V realitách som ešte len nováčik, ale rada sa učím nové veci a k práci pristupujem zodpovedne a s rešpektom. Som milá, vždy usmiata, zodpovedná, komunikatívna a priateľská osôbka, ktorá urobí maximum pre svojich klientov, na ceste za ich vysnívaným domovom. Mám vlastné, aj tie zlé, skúsenosti s RK. Práca realitného makléra je náročná, keďže ide o prácu s ľuďmi. Je to o dôvere.

Som srdcom aj dušou ,,záhoráčka" a lokalita Záhoria je pre mňa srdcovka.

Mám vyštudovanú stavebnú priemyslovku a vždy som mala vzťah k architektúre. Mám dobrú predstavivosť a budem tak vedieť pomôcť klientom vidieť v starom dome alebo v byte v pôvodnom stave nový potenciál. Každá nehnuteľnosť má svoju minulosť a verím, že aj budúcnosť. Niekedy stačí málo a zo starej zanedbanej chatrče sa stane útulný domček snov. Sama som nedávno kúpila starší rodinný dom a hneď na obhliadke som cítila, že to je môj budúci domov hoci vyzeral zanedbane a treba rekonštrukciu. Teším sa na spoluprácu....

Nehľadám pre klientov len byty,domy... ale vysnívaný domov.

Predstavivosť je silná zbraň vo svete realít...

NIE, nie je vždy konečná odpoveď... Predaj či kúpa nehnuteľnosti je vo veľkej miere aj o šťastí.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa rodinný dom okr. Malacky

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom na Záhorí. Dobrý technický stav, udržiavaný, s možnosťou sa nasťahovať, čo najskôr.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU