Celý život som rád prijímal výzvy a obchod s realitami je to pravé miesto, ktoré tieto výzvy poskytuje a zároveň dáva príležitosť ich prekonať. Stretneme sa s množstvom zaujímavých ľudí a vidíme nové miesta. Najväčšou radosťou pre nás je vidieť splnené očakávania našich klientov a spokojnosť v ich očiach. Prvé mesiace v tejto sfére boli pre nás veľmi náročné, nakoľko sme začali budovať dobré meno HALO reality v okrese Galanta a aj v bližšom okolí úplne od základov.

Bola to pre nás obrovská výzva, či už sa to týkalo naberania nehnuteľností, získavania kontaktov alebo sprostredkovania stretnutí medzi predávajúcimi a kupujúcimi. Predaj nehnuteľností pre nás predstavuje nielen uzatvorenie obchodu, ale myslíme predovšetkým na našich klientov a preto sa im snažíme vytvoriť optimálne podmienky, aby priniesli správne rozhodnutia. Postupom času sme otvorili kanceláriu HALO reality v Galante pri železničnej stanici, v ktorej sú naši klienti ale aj potenciálni záujemcovia srdečne vítaní.

Dnes sme odovzdali cenu maklérovi roka 2019, Michalovi Józsovi, ktorý robí túto prácu aj spolu s manželkou. Zároveň sa pod jeho vedením umiestnila pobočka Galanta na treťom mieste. Gratulujeme!

Našu novú formulu HALO reality stretnete prvýkrát v Galante, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca október, Michal Józsa. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete v Galante, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca august, Michal Józsa. Gratulujeme!

V Galante prešla kompletnou modernizáciou a zväčšením kancelária, ktorá je s plochou viac ako 50m2 naša najväčšia pobočka. Neváhajte sa u nás zastaviť, radi vás privítame v novom prostredí, nájdete nás priamo na vlakovej/autobusovej stanici.

HALO reality HALO reality

Formula HALO reality jazdí opäť v Galante. Môžete na nej stretnúť najlepšieho makléra mesiaca január - manažéra pobočky Michala Józsu. Gratulujeme!

Prvý a zároveň neprehliadnuteľný polep auta v Galante, ktorý sa nedá nevšímnúť, je na aute manažéra Michala Józsu.

HALO reality Tento mesiac jazdí formula HALO reality v Galante. Maklérom mesiaca za august 2016 sa stal manažér Galanty Michal Józsa. Gratulujeme!

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojná kupujúca pri odovzdávaní domu v okrese Šaľa, s manažérom pobočky Galanta Michalom Józsom.

Spokojná predávajúca z Galanty s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojná klientka z Galanty, v kancelárii s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojná predávajúca a kupujúca pri odovzdávaní kľúčov od rodinného domu v okrese Galanta, s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) v kancelárii s manažérom pobočky Michalom Józsom, po podpise zmlúv v Galante.

Spokojní klienti z Galanty, pri podpise zmlúv v kancelárii s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojní klienti z Galanty, po podpise zmlúv s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojný klient pri podpise zmlúv v kancelárii v Galante, s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojný klient po podpise zmlúv v galantskej kancelárii s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Spokojní klienti na pobočke v Galante, v bleskovom sprostred. nehnuteľnosti (5 dní od náberu nehnuteľnosti), na fotke s manažérom pobočky Michalom Józsom a Renatou Józsovou.

Boli sme spokojní s maklérom, môžeme ho odporúčať každému potenciálnemu klientovi.

Dobrý deň, chceme sa úprimne poďakovať Vášmu maklérovi p. Jozsovi za profesionálny prístup pri kúpe nášho bytu v Galante. Bol veľmi milý, ochotný hlavne spoľahlivý. Vašu službu sme využili prvý krát a vrelo odporúčame. Činnosť makléra hodnotíme na výbornú. Pán Jozsa prajeme Vám veľa zdravia spokojnosti a v neposlednom rade veľa spokojných klientov. Vaši klienti Lednárovci

Spokojní klienti z Galanty pri podpisoch s manažérom pobočky Michalom Józsom.

Veľka ochota makléra, ústretovosť, odbornosť, profesionalita. Borbélyová
Zatiaľ som spokojná a dúfam že sa to tak dotiahne do konca predaja nehnuteľnosti. M.V.
S pánom Józsa Michalom sme boli nadmieru spokojni pri kúpe domu v Kolárove,velmi profesionalny pristup, odporúcame kazdému. Dakujeme S pozdravom Ildikó a István K.
Úplná spokojnosť so všetkým. Od podpisu zmluvy až po prebratie nehnuteľnosti. Vďaka maklérovi sa mi podarilo získať nehnuteľnosť o ktorú bol nevídaný záujem. Ďakujem, že sa to podarilo mne a to iba kvôli prístupu makléra p. Józsa.
Mária Nižňanská
Veľká spokojnosť, milý človek perfektne a rýchle jednanie odporučam, Andrea K.
Profesionálny prístup makléra, rýchle vybavenie a stopercentná spokojnosť. Júlia F.
Maximálne ústretový, profesionál. Ak hľadáte skutočného človeka vo svete "biznisu", obráťte sa na pána Michala. Poradí, vybaví, pomôže. Všetko, na čom sme sa dohodli, dodržal. Patrí mu vďaka. Ďakujem. Estera Š.
MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ. Eugen Szabo
Pri kúpe nehnuteľnosti sme boli veľmi spokojní s prácou a prístupom maklérov. Maximálna ústretovosť, ochota, profesionálny prístup zo strany realitnej kancelárie, pobočka Galanta, bezproblémový priebeh všetkých úkonov v rámci kúpy rodinného domu a profesionalita, odbornosť, ľudský prístup. Ďakujeme.
rodina Beláková
Chceli by sme vyjadrit vďaku pánovi Jozsovi za úspešný predaj nášho rodinného domu v Nedede. Mal profesionálny prístup a vrelo ho odporúčame. Tibor K.
Spoznali sme sikovneho obchodnika s ludskym pristupom. Dakujeme mu za ustretovost. Len tak dalej! :-) EDUARD CERNANSKY
Pan Jozsa je profesionalny makler pre ktoreho je cestnost, ustretovost, ludsky pristup samozrejmostou! Boli sme s ním Nadmierne spokojní pri predaji domu!Prajeme mu ešte dalšie úspechy! Igor Mile
Pan Jozsa je profesionalny makler pre ktoreho je cestnost, ustretovost, ludsky pristup samozrejmostou, od poradenstva az po realizaciu, pristupuje individualne k potrebam klienta ci kupuje, predava alebo prenajima, Mozem ho len odporucit, prajem hodne uspechov aj nadalej. Maria Zitvova
Chcela by som vyjadrit podakovanie panovi Jozsovi a pani Jozsovej pri predaji nasho rodinneho domu vo Vahovciach. Boli ochotni a napomocni v nelahkej situacii a doviedli predaj do uspesneho konca a spokojnosti vsetkych. Doporucujem Halo Reality aj ostatnym zakaznikom a prajem vela uspechov do buducna :) K. Kovacova
S panom Jozsa Michalom sme boli nadmieru spokojni pri kupe domu vo Vahovciach, dakujeme.
Úplne som spokojný. František G.
Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup, je ochotný poradiť kedykoľvek, určite odporúčam. Marek K.
Profesionálny prístup,znalý v problematike, vždy ochotný poradiť v ktorúkoľek hodinu,príjemné vystupovanie, vrele doporučujem klientom pána Michala Jozsu. Lubomir
Veľmi precízny, ľudský a profesionálny prístup bez ohľadu na pracovné či voľne dni a akýkoľvek čas, ďakujeme. Ing.Marián Benkovský
Ďakujem Vám krásne za všetko, maximálne som bola spokojná s Vašou prácou. Vďaka Vašej pomoci som šťastná majiteľka rodinného domu. :) Monika Sárkányová
Hľadal som nehnuteľnosť už dlhšiu dobu a preto som mal možnosť sa stretnúť z viacerými maklérmi aj od iných real.kancelárií. Prvý krát som sa stretol s maklérom s profesionálnym prístupom.A to hovorím úplne vážne. Jeho prístup ako k predávajúcemu a rovnako k mojej osobe-kupujúcemu, korektný a opakujem profesionálny. Takto som si vždy predstavoval prácu makléra, ale za dva roky čo som zháňal nehnuteľnosť, na škodu iných, som sa prvý krát stretol s profesionálom.
Pallay František
Maximalna ochota, k dispozicii 24 hodin denne, zrozumitelne jednanie.
Robert Forro
Velmi profesionalny pristup, velka ochota, preciznost. Odporucam kazdemu mat take stastie, aby mu poradil tak nezistne a ochotne, ako makler p.Jozsa.
Monika Rokova
Dakujem za spolupracu ohladom predaja RD, vsetko prebehlo na 1. Vrelo odporucam HALOREALITY, prijemny a profesionalny pristup Pana Jozsu! Prajem Vam este vela uspesnych predajov.
I. Klenovics
Dakujeme boli sme spokojni a radi odporucime Vasu realitnu agenturu. Velmi ste nam pomohli a ulahcilu kupu nasho noveho rodinneho domu. Este raz velka vdaka panovi Michalovi Jozsovi.
Gabriela C.
Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za celú moju rodinu pri predaji našej nehnuteľnosti. Pán Józsa je naozaj výborný maklér, jeho vystupovanie je milé a pritom vysoko profesionálne, veľká ochota pomôcť. Každému odporúčam.
Pan Jozsa je vyborny makler, je na neho 100% spolahmutie, vysoka profesionalita, dochvilnost, ochota pomoct, riesit veci obetavo a rychlo. Dakujeme, ze sme s nim spolupracovali pri predaji nasej nehnutelnosti.
Profesionálny prístup, odbornosť, serióznosť, spoľahlivosť, ochota, spokojnosť a vrelo odporúčam, služby maklerov, manželov Jozsovych z Galanty mojím známym pri kúpe, predaji a prenájmu.
Zuzana Bittova
Som veľmi spokojná s pánom Józsa Michalom. On zo srdca robí svoju prácu! Ohodnotím ho na sto percentne spoľahlivého človeka, ktorý všetko vybaví a nepozná žiadne prekážky. S pozdravom Keszi Csilla
Velmi odborny pristup som velmi spokojny.
juraj
Príjemný deň
Chcela by som sa poďakovať za veľmi profesionalný a ludský prístup p. Jozsovi pri kúpe môjho nového "domova". Zároveň Vám prajem čo najviac nielen spokojných klientov,ale aj tak šikovných realitákov. Je vzácnosť dnes stretnut človeka,ktorý cielene neklame do očí len aby bol neaký kšeft. Veľmi ma po skusenostiach s inými realitákmi prekvapil.
S pozdravom Iva H.
Dobrý večer, radi by sme sa poďakovali pánovi Józsovi za spoluprácu pri predaji nášho rodinného domu v Topoľnici. Boli sme spokojní s jeho pristupom a sprostredkovaním predaja. S pozdravom Ladislav R.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, trojizbový byt Diakovce - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Diakovce - NOVOSTAVBA

86 000 €
Predaj, rodinný dom Galanta, Mládežnícka štvrť - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Galanta, Mládežnícka štvrť - NOVOSTAVBA

106 000 €
Predaj, rodinný dom Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

174 900 €
Predaj, rodinný dom Tomášikovo

Predaj, rodinný dom Tomášikovo

76 900 €
Predaj, rodinný dom Trstice, okres Galanta

Predaj, rodinný dom Trstice, okres Galanta

86 900 €
Predaj, trojizbový byt Galanta, Česká ul. - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Galanta, Česká ul. - ZNÍŽENÁ CENA

68 900 €
Predaj, trojizbový byt Galanta, Z. Kodálya

Predaj, trojizbový byt Galanta, Z. Kodálya

81 900 €
Predaj, trojizbový byt Galanta, sídl.SNP

Predaj, trojizbový byt Galanta, sídl.SNP

83 000 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 867 m2 Trávnik - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok pre rodinný dom 867 m2 Trávnik - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

9 000 €
Predaj, dvojizbový byt Galanta, Sídl. SNP

Predaj, dvojizbový byt Galanta, Sídl. SNP

76 900 €
Predaj, rodinný dom Dolné Saliby - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Dolné Saliby - ZNÍŽENÁ CENA

51 900 €
Predaj, jednoizbový byt Galanta, centrum

Predaj, jednoizbový byt Galanta, centrum

52 000 €
Predaj, rodinný dom Galanta, Mládežnícka štvrť - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Galanta, Mládežnícka štvrť - NOVOSTAVBA

140 000 €
Predaj, trojizbový bungalov Tomášikovo, okr. Galanta - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový bungalov Tomášikovo, okr. Galanta - NOVOSTAVBA

94 900 €
Predaj, trojizbový byt s pozemkom Galanta, Richtárske pole - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt s pozemkom Galanta, Richtárske pole - NOVOSTAVBA

102 000 €
Predaj, trojizbový byt Galanta s terasou, Richtárske pole - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Galanta s terasou, Richtárske pole - NOVOSTAVBA

93 000 €
Prenájom, moderný dvojizbový byt Galanta - NOVOSTAVBA

Prenájom, moderný dvojizbový byt Galanta - NOVOSTAVBA

500 €/mesiac
Predaj, rodinný dom Váhovce - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Váhovce - ZNÍŽENÁ CENA

98 000 €
Predaj, rodinný dom Váhovce

Predaj, rodinný dom Váhovce

111 900 €
Predaj, rodinný dom Pusté Úľany

Predaj, rodinný dom Pusté Úľany

96 900 €
Predaj, dvojizbové byty Mostová - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbové byty Mostová - NOVOSTAVBA

66 000 €
Predaj, trojizbový mezonetový byt Galanta - centrum

Predaj, trojizbový mezonetový byt Galanta - centrum

95 400 €
Predaj, jednoizbové byty Sládkovičovo - NOVOSTAVBA

Predaj, jednoizbové byty Sládkovičovo - NOVOSTAVBA

58 337 €
Predaj, dvojizbové byty Sládkovičovo - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbové byty Sládkovičovo - NOVOSTAVBA

84 585 €
Predaj, administratívny priestor Galanta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, administratívny priestor Galanta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Cena v RK
Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Trnovec nad Váhom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKL...

Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Trnovec nad Váhom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKL...

103 000 €
Predaj, trojizbový byt Galanta, centrum - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Galanta, centrum - NOVOSTAVBA

93 900 €
Predaj, trojizbový byt Šaľa, Ul.Hlavná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Šaľa, Ul.Hlavná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

61 900 €
Predaj, rodinný dom Galanta, Richtárske pole - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Galanta, Richtárske pole - NOVOSTAVBA

138 500 €
Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Šaľa, Veča, Nitrianska ulica

Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Šaľa, Veča, Nitrianska ulica

95 €/m2/rok
Predaj, murovaná chata Mostová časť Šoriakoš, Galanta

Predaj, murovaná chata Mostová časť Šoriakoš, Galanta

51 900 €
Predaj, pozemky pre rodinné domy od 436 m2 Galanta, Richtárske pole

Predaj, pozemky pre rodinné domy od 436 m2 Galanta, Richtárske pole

31 400 €
Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Galanta, blízko centra

Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Galanta, blízko centra

Cena v RK
Prenájom, administratívny priestor Šaľa, Veča, Nitrianska ulica - NOVOSTAVBA

Prenájom, administratívny priestor Šaľa, Veča, Nitrianska ulica - NOVOSTAVBA

160 €/mesiac
Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Šaľa, Veča, Nitrianska ul. - NOVOSTAV...

Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Šaľa, Veča, Nitrianska ul. - NOVOSTAV...

542 €/mesiac
Predaj, rodinný dom Galanta, Mládežnícka štvrť - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Galanta, Mládežnícka štvrť - NOVOSTAVBA

169 000 €
Prenájom, dvojizbový byt Galanta, Hlavná ulica

Prenájom, dvojizbový byt Galanta, Hlavná ulica

500 €/mesiac
Predaj, viacgeneračný rodinný dom Abrahám

Predaj, viacgeneračný rodinný dom Abrahám

275 000 €
Predaj, dvojizbový byt Galanta - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Galanta - NOVOSTAVBA

117 000 €
Predaj, dvojizbový byt Galanta, centrum - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Galanta, centrum - NOVOSTAVBA

99 000 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom Váhovce - centrum

Predaj, pozemok pre rodinný dom Váhovce - centrum

43 900 €
Predaj, trojizbový byt Galanta, centrum

Predaj, trojizbový byt Galanta, centrum

76 900 €
Predaj, rodinný dom Diakovce - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Diakovce - ZNÍŽENÁ CENA

91 900 €
Predaj, trojizbový byt Galanta, Česká

Predaj, trojizbový byt Galanta, Česká

79 000 €

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa rodinný dom Galanta

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom min. 6 á pozemkom v okrese Galanta do 50.000 Eur

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, cukráreň - denný bar Váhovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, cukráreň - denný bar Váhovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Neded

Predaj, rodinný dom Neded

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt s terasou Galanta, Mládežnícka štvrť - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt s terasou Galanta, Mládežnícka štvrť - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Horné Saliby - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Horné Saliby - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Galanta, Česká - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, štvorizbový byt Galanta, Česká - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Matúškovo, Hlavná ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, trojizbový byt Matúškovo, Hlavná ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Prenájom, garsonka Galanta, sídl. SNP

Prenájom, garsonka Galanta, sídl. SNP

PRENAJATÉ
Prenájom, jednoizbový byt Šaľa, Hlavná - NOVOSTAVBA

Prenájom, jednoizbový byt Šaľa, Hlavná - NOVOSTAVBA

PRENAJATÉ
Predaj, záhrada 209 m2 Galanta, Šaľská cesta

Predaj, záhrada 209 m2 Galanta, Šaľská cesta

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Kolárovo - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Kolárovo - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Šaľa, Veča - NOVOSTAVBA

Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Šaľa, Veča - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Trstice

Predaj, rodinný dom Trstice

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 600 m2 Galanta

Predaj, pozemok pre rodinný dom 600 m2 Galanta

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Matúškovo - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Matúškovo - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Košúty

Predaj, rodinný dom Košúty

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Galanta, WEST - NOVOSTAVBA

Prenájom, dvojizbový byt Galanta, WEST - NOVOSTAVBA

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Čierna Voda

Predaj, rodinný dom Čierna Voda

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Vozokany

Predaj, rodinný dom Vozokany

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Vlčany, okres Šaľa

Predaj, rodinný dom Vlčany, okres Šaľa

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Žihárec, Šaľa -Znížená cena

Predaj, rodinný dom Žihárec, Šaľa -Znížená cena

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Veľká Mača, okr. Galanta - VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Veľká Mača, okr. Galanta - VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Vozokany, okr. Galanta

Predaj, rodinný dom Vozokany, okr. Galanta

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU