Byť maklérom je životný štýl. Byť dobrým maklérom je náročná práca, ale svoj život máte pevne v rukách a hoci maklér veľakrát pracuje aj cez víkendy a po večeroch, nie každý pondelok musí. Klient je u mňa na prvom mieste a myslím to celkom vážne, tak ako píšem. Dôležitý je pre mňa predávajúci aj kupujúci a pocit, že vám po úspešnom obchode príde pekné hodnotenie je na nezaplatenie. O práci makléra som premýšľala roky, podnikám od začiatku skončenia vysokej školy a priznám sa, nikdy som nebola vedená ako zamestnanec, vždy som bola sama sebe pánom. Naučila som sa hneď ráno zapnúť počítač (kým zovrie voda na kávu) a pracovala som aj na materskej dovolenke s dieťaťom na kolenách. Vlastním eshop s detským tovarom, ale momentálne sa mu venujem okrajovo, hlavnou prácou je predaj nehnuteľností. Práca s ľuďmi je náročná, ale pestrá a verte mi, už by z mojich príbehov vznikla aj pomerne hrubá a milá kniha. Ale ten pocit, keď stretnem klienta v meste a povie mi, že sa mu v dome či byte dobre býva, všetka námaha a „behačky“ po úradoch stoja za to. A aby som nezabudla, rada cestujem, najmä do krajín, kde je teplo. Ak by som si mohla vybrať krajinu pre život, bola by to severovýchodná Austrália (Queensland).

Úspech je zmesou tvrdej práce a veľkých snov.

Komu je práca potešením, pre toho je život šťastím.

Byť maklérom je pre mňa potešením a navyše som našla mnoho výborných kolegov po celom Slovensku, pretože naša RK je celoslovenská. Aj u nás na pobočke sme výborný tím, sme kamaráti, úzko spolupracujeme, preto ak nemám vašu vysnívanú nehnuteľnosť v ponuke ja, je veľmi pravdepodobné, že ju má jeden z mojich kolegov.
Ak chcete vašu nehnuteľnosť predať alebo túžite po vlastnom bývaní, zavolajte mi kedykoľvek, rada pomôžem a urobím všetko pre to, aby ste boli spokojný a aby sme si aj po rokoch od skončenia spolupráce posedeli pri káve a mali čo povedať.

Súťaž o tablet za najlepšiu letnú fotku vyhrala Mgr. Kristína Olachová a Michal Jediný, obaja z pobočky Dunajská Streda. Gratulujeme.

Už aj v Dunajskej Strede budeme na očiach s úplne novým polepom auta, ktorý sa nedá nevšímnúť :-)

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojná predávajúca pozemku v okrese Nitra, po podpise kúpnych zmlúv s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Jedinou.

Spokojní predávajúca a kupujúca po podpise kúpnych zmlúv v Dunajskej Strede, s realitnou maklérkou Kristínou Jedinou.

Spokojní kupujúci bytu vo Vrábloch po podpise kúpnych zmlúv s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Jedinou.

Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu vo Vrábloch s realitnou maklérkou Kristínou Jedinou.

Spokojný kupujúci bytu v Bratislave po podpise kúpnych zmlúv s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Jedinou a hypotekárnou poradkyňou.

Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv v Bratislave s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Jedinou.

Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv rodinného domu v Zlatých Klasoch, s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojní klient po podpise kúpnych zmlúv s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) po podpise zmlúv v Bratislave, obchod zastrešoval Michal Jediný a Kristína Olachová...

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) dvojizbového bytu, po podpise zmlúv v Dunajskej Strede, s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojní predávajúci z Mostu pri Bratislave, s realitnou maklérkou Kristínou Olachovou, pred našou formulou :-)

Spokojný predávajúci z Banskej Bystrice po podpise zmlúv s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojný klient po podpise zmlúv od novej nehnuteľnosti s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojná klientka po podpise zmluvy v Banskej Bystrici, s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojné klientky po podpise zmlúv s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv s maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv s maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojná predávajúca z Banskej Bystrice, po podpise kúpnych zmlúv s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojná predávajúca po podpise kúpnych zmlúv v Bratislave, ktorej ďakujem za výbornú spoluprácu počas celého obchodu.

Celý priebeh predaja bytu vo Vrábloch sa niesol v príjemnej atmosfére aj vďaka predávajúcej, kupujúcej a šikovnej finančnej poradkyni Deniske Slašťanovej.

Spokojní kupujúci z Banskej Bystrice, po podpise zmlúv s maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojná kupujúca po podpise zmluv s maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou. Ďakujem aj za príjemnú spoluprácu s finančnou poradkyňou Jankou.

Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou z Banskej Bystrice.

Spokojná klientka z Banskej Bystrice s realitnou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou.

Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv, ktorým sme pomohli pri kúpe bytu vo Zvolene. Všetko prebehlo bez problémov v príjemnej atmosfére a to najmä vďaka výbornej spolupráci všetkých strán - predávajúci, kupujúci a hypotekárna špecialistka Deniska.

Naši spokojní klienti, ktorým sme pomohli s predajom bytu vo Veľkom Krtíši a s kúpou bytu v Liptovskom Hrádku.

Spokojní klienti (kupujúci a predávajúci) po podpise zmlúv s realitnou maklérkou Kristínou Olachovou z Banskej Bystrice.

Spokojná predávajúca bytu v Banskej Bystrici s maklérkou Kristínou Olachovou.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv na obecnom úrade s našou maklérkou Mgr. Kristínou Olachovou z Banskej Bystrice.

Spokojní predávajúci nehnuteľnosti v obci Čačín cez HALO reality, s realitnou maklérkou Kristínou Olachovou z B.Bystrice.

Spokojný kupujúci nehnuteľnosť cez HALO reality, s realitnou maklérkou Kristínou Olachovou z B.Bystrice.

Spokojná klientka - kupujúca rodinný dom v Čačíne s realitnou maklérkou Kristínou Olachovou z Banskej Bystrice.

HALO realityKristína Olachová maklérka z B. Bystrice a jej spokojní klienti.

HALO realitySpokojní klienti s maklérkou Kristínou Olachovou z Banskej Bystrice.

Pani bola velmi mila, ustretova a usmiata. Urcite ju tato praca bavi. Velka spokojnost. A.V.
Pani Jedinú by som určite odporúčala. Stretli sme sa zatiaľ len raz, ale prvý dojem urobila výborný. O všetko podstatnom nás zrozumiteľne informovala. Komunikácia z jej strany bola efektívna, príjemná, vystupovanie profesionálne. J.L.
Ustretovy pristup, skusenosti, otvorenost, flexibilita. Sme uplne spokojni. Vladimir Mihalik
Veľmi dobrá komunikácia s maklérom od prvého telefonátu, ústretovosť, otvorenosť, priamosť, ochota, profesionalita. Vladimir Mihalik
Dobrý deň, touto cestou by som chcel veľmi poďakovať vašej spoločnosti za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti a najmä pochváliť jedného z vašich maklérov a to konkrétne pani Mgr. Kristínu Olachovú za jej vysoko profesionálny a najmä ľudský prístup. Je vidieť, že je to človek na správnom mieste, ktorý vie poradiť vo všetkých aspektoch má prehľad o realitnom trhu. Kedykoľvek som potreboval pomôcť a poradiť vždy bola ochotná a to v ktorúkoľvek hodinu. Na záver chcem ešte raz poďakovať vašej spoločnosti a najmä vašemu maklérovi. Michal Fekiač
Kupovali sme cez pani Olachovu byt a s jej sluzbami a pristupom som bola maximalne spokojna. Vsetko prebehlo uplne hladko a korektne, o vsetkom sme boli priebezne informovani. Dakujeme! L.B.
Pri predaji nehnuteľnosti sme boli veľmi spokojní s prístupom realitnej maklérky pani Kristíny Olachovej, ďakujeme za vysokú profesionalitu, odbornosť, ochotu, srdečnosť a priateľský prístup. Budeme ju odporúčať aj našim známym a želáme jej veľa úspešných obchodov a spokojných zákazníkov. Alena S.
Dakujeme za podporu pocas celeho procesu. Hoci k osobnemu stretnutiu s maklerom doslo v celom procese pomerne neskoro, proces ako taky to neovplyvnilo, kedze makler s nami spolupracoval na dialku a zabezpecil vsetko potrebne. Vo finalnej faze bol kompletne k dispozicii a vsetko bolo zabezpecene tak, aby ani jedna strana nemusela zbytocne cakat a stracat cas. Konstruktivny a profesionalny pristup. JK
Príjemná a kultivovaná dáma, ktorá robí dobré meno svojej profesii. MŠ
Sme velmi spokojni s nasou maklerkou, mila, slusna a ochotna a pritom odbornicka, iba ju odporucam. Barbora B.
Spoľahlivá, empatická s profesionálnym prístupom. Ing.Marian Stieranka
Ďakujem za trpezlivosť a ústretovosť. Marian Stieranka
Veľmi príjemná keby bolo možné tak dám aj 8 bodov super.
Ocenujeme najma casovu flexibilitu - Kristinka bola ochotna stretnut sa niekolkokrat pocas jednania o nehnutelnosti cez vikend a tiez ocenujeme jej snahu o co najrychlejsiu dohodu medzi kupujucou a predavajucou stranou. Dakujem, S.S.
Dobry den, ak by bola stupnica po 10 tak dam aj tak 11 super.
erik
S p. Olachovou som bola veľmi spokojná - trpezlivo mi zodpovedala všetky moje otázky a bola ochotná venovať sa mi prakticky okamžite vždy, keď bolo treba.
Výborná spolupráca, ochota, aktívna a bezproblemová komunikacia, snaha pomocť klientovi, príjemne vystupovanie.
A.P.
Rada by som podakovala za spolupracu pani Kristine Olachovej, ktora bola maklerkou pri predaji mojho bytu v BB. I napriek tomu ze sa zdrzujem v Ba bola komunikacia bezproblemova, telefonicke rozhovory k mojej uplnej spokojnosti nahradili osobny kontakt. Pani Olachova bola flexibilna a v momente potreby i rychla. Sama upozornila na mozne problemy a navrhla istejsie riesenie. Este raz dakujem. Jana M.
Dobry den, chcel by som pochvalit p. Olachovú za skvelu spolupracu pri predaji nasej nehnutelnosti na Hrochoti.
Chcem sa srdecne podakovat maklerkam pani Olachovej a Nosalovej za odborne a sikovne sprostredkovanie kupy aj predaja nehnutelnosti. Potrebovala som predat byt a zaroven najst a kupit domcek urcitych kvalit a zosuladit vsetky postupy bez stresov. To sa im krasne podarilo. Hned pochopili aky typ nehnutelnosti hladam a pomohli mi aj s komunikaciou na uradoch. Vzdy ked som bola bezradna,pohodovo mali riesenie. Odporucam kazdemu - tieto maklerky. Uz som o nich pocula skorej... no realita predcila odporucanie. Prajem vela radosti a uspechov. Hatiarova
Dobrý deň, dovoľte mi, aby som vyjadrila pochvalu a uznanie pri spolupráci s Vašou maklérkou p. Mgr. Olachovou vo veci kúpy bytu pre môjho klienta p. Hronca v Banskej Bystrici. Vysoko hodnotím jej profesionalitu, ochotu a ústretovosť. Prajem Vám viac takýchto maklérov, ktorí si svoju prácu vážia, majú proklientske cítenie a v neposlednom rade v záujme spokojného klienta ( či už predávajúceho alebo aj kupujúceho) maximálne spolupracujú aj s finančným sprostredkovateľom.
JUDr. Beáta K.
profesionalny pristup, flexibilita, skratka spokojnost. Dakujem.
V.Vacke
Ludi nezmenite a nie je to jednoduche. Niektori uchadzaci nevedia ani co idu obzerat a asi ani co vlastne chcu. O serioznosti radsej pomlcim. S pracou a ochotou maklerky Kristinou Olachovou som maximalne spokojny. 100% Dakujem.V.V.
Dobry den,
prednedavnom som predaval byt mojej 80 rocnej mami v BB a chcel by som sa touto cestou este raz podakovat haloreality a osobitne Kike Olachovej za jej profesionalny pristup. Vo vsetkom nam vysla v ustrety a predaj prisposobila nasim poziadavkam. V minulosti som uz viackrat predaval respektive kupoval rozne nehnutelnosti ale s takym pristupom a profesionalitou som sa na nasom realitnom trhu este nestretol. Este raz velmi pekne dakujem.
S pozdravom Ing. Richard K.
Dobrý deň.
Chcela by som spolu s mojou mamou poďakovať a oceniť služby pani Mgr. Kristíny Olachovaj, ktorá nám výhodne a hlavne promtne sprostredkovala predaj rodinnej chaty.
Na základe spolupráce s ňou, určite opätovne využijeme služby vašej kancelárie a tiež doporučenie posunieme ďalej. Vďaka.
S pozdravom Ľudmila V.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1421 m2 Jasenie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1421 m2 Jasenie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Cena v RK
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1036 m2 Smrdáky, okr. Senica

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1036 m2 Smrdáky, okr. Senica

29 990 €
Predaj, rodinný dom Kráľová pri Senci, pozemok 2348 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

Predaj, rodinný dom Kráľová pri Senci, pozemok 2348 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

268 000 €
Predaj, rodinný dom Ohrady - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Ohrady - ZNÍŽENÁ CENA

105 990 €
Predaj, rodinný dom Ohrady, okr. Dunajská Streda - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Ohrady, okr. Dunajská Streda - ZNÍŽENÁ CENA

94 990 €
Predaj, rodinný dom Jahodná, výnimočná ponuka - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Jahodná, výnimočná ponuka - NOVOSTAVBA

505 000 €
Predaj, trojizbový družstevný byt Dunajská Streda - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový družstevný byt Dunajská Streda - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

69 880 €
Predaj, rodinný dom Marcelová, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Predaj, rodinný dom Marcelová, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

83 990 €
Predaj, dvojizbový byt Dunajská Streda, centrum, kompletná rekonštrukcia - EXK...

Predaj, dvojizbový byt Dunajská Streda, centrum, kompletná rekonštrukcia - EXK...

64 800 €
Predaj, rodinný dom Miloslavov - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Miloslavov - NOVOSTAVBA

174 990 €
Predaj, rodinný dom Miloslavov - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Miloslavov - NOVOSTAVBA

174 990 €
Predaj, rodinný dom Zlaté Klasy - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Zlaté Klasy - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

59 990 €
Predaj, rodinný dom Dunajská Lužná, okr. Senec, Nové Košariská, Malinova - NOV...

Predaj, rodinný dom Dunajská Lužná, okr. Senec, Nové Košariská, Malinova - NOV...

254 990 €
Predaj, rodinný dom Gabčíkovo, Indačská - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍV...

Predaj, rodinný dom Gabčíkovo, Indačská - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍV...

69 990 €
Predaj, rodinný dom Preseľany, okr. Topoľčany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Preseľany, okr. Topoľčany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

84 990 €
Predaj, trojizbový byt Dunajská Streda - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Dunajská Streda - NOVOSTAVBA

132 000 €
Predaj, trojizbový byt Dunajská Streda - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Dunajská Streda - NOVOSTAVBA

132 000 €

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt s balkónom s výmerou 40 m2 a viac v Banskej Bystrici. Najlepšie v tehlovom bytovom dome v tichej lokalite. Za každú ponuku ďakujeme. kristinajedina@haloreality.sk, 0917 436 749

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme veľký jednoizbový byt s balkónom v Banskej Bystrici v tichej lokalite, v peknom prostredí. Cena do 70 000 eur, prípadne dvojizbový byt taktiež s balkónom. Platba v hotovosti. Ďakujeme za každú ponuku. 0917 436 749 alebo kristinajedina@haloreality.sk

Kúpa, dvojizbový byt Bratislava, Pod. Biskupice

Cena okolo: 100 000€
Hľadáme pre klienta pekný dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Podunajské Biskupice alebo Vrakuňa. Podmienkou je balkón. Môže byť aj v pôvodnom stave. Cena do 100 000 eur. Ak takýto byt ponúkate, ozvite sa kedykoľvek telefonicky na 0917 436 749 alebo mailom kristinajedina@haloreality.sk Za ponuky ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2. izbový (prípadne 3. izbový) zrekonštruovaný byt s balkónom alebo novostavbu v Banskej Bystrici do 120 000 eur. Najlepšie lokalita Radvaň a okolie, prípadne iná časť mesta okrem Sásovej.

Kúpa, dvojizbový byt Nováky

Cena okolo: 40 000€
Hľadáme pre klienta dvojizbový byt v Novákoch. Najlepšie kompletná alebo čiastočná rekonštrukcia, nie prízemie. Do 40 000 eur, platba v hotovosti. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa, trojizbový byt Bratislava, Pod. Biskupice

Cena okolo: 100 000€
Hľadáme pre klienta pekný trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Podunajské Biskupice alebo Vrakuňa. Podmienkou je balkón. Môže byť aj v pôvodnom stave. Cena do 100 000 eur. Ak takýto byt ponúkate, ozvite sa kedykoľvek telefonicky na 0917 436 749 alebo mailom kristinajedina@haloreality.sk Za ponuky ďakujeme.

Kúpa, dvoj alebo trojizbový byt Dunajská Streda

Cena okolo: 55 000€
Hľadáme pre klienta 2 - 3 izbový byt s balkónom alebo lodžiou v meste Dunajská Streda do 55 000 eur. V prípade, že takýto byt ponúkate, kontaktujte nás prosím mailom na kristinjedina@haloreality.sk alebo telefonicky 0917 436 749. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3. izbový byt vo Zvolene najlepšie v lokalite Zlatý Potok, ale aj Sekier a Podborová. Aspoň čiastočná rekonštrukcia, murované jadro. Za ponuky vopred ďakujeme. 0917 436 749, kristinajedina@haloreality.sk

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3. izbový byt vo Zvolene na sídlisku Zlatý Potok. Ďakujeme za všetky ponuky. 0917 436 749, kristinajedina@haloreality.sk

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3. izbový byt vo Zvolene na sídlisku Zlatý Potok a iné pekné lokality okrem sídliska Sekie a Balkán. Ďakujeme za všetky ponuky. 0917 436 749, kristinajedina@haloreality.sk

Kúpa trojizbový byt Staré Mesto

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3. alebo 4. izbový byt v Bratislave, v lokalitách Staré Mesto, Račianské Mýto, Trnavské Mýto, Miletičova, Krížna, Legionárska, okolo justičného paláca... Základné požiadavky klienta: balkón alebo terasa, parkovacie miesto výhodou, nie prízemie, minimálna plocha od 75 m2, výťah nie je podmienka, mezonet neprekáža, orientácia najlepšie na 2 svetové strany. Do 250 000 eur. Ďakujeme za všetky ponuky. Spoluprácu s inou RK uvítam.

Kúpa štvorizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 115 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 4. izbový byt v Banskej Bystrici. Môže byť aj v pôvodnom stave. Lokalita kdekoľvek (v Sásovej preferujeme Kráľovoholskú ulicu). V cene okolo 115 000 eur. Ak takýto byt ponúkate, volajte prosím na 0917 436 749 alebo píšte na mail kristinajedina@haloreality.sk Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa, RD, chata na samote na pozemku nad 1000 m2

Hľadáme pre klienta rodinný dom alebo chatu na samote, polosamote, kde je potok, ihličnatý les. Pozemok nad 1000 m2. Nehnuteľnosť musí byť murovaná, nie kombinácia drevo, kameň, tehla. Lokality: Jasenie, Krpáčovo, Dolná Lehota, Závadka, Telgart, Detva, Detvianska Huta, Sihla a okolité obce. Na cene nezáleží. Za ponuky ďakujeme.

Rodinný dom Bratislava a okolie

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Bratislave a jej blízkom okolí (Dunajská Lužná, Hviezdoslavov, Kvetoslavov, ale aj iné smery od Bratislavy). Podmienkou je garáž, plynové kúrenie, nízke prevádzkové náklady a aby sa RD nenachádzal v husto zastavanej oblasti, kde sused vidí susedovi do kuchyne. Ak takýto dom predávate, ozvite sa prosím, radi prídeme na obhliadku. Cena do 350 000 eur.

Kúpa rodinný dom Dunajská Streda

Cena okolo: 110 000€
Pre klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný rodinný dom v Dunajskej Strede do 110 000 eur. Nie novostavba. Prípdne aj starší dom vhodný na rekonštrukciu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Hamuliakovo

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme minimálne 4. izbový rodinný dom v obciach Hamuliakovo, Kalinkovo, Dunajská Lužná, Rovinka, v cene do 200 000,- eur. čím bližšie pri hrádzi, tým lepšie. Garáž je veľkou výhodou. Za všetky ponuky ďakujem. Mgr. Kristína Jediná, 0917 436 749, kristinajedina@haloreality.sk

Kúpa rodinný dom Most pri Bratislave

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme samostatne stojaci rodinný dom na pozemku 500 - 600 m2 v obciach Mosti pri Bratislave (aj časť Studené), Malinovo a okolité obce. Ideálne 5. izbový v udržiavanom a dobrom technickom stave, prípadne novostavbu.

Kúpa rodinný dom Topoľčany

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 4. izbový rodinný dom v okrese Topoľčany a Nitra. Okolité obce najlepšie v okolí Topoľčian. Cena do 80 - 85 000 eur, platba v hotovosti. Podmienkou je, aby v obci bola základná škola 1 -9. Za všetky ponuky vopred ďakujem. 0917 436 749 alebo kristinajedina@haloreality.sk

Kúpa rodinný dom Topoľčany

Cena okolo: 75 000€
Pre mladú rodinu hľadáme rodinný dom (3. alebo 4. izbový), ktorý môže byť postavený aj na menšom pozemku. Preferujeme lokality okolo Topoľčian. Za všetky ponuky ďakujeme.

Kúpa, rodinný dom Vojka, Bodíky, Dobrohošť

Cena okolo: 140 000€
Hľadáme pre klienta rodinný dom, s možnosťou kúpy na hypotekárny úver, v obciach Vojka, Bodiky, Dobrohošť a blízke okolie. Cena do 140 000 eur, ihneď obyvateľný, v prípade nutnosti rekonštrukcie za primeranú cenu. Ak takúto nehnuteľnosť ponúkate, ozvite sa prosím. Ďakujeme za všetky ponuky. 0917 436 749 prípadne mail kristinajedina@haloreality.sk

Kúpa rodinný dom Zlaté Klasy

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom 20 km od Bratislavy. Klient preferuje dom v pôvodnej časti obce, nie v novopostavených štvrtiach. Ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa, pozemok alebo chalupa, Jasenie, Filipovo

Hľadáme pre klienta pekný pozemok pre výstavbu chalupy alebo staršiu chalupu v breznianskom okrese. Najideálnejšie sú lokality Mýto pod Ďumbierom, Lehota, Jasenie, Filipovo, Braväcovo. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa, chata pri jazere alebo ramene Dunaja

Hľadáme pre klienta chatu alebo rodinný domček pri vode. Najlepšie s priamym vstupom do vody - pri jazere alebo na ramenách Malého Dunaja s možnosťou rybolovu a vodných športov. Ideálne s možnosťou celoročného bývania. Do 50 km od Bratislavy. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa chata Moštenica

Cena okolo: 25 000€
Hľadáme pre klienta chatu, chalupu na samote alebo v lese v okolí Banskej Bystrice - najlepšie Moštenica, ale aj zaujímavé miesta v okoli Žarnovice, Žiaru nad Hronom, Hodruša-Hámre a smer Brezno. Cena do 25 000 eur. Za ponuky vopred ďakujeme. Kontaktujte ma prosím mailom na kristinajedina@haloreality.sk alebo telefonicky 0917 436 749.

Kúpa chata Riečka

Cena okolo: 25 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu v okolí Banskej Bystrice do 25 000 eur. Najlepsie co najbližšie k Podlaviciam. Dobrý prístup autom, elektrina, voda. Za ponuky vopred ďakujeme. kristinajedina@haloreality.sk, 0917 436 749

Kúpa pozemok pre rodinný dom Bodíky

Cena okolo: 60 000€
Pre klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu malej rekreačnej chaty, prípadne chatu, menší rodinný domček na rekreačné účely. Podmienkou je pozemok priamo pri vode, s priamym vstupom do vody (jazero, Malý Dunaj, ramená Dunaja...). Vzdialenosť max. 100 km od Bratislavy. Platba v hotovosti do 60 000 eur. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Vráble

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu menšieho rodinného domu vo Vrábľoch a blízkom okolí - Dyčka, Melek, Horný Ohaj, Tajná. Pozemok by mal mať minimálnu rozlohu 500m2, Platba v hotovosti. Za všetky ponuky vopred ďakujem. Kristína Jediná, 0917 436 749, kristinajedina@haloreality.sk

Kúpa, chata/chalupa Banská Bystrica a okolie

Cena okolo: 30 000€
Hľadáme pre klienta chalupu na rekreačné účely v okolí Banskej Bystrice a Zvolena. Cena do 30 000 eur. Za ponuky vopred ďakujeme.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, rodinný dom Bellova Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Bellova Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Hubice, kompletne zariadený - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, dvojizbový byt Hubice, kompletne zariadený - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1380 m2 Cabaj - Čápor, Čápor - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1380 m2 Cabaj - Čápor, Čápor - EXKLUZÍVNE HALO...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Vráble, Sídl. Lúky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Vráble, Sídl. Lúky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Miloslavov, Alžbetin Dvor - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Miloslavov, Alžbetin Dvor - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Dunajská Streda, mezonet, K. Žigmunda - NOVOSTAVBA - EX...

Predaj, trojizbový byt Dunajská Streda, mezonet, K. Žigmunda - NOVOSTAVBA - EX...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Vráble, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Vráble, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Rača, Pri Šajbách - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Bratislava Rača, Pri Šajbách - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom s pozemkom 4330 m2 Bellova Ves

Predaj, rodinný dom s pozemkom 4330 m2 Bellova Ves

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Zvolen, Jesenského - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Zvolen, Jesenského - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 432 m2 Kyselica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok pre rodinný dom 432 m2 Kyselica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 842 m2 Kordíky, okr. Banská Bystrica, všetky i...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 842 m2 Kordíky, okr. Banská Bystrica, všetky i...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Jahodná - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Jahodná - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Rudlová, M. Bela - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Rudlová, M. Bela - EXKLUZÍVNE HALO RE...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt s lodžiou Zvolen, Západ

Predaj, dvojizbový byt s lodžiou Zvolen, Západ

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice

Predaj, trojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Bodíky, okr. Dunajská Streda, Šulianske jazero - NOVOSTAVB...

Predaj, rodinný dom Bodíky, okr. Dunajská Streda, Šulianske jazero - NOVOSTAVB...

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1167 m2 Cabaj - Čápor, Čápor - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1167 m2 Cabaj - Čápor, Čápor - EXKLUZÍVNE HALO...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Cabaj - Čápor, Čápor - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Cabaj - Čápor, Čápor - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Zvolen, Zlatý Potok, M. Rázusa - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, trojizbový byt Zvolen, Zlatý Potok, M. Rázusa - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Centrum

Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Centrum

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Zlaté Klasy, okr. Dunajská Streda, Rastice, Pekná cesta - ...

Predaj, rodinný dom Zlaté Klasy, okr. Dunajská Streda, Rastice, Pekná cesta - ...

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 894 m2 Kordíky, okr. Banská Bystrica

Predaj, pozemok pre rodinný dom 894 m2 Kordíky, okr. Banská Bystrica

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Nováky, okr. Prievidza - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

Predaj, dvojizbový byt Nováky, okr. Prievidza - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

PREDANÉ
Predaj, chata Moštenica, okr. Banská Bystrica

Predaj, chata Moštenica, okr. Banská Bystrica

PREDANÉ
Predaj, mezonetový byt Donovaly, okr. Banská Bystrica

Predaj, mezonetový byt Donovaly, okr. Banská Bystrica

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Nováky, okr. Prievidza - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

Predaj, dvojizbový byt Nováky, okr. Prievidza - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Nováky, okr. Prievidza - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

Predaj, dvojizbový byt Nováky, okr. Prievidza - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Bratislava, Podunajské Biskupice

Predaj, rodinný dom Bratislava, Podunajské Biskupice

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt s garážou a záhradkou Orechová Potôň, Dunajská Streda

Predaj, dvojizbový byt s garážou a záhradkou Orechová Potôň, Dunajská Streda

PREDANÉ