Profesionáli v realitách na Slovensku

Byť úspešným maklérom je náročné, ale nie nemožné.

CLUB TOP 10TOP 10 maklér HALO reality
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉRHALO reality
TOP OCENENIAmaklér roka 1. miesto 2022, 2. miesto 2018, 3. miesto 2020 | predajca pobočky 2015-22 | 5 x TOP mesiaca
PRAX V REALITÁCH 9 ROKOV

Ing. Katarína
Paršová

0905 784 757
Manažér pobočky Bratislava
Váš osobný realitný maklér Bratislava, Dunajská Streda, Senec, Pezinok, Malacky

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Keď som sa začala zaoberať možnosťou pracovať ako realitný maklér, nemala som skoro žiadnu predstavu, čo to obnáša. V tom čase som už kúpu aj predaj nehnuteľnosti mala za sebou a tak ako väčšina začínajúcich maklérov som mala pocit, že je to jednoduché. „Pohodičkaaaaa, to dáááám!!!!“ – to bol výsledok môjho zvažovania. Áno, dala som to, ale veľmi rýchlo som zistila, že to nie je až také jednoduché, ako som si predstavovala. Na začiatku som mala niekoľkokrát chuť to vzdať...ale neurobila som to a teraz viem, že som sa rozhodla správne. Za tých niekoľko rokov som ako maklérka stretla mnoho zaujímavých ľudí, vypočula si tisícky príbehov – veselých aj smutných, pri ktorých som neraz mala slzy v očiach... Ale predovšetkým som mnohým ľuďom pomohla k ich vysnívanému bývaniu. A viem, že to je to, čo chcem robiť a čo mi prináša radosť – byť pre klientov oporou pri predaji nehnuteľnosti a aj pri výbere správnej nehnuteľnosti, ktorú začnú nazývať SVOJIM DOMOVOM.

Byť úspešným maklérom je náročné, ale nie nemožné.

Každý dobrý maklér musí byť psychológ, obchodník, právnik, mediátor, architekt v jednej osobe, ale predovšetkým musí byť dobrý POSLUCHÁČ, aby vedel aj z náznakov pochopiť, čo klient naozaj potrebuje a chce. Ak sa v maklérovi všetky tieto „osobnosti“ skrývajú, úspech sa dostaví. Mojim cieľom je byť aj ďalej úspešná a pomôcť klientom v čase, keď riešia predaj či kúpu nehnuteľnosti. Ak sa chystáte jeden z týchto krokov realizovať, obráťte sa na mňa, veľmi rada sa o všetko postarám.

Bez perfektnej podpory, nielen v rodine, ale hlavne v celom skvelom osadenstve HALO reality by som to už dávno vzdala a preto im patrí moje veľké ĎAKUJEM.

3d obhliadka

Pri vhodných nehnuteľnostiach profesionálna 3D obhliadka nehnuteľnosti.

Profesionálne fotenie

Spravím profesionálne fotky nehnuteľnosti, prípadne využívam externého fotografa.

Homestaging

Nehnuteľnosť naaranžujem tak, aby vyzeralo čo najviač príťažlivo, mám vlastné dekorácie.

Pôdorys nehnuteľnosti

K ponuke vypracujem pôdorys, aby si záujemcovia vedeli lepšie predstaviť nehnuteľnosť.

Video dron

Profesionálna obhliadka nehnuteľnosti dronom (pri lukratívnych rodinných domoch, chalupách).

Moji spokojní klienti

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.
124
CELKOVO

Moje aktuálne nehnuteľnosti

Moje nehnuteľnosti Moje byty Moje domy Moje ostatné Nehnuteľnosti v Bratislave
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Máme už viac ako 15 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 15 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4125 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4125 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Súrne hľadám pre mojich klientov

Predávate nehnuteľnosť? Máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, či nehľadáme práve tú vašu.

Kúpa jednoizbový byt Ružinov

165 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 37 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 165.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

165 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 37 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 165.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Rača

165 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave v mestskej časti Rača v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 37 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 165.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Karlova Ves

165 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 37 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 165.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

165 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave v mestskej časti Dúbravka v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 37 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 165.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Petržalka

165 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave v mestskej časti Petržalka v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 37 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 165.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Ružinov

175 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 55 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 175.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Nové Mesto

175 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 55 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 175.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Rača

175 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Rača v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 55 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 175.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Karlova Ves

175 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 55 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 175.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Dúbravka

175 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave v mestskej časti Dúbravka v blízkosti električky. Podlahová plocha bytu by mala byť aspoň 55 m2, balkón (lodžia) a pivnica sú výhodou, na stave nezáleží, pokiaľ je tomu prispôsobená cena, pri kompletnej rekonštrukcii max. 175.000 €. Preferujeme vyššie ako 1. poschodie a nie najvyššie poschodie. Ak plánujete predať nehnuteľnosť zodpovedajúcu daným kritériam, neváhajte nás kontaktovať. Za každú ponuku vopred ďakujeme.

Zobraziť všetky moje dopyty

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti.

 • trojizbový byt - BA - Lamač

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Lamač
 • dvojizbový byt - BA - Petržalka

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  BA - Petržalka
 • štvorizbový byt - BA - Dúbravka

  PREDANÉ

  štvorizbový byt
  BA - Dúbravka
 • dvojizbový byt - BA - Dúbravka

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  BA - Dúbravka
 • dvojizbový byt - BA - Ružinov

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  BA - Ružinov
 • jednoizbový byt - BA - Ružinov

  PRENAJATÉ

  jednoizbový byt
  BA - Ružinov
 • štvorizbový byt - BA - Vrakuňa

  PREDANÉ

  štvorizbový byt
  BA - Vrakuňa
 • jednoizbový byt - BA - Petržalka

  PRENAJATÉ

  jednoizbový byt
  BA - Petržalka
 • pozemok pre záhradu - BA - Rača

  PREDANÉ

  pozemok pre záhradu
  BA - Rača
 • ostatné nehnuteľnos... - BA - Ružinov

  PREDANÉ

  ostatné nehnuteľnos...
  BA - Ružinov
 • dvojizbový byt - BA - Petržalka

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  BA - Petržalka
 • trojizbový byt - BA - Petržalka

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Petržalka
 • rodinný dom - Ivanka pri Dunaji

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Ivanka pri Dunaji
 • trojizbový byt - BA - Nové Mesto

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Nové Mesto
 • trojizbový byt - BA - Rača

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Rača
 • trojizbový byt - Rovinka

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Rovinka
 • jednoizbový byt - BA - Rača

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  BA - Rača
 • jednoizbový byt - Senec

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Senec
 • dvojizbový byt - BA - Lamač

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  BA - Lamač
 • trojizbový byt - BA - Staré Mesto

  PRENAJATÉ

  trojizbový byt
  BA - Staré Mesto
 • dvojizbový byt - BA - Petržalka

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  BA - Petržalka
 • trojizbový byt - BA - Petržalka

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Petržalka
 • trojizbový byt - Senec

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Senec
 • trojizbový byt - BA - Petržalka

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Petržalka
 • rodinný dom - BA - Nové Mesto

  PRENAJATÉ

  rodinný dom
  BA - Nové Mesto
 • dvojizbový byt - BA - Staré Mesto

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  BA - Staré Mesto
 • trojizbový byt - BA - Dúbravka

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Dúbravka
 • rodinný dom - BA - Podunajské Biskupice

  PREDANÉ

  rodinný dom
  BA - Podunajské Biskupice
 • trojizbový byt - BA - Vrakuňa

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Vrakuňa
 • garsonka - BA - Petržalka

  PREDANÉ

  garsonka
  BA - Petržalka
Zobraziť viac naposledy predaných

Zmienka o mne v HALO

Naše BMW pre najlepšieho makléra za marec môžete stretnúť v Bratislave, jazdí na ňom Ing. Katarína Paršová.

Naše BMW pre najlepšieho makléra mesiaca november môžete stretnúť v Bratislave, jazdí na ňom Ing. Katarína Paršová. Gratulujeme!

Našu novú formulu HALO reality ste mohli stretnúť v Bratislave, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca november, Ing. Katarína Paršová. Gratulujeme!

Už tretie auto s polepom HALO reality v Bratislave, stretnete na ňom našu manažérku pobočky Ing. Katarínu Paršovú.

Formulu HALO reality stretnete v Bratislave, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca december, Ing. Katarína Paršová. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete v Bratislave, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca august, Ing. Katarína Paršová. Gratulujeme!

Aby sa žiaci počas cestovania na plavecký výcvik nestratili, manažérka Ing. Katarína Paršová vybavila pre celú triedu ZŠ v Bratislave šiltovky s logom HALO reality.

V online vydaní denníka Hospodárske noviny, ste si mohli prečítať článok, v ktorom bola citovaná manažérka pobočky Bratislava, Katarína Paršová. Článok si môžete prečítať tu:
NBS mieni, realitný trh mení. Záujem o bývanie neotupili ani prísnejšie pravidlá.

Opäť sme natáčali reláciu Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť našu zástupkyňu Ing. Katarínu Paršovú z Bratislavy priamo v akcii. Tentokrát išlo o kontajnerové/modulované domy, ktoré máme v ponuke za super ceny.

Zobraziť viac

Predávate? Vypočítajte si cenu

Využite našu službu bezplatnej kalkulácie vašej ceny nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 50 tisíc aktuálnych nehnuteľností. Sme HALO reality.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti
15000
klientov so zmluvou
4125
recenzií od klientov
59081
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0905 784 757 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR Správa Whatsapp Správa Viber
Navštívte aj môj:
Realitný maklér Katarína Paršová

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Katarína Paršová Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.