Profesionáli v realitách na Slovensku

„Niekedy plynie život ako krásna melódia, niekedy ako ťažký boj, ale nikdy nezabúdaj, že je len jeden a je tvoj!“ John Lennon

CERTIFIKOVANÝ MAKLÉRHALO reality
TOP OCENENIApredajca pobočky 2023

Ing. Anežka
Čurillová

0907 979 935
Váš osobný realitný maklér Žiar nad Hronom
DEEN

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Polovicu svojho života som prežila na východnom Slovensku. Detstvo som prežila so svojou rodinou v malebnej dedinke, bývali sme v rodinnom domčeku s veľkou záhradou. Do školy som dochádzala autobusom, okolie bydliska mi ponúkalo vo voľnom čase veľa možností na športovanie a oddych, z čoho do dnes preferujem bicyklovanie, turistiku a starostlivosť o záhradku. Až po prijatí na vysokú školu som zistila, aký je život v rušnom meste, tu som bývala na internáte, dochádzka do školy autobusom a električkou. V poslednom piatom ročníku som sa spoznala pri tvorbe diplomovej práce s mojím životným partnerom, ktorý pochádza zo Žiaru nad Hronom. Po ukončení štúdia som sa chcela vrátiť domov, ale v okolí neboli také pracovné príležitosti, aké mi ponúkali na strednom Slovensku, vzhľadom na moje dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie v odbore zlievarenstvo - hutnícky inžinier.
Presťahovala som sa do okresného mesta Žiar nad Hronom a pracovala som na riadiacich pozíciách v Zlievarňach priamo v Žiari nad Hronom a v jeho okolí v Kremnici a v Banskej Štiavnici. V tom čase som sa stále zaoberala dvoma otázkami a to, aká práca a kde budem bývať? Zo začiatku som využila ponuky podnájmu a pred 18-timi rokmi s mojím životným partnerom sme sa rozhodli pre kúpu 3,5 izbového bytu. Po 10-tich rokoch prišiel na svet náš malý synček a ešte pred jeho narodením sme 6 rokov hľadali miesto v okolí, kde ja by som sa mohla znova venovať záhradke a aby som synčekovi priblížila aspoň trochu môjho detstva stráveného na vidieku. Našli sme 2 podlažnú chatu v tichej lokalite záhradkárskej oblasti. Popri pracovným povinnostiam sme ju z veľkej časti svojpomocne zrekonštruovali a dnes viem, že naše rozhodnutie hľadať víkendový domček/chatu bolo správne a že vychovávame spolu syna, ktorý si váži, že cez víkendy má kde chodiť a že si váži to, že môžme spolu ako rodina tráviť voľný čas. Bolo to správne rozhodnutie.

„Niekedy plynie život ako krásna melódia, niekedy ako ťažký boj, ale nikdy nezabúdaj, že je len jeden a je tvoj!“ John Lennon

Začiatkom roka 2022 som sa rozhodla, že nechcem sa venovať rodine len cez víkendy a že v Žiari nad Hronom a jeho okolí je veľa ľudí, ktorí uvažujú podobne ako ja s mojím partnerom, ktorí ponúkajú/hľadajú byt, rodinný dom, pozemok do podnájmu, alebo na trvalé bývanie a na trávenie voľných chvíľ v kruhu rodiny nejaký víkendový domček, chalupu, chatu. Toto ma viedlo k tomu, aby som oslovila so žiadosťou o prijatie do zamestnania najlepšiu realitnú kanceláriu HALO reality, s.r.o.. Úspešne som absolvovala prijímací pohovor, následne školenia, tak s priradenou manažérkou, ako aj s profesionálnymi maklérmi na centrále HALO reality, s.r.o. v Prievidzi, za čo im patrí veľké ďakujem. Počas tej krátkej doby som zistila, že toto povolanie nie je klasické povolanie, je to životná cesta s poslaním pomáhať, na ktorej sa denne stretávam s rôznymi životnými úskaliami svojich klientov. Naučila som sa ich najprv počúvať, následne rozanalyzovať ich situáciu, aby sa správne rozhodli, a aby mnou navrhnuté riešenie bolo pre mojich klientov, čo najlepšie a hlavne vhodné, lebo beriem na seba zodpovednosť, stávam sa pre nich ich osobným realitným maklérom. Ku každej ponuke nehnuteľnosti sa staviam tak, ako keby som ju ja vlastnila, predávala a kupovala. Som pravdovravná, cieľavedomá a dôsledná.

Zabezpečujem pre klientov, ktorí si ma vybrali za svojho osobného realitného makléra realizáciu predaja/prenájmu ich nehnuteľnosti na kľúč. Pozisťujem si od majiteľov všetky informácie o nehnuteľnosti, stanovím si s majiteľom plán predaja nehnuteľnosti, overím nehnuteľnosť s listom vlastníctva - ťarchy, vykonám podrobnú obhliadku nehnuteľnosti, vypracujem pravdivú prezentáciu k nehnuteľnosti s kvalitnými fotkami, prostredníctvom pracovného nástroja pre maklérov portálu HALO reality, s.r.o. inzerujeme nehnuteľnosť s konečnou cenou za nehnuteľnosť (vrátane odmeny pre RK) na viac, ako 200 realitných portáloch. HALO reality, s.r.o. má kvalitnú web stránku a prepracovaný marketing - inzercia ponúk, celoslovenské rádiá, TV a tlač. Pri exkluzívnej sprostredkovateľskej zmluve vypracujem 3D obhliadku nehnuteľnosti 3D prístrojom Matterport. Využívam pri hľadaní záujemcov databázu interných dopytov od maklérov z celého Slovenska (databáza potenciálnych záujemcov). Pred obhliadkou ponúkanej nehnuteľnosti si privedeného klienta zaznamenám a preverím na základe OP. Ak klient prejaví záujem o nehnuteľnosť, viem mu poskytnúť optimálne riešenie na financovanie nehnuteľnosti. Všetky zmluvy, ktoré vstupujú do predaja a kúpy sú garantované naším právnikom HALO reality, s.r.o.. Vypracovávam protokol o odovzdaní nehnuteľnosti do užívania kupujúcemu - odpísanie stavu meračov,... Povinnosťou makléra je zaniesť zmluvy na katastrálny úrad. Predaj a kúpa nehnuteľnosti je pre všetky zmluvné strany ukončený až po prepísaní nehnuteľnosti na liste vlastníctva na nového majiteľa.

Moji spokojní klienti v Žiari nad Hronom a okolí

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.
36
CELKOVO

Moje aktuálne nehnuteľnosti

Moje nehnuteľnosti Moje byty Moje domy Moje ostatné Nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4758 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4758 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Súrne hľadám pre mojich klientov v Žiari nad Hronom a okolí

Predávate nehnuteľnosť? Máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, či nehľadáme práve tú vašu.

Nájom jednoizbový byt Žiar nad Hronom

350 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt DO PODNÁJMU v Žiari nad Hronom. Ide o klienta s pravidelným mesačným príjmom. Klient uprednostňuje zariadený byt so základným vybavením (posteľ, stôl, chladnička, práčka,...). Ak máte takýto byt a chcete ho dať do podnájmu, prosím kontaktujte ma na telefónnom čísle: 0907979935, prípadne mailom: anezkacurillova@haloreality.sk Za všetky Vaše ponuky som Vám veľmi vďačná.

Nájom jednoizbový byt Žiar nad Hronom

450 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt /garsónku/ do prenájmu v Žiari nad Hronom. Ďakujem za Vaše ponuky.

Nájom jednoizbový byt Žiar nad Hronom

400 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt do PRENÁJMU. Ide o klienta s pravidelným príjmom, v stredných rokoch, s malým psíkom. Za Vaše ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

80 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s balkónom / lódžiou v Banskej Štiavnici. Rozloha bytu od 50 m2 a viac. Byt by mal byť aspoň po čiastočnej rekonštrukcii. Za Vaše ponuky vopred Ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt na Dolnej ulici v Banskej Štiavnici. Klient preferuje aspoň čiastočnú rekonštrukciu, výťah a balkón/lodžiu. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Hliník nad Hronom

70 000 €

Pre konkrétneho klienta SÚRNE hľadáme 2 izbový byt cca. 50m2 v pôvodnom stave, príp. po čiastočnej rekonštrukcii s cenou do 70000€ v obci Hliník nad Hronom. Platba v hotovosti. Ak máte takýto byt na predaj, neváhajte a kontaktujte ma. Za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

Nájom dvojizbový byt Hliník nad Hronom

400 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt DO PODNÁJMU v obci Hliník nad Hronom. Ide o klienta s pravidelným mesačným príjmom. Klient uprednostňuje zariadený byt so základným vybavením (postele, stôl, chladnička, práčka,...). Ak máte takýto byt a chcete ho dať do podnájmu, prosím kontaktujte ma na telefónnom čísle: 0907979935, prípadne mailom: anezkacurillova@haloreality.sk Za všetky Vaše ponuky som Vám veľmi vďačná.

Kúpa dvojizbový byt Žarnovica

80 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s balkónom v Žarnovici. Byt by mal byť aspoň po čiastočnej rekonštrukcii. Za Vaše ponuky som Vám vďačná a vopred ďakujem. Môžte volať aj cez víkend.

Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

80 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt S BALKÓNOM vzdialeného od centra mesta Žiar nad Hronom max. 7 minút. Klient uprednostňuje ulicu Sládkovičova, M.R.Štefánika,... Byt by mal byť aspoň po začatej čiastočnej rekonštrukcii, mal by sa nachádzať max. do 2. poschodia, ak bytový dom je bez výťahu. Platba v hotovosti. Prosím, kontaktujte ma, ak vlastníte takúto nehnuteľnosť. Za Vaše reakcie vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

80 000 €

Pre konkrétneho klienta s ochromenou pohybovou aktivitou súrne hľadáme 2 izbový byt v pôvodnom stave, alebo po čiastočnej rekonštrukcii v Žiari nad Hronom. Rozloha bytu od 50 m2, s výťahom (príp. prízemie), bezbariérový vstup do bytového domu a klient by uvítal aj balkón. Cena nehnuteľnosti max. do 80.000€. Platba v hotovosti. Ak vlastníte takúto nehnuteľnosť a rozhodli ste sa ju predať, neváhajte a kontaktujte ma. Za všetky ponuky Vám vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s rozlohou cca. 50m2 max. do 65000€ v Žiari nad Hronom. Klient uprednostňuje byt po čiastočnej rekonštrukcii, s balkónom/loggiou a s výťahom (nie je podmienkou). Kontaktujte ma prosím, ak vlastníte takúto nehnuteľnosť a chcete ju rýchlo predať.

Zobraziť všetky moje dopyty

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom a okolí.

 • trojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • dvojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • dvojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • trojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • jednoizbový byt - Žiar nad Hronom

  PRENAJATÉ

  jednoizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • dvojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • rodinný dom - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Žiar nad Hronom
 • trojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • dvojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • jednoizbový byt - Žiar nad Hronom

  PRENAJATÉ

  jednoizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • jednoizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • trojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • dvojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • trojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • pozemok pre rodinný... - Prochot

  PREDANÉ

  pozemok pre rodinný...
  Prochot
 • trojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • dvojizbový byt - Banská Štiavnica

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Banská Štiavnica
 • jednoizbový byt - Banská Štiavnica

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Banská Štiavnica
 • dvojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • garsónka - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  garsónka
  Žiar nad Hronom
 • jednoizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • trojizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • jednoizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • jednoizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • jednoizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • garsónka - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  garsónka
  Žiar nad Hronom
 • jednoizbový byt - Žiar nad Hronom

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  Žiar nad Hronom
 • pozemok pre záhradu - Bartošova Lehôtka

  PREDANÉ

  pozemok pre záhradu
  Bartošova Lehôtka
Zobraziť viac naposledy predaných

Vypočítajte si cenu nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom

Využite našu službu bezplatného ocenenia ceny vašej nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame ONLINE KALKULAČKU NEHNUTEĽNOSTI - okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 70 tisíc aktuálnych nehnuteľností.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom a kdekoľvek na Slovensku
35000
klientov so zmluvou
4758
recenzií od klientov
62687
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0907 979 935 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR Správa Whatsapp Správa Viber
Navštívte aj môj:

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Anežka Čurillová Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitnú poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.