Ing. Jana Nejedlíková patrí pod pobočku HALO reality Bratislava.

Mám dlhoročnú prax vo financiách, v bankovníctve. Dlhodobo ma však priťahovala práca s nehnuteľnosťami a tak som sa rozhodla vymeniť sľubnú kariéru a isté miesto v kancelárii za povolanie realitnej maklérky. Som veľmi rada, že môžem pracovať práve pre realitnú kanceláriu HALO reality. Našla som tu skvelý tím ľudí a zároveň spoločnosť, ktorá sa vyznačuje profesionálnym prístupom, kladie vysoké etické nároky na svojich maklérov, zároveň svojich maklérov neustále vzdeláva. Keďže Vám chcem poskytovať čo najlepšie služby a čo najlepšie Vám poradiť, vedomosti si dopĺňam aj prostredníctvom vzdelávacích kurzov. Som licencovaným realitným maklérom NARKS.

Ak predávate Vašu nehnuteľnosť, alebo hľadáte vysnívané bývanie, rada Vám poradím a prevediem Vás celým realitným obchodom. Vaša spokojnosť je pre mňa maximálnou prioritou. Nájdete preto vo mne dobrého poslucháča, je pre mňa typický osobný a ľudský prístup. Profesionalita, precíznosť a proklientský prístup sú samozrejmosťou a nevyhnutnosťou.
Popri práci realitnej maklérky a popri rodine sa snažím aspoň trochu pomáhať iným, a to formou osobnej asistencie. Vo voľnom čase rada čítam, energiu načerpám v prírode.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spoľahlivosť, odbornosť, časová dochvilnosť, prehľad v potrebných informáciách, empatia pri jednaní...
DH
Príjemne vystupovanie precízna práca, ďakujem. Mlynar
Uplna spokojnost.
Pani Nejedlíková ma nedávno sprevádzala kúpou nehnuteľnosti. Celá transakcia dopadla veľmi dobre aj vďaka nej, jej vysoko profesionálnemu ale pritom veľmi ľudskému prístupu a schopnosti rýchlo a efektívne riešiť aj komplikovanejšie situácie. Jej expertná znalosť procesu predaja/kúpy nehnuteľnosti túto transakciu veľmi urýchlila a ja ako kupujúci som veľmi ocenila, že ma týmto procesom sprevádzala práve pani Nejedlíková. V budúcnosti by som sa obrátila s prosbou o pomoc v tejto oblasti určite na ňu!
Monika K, Bratislava
Velmi profesionalny a zaroven prijemny pristup bol som milo prekvapeny zaujmom o zakaznika zovialnost ustretovost preciznost pocas celej spolu prace do poslednej bodky. Velké dakujem a vela uspechu v tak náročnej práci. S uctou Mlynar.
Všetko prebehlo podľa dohody s excelentným prístupom maklérky. Pani Nejedlíková je veľmi milá, príjemná, slušná a ústretová osoba, upozornila na všetky skutočnosti, na naše požiadavky reagovala okamžite, vždy sa dalo na ňu spoľahnúť. S jej prístupom sme boli maximálne spokojní. Prajeme jej zdravie a veľa pracovných úspechov.
Eva a Jaroslav
Musím úprimne skonštatovať, že som so službami realitnej kancelárie Halo Reality a konkrétne s jej maklérkou pani Ing. Nejedlíkovou veľmi spokojná. Ako kupca som dostala všetky informácie, ktoré som k bytu potrebovala a k tomu profesionálny a príjemný prístup pani maklérky.
Ing. Viera Michalcová
Profesionálny a odborný prístup, veľmi zodpovedná a láskavá. Mária Jenisová
Spolupracu pri predaji nasho bytu hodnotime na vybornu, rovnako ako aj cely proces komunikacie. Urcite mozme len odporucat. J.R.
Zatiaľ som bola so službami Vašej realitnej kancelárie spokojná, profesionálny, ústretový a aj milý prístup maklérky mi pomohol sa rozhodnúť pri kúpe nehnuteľnosti. V.M.
Pri predaji bytu sme vyuzili sluzby a ponuku RK HALOREALITY. Cely proces predaja od prveho stretnutia az po odovzdanie nehnutelnosti prebehol bezproblemovo a vysoko hodnotim najma profesionalny pristup a komunikaciu Ing. Jana Nejedlikova. Urcite vysoko odporucam vyuzit jej sluzby a skusenosti. ID&JR
Príjemná, flexibilna, láskava, profesionalny pristup ďakujem. Jan Mlynar
Pani Nejedlíkova svojím profesionálnym prístupom zabezpečila hladký a bezproblémový prevod nehnuteľnosti. Martin Popjak
Maximálna spokojnosť, predaj bytu sa uskutočnil bez akýchkoľvek problémov a rýchlo, veľká vďaka Ing.Nejedlíkovej za ústretovosť, pomoc so záverečnou úpravou bytu, ako aj neoceniteľné praktické a právne rady spojené s predajom. Srdečná vďaka! Roman H.
S p. Ing. Nejedlikovou som bola nadmieru spokojna. Bola velmi pohotova, rychle a s prehladom reagovala na vsetky moje otazky, a co som si velmi cenila, ze mala so mnou trpezlivost, kedze som dochodkyna a vo svete realit sa uz tazko orientujem. Jej mile, slusne vystupovanie a starostlivost az do uspesneho ukoncenia predaja nehnutelnosti urcite este vyuzijem pri kupe novej nehnutelnosti a budem ju odporucat aj mojej rodine a znamym. Moje hodnotenie pani Janky je na jednicku s hviezdickou! J.V.
Velmi prijemna a ochotna pani. Dohodla nam obhliadky vzdy v termine v ktorom sme chceli. Teraz nam pripravuje zmluvy k predaju chaty, tak snad uz vsetko prebehne ok. Milan Masar
VELMI MILA A SYMPATICKA PANI. Rado Knies
Ustretova, napomocna, prijemna komunikacia, profesionalny pristup. Doporucujem oslovit pri predaji aj kupe nehnutelnosti! Vladimir
Ďakujeme Vám za profesionálne odvedenú prácu v celom procese predaja nehmutelnosti od začiatku až do konca, presné informácie o postupe vo forme sms , emailom alebo telefonicky, vždy milo, ochotne a kedykoľvek nám odpovedať na naše otázky.
Matoušková
Úplná spokojnosť - prístup ku klientovi, komunikácia, informácie o zmenách alebo nových skutočnostiach, riešenie vzniknutých problémov, osobná pomoc pri konečnej úprave nehnuteľnosti pred predajom, rady ohľadom právnych a finančných otázok aj praktické pripomienky pri predaji nehnuteľnosti, rýchlosť jednania s klientmi - predávajúcim aj kupujúcim, príjemné vystupovanie. R.H.
Za mňa spokojnosť, p. Nejedlíková po celý čas udržiavala profesionálny, no aj ľudský prístup. O všetkom nás včas informovala, zabezpečila plynulý a bezproblémový predaj/prepis bytu.
Ján Ďurica
Veľká spokojnosť! Pani Nejedlikova mi pri predaji nehnuteľnosti bola veľkou oporou, odborne vedela vždy poradiť a upozorniť na možné riziká, o ktorých som ani netušil. Najlepšie bolo, že mi proaktívne volala a pripomínala termíny, čo som sám nemal dobre pod kontrolou. Odo mňa jedna veľká 1*!
Dakujem, odporucam. Martin Jurcik
Ako kupujúci sme boli so službami maximálne spokojní. Oceňujeme hlavne proaktivitu a výbornú komunikáciu. Všetko prebehlo hladko a profesionálne, ďakujeme. Vlado T.
Ďakujeme krásne za Vaše služby, boli sme s nimi maximálne spokojní. Do budúcna prajeme len to dobré, s pozdravom T.Š.
Dobrý deň. Chceli by sme vyjadriť poďakovanie a maximálnu spokojnosť pri vybavovaní a predaji nášho bytu. Akýkoľvek postup a jednanie bolo na úrovni a k veľkej spokojnosti. Určite by sme odporučili aj iným. Ďakujeme za dobre podaný výkon ale aj ľudskosť na správnom mieste. Prajeme do ďaľších predajov veľa spokojnosti a úspechov.
Zuzana Floriánová
S maklérkou sme boli veľmi spokojní. Bola veľmi spoľahlivá, flexibilná pri stanovení termínu prehliadky, mala objektívny pohľad pri dohodnutí konečnej ceny nehnuteĺnosti. Mala veľmi príjemné vystupovanie a citlivý prístup ku klientom. Má zmysel pre detaily. Preto jej i celej vašej realitnej kancelárii dávame odporúčanie. Štefan F.
Boli sme veľmi spokojní, maklérka sa veľmi snažila. Príjemné vystupovanie. Vedela správne nastaviť podmienky predaja tak, aby bol predaj úspešný. Odporúčame. Ďakujeme Floriánovci
S pani Ing. Nejedlíkovou sa mi pri predaji domu veľmi dobre spolupracovalo. Vždy bolo všetko z jej strany perfektne a načas pripravené. Oceňujem jej ústretovosť, profesionalitu a presnosť. Realitná kancelária má veľmi dobre pripravené formuláre, pokyny a doporučenia pre predávajúcich a kupujúcich. Portál je prehľadný, jednoducho sa s ním pracuje. Služby realitnej kancelárie môžem každému len doporučiť, som maximálne spokojný so všetkým. J.V.
Veľmi ústretová, vo všetkom nápomocná pani.
Bola som veľmi spokojná, ďakujem.
Pani Nejedlíková má profesionálne a príjemné vystupovanie, na stretnutiach bola vždy pripravená a ochotná pomôcť, poradiť a vysvetliť. Ďakujeme a odporúčame :) Ivana R.
Korektné jednanie, profesionálny prístup, ústretové správanie a celkovo výborná spolupráca. Priebežne podávala informácie a reporty o stave predaja. Poradila, zabezpečila všetky zmluvy a vybavila potrebné formality na úradoch. Určite posuniem ďalej. ĎAKUJEM, Juraj Danielovits
Veľmi príjemná a ochotná. Dakujem, Tomáš V.
Pani Ing. Nejedlíková je veľmi erudovaná, empatická, dochvíľna, jednanie s predávajúcimi a potenciálnymi kupujúcimi je na úrovni. Vždy je k dispozícii a zastihnuteľná. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve realitnú kanceláriu Halo reality a môžeme spolupracovať s tak sympatickou a príjemnou maklérkou. A. Č.
So servisom p.Nejedlíkovej sme pri predaji bytu boli spokojní. Na stretnutiach bola pripravená, nehnuteľnosť prezentovala potenciálnym zákazníkom profesionálne. Vo fáze prevodu vlastníctva nehnuteľnosti na nového majiteľa poskytovala fundované rady a prípadné otvorené, resp. nedoriešené otázky riešila ku spokojnosti oboch strán. Zároveň servis realitnej kancelárie pokrýval asistenciu pri všetkých formálnych úkonoch, čím sme šetrili svoj čas. RV
S Halo reality s.r.o. sme spolupracovali prvýkrát, predávali sme byt. Všetko fungovalo ako malo, so službami pani Ing. Nejedlíkovej sme boli maximálne spokojní. A myslím, že aj kupujúci. Vždy bolo všetko načas a perfektne pripravené. Spoločnosť má dobre prepracovaný právny servis a Corporate Identity. Môžeme len ďalej doporučiť. Na základe dobrých skúseností spolupracujeme aj na ďalšom predaji.
Ing. J. V.
Vystupovanie pani maklérky bolo veľmi profesionálne, bola dochvíľna, dobre pripravená zodpovedať všetky otázky o stave nehnuteľnosti, vlastníckych pomeroch, správcovi a podobne. Tomáš T.
Bezproblémový priebeh predaja garáže. Rýchle vybavenie formalít. Pani Ing. Nejedlíkovú môžem hodnotiť jednoznačne kladne a odporučiť záujemcom ohľadom predaja-kúpi nehnuteľnosti. Jozef CH.
Profesionálne jednanie, promtne vybavený prenájom, spokojní sme boli s manželom. Daniela
Veľmi spokojný.
Uplna spokojnost. Ivan Urban
Pani Nejedlikova odviedla skvelu pracu ohladom analyzy nasej predavanej nehnutelnosti vratane nastavenia predajnej ceny. Dakujeme :)
Vážená HALO reality. Týmto chceme poďakovať za výborne vykonanú prácu Ing. Janke Nejedlíkovej. Bola komunikatívna, operatívna pri predaji našej nehnuteľnosti - bytu. Svojim zodpovedným prístupom k pracovnej činnosti dosiahla úspešné finále - predaj bytu. S pozdravom manželia B.
Sympatická profesionálka.
Boli sme spokojní s odborným a promptným prístupom. Mario J.
39
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt celá Bratislava IV

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v pôvodnom stave v Bratislave IV. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 135 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava-Dúbravka, prípadne Karlova Ves. Hľadáme byt so samostatnou kuchyňou, v slušnom stave bez nutnosti okamžitej rozsiahlej rekonštrukcie, nie prízemie. Prosím, ponúknite. Za všetky ponuky veľmi pekne ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt s lodžiou ideálne v pôvodnom stave v lokalite Devínska Nová Ves (sídlisko). Nie prízemie, ani 1. poschodie. Prosím, ponúknite. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 125 000€
Pre konkrétnych klientov súrne hľadáme jednoizbový byt s lodžiou v Bratislave, mestská časť Devínska Nová Ves. Cena v závislosti od stavu. V prípade, že plánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériám, budeme radi, ak sa na nás obrátite. Zvážime všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Petržalka

Cena okolo: 157 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovanú dvojgarsónku v dobrej lokalite v Bratislave - Petržalka. Prosím ponúknite, za všetky ponuky vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Karlova Ves

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave-Karlova Ves. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 155 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Dúbravke. Ideálne po aspoň čiastočnej rekonštrukcii, v slušnom stave, nie prízemie. Podmienkou je tichšie prostredie (nie orientácia k električkovej trati) a nie veľa bytov na poschodí. Radšej nižší bytový dom. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, Dúbravka. Plocha cca 50 m2, klasická dispozícia so samostatnou kuchyňou, od 2. poschodia. Cena ideálne do 150 tis. EUR. Za všetky ponuky vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave - Devínska Nová Ves, lokalita sídlisko, nie pri Volkswagene. Cena závisí od stavu, môže byť aj pôvodný stav, alebo len malá staršia rekonštrukcia. Prosím, ponúknite. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový (nie pôvodný 1-izbový) byt v Bratislave, Devínska Nová Ves. Môže byť aj sídlisko, aj okolie Opletalovej. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt celá Bratislava IV

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v pôvodnom stave v Bratislave IV. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v pôvodnom stave v lokalite Devínska Nová Ves (sídlisko). Nie prízemie, ani 1. poschodie. Prosím, ponúknite. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, 70 m2, pôvodný stav. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 180 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Devínska Nová Ves. Ideálne Eisnerova ulica a blízke okolie. Byt by mal mať cca 70 m2 + lodžia. Podmienkou je, aby bol v zrekonštruovanom bytovom dome, mal dobrú orientáciu a bol slnečný. Cena v závislosti od stavu, môže byť aj pôvodný stav. Pre ďalších klientov hľadáme trojizbové byty v akomkoľvek stave na sídlisku v DNV, nie pri Volkswagene.

Kúpa trojizbový byt celá Bratislava IV

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v pôvodnom stave v Bratislave IV. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt, alebo väčší 3-izobvý byt v lokalite Devínska Nová Ves, Dúbravka, Lamač, Záhorská Bystrica. Ideálne novší (10-15 ročný dom) a blízkosť lesa. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt v Bratislave- Dúbravka, Lamač, DNV. Ideálne v bytovom dome skolaudovanom po r. 1990, podmienkou je výťah, lodžia. nie prízemie, ani vrchné poschodie. Prosím, ak predávate, alebo zvažujete predaj takejto nehnuteľnosti, kontaktujte ma. Za všetky ponuky vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Lamač

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt v Bratislave- Dúbravka, Lamač, DNV. Ideálne v bytovom dome skolaudovanom po r. 1990, podmienkou je výťah, lodžia. nie prízemie, ani vrchné poschodie. Prosím, ak predávate, alebo zvažujete predaj takejto nehnuteľnosti, kontaktujte ma. Za všetky ponuky vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Lamač

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt, alebo väčší 3-izobvý byt v lokalite Devínska Nová Ves, Dúbravka, Lamač, Záhorská Bystrica. Ideálne novší (10-15 ročný dom) a blízkosť lesa. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt, alebo väčší 3-izobvý byt v lokalite Devínska Nová Ves, Dúbravka, Lamač, Záhorská Bystrica. Ideálne novší (10-15 ročný dom) a blízkosť lesa. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt v Bratislave- Dúbravka, Lamač, DNV. Ideálne v bytovom dome skolaudovanom po r. 1990, podmienkou je výťah, lodžia. nie prízemie, ani vrchné poschodie. Prosím, ak predávate, alebo zvažujete predaj takejto nehnuteľnosti, kontaktujte ma. Za všetky ponuky vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave - Devínska Nová Ves, ideálne prerobený. Prosím ponúknite, je to pre rodinku s deťmi z DNV. Vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový, dvojgeneračný byt v Bratislave, mestská časť Devínska Nová Ves. Ideálne sídlisko Podhorské. Byt by sa mal nachádzať v zrekonštruovanom bytovom dome, preferujeme vyššie ako prvé podlažie. Cena v závislosti od stavu bytu. V prípade, že plánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériám, budeme radi, ak sa na nás obrátite. Zvážime všetky ponuky.

Kúpa štvorizbový byt Devínska Nová Ves

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme priestranný 4-izbový byt v Bratislave - Devínska Nová Ves, sídlisko, nie pri Volkswagene. Podmienka je mimo hlavnej cesty. Ideálne s väčšími izbami, prípadne dvojgeneračný. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Záhorská bystrica

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt, alebo väčší 3-izobvý byt v lokalite Devínska Nová Ves, Dúbravka, Lamač, Záhorská Bystrica. Ideálne novší (10-15 ročný dom) a blízkosť lesa. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt celá Bratislava IV

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt v pôvodnom stave v Bratislave IV. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Borinka

Cena okolo: 320 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný domček v lokalite Stupava, Marianka, Borinka. Prosím, ponúknite, za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Lozorno

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Lozorno. Cena v závislosti od stavu nehnuteľnosti a veľkosti pozemku. Prosím, ponúknite.

Kúpa rodinný dom Lozorno

Cena okolo: 170 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Lozorne. Prosím, ponúknite. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Marianka

Cena okolo: 320 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, Stupava, Marianka, Borinka. Prosím, ponúknite, za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Stupava

Cena okolo: 320 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, Stupava, Marianka, Borinka. Prosím, ponúknite, za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Zohor

Cena okolo: 170 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatný rodinný dom v Zohore. Prosím, ponúknite. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Devínska Nová Ves

Cena okolo: 1€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Bratislave - Devínska Nová Ves. Cena v závislosti od lokality, veľkosti, stavu. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred veľmi pekne ďakujem.

Kúpa chata okr. Malacky

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rekreačnú chatu, prípadne chalupu v príjemnom prostredí (les, prípadne voda), cca do 60-70 km od Bratislavy (okr. Malacky, Senica). Úžitková plocha cca 80 m2, pozemok nemusí byť veľký, cca 4-5 árov postačuje, podmienkou je vysporiadaný pozemok a prístupová cesta, elektrina, pitná voda. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa chata okr. Senica

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rekreačnú chatu, prípadne chalupu v príjemnom prostredí (les, prípadne voda), cca do 60-70 km od Bratislavy (okr. Malacky, Senica). Úžitková plocha cca 80 m2, pozemok nemusí byť veľký, cca 4-5 árov postačuje, podmienkou je vysporiadaný pozemok a prístupová cesta, elektrina, pitná voda. Prosím, ponúknite, za všetky ponuky vopred ďakujeme.
27
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Brnianska, pri Horskom parku

Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Brnianska, pri Horskom parku

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Ahoj, Sliačska - 10- ročný bytov...

Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Ahoj, Sliačska - 10- ročný bytov...

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Podhorské, Jána Smreka

Predaj, štvorizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Podhorské, Jána Smreka

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Bratislava Karlova Ves, Dlhé diely, Ľ.Fullu, 2 lodžie, ...

Predaj, dvojizbový byt Bratislava Karlova Ves, Dlhé diely, Ľ.Fullu, 2 lodžie, ...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Brnianska - staromestský byt pr...

Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Brnianska - staromestský byt pr...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Podhorské, Pavla Horova

Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Podhorské, Pavla Horova

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Romanova, 2 lodžie, kompletná rek...

Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Romanova, 2 lodžie, kompletná rek...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Podhorské, Jána Smreka - ...

Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Podhorské, Jána Smreka - ...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Považanova-IBA U NÁS

Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Považanova-IBA U NÁS

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Milana Marečka - EXKLUZÍ...

Predaj, jednoizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Milana Marečka - EXKLUZÍ...

PREDANÉ
- EISNEROVA - Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Sídlisko S...

- EISNEROVA - Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Sídlisko S...

PREDANÉ
- Predaj, chata Sekule - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

- Predaj, chata Sekule - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
EISNEROVA - Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Sídlisko Str...

EISNEROVA - Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Sídlisko Str...

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Pavla Horova - EXKLUZÍVN...

Predaj, jednoizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Pavla Horova - EXKLUZÍVN...

PREDANÉ
Prenájom, rodinný dom Lozorno - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, rodinný dom Lozorno - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Predaj, jednoizbový byt Bratislava Dúbravka, Kpt. Jána Rašu

Predaj, jednoizbový byt Bratislava Dúbravka, Kpt. Jána Rašu

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Malacky, 1.mája - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, trojizbový byt Malacky, 1.mája - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Milana Marečka - ZNÍŽENÁ ...

Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves, Milana Marečka - ZNÍŽENÁ ...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Lozorno, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Lozorno, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Stupava, Dlhá, 11-ročný bytový dom - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, jednoizbový byt Stupava, Dlhá, 11-ročný bytový dom - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves

Predaj, trojizbový byt Bratislava Devínska Nová Ves

PREDANÉ
Predaj, garáž Karlova Ves, Bratislava IV, Dlhé diely, Kolískova

Predaj, garáž Karlova Ves, Bratislava IV, Dlhé diely, Kolískova

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Stupava, okr. Malacky - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Stupava, okr. Malacky - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, objekt Stupava, okr. Malacky, Bočná ulica, parkovacie miesto

Predaj, objekt Stupava, okr. Malacky, Bočná ulica, parkovacie miesto

PREDANÉ
Predaj, garáž Karlova Ves, Bratislava IV, Dlhé diely, Ľ.Fullu - EXKLUZÍVNE HAL...

Predaj, garáž Karlova Ves, Bratislava IV, Dlhé diely, Ľ.Fullu - EXKLUZÍVNE HAL...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Devínska Nová Ves, Bratislava IV, Ivana Bukovčana - EXK...

Predaj, trojizbový byt Devínska Nová Ves, Bratislava IV, Ivana Bukovčana - EXK...

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Malacky, Centrum, Malé námestie - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Prenájom, trojizbový byt Malacky, Centrum, Malé námestie - EXKLUZÍVNE HALO REA...

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Stupava, okr. Malacky, Jilemnického - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Stupava, okr. Malacky, Jilemnického - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Vysoká pri Morave, okr. Malacky, výhodná ponuka - ZNÍŽENÁ ...

Predaj, rodinný dom Vysoká pri Morave, okr. Malacky, výhodná ponuka - ZNÍŽENÁ ...

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Bratislava, Dúbravka, Drobného - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

Predaj, jednoizbový byt Bratislava, Dúbravka, Drobného - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

PREDANÉ
Predaj, garáž v bytovom dome Bratislava, Karlova Ves, Dlhé Diely

Predaj, garáž v bytovom dome Bratislava, Karlova Ves, Dlhé Diely

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Stupava, centrum

Predaj, trojizbový byt Stupava, centrum

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia