Mám dlhoročnú prax vo financiách, v bankovníctve. Dlhodobo ma však priťahovala práca s nehnuteľnosťami a tak som sa rozhodla vymeniť sľubnú kariéru a isté miesto v kancelárii za povolanie realitnej maklérky. Som veľmi rada, že môžem pracovať práve pre realitnú kanceláriu HALO reality. Našla som tu skvelý tím ľudí a zároveň spoločnosť, ktorá sa vyznačuje profesionálnym prístupom, kladie vysoké etické nároky na svojich maklérov, zároveň svojich maklérov neustále vzdeláva. Keďže Vám chcem poskytovať čo najlepšie služby a čo najlepšie Vám poradiť, vedomosti si dopĺňam aj prostredníctvom vzdelávacích kurzov. Som licencovaným realitným maklérom NARKS.

Ak predávate Vašu nehnuteľnosť, alebo hľadáte vysnívané bývanie, rada Vám poradím a prevediem Vás celým realitným obchodom. Vaša spokojnosť je pre mňa maximálnou prioritou. Nájdete preto vo mne dobrého poslucháča, je pre mňa typický osobný a ľudský prístup. Profesionalita, precíznosť a proklientský prístup sú samozrejmosťou a nevyhnutnosťou.

Popri práci realitnej maklérky a popri rodine sa snažím aspoň trochu pomáhať iným, a to formou osobnej asistencie. Vo voľnom čase rada čítam, energiu načerpám v prírode.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Dobrý deň. Chceli by sme vyjadriť poďakovanie a maximálnu spokojnosť pri vybavovaní a predaji nášho bytu. Akýkoľvek postup a jednanie bolo na úrovni a k veľkej spokojnosti. Určite by sme odporučili aj iným. Ďakujeme za dobre podaný výkon ale aj ľudskosť na správnom mieste. Prajeme do ďaľších predajov veľa spokojnosti a úspechov.
Zuzana Floriánová
S maklérkou sme boli veľmi spokojní. Bola veľmi spoľahlivá, flexibilná pri stanovení termínu prehliadky, mala objektívny pohľad pri dohodnutí konečnej ceny nehnuteĺnosti. Mala veľmi príjemné vystupovanie a citlivý prístup ku klientom. Má zmysel pre detaily. Preto jej i celej vašej realitnej kancelárii dávame odporúčanie. Štefan F.
Boli sme veľmi spokojní, maklérka sa veľmi snažila. Príjemné vystupovanie. Vedela správne nastaviť podmienky predaja tak, aby bol predaj úspešný. Odporúčame. Ďakujeme Floriánovci
S pani Ing. Nejedlíkovou sa mi pri predaji domu veľmi dobre spolupracovalo. Vždy bolo všetko z jej strany perfektne a načas pripravené. Oceňujem jej ústretovosť, profesionalitu a presnosť. Realitná kancelária má veľmi dobre pripravené formuláre, pokyny a doporučenia pre predávajúcich a kupujúcich. Portál je prehľadný, jednoducho sa s ním pracuje. Služby realitnej kancelárie môžem každému len doporučiť, som maximálne spokojný so všetkým. J.V.
Veľmi ústretová, vo všetkom nápomocná pani.
Bola som veľmi spokojná, ďakujem.
Pani Nejedlíková má profesionálne a príjemné vystupovanie, na stretnutiach bola vždy pripravená a ochotná pomôcť, poradiť a vysvetliť. Ďakujeme a odporúčame :) Ivana R.
Korektné jednanie, profesionálny prístup, ústretové správanie a celkovo výborná spolupráca. Priebežne podávala informácie a reporty o stave predaja. Poradila, zabezpečila všetky zmluvy a vybavila potrebné formality na úradoch. Určite posuniem ďalej. ĎAKUJEM, Juraj Danielovits
Veľmi príjemná a ochotná. Dakujem, Tomáš V.
Pani Ing. Nejedlíková je veľmi erudovaná, empatická, dochvíľna, jednanie s predávajúcimi a potenciálnymi kupujúcimi je na úrovni. Vždy je k dispozícii a zastihnuteľná. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve realitnú kanceláriu Halo reality a môžeme spolupracovať s tak sympatickou a príjemnou maklérkou. A. Č.
