2. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre bytovú výstavbu Šarišské Sokolovc

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok, resp. záhradu v zastavanom území obce Šarišské Sokolovce, Uzovce, Gregorovce, Šarišské Michaľany, Orkucany. Podmienkou sú prístupné všetky inžinierske siete. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa hotel Vysoké Tatry

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme apartmán vo Vysokých Tatrách alebo v Demänovskej doline, blízko lyžiarskych vlekov, plocha do 40m2, na atraktívnom mieste, s možnosťou parkovania.

Kúpa chalupa Vysoké Tatry

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme celoročne obývateľnú chalupu, resp. menší rodinný dom v oblasti Vysokých Tatier a blízkeho okolia (Štrba, Stará Lesná, Nová Lesná, Veľký Slavkov, Veľká Lomnica, Tatranská Lomnica, Horný, Dolný Smokovec, Šuňava, Lučivná....). Cena podľa stavu nehnuteľnosti od 55.000,- až 90.000,- EUR. Za ponuky vopred ďakujeme.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, rodinný dom Spišské Vlachy - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Spišské Vlachy - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Gelnica, SNP - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Gelnica, SNP - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Krompachy

Predaj, trojizbový byt Krompachy

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Helcmanovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Helcmanovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1799 m2 Plaveč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1799 m2 Plaveč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Veľký Lipník - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Veľký Lipník - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Krompachy

Predaj, dvojizbový byt Krompachy

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Spišské Vlachy - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Spišské Vlachy - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, chalupa Gelnica

Predaj, chalupa Gelnica

PREDANÉ
Predaj, pozemok-záhrada 375 m2 Hranovnica, časť Dubina - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

Predaj, pozemok-záhrada 375 m2 Hranovnica, časť Dubina - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 952 m2 Stará Lesná - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, pozemok pre rodinný dom 952 m2 Stará Lesná - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Gelnica, SNP

Predaj, dvojizbový byt Gelnica, SNP

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 689 m2 Granč - Petrovce - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 689 m2 Granč - Petrovce - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Krompachy, Poštová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Krompachy, Poštová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Krompachy, Mlynská ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, štvorizbový byt Krompachy, Mlynská ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, stavebný pozemok 1151 m2 Buglovce, Levoča

Predaj, stavebný pozemok 1151 m2 Buglovce, Levoča

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Tichý Potok, Sabinov

Predaj, rodinný dom Tichý Potok, Sabinov

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Spišské Podhradie - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Spišské Podhradie - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Slovinky, okr. Spišská Nová Ves

Predaj, rodinný dom Slovinky, okr. Spišská Nová Ves

PREDANÉ
Predaj, apartmán Vysoké Tatry, Starý Smokovec - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

Predaj, apartmán Vysoké Tatry, Starý Smokovec - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Brezovica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Brezovica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Poprad, Slovenského odboja, sídlisko Západ - EXKLUZÍVNE...

Predaj, dvojizbový byt Poprad, Slovenského odboja, sídlisko Západ - EXKLUZÍVNE...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Krompachy, Poštová 2

Predaj, dvojizbový byt Krompachy, Poštová 2

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Krompachy, Zemanská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Krompachy, Zemanská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Jarabina, Stará Ľubovňa - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Jarabina, Stará Ľubovňa - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Jaklovce, okr. Gelnica

Predaj, rodinný dom Jaklovce, okr. Gelnica

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Gelnica

Predaj, dvojizbový byt Gelnica

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU