Ing. Marcela Neslušanová patrí pod pobočku HALO reality Krupina.

Práca realitného makléra bola vždy mojím snom, pretože som chcela pracovať s ľuďmi. Aj napriek tomu, že táto práca je veľmi ťažká, je zároveň jedinečná, pretože mi umožňuje stále stretávať nových ľudí a spoznávať ich osobnosti. Každý človek je originálny, a preto sa snažím ku každému pristupovať individuálne.

Som šťastná, že práve spoločnosť HALO reality mi tento sen pomohla naplniť a môžem robiť prácu, ktorá ma naozaj baví. Vďaka jej silnému zázemiu Vám môžem poskytovať profesionálne služby, pri ktorých je mojou prioritou empatický, ľudský a osobný prístup. Najlepšou motiváciou je pre mňa Vaša spokojnosť a pozitívne hodnotenie.

Je pre mňa nesmierne dôležité, aby mi klienti dôverovali a mohli sa na mňa spoľahnúť. Verím, že Vám pomôžem splniť Váš sen, ktorým je nájdenie vysnívaného domova, kde prežijete tie najkrajšie chvíle s blízkymi. Rada sa stanem Vašim osobným realitným maklérom a s ochotou Vám pomôžem pri predaji, kúpe alebo prenájme na profesionálnej úrovni. Teším sa na spoluprácu s Vami :)

Súťaž o LED TV 2021

Každý môj klient, ktorý v stanovenom termíne uzatvorí exkluzívnu zmluvu na predaj svojej nehnuteľnosti alebo kúpi cezomňa, prípadne kolegyňu Ing. Marcelu Neslušanovú nehnuteľnosť, bude zaradený do súťaže o LED TV Hyundai FLP 43“.

Trvanie súťaže
10.9.2021 – 15.12.2021

Výherca spolu s fotkou z odovzdávania bude uverejnený na tejto stránke.

Podmienky zmluvy:
Doba trvania exkluzívnej zmluvy je minimálne 6 mesiacov pri predaji bytu a 12 mesiacov pri predaji rodinného domu, pozemku, chaty alebo chalupy.

Moje nadštandardné profesionálne služby:

realitný maklér profesionálna 3D obhliadka

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Marcelka, je top maklérka! Všetkým odporúčam jej služby. Veron Obúlaná
Marcelka je veľmi príjemná, profesionálna, šikovná a kvalitná maklérka. Určite by som ju odporučil komukoľvek, kto hľadá alebo predáva nehnuteľnosť. Daniel
S prístupom pani Neslušanovej sme boli spokojní. Momentálne sme s ňou v kontakte ohľadne viacerých nehnuteľností, je ochotná, asertívna a profesionálna. Prajem spoločnosti Haloreality viacero takýchto realitných maklérov. Mne osobne napríklad spolupráca s pani Neslušanovou zmenila názor na realitné kancelárie ako také. Stehlíková
Profesionálne vystupovanie som veľmi spokojný. RM
Paní Neslušanová bola veľmi milá, ústretová. AD
Je veľmi milá, trpezlivá a vytrvalá. Adela Pregová
Maximálna spokojnosť Marcelka je úžasná. Top maklér. Lukáš Lacko
Nadmieru spokojný. Peter Pruzinsky
Promptnost, profesionalita, ochota a hlavne krásny ľudský prístup nás pri kontakte zo slečnou, maklérkou Marcelou Neslušanovou potešil a milo prekvapil. Jej služby sú nad rámec jej poviností vyplývajuce z jej práce. Poviem to jednoducho odporúčame všetkými desiatimi a ak do budúcna budeme niečo riešiť ohľadne realít, určite bude prvá voľba.
Babušík Norbert, Babušíková Adriana
Veľmi pekne ďakujeme za úspešnú spoluprácu pri predaji našej nehnuteľnosti. Vzhľadom na polohu síce predaj trval dlhšie, ale napokon sa podarilo. Odporúčam p.Neslušanovu ako veľmi solídnu, trpezlivú a ochotnú maklérku, oceňujem milý prístup, zodpovednosť a spoľahlivosť. D.D.
Dobrý deň, touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať za profesionálnu spoluprácu, vždy s ochotou pomôcť, poradiť, vysvetliť, doporučiť ďalšieho odborníka napr. znalca alebo úverového makléra, takže veľká VĎAKA. Určite doporučujem túto realitnú kanceláriu pri kúpe alebo pri predaji nehnuteľnosti. Ďakujem veľmi pekne Vašej maklérke Marcelke, vždy milá, usmiata, ochotná, klobúk dole.
Elena Šimková
Ďakujem za profesionálny prístup a perfektnú spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti. Budem Vás určite odporúčať aj známym. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov. Kajetán Mikuláši
Veľká spokojnosť a profesionálny prístup. Ďakujem
Z mojej strany spokojnosť s prístupom a ochotou riešiť veci promptne a kedykoľvek.Vladimír
Veľmi milá, ochotná maklérka. Profesionálny prístup v každej vzniknutej situácii. Priateľsky poradila pri vybavovaní záležitosti po kúpe nehnuteľnosti. Viktória M.
Dakujem za pomoc s predajom nehnuteľnosti. Pani Neslušanová je milá, poradí a vybaví všetky potrebné papiere. Prajem veľa pracovných úspechov. A. Okapalová
We had excellent service from the agent. Buying a property from the UK wasn't an easy task. Ms Neslusanova was very professional and helpful to make the deal happen for us. The transaction went smoothly and we highly recommend her services. Thank you very much.
Tania & Dave
Som veľmi spokojny s ochotou a pracou menovanou maklerkou. Ján Kortiš
Ustretova, ochotny a mily pristup, rychle vybavenie, boli sme velmi spokojni, odporucame.
Maklerka, ktora tuto vec vybavuje je mila a ma zaujem o predaj. Za co jej vopred dakujem. A. J.
Veľmi profesionálny a ústretový prístup, výborná komunikácia. Roman
Veľmi profesionálny a ústretový prístup, výborná komunikácia. Roman
Chcem sa veľmi pekne poďakovaž RK HALO reality za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Pani Neslušanová odviedla skvelú prácu. Bola ochotná, poradila, obhliadku prispôsobila našim možnostiam a všetky papierovačky dotiahla do konca a k našej spokojnosti. Želáme všetko dobré a ešte raz ďakujeme. ZB
Super spolupráca ochota a naša spokojnosť odporúčam. Matej M.
Boli sme veľmi spokojný, ďakujeme za všetko 😉😊 Julia
19
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa Krupina

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom v Krupine s pozemkom cca 300m2.

Kúpa jednoizbový byt okr. Krupina

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Krupine, prípadne okolí v pôvodnom stave.

Nájom jednoizbový byt Dudince

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom jednoizbového bytu/garzonky, prípadne dvojizbového bytu v Dudinciach alebo veľmi blízkom okolí. Stav bytu nerozhoduje.

Nájom jednoizbový byt Krupina

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom jednoizbového bytu v Krupine. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt okr. Krupina

Cena okolo: 30 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v okrese Krupina. Na stave nezáleží. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt na ulici Trieda SNP v Banskej Bystrici. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový alebo dvojizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v novostavbe. Za ponuky vopred ďakujeme.

Nájom dvojizbový byt Dudince

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom dvojizbového bytu v Dudinciach. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Krupina

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom stave v Krupine.

Kúpa dvojizbový byt Levice

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Levice. Ideálne zrekonštruovaný, maximálne na 5. poschodí, s balkónom alebo lodžiou. Bytový dom musí mať výťah.

Kúpa dvojizbový byt Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Levice, ideálne aspoň čiastočne zrekonštruovaný. Cena závisí od stavu nehnuteľnosti.

Kúpa dvojizbový byt Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom a výťahom v meste Levice, iba najvyššie poschodia. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Trnava

Cena okolo: 110 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový, prípadne trojizbový byt v Trnave do 110.000 eur na investičné účely.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene.

Kúpa trojizbový byt okr. Krupina

Cena okolo: 30 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v okrese Krupina. Na stave nezáleží. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt okr. Krupina

Cena okolo: 30 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový alebo trojizbový byt iba v obciach okresu Krupina.

Kúpa trojizbový byt okr. Krupina

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový, prípadne dvojizbový byt v Krupine alebo v Dudinciach. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na ulici Trieda SNP v Banskej Bystrici. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Banskej Bystrici. Podmienkou je výborná dopravná dostupnosť. Ideálne kompletná rekonštrukcia, ktorékoľvek poschodie okrem prízemia a prvého poschodia.

Nájom trojizbový byt Dudince

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom trojizbového bytu v Dudinciach. Ponúknite.

Kúpa dvojizbový byt Levice

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Levice. Ideálne zrekonštruovaný, maximálne na 5. poschodí, s balkónom alebo lodžiou. Bytový dom musí mať výťah.

Kúpa štvorizbový byt Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v meste Levice. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom okr. Zvolen

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom vo Zvolene alebo okolitých obciach. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom okr. Krupina

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Krupina. Podmienkou je kompletná rekonštrukcia. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom okr. všetky okresy

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom kdekoľvek v Banskobystrickom kraji. Podmienkou je obývateľný stav, aspoň 2 izby. Pre klienta nie sú vhodné domy na rozsiahlu rekonštrukciu.

Kúpa rodinný dom okr. všetky okresy

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom kdekoľvek v Nitrianskom kraji. Podmienkou je obývateľný stav, aspoň 2 izby. Pre klienta nie sú vhodné domy na rozsiahlu rekonštrukciu.

Kúpa rodinný dom okr. Krupina

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší gazdovský dom s pozemkom v oblasti Hontu. Podmienkou je obývateľný stav, ideálne zrekonštruovaný interiér. Cena závisí od stavu nehnuteľnosti. Ponuky môžete posielať mailom na marcelaneslusanova@haloreality.sk alebo telefonicky 0914 186 582. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom okr. Krupina

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom vhodný na chalupu v okolitých dedinách mesta Krupina do 30.000 EUR. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom okr. Krupina

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s pozemkom v Krupine, prípadne okolitých obciach - Devičie, Hontianske Nemce, Sebechleby, Ladzany. Môže byť aj pôvodný stav, avšak za adekvátnu cenu. V prípade kompletnej rekonštrukcie cena do 80 000 €.

Kúpa rodinný dom okr. Krupina

Cena okolo: 30 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Krupine, prípadne okolí do 30 000 €.

Kúpa rodinný dom okr. Krupina

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme menší rodinný dom typu bungalov v Krupine, prípadne blízkom okolí. Podmienkou je novostavba (5-7 rokov).

Kúpa rodinný dom Hokovce

Cena okolo: 25 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Hokovce, prípadne Terany.

Kúpa rodinný dom Krupina

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Krupine s pozemkom cca 600-800m2.

Kúpa chata okr. Levice

Cena okolo: 15 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, prípadne rodinný dom v okrese Levice. Podmienkou sú inžinierske siete (elektrina, voda) a prístupová cesta. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa chata okr. Krupina

Cena okolo: 15 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, prípadne rodinný dom v okrese Krupina. Podmienkou sú inžinierske siete (elektrina, voda) a prístupová cesta. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa chata Krupina

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu s inžinierskymi sieťami a menším pozemkom v okrese Krupina.

Kúpa chata Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu v Leviciach. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa chata Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu v Leviciach. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok Krupina

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na samote alebo polosamote v Krupine. Ideálne Kopanice, ale môžu byť aj iné časti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok pre rodinný dom v Leviciach, prípadne okolí. Pozemok by mal byť rovinatý, s prístupovou cestou, cca 700 m2.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Dudince

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok pre rodinný dom v Dudinciach, prípadne okolí. Pozemok by mal byť rovinatý, s prístupovou cestou, cca 700 m2.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Hontianske Nemce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok ideálne s inžinierskymi sieťami v Hontianskych Nemciach, prípadne Hontianskych Tesároch a blízkom okolí.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Krupina

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok s výmerou cca 900 m2 pre výstavbu rodinného domu v Krupine, prípadne blízkom okolí.

Kúpa pozemok-záhrada Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme záhradu v Leviciach. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa chalupa okr. Krupina

Cena okolo: 18 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu s menším pozemkom v okrese Krupina.

Kúpa chalupa okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 17 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu v okrese Banská Bystrica

Kúpa chalupa okr. Krupina

Cena okolo: 17 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu v okrese Krupina

Kúpa undefined Dudince

Cena okolo: 15 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok vhodný pre stavbu chaty v Dudinciach, prípadne blízkom okolí. V tichom prostredí, ideálne s inžinierskymi sieťami, max. 500 m2.
40
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, dvojizbový byt Čabradský Vrbovok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

Predaj, dvojizbový byt Čabradský Vrbovok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Krupina, ul. Malinovského - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Krupina, ul. Malinovského - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Hontianske Nemce

Predaj, rodinný dom Hontianske Nemce

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Devičie

Predaj, rodinný dom Devičie

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Ladzany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Ladzany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rekreačný pozemok Hontianske Tesáre - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rekreačný pozemok Hontianske Tesáre - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Medovarce, VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Medovarce, VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Krupina

Predaj, dvojizbový byt Krupina

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Sebechleby

Predaj, rodinný dom Sebechleby

PREDANÉ
Znížená cena Predaj, rodinný dom Terany, Krupina

Znížená cena Predaj, rodinný dom Terany, Krupina

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Senohrad

Predaj, rodinný dom Senohrad

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Terany - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Terany - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Hontianske Moravce, Kostolné Moravce

Predaj, rodinný dom Hontianske Moravce, Kostolné Moravce

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Terany

Predaj, dvojizbový byt Terany

PREDANÉ
Predaj, chata Hontianske Nemce

Predaj, chata Hontianske Nemce

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Krupina

Predaj, trojizbový byt Krupina

PREDANÉ
Prenájom, obchodný priestor Krupina - NOVOSTAVBA

Prenájom, obchodný priestor Krupina - NOVOSTAVBA

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Dudince

Predaj, dvojizbový byt Dudince

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Krupina

Predaj, dvojizbový byt Krupina

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia