Celý život som rád prijímal výzvy a obchod s realitami je to pravé miesto, ktoré tieto výzvy poskytuje a zároveň dáva príležitosť ich prekonať. Stretneme sa s množstvom zaujímavých ľudí a vidíme nové miesta. Najväčšou radosťou pre nás je vidieť splnené očakávania našich klientov a spokojnosť v ich očiach. Prvé mesiace v tejto sfére boli pre nás veľmi náročné, nakoľko sme začali budovať dobré meno HALO reality v okrese Galanta a aj v bližšom okolí úplne od základov.

Bola to pre nás obrovská výzva, či už sa to týkalo naberania nehnuteľností, získavania kontaktov alebo sprostredkovania stretnutí medzi predávajúcimi a kupujúcimi. Predaj nehnuteľností pre nás predstavuje nielen uzatvorenie obchodu, ale myslíme predovšetkým na našich klientov a preto sa im snažíme vytvoriť optimálne podmienky, aby priniesli správne rozhodnutia. Postupom času sme otvorili kanceláriu HALO reality v Galante pri železničnej stanici, v ktorej sú naši klienti ale aj potenciálni záujemcovia srdečne vítaní.

V Galante prešla kompletnou modernizáciou a zväčšením kancelária, ktorá je s plochou viac ako 50m2 naša najväčšia pobočka. Neváhajte sa u nás zastaviť, radi vás privítame v novom prostredí, nájdete nás priamo na vlakovej/autobusovej stanici.

HALO reality HALO reality

Formula HALO reality jazdí opäť v Galante. Môžete na nej stretnúť najlepšieho makléra mesiaca január - manažéra pobočky Michala Józsu. Gratulujeme!

Prvý a zároveň neprehliadnuteľný polep auta v Galante, ktorý sa nedá nevšímnúť, je na aute manažéra Michala Józsu.

HALO reality Tento mesiac jazdí formula HALO reality v Galante. Maklérom mesiaca za august 2016 sa stal manažér Galanty Michal Józsa. Gratulujeme!

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojná klientka z Galanty, v kancelárii s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojná predávajúca a kupujúca pri odovzdávaní kľúčov od rodinného domu v okrese Galanta, s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) v kancelárii s manažérom pobočky Michalom Józsom, po podpise zmlúv v Galante.

Spokojní klienti z Galanty, pri podpise zmlúv v kancelárii s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojní klienti z Galanty, po podpise zmlúv s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojný klient pri podpise zmlúv v kancelárii v Galante, s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojný klient po podpise zmlúv v galantskej kancelárii s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojní klienti na pobočke v Galante, v bleskovom sprostred. nehnuteľnosti (5 dní od náberu nehnuteľnosti), na fotke s manažérom pobočky Michalom Józsom a Renatou Józsovou.

Boli sme spokojní s maklérom, môžeme ho odporúčať každému potenciálnemu klientovi.

Dobrý deň, chceme sa úprimne poďakovať Vášmu maklérovi p. Jozsovi za profesionálny prístup pri kúpe nášho bytu v Galante. Bol veľmi milý, ochotný hlavne spoľahlivý. Vašu službu sme využili prvý krát a vrelo odporúčame. Činnosť makléra hodnotíme na výbornú. Pán Jozsa prajeme Vám veľa zdravia spokojnosti a v neposlednom rade veľa spokojných klientov. Vaši klienti Lednárovci

Spokojní klienti z Galanty pri podpisoch s manažérom pobočky Michalom Józsom.

MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ. Eugen Szabo
Pri kúpe nehnuteľnosti sme boli veľmi spokojní s prácou a prístupom maklérov. Maximálna ústretovosť, ochota, profesionálny prístup zo strany realitnej kancelárie, pobočka Galanta, bezproblémový priebeh všetkých úkonov v rámci kúpy rodinného domu a profesionalita, odbornosť, ľudský prístup. Ďakujeme.
rodina Beláková
Chceli by sme vyjadrit vďaku pánovi Jozsovi za úspešný predaj nášho rodinného domu v Nedede. Mal profesionálny prístup a vrelo ho odporúčame. Tibor K.
Spoznali sme sikovneho obchodnika s ludskym pristupom. Dakujeme mu za ustretovost. Len tak dalej! :-) EDUARD CERNANSKY
Pan Jozsa je profesionalny makler pre ktoreho je cestnost, ustretovost, ludsky pristup samozrejmostou! Boli sme s ním Nadmierne spokojní pri predaji domu!Prajeme mu ešte dalšie úspechy! Igor Mile
Pan Jozsa je profesionalny makler pre ktoreho je cestnost, ustretovost, ludsky pristup samozrejmostou, od poradenstva az po realizaciu, pristupuje individualne k potrebam klienta ci kupuje, predava alebo prenajima, Mozem ho len odporucit, prajem hodne uspechov aj nadalej. Maria Zitvova
Chcela by som vyjadrit podakovanie panovi Jozsovi a pani Jozsovej pri predaji nasho rodinneho domu vo Vahovciach. Boli ochotni a napomocni v nelahkej situacii a doviedli predaj do uspesneho konca a spokojnosti vsetkych. Doporucujem Halo Reality aj ostatnym zakaznikom a prajem vela uspechov do buducna :) K. Kovacova
S panom Jozsa Michalom sme boli nadmieru spokojni pri kupe domu vo Vahovciach, dakujeme.
Úplne som spokojný. František G.
Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup, je ochotný poradiť kedykoľvek, určite odporúčam. Marek K.
Profesionálny prístup,znalý v problematike, vždy ochotný poradiť v ktorúkoľek hodinu,príjemné vystupovanie, vrele doporučujem klientom pána Michala Jozsu. Lubomir
Veľmi precízny, ľudský a profesionálny prístup bez ohľadu na pracovné či voľne dni a akýkoľvek čas, ďakujeme. Ing.Marián Benkovský
Ďakujem Vám krásne za všetko, maximálne som bola spokojná s Vašou prácou. Vďaka Vašej pomoci som šťastná majiteľka rodinného domu. :) Monika Sárkányová
Hľadal som nehnuteľnosť už dlhšiu dobu a preto som mal možnosť sa stretnúť z viacerými maklérmi aj od iných real.kancelárií. Prvý krát som sa stretol s maklérom s profesionálnym prístupom.A to hovorím úplne vážne. Jeho prístup ako k predávajúcemu a rovnako k mojej osobe-kupujúcemu, korektný a opakujem profesionálny. Takto som si vždy predstavoval prácu makléra, ale za dva roky čo som zháňal nehnuteľnosť, na škodu iných, som sa prvý krát stretol s profesionálom.
Pallay František
Maximalna ochota, k dispozicii 24 hodin denne, zrozumitelne jednanie.
Robert Forro
Velmi profesionalny pristup, velka ochota, preciznost. Odporucam kazdemu mat take stastie, aby mu poradil tak nezistne a ochotne, ako makler p.Jozsa.
Monika Rokova
Dakujem za spolupracu ohladom predaja RD, vsetko prebehlo na 1. Vrelo odporucam HALOREALITY, prijemny a profesionalny pristup Pana Jozsu! Prajem Vam este vela uspesnych predajov.
I. Klenovics
Dakujeme boli sme spokojni a radi odporucime Vasu realitnu agenturu. Velmi ste nam pomohli a ulahcilu kupu nasho noveho rodinneho domu. Este raz velka vdaka panovi Michalovi Jozsovi.
Gabriela C.
Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za celú moju rodinu pri predaji našej nehnuteľnosti. Pán Józsa je naozaj výborný maklér, jeho vystupovanie je milé a pritom vysoko profesionálne, veľká ochota pomôcť. Každému odporúčam.
Pan Jozsa je vyborny makler, je na neho 100% spolahmutie, vysoka profesionalita, dochvilnost, ochota pomoct, riesit veci obetavo a rychlo. Dakujeme, ze sme s nim spolupracovali pri predaji nasej nehnutelnosti.
Profesionálny prístup, odbornosť, serióznosť, spoľahlivosť, ochota, spokojnosť a vrelo odporúčam, služby maklerov, manželov Jozsovych z Galanty mojím známym pri kúpe, predaji a prenájmu.
Zuzana Bittova
Som veľmi spokojná s pánom Józsa Michalom. On zo srdca robí svoju prácu! Ohodnotím ho na sto percentne spoľahlivého človeka, ktorý všetko vybaví a nepozná žiadne prekážky. S pozdravom Keszi Csilla
Velmi odborny pristup som velmi spokojny.
juraj
Príjemný deň
Chcela by som sa poďakovať za veľmi profesionalný a ludský prístup p. Jozsovi pri kúpe môjho nového "domova". Zároveň Vám prajem čo najviac nielen spokojných klientov,ale aj tak šikovných realitákov. Je vzácnosť dnes stretnut človeka,ktorý cielene neklame do očí len aby bol neaký kšeft. Veľmi ma po skusenostiach s inými realitákmi prekvapil.
S pozdravom Iva H.
Dobrý večer, radi by sme sa poďakovali pánovi Józsovi za spoluprácu pri predaji nášho rodinného domu v Topoľnici. Boli sme spokojní s jeho pristupom a sprostredkovaním predaja. S pozdravom Ladislav R.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, obchodný priestor Galanta, Galaxia- Výrazne znížená cena

Predaj, obchodný priestor Galanta, Galaxia- Výrazne znížená cena

32 000 €
Predaj, rodinný dom Vozokany, okr. Galanta

Predaj, rodinný dom Vozokany, okr. Galanta

51 900 €
Predaj, rodinný dom Tomášikovo

Predaj, rodinný dom Tomášikovo

57 500 €
Predaj, rodinný dom Mostová, okres Galanta

Predaj, rodinný dom Mostová, okres Galanta

85 900 €
Predaj, rodinný dom Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

195 000 €
Predaj, rodinný dom Vlčany, okres Šaľa

Predaj, rodinný dom Vlčany, okres Šaľa

14 900 €
Predaj, rodinný dom Vlčany, Hlavná ulica

Predaj, rodinný dom Vlčany, Hlavná ulica

39 900 €
Predaj, rodinný dom Tešedíkovo

Predaj, rodinný dom Tešedíkovo

105 900 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 600 m2 Galanta, Kpt.Nálepku

Predaj, pozemok pre rodinný dom 600 m2 Galanta, Kpt.Nálepku

60 €/m2
Predaj, pozemok pre rodinný dom 866 m2 Neded, okr. Šaľa

Predaj, pozemok pre rodinný dom 866 m2 Neded, okr. Šaľa

16 900 €
Predaj, štvorizbový bungalov Tomášikovo, okr. Galanta - NOVOSTAVBA

Predaj, štvorizbový bungalov Tomášikovo, okr. Galanta - NOVOSTAVBA

71 000 €
Predaj, rodinný dom Matúškovo

Predaj, rodinný dom Matúškovo

134 900 €
Predaj, trojizbový bungalov Tomášikovo, okr. Galanta - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový bungalov Tomášikovo, okr. Galanta - NOVOSTAVBA

69 500 €
Predaj, rodinný dom Malá Mača

Predaj, rodinný dom Malá Mača

79 000 €
Predaj, rodinný dom Galanta, Matičná - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Galanta, Matičná - NOVOSTAVBA

199 900 €
Predaj, chata Jahodná, okr. Dunajská Streda

Predaj, chata Jahodná, okr. Dunajská Streda

49 600 €
Predaj, rodinný dom Galanta, blízko centra

Predaj, rodinný dom Galanta, blízko centra

119 900 €
Predaj, trojizbový byt Galanta - sever

Predaj, trojizbový byt Galanta - sever

72 900 €
Predaj, trojizbový byt Galanta, Nová Doba - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Galanta, Nová Doba - ZNÍŽENÁ CENA

71 900 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1316 m2 Vlčany

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1316 m2 Vlčany

19 500 €
Predaj, rodinný dom Košúty - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Košúty - ZNÍŽENÁ CENA

162 900 €
Predaj, rodinný dom Matúškovo

Predaj, rodinný dom Matúškovo

92 900 €
Predaj, dvojizbový byt Galanta, Hlavná - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, dvojizbový byt Galanta, Hlavná - ZNÍŽENÁ CENA

76 900 €
Predaj, viacgeneračný rodinný dom Abrahám

Predaj, viacgeneračný rodinný dom Abrahám

275 000 €
Predaj, trojizbový byt Galanta - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Galanta - NOVOSTAVBA

77 490 €
Predaj, murovaná chata Mostová časť Šoriakoš, Galanta

Predaj, murovaná chata Mostová časť Šoriakoš, Galanta

51 900 €
Predaj, rodinný dom Veľká Mača, okr. Galanta

Predaj, rodinný dom Veľká Mača, okr. Galanta

126 900 €
Predaj, rodinný dom Kolárovo

Predaj, rodinný dom Kolárovo

55 900 €
Predaj, stavebný pozemok 2992 m2 Matúškovo, Galanta

Predaj, stavebný pozemok 2992 m2 Matúškovo, Galanta

29 €/m2
Predaj, komerčný objekt Tešedíkovo, Šaľa

Predaj, komerčný objekt Tešedíkovo, Šaľa

Cena v RK
Predaj, rodinný dom Sládkovičovo, okr. Galanta - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Sládkovičovo, okr. Galanta - NOVOSTAVBA

129 900 €
Predaj, trojizbový byt Senec, Kollárova ul.

Predaj, trojizbový byt Senec, Kollárova ul.

144 000 €
Predaj, administratívny priestor Matúškovo, okr. Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, administratívny priestor Matúškovo, okr. Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

109 900 €
Predaj, obchodný priestor Trnovec nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, obchodný priestor Trnovec nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

108 600 €
Predaj, záhrada s chatkou 701 m2 Galanta

Predaj, záhrada s chatkou 701 m2 Galanta

16 600 €
Predaj, administratívny priestor Galanta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, administratívny priestor Galanta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

152 500 €
Predaj, záhrada 187 m2 Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, záhrada 187 m2 Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

4 900 €
Predaj, rodinný dom Veľká Mača, okr. Galanta - VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Veľká Mača, okr. Galanta - VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA

99 900 €
Predaj, trojizbový byt Galanta, centrum

Predaj, trojizbový byt Galanta, centrum

77 900 €
Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Sereď, okr. Galanta

Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Sereď, okr. Galanta

Cena v RK
Predaj, trojizbový byt Galanta - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Galanta - NOVOSTAVBA

89 490 €
Predaj, trojizbový byt Galanta, centrum - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Galanta, centrum - NOVOSTAVBA

93 900 €

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, trojizbový byt Galanta, Hlavná ulica - GALAXIA

Predaj, trojizbový byt Galanta, Hlavná ulica - GALAXIA

PREDANÉ
Predaj, zrekonštruovaný rodinný dom Diakovce, okr. Šaľa

Predaj, zrekonštruovaný rodinný dom Diakovce, okr. Šaľa

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Čierny Brod - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Čierny Brod - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Čierny Brod, Heď

Predaj, rodinný dom Čierny Brod, Heď

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Galanta, Česká

Predaj, trojizbový byt Galanta, Česká

PREDANÉ
Prenájom, garsonka Galanta, Hlavná ulica

Prenájom, garsonka Galanta, Hlavná ulica

PRENAJATÉ
Predaj, garsonka Galanta, Hodská -WEST - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, garsonka Galanta, Hodská -WEST - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Váhovce, okr. Galanta

Predaj, rodinný dom Váhovce, okr. Galanta

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Galanta, sídl.SNP

Predaj, dvojizbový byt Galanta, sídl.SNP

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Neded, okr. Šaľa

Predaj, rodinný dom Neded, okr. Šaľa

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Ružinov, Bratislava II, Trnávka, Slovinská ul.

Predaj, jednoizbový byt Ružinov, Bratislava II, Trnávka, Slovinská ul.

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Mostová, okr. Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Mostová, okr. Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Vlčany, okr. Šaľa

Predaj, rodinný dom Vlčany, okr. Šaľa

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Galanta - blízko centra

Predaj, rodinný dom Galanta - blízko centra

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Matúškovo, okr. Galanta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Matúškovo, okr. Galanta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Košúty, okr. Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Košúty, okr. Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Nové Zámky

Predaj, rodinný dom Nové Zámky

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Nové Zámky

Predaj, rodinný dom Nové Zámky

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Kráľov Brod, Galanta - Znížená cena

Predaj, rodinný dom Kráľov Brod, Galanta - Znížená cena

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Vozokany, Galanta

Predaj, rodinný dom Vozokany, Galanta

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Váhovce, okr. Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Váhovce, okr. Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, chata Jahodná, okr. Dunajská Streda - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, chata Jahodná, okr. Dunajská Streda - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Žihárec, Šaľa

Predaj, rodinný dom Žihárec, Šaľa

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Galanta, Nebojsa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Galanta, Nebojsa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Trstice, okr. Galanta - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Trstice, okr. Galanta - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový mezonetový byt Galanta - centrum

Predaj, trojizbový mezonetový byt Galanta - centrum

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Tomášikovo, Galanta

Predaj, rodinný dom Tomášikovo, Galanta

PREDANÉ