So servisom p.Nejedlíkovej sme pri predaji bytu boli spokojní. Na stretnutiach bola pripravená, nehnuteľnosť prezentovala potenciálnym zákazníkom profesionálne. Vo fáze prevodu vlastníctva nehnuteľnosti na nového majiteľa poskytovala fundované rady a prípadné otvorené, resp. nedoriešené otázky riešila ku spokojnosti oboch strán. Zároveň servis realitnej kancelárie pokrýval asistenciu pri všetkých formálnych úkonoch, čím sme šetrili svoj čas. RV
S Halo reality s.r.o. sme spolupracovali prvýkrát, predávali sme byt. Všetko fungovalo ako malo, so službami pani Ing. Nejedlíkovej sme boli maximálne spokojní. A myslím, že aj kupujúci. Vždy bolo všetko načas a perfektne pripravené. Spoločnosť má dobre prepracovaný právny servis a Corporate Identity. Môžeme len ďalej doporučiť. Na základe dobrých skúseností spolupracujeme aj na ďalšom predaji.
Ing. J. V.
Vystupovanie pani maklérky bolo veľmi profesionálne, bola dochvíľna, dobre pripravená zodpovedať všetky otázky o stave nehnuteľnosti, vlastníckych pomeroch, správcovi a podobne. Tomáš T.
Bezproblémový priebeh predaja garáže. Rýchle vybavenie formalít. Pani Ing. Nejedlíkovú môžem hodnotiť jednoznačne kladne a odporučiť záujemcom ohľadom predaja-kúpi nehnuteľnosti. Jozef CH.
Profesionálne jednanie, promtne vybavený prenájom, spokojní sme boli s manželom. Daniela
Veľmi spokojný.
Uplna spokojnost. Ivan Urban
Pani Nejedlikova odviedla skvelu pracu ohladom analyzy nasej predavanej nehnutelnosti vratane nastavenia predajnej ceny. Dakujeme :)
Vážená HALO reality. Týmto chceme poďakovať za výborne vykonanú prácu Ing. Janke Nejedlíkovej. Bola komunikatívna, operatívna pri predaji našej nehnuteľnosti - bytu. Svojim zodpovedným prístupom k pracovnej činnosti dosiahla úspešné finále - predaj bytu. S pozdravom manželia B.
Sympatická profesionálka.
Boli sme spokojní s odborným a promptným prístupom. Mario J.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Stupava

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 1-izbový byt v Stupave., Bočná ulica a okolie. Hľadáme byt, ktorý je bezbariérový resp. je potrebné prejsť minimum schodov. Za všetky ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Bratislave, devínska Nová Ves, centrum, nie pri VW. Cena podľa stavu. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

KÚPA, DVOJIZBOVÝ BYT, DEVÍNSKA NOVÁ VES

Cena okolo: 110 000€
Pre nášho klienta hľadáme dvojizbový byt s lodžiou v Devínskej Novej Vsi, na sídlisku, nie časť pri VW. Prosím, ponúknite. Vopred Vám ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Stupava

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2-izbový byt v Stupave, min. 50 m2. Hľadáme byt v príjemnom prostredí, v dobrom stave, okamžite obývateľný a nie príliš ďaleko od centra. Za všetky ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Stupava

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Stupave. Prosím, ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Stupava

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2-izbový byt v Stupave., Bočná ulica a okolie. Hľadáme byt, ktorý je bezbariérový resp. je potrebné prejsť minimum schodov. Za všetky ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Bratislava IV, Dúbravka

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Dúbravke. Prosím, ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Dúbravke, ideálne okolie Domu kultúry. Cena závisí od stavu. Môže byť aj prízemie, 1.poschodie, ak je byt orientovaný do parku. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 125 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, Dúbravka. v príjemnom prostredí, nie prízemie, ani vrchné poschodie, v slušnom stave aspoň po čiastočnej rekonštrukcii. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 125 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, Dúbravka. v príjemnom prostredí, nie prízemie, ani vrchné poschodie, v slušnom stave aspoň po čiastočnej rekonštrukcii. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

Nájom trojizbový byt Malacky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt s lodžiou v Malackách na prenájom, pre 3 osoby. Za všetky ponuky vopred ďakujeme.

Nájom trojizbový byt Malacky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt s lodžiou v Malackách na dlhodobejší prenájom, pre 3 osoby. Za všetky ponuky vopred ďakujeme.

Nájom trojizbový byt Stupava

Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 3-izbový byt v Stupave, prípadne v Zohore - bývanie pre 4 dospelé osoby. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Nájom trojizbový byt Stupava

Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom 3-izbový byt v Stupave - bývanie pre 3 dospelé osoby. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme priestranný 3-izbový, prípadne 4-izbový byt v Bratislave IV., Devínska Nová Ves, sídlisko Podhorské. Ideálne bližšie k lesu, nie pri hlavnej ceste. Prosím, ponúknite. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

KÚPA, GARÁŽ, Bratislava IV.

Cena okolo: 22 000€
Pre klientov hľadáme garáž v Bratislave IV., v rôznych mestských častiach. Ideálne na vysporiadanom pozemku. V prípade, že ide o nevysporiadaný pozemok a samostatnú garáž, cena musí byť primerane nižšia. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa garáž Karlova Ves

Pre konkrétneho klienta hľadám garáž na Dlhých Dieloch v garážovom dome na ulici Ľudovíta Fullu 2. Prosím, ponúknite.

Kúpa objekt Karlova Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garáž v Bratislava Karlova Ves, okolie ulice Borská. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom okr. Malacky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší samostatný rodinný dom v lokalite - Borinka, Stupava, Lozorno, Jabloňové, Pernek. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa rodinný dom okr. Pezinok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší samostatný rodinný dom v lokalite - Pezinok, Svätý Jur, Limbach. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa rodinný dom Kostolište

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatný rodinný dom aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v obývateľnom stave s pozemkom cca 600 m2 v obci Kostolište. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Kuchyňa

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatný rodinný dom aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v obývateľnom stave s pozemkom cca 600 m2 v obci Kuchyňa. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Pernek

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatný rodinný dom aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v obývateľnom stave s pozemkom cca 600 m2 v obci Pernek. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Láb

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatný rodinný dom aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v obývateľnom stave s pozemkom cca 600 m2 v obci Láb. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Lozorno

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatný rodinný dom v obývateľnom stave s pozemkom cca 600 m2 v obci Lozorno. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Lozorno

Cena okolo: 160 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom s primeraným pozemkom v Lozorne. Prosím, ponúknite. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Zohor

Cena okolo: 145 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom s primeraným pozemkom v Zohore. Prosím, ponúknite. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

KÚPA, RODINNÝ DOM, ZÁHORIE

Cena okolo: 170 000€
Pre nášho klienta hľadáme rodinný dom typu bungalov 4-izbový, do max. sumy 170.000,- bez potreby ďalších investícií. Záhorie- medzi Bratislavou a Malackami. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

KÚPA, RODINNÝ DOM, ZOHOR

Cena okolo: 140 000€
Súrne hľadáme pre klienta rodinný dom v obývateľnom stave na pozemku min. 400 - 500 m2, obec Zohor. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Zohor

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatný rodinný dom aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v obývateľnom stave s pozemkom cca 600 m2 v obci Zohor. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Záhorie

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, max. 40 km od Bratislavy, Záhorie, veľkosť min. 400 m2, nevyhnutná blízkosť lesa, prírody. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr.

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v Pezinku (nie v okolitých dedinách), veľkosť 400-500 m2. Prosím, ponúknite. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

KÚPA, STAVEBNÝ POZEMOK, ZÁHORIE

Cena okolo: 50 000€
Hľadám pre klienta stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, veľkosť 500-600m2 - obce Láb, Zohor, Lozorno, Jablonove, Vysoká pri Morave. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Záhorská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, Záhorská Bystrica, veľkosť min. 400 m2, blízkosť lesa, prírody. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, trojizbový byt Malacky, 1.mája - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, trojizbový byt Malacky, 1.mája - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Milana Marečka - ZNÍŽENÁ ...

Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Milana Marečka - ZNÍŽENÁ ...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Lozorno, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Lozorno, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Stupava, Dlhá, 11-ročný bytový dom - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, jednoizbový byt Stupava, Dlhá, 11-ročný bytový dom - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves

Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves

PREDANÉ
Predaj, garáž Karlova Ves, Bratislava IV, Dlhé diely, Kolískova

Predaj, garáž Karlova Ves, Bratislava IV, Dlhé diely, Kolískova

PREDANÉ
Predaj, objekt Stupava, okr. Malacky, Bočná ulica, parkovacie miesto

Predaj, objekt Stupava, okr. Malacky, Bočná ulica, parkovacie miesto

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Stupava, okr. Malacky - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Stupava, okr. Malacky - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, garáž Karlova Ves, Bratislava IV, Dlhé diely, Ľ.Fullu - EXKLUZÍVNE HAL...

Predaj, garáž Karlova Ves, Bratislava IV, Dlhé diely, Ľ.Fullu - EXKLUZÍVNE HAL...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Devínska Nová Ves, Bratislava IV, Ivana Bukovčana - EXK...

Predaj, trojizbový byt Devínska Nová Ves, Bratislava IV, Ivana Bukovčana - EXK...

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Malacky, Centrum, Malé námestie - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Prenájom, trojizbový byt Malacky, Centrum, Malé námestie - EXKLUZÍVNE HALO REA...

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Stupava, okr. Malacky, Jilemnického - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Stupava, okr. Malacky, Jilemnického - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Vysoká pri Morave, okr. Malacky, výhodná ponuka - ZNÍŽENÁ ...

Predaj, rodinný dom Vysoká pri Morave, okr. Malacky, výhodná ponuka - ZNÍŽENÁ ...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Stupava, centrum

Predaj, trojizbový byt Stupava, centrum

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt, Bratislava, Karlova Ves, Majerníkova, s garážou

Predaj, trojizbový byt, Bratislava, Karlova Ves, Majerníkova, s garážou

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Bratislava, Dúbravka, Drobného - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

Predaj, jednoizbový byt Bratislava, Dúbravka, Drobného - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

PREDANÉ
Predaj, garáž v bytovom dome Bratislava, Karlova Ves, Dlhé Diely

Predaj, garáž v bytovom dome Bratislava, Karlova Ves, Dlhé Diely

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Bratislava, Dúbravka, Repašského

Predaj, jednoizbový byt Bratislava, Dúbravka, Repašského

PREDANÉ
Prenájom, štvorizbový byt Bratislava, Devínska Nová Ves, P.Horova

Prenájom, štvorizbový byt Bratislava, Devínska Nová Ves, P.Horova

PRENAJATÉ
Predaj, hromadná garáž Bratislava, Lamač, Heyrovského

Predaj, hromadná garáž Bratislava, Lamač, Heyrovského

PREDANÉ
Predaj, jeden a polizbový byt Bratislava, Dúbravka, Ľuda Zúbka

Predaj, jeden a polizbový byt Bratislava, Dúbravka, Ľuda Zúbka

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Bratislava, Devínska Nová Ves, Pavla Horova

Predaj, jednoizbový byt Bratislava, Devínska Nová Ves, Pavla Horova

PREDANÉ