Po štúdiu strednej ekonomickej školy som odišiel "na skusy do sveta", kde som sa chcel rozhodnúť, čo ďalej so životom. Pôvodný plán bol, ostať počas leta... Čas ubiehal rýchlo a skoro po dekáde života v cudzej krajine, som sa, už aj s rodinou, vrátil naspäť na Slovensko. Keďže so živnosťou som začal už v zahraničí, ako inštruktor vo svojej autoškole, vedel som že touto cestou chcem pokračovať aj po návrate domov. Už pri kúpe nášho prvého bytu, ešte v zahraničí, mi učaroval obchod s nehnuteľnosťami, kde je bežnou praxou využívať služby realitnej kancelárie.

Najlepšia škola, je škola života.

Rozhodol som sa, že sa tým chcem zaoberať naplno. Reagoval som na inzerát HALO reality a po absolvovaní úvodného školenia som vedel, že to bolo správne rozhodnutie. Silná firma vedená tímom profesionálov, ktorých najväčším záujmom je odbornosť maklérov a spokojnosť klientov. Práca s ľuďmi ma baví a napĺňa. Každému klientovi chcem poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť a ich spokojnosť je dôkazom, že sa mi to darí.

Keď sa nevenujem práci, trávim čas so svojou rodinou, rád si pozriem dobrý film, či prečítam kvalitnú knihu. Ktovie, možno ma raz stretnete na potulkách v okolí s našim boxerom Chuckom.

Súťaž klientov HALO reality za podpísanie výhradného zastúpenia v prvom štvrťroku 2019 má výhercu - p. Ladislava Kovácsa, ktorý vyhral multifunkčnú tlačiareň HP. Cenu odovzdal manažér Dunajskej Stredy, Michal Jediný. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete v okolí Dunajskej Stredy, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca február, manažér pobočky Michal Jediný. Gratulujeme!

Súťaž o digitálny fotoaparát v druhom štvrťroku 2017 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - p. Alžbetu, ktorej sme predávali byt v Miloslavove. Cenu odovzdal manažér pobočky Dunajská Streda, Michal Jediný.

Súťaž o digitálny fotoaparát v druhom švrťroku 2016 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercov - rodina z Popradu, ktorej cenu odovzdal manažér pobočky Michal Jediný.

Prvý a zároveň neprehliadnuteľný polep auta v Dunajskej Strede, ktorý sa nedá nevšímnúť na aute manažéra pobočky Michala Jediného.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdávaní bytu v Bratislave, obchod zastrešoval realitný maklér Michal Jediný.

Spokojná kupujúca s hypotekárnou poradkyňou a manažérom pobočky Dunajská Streda Michalom Jediným, po podpise zmlúv od svojej novej nehnuteľnosti v Blatnej na Ostrove.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) po podpise zmlúv v Trnave, obchod zastrešoval Michal Jediný.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) po podpise zmlúv v Bratislave, obchod zastrešoval Michal Jediný a Kristína Olachová...

Spokojní predávajúci/kupujúci pri preberaní bytu v Dunajskej Strede, s manažérom pobočky Michalom Jediným.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri preberaní bytu v Handlovej, s manažérom pobočky Dunajská Streda, Michalom Jediným.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) zo Šamorína, pri preberaní rodinného domu s manažérom pobočky Dunajská Streda, Michalom Jediným.

Spokojní predávajúci/kupujúci pri preberaní bytu v Miloslavove, s manažérom pobočky Michalom Jediným.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) z Popradu pri preberaní bytu s manažérom pobočky Michalom Jediným.

Spokojný predávajúci z Popradu s manažérom pobočky Michalom Jediným.

Spokojní klienti z Popradu pri preberaní bytu s manažérom pobočky Michalom Jediným.

Spokojná predávajúca pri odovzdávaní bytu s manažérom pobočky Poprad Michalom Jediným.

Spokojná kupujúca pri preberaní bytu s manažérom pobočky Poprad Michalom Jediným.

Spokojný kupujúci z Poltára po podpise zmlúv s manažérom pobočky Poprad, Michalom Jediným.

Spokojní predávajúci z Kokavy nad Rimavicou po podpise zmlúv s manažérom pobočky Poprad Michalom Jediným.

Dobrý deň, touto cestou by som chcel veľmi poďakovať vašej spoločnosti za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti a najmä pochváliť jedného z vašich maklérov a to konkrétne pána Michala Jediného za jeho vysoko profesionálny a najmä ľudský prístup. Je vidieť, že je to človek na správnom mieste, ktorý vie poradiť vo všetkých aspektoch a má prehľad o realitnom trhu. Kedykoľvek som potreboval pomôcť a poradiť vždy bol ochotný a to v ktorúkoľvek hodinu. Na záver chcem ešte raz poďakovať vašej spoločnosti a najmä vašemu maklérovi. Michal Fekiač
Absolútna jednotka. Vrelo odporúčam. Adam
Veľmi príjemný prístup a mnoho skúseností v oblasti predaja/kúpy tešíme sa zo spolupráce. Nieje nad to zveriť sa do spoľahlivých rúk zodpovedného človeka! M. R
Profesionálny prístup .Maximálna spokojnosť. M.F.
Veľmi som spokojná :) Ďakujem, Sabina Szabó
Ďakujeme pánovi Michalovi Jedinému za cenné rady, ktorými pomohol uviesť našu nehnuteľnosť do ponuky. Oceňujeme jeho prirodzené a zdvorilé vystupovanie, pochopenie pre naše požiadavky a profesionálne vedenie samotného predaja.
Ďakujeme pánovi Michalovi Jedinému za cenné rady a skúsenosti, ktorými pomohol uviesť našu nehnuteľnosť do ponuky. Oceňujeme jeho prirodzené a zdvorilé vystupovanie, pochopenie pre naše požiadavky a profesionálne vedenie samotného predaja. N.K.
Ďakujeme za profesionálny prístup. Sme veĺmi spokojní s predajom ktorý sme zrealizovali cez p. Jediného. JK
Veľmi dobrý pristup, super spolupraca
Darina R.
Vynikajúca spolupráca a vystupovanie. Ďakujem, Duľova
S prácou pána Jediného som veľmi spokojná, vybavuje úplne a promtne. S úctou Mária H.
Velmi ocenujem profesionalitu pana Jedineho, skusenosti, predajne zrucnosti a samozrejme prijemny osobny prejav. Mariana S.
Spolupráca s maklérom bola veľmi dobrá. Odporúčam každému klientovi Vaše služby a p. Jediného ako makléra. AM
S maklérom p. Jediným som zatiaľ nadmieru spokojný. T.V.
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať Vášmu zástupcovi p.Jedinemu za pomoc predaja našej nehnuteľnosti v Kežmarku. Veľká spokojnosť, ľudský prístup, flexibilnosť,ochota,administratívne záležitosti všetko porieší za Vás. Ešte raz srdečná vďaka.
rodina K.
Boli sme s p. Jediným nadmieru spokojný, do budúcna veľmi odporúčam.
Vďaka za pomoc pri kúpe a odovzdaní bytu v Poprade. Prajeme veľa zdravia a úspechov. Gibalová.
Páči sa mi spôsob komunikácie-priamy, fundovaný a bez zbytočných ,,ohurovačiek". Aj prezentácia na internete je profesionálna a prekvapila nás zhoda so skutočnosťou, ktorá nám inde chýbala. Dúfam, že aj informácie o susedoch sú tak isto hodnoverné. Prajem veľa úspechov v profesnom aj osobnom živote.
G.
Spokojnosť.
M.A.
Spoluprácu s Michalom Jediným môžem iba odporúčať, patrí medzi 1% realitných maklérov, ktorí svojej práci rozumejú, robia ju zodpovedne, kvalifikovane a svedomito. Je dochvíľny, spoľahlivý a jeho záujem o klienta pretrváva aj po úhrade provízie až do ukončenia celej transakcie. Kľudne aj na budúce .....
Tomš S.
S prístupom a prácou Vášho makléra som zatiaľ veľmi spokojná.
Martančíková
Chcem sa podakovať za vysoku profesionalitu p. Jedinému – Haloreality Poprad. Som velmi spokojna s jeho prístupom a jednaním od prvej chvíle ako sme sa stretli pri predaji nasej nehnutelnosti. Určite ho budem odporúčať. Maximálne vysoká spokojnosť!
Lompartová
Váš maklér bol veľmi ústretový, s jeho vystupovaním sme boli veľmi spokojní, bol ochotný všetko nám vysvetlil a poradil za čo mu veľmi pekne ďakujeme.
Mária J. s manželom
Som veľmi spokojný s pánom Jediným, kupoval som cez neho byt, bol veľmi seriózny a ústretový. Preto som sa s predajom bytu obrátil na neho. A zveril som mu aj predaj ďalších dvoch nehnuteľností, ktoré máte na stránke. A aj mne hľadá nehnuteľnosť, podľa mojich predstáv. Je na neho spoľahnutie, má veľmi príjemné vystupovanie. Keď sa na niečom dohodneme to platí. Má moju plnú dôveru. Prajem Vám veľa takýchto realitných maklérov.
MUDr. Ľudovít Ch., MBA
Maximálna spokojnosť!!! Pán Jediný má profesionálne vystupovanie, ochotný, ústretový, s absolútnym prehľadom vie poradilť a pomôcť. S príjemným benfitom úsmevu a dobrej nálady...Ďakujeme. Doporučíme ďalej.
Jana O.
Velmi seriozny. Dakujem.
Hucko
Dobrý deň,
profesionálny a zároveň úctivý, ústretový a max. spoľahlivý - to je len krátka charakteristika Vášho makléra pána Jediného z Popradu. Od úvodného stretnutia, cez prípravu a podpis zmlúv až po dotiahnutie obchodu do finálnej fázy - maximálna spokojnosť! Vaše služby som využil prvýkrát, no už dnes viem že nie posledný. Veľmi rád budem Vaše služby využívať!
S pozdravom J.T. Poprad.
Dobrý deň, kupujem nehnuteľnosť a pán Jediný mi doslova spadol z Neba. Ochota, kreatívnosť, pomoc. Zatiaľ maximálna spokojnosť. Dakujem.
Zuzana N.
Sme velmi spokojny. Seriozny pristup, ochota, komunikativnost...
Sme veľmi spokojní s Vašim maklérom. Radi ho odporučíme našim známym. Pekný deň.
Emília H.
S jednaním makléra sme boli zatiaľ spokojní.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, rodinný dom Lehnice, Sása - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Lehnice, Sása - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

123 000 €
Predaj, štvorizbový byt Bratislava Vrakuňa, Dolné hony, Toryská - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, štvorizbový byt Bratislava Vrakuňa, Dolné hony, Toryská - ZNÍŽENÁ CENA

120 990 €
Predaj, hausbót Medveďov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, hausbót Medveďov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

139 900 €
Predaj, penzión Veľká Lomnica - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, penzión Veľká Lomnica - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

799 000 €
Predaj, rodinný dom Báč - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Báč - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

149 900 €
Predaj, rodinný dom Dunajská Streda, Kúpeľná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Dunajská Streda, Kúpeľná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

130 000 €
Predaj, polyfunkčný objekt Novoveská Huta, Spišská Nová Ves

Predaj, polyfunkčný objekt Novoveská Huta, Spišská Nová Ves

180 000 €
Predaj, trojizbový byt s garážou Šamorín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt s garážou Šamorín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

99 900 €
Predaj, rodinný dom Lúč na Ostrove, Malá Lúč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Lúč na Ostrove, Malá Lúč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

54 900 €
Predaj, trojizbový byt Dunajská Lužná, Nové Košariská

Predaj, trojizbový byt Dunajská Lužná, Nové Košariská

153 400 €
Predaj, rodinný dom Michal na Ostrove, okr. Dunajská Streda - NOVOSTAVBA - ZNÍ...

Predaj, rodinný dom Michal na Ostrove, okr. Dunajská Streda - NOVOSTAVBA - ZNÍ...

99 500 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 371 m2 Podunajské Biskupice, Bratislava II, Do...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 371 m2 Podunajské Biskupice, Bratislava II, Do...

111 000 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 4119 m2 Baka, okr. Dunajská Streda - EXKLUZÍVN...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 4119 m2 Baka, okr. Dunajská Streda - EXKLUZÍVN...

13 €/m2
Predaj, pozemok pre rodinný dom 8238 m2 Baka, okr. Dunajská Streda - EXKLUZÍVN...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 8238 m2 Baka, okr. Dunajská Streda - EXKLUZÍVN...

9 €/m2
Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Bratislava Ružinov, Trnávka - NOVOSTAVB...

Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Bratislava Ružinov, Trnávka - NOVOSTAVB...

271 000 €
Predaj, päťizbový byt Poprad, Poprad, 29. augusta - Západ - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, päťizbový byt Poprad, Poprad, 29. augusta - Západ - EXKLUZÍVNE HALO RE...

148 900 €
Predaj, štvorizbový byt Poprad, Poprad, 29. augusta - Západ - EXKLUZÍVNE HALO ...

Predaj, štvorizbový byt Poprad, Poprad, 29. augusta - Západ - EXKLUZÍVNE HALO ...

148 900 €
Predaj, trojizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

92 000 €
Predaj, trojizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

90 400 €
Predaj, trojizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

89 250 €
Predaj, štvorizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

Predaj, štvorizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

139 900 €
Predaj, dvojizbový byt s parkovacím miestom Dunajská Lužná - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt s parkovacím miestom Dunajská Lužná - NOVOSTAVBA

107 900 €
Predaj, pozemok 1886 m2 Chvojnica, Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok 1886 m2 Chvojnica, Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

11 799 €
Predaj, rodinný dom Lúč na Ostrove, okr. Dunajská Streda, Veľká Lúč

Predaj, rodinný dom Lúč na Ostrove, okr. Dunajská Streda, Veľká Lúč

47 500 €
Predaj, pozemok pre developera 44.310 m2 Spišská Nová Ves - EXLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, pozemok pre developera 44.310 m2 Spišská Nová Ves - EXLUZÍVNE HALO REA...

12 €/m2
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1119 m2 Mlynčeky, okr. Kežmarok

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1119 m2 Mlynčeky, okr. Kežmarok

35 900 €
Predaj, rodinný dom Miloslavov, okr. Senec - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

Predaj, rodinný dom Miloslavov, okr. Senec - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

450 000 €
Predaj, stavebný pozemok 672 m2 Štiavnička, Ružomberok EXKLUZÍVNE HALO REALITY...

Predaj, stavebný pozemok 672 m2 Štiavnička, Ružomberok EXKLUZÍVNE HALO REALITY...

33 €/m2
Predaj, pozemok pre rodinný dom 640 m2 Štiavnička, okr. Ružomberok - EXKLUZÍVN...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 640 m2 Štiavnička, okr. Ružomberok - EXKLUZÍVN...

33 €/m2
Predaj, stavebný pozemok 732 m2 Štiavnička, Ružomberok EXKLUZÍVNE HALO REALITY...

Predaj, stavebný pozemok 732 m2 Štiavnička, Ružomberok EXKLUZÍVNE HALO REALITY...

33 €/m2
Predaj, rodinný dom Jakubova Voľa, okr. Sabinov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HA...

Predaj, rodinný dom Jakubova Voľa, okr. Sabinov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HA...

44 799 €
Predaj, pozemok pre developera 4590 m2 Limbach, okr. Pezinok - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, pozemok pre developera 4590 m2 Limbach, okr. Pezinok - EXKLUZÍVNE HALO...

115 €/m2
Predaj, rodinný dom Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda - ZNÍŽENÁ CENA

41 999 €
Predaj, rodinný dom Svodín, okr. Nové Zámky

Predaj, rodinný dom Svodín, okr. Nové Zámky

90 000 €

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Bratislava III

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt s balkónom, najlepšie po kompletnej rekonštrukcii ihneď pripravený k nasťahovaniu. Zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Bratislava II

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt s balkónom, najlepšie po kompletnej rekonštrukcii ihneď pripravený k nasťahovaniu. Zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v dobrom technickom stave, najlepšie po rekonštrukcii. Podmienka je bytový dom s výťahom a balkón. Nie prízemie. Zvážime všetky ponuky. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Vrakuňa

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v dobrom technickom stave, najlepšie po rekonštrukcii. Podmienka je bytový dom s výťahom a balkón. Nie prízemie. Zvážime všetky ponuky. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Podunajské Biskupice

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v dobrom technickom stave, najlepšie po rekonštrukcii. Podmienka je bytový dom s výťahom a balkón. Nie prízemie. Zvážime všetky ponuky. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, najlepšie po rekonštrukcii, tehlový bytový dom a byt by mal disponovať balkónom. Zvážime všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v dobrom technickom stave, najlepšie po rekonštrukcii. Podmienka je bytový dom s výťahom a balkón. Nie prízemie. Zvážime všetky ponuky. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Vrakuňa

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v dobrom technickom stave, najlepšie po rekonštrukcii. Podmienka je bytový dom s výťahom a balkón. Nie prízemie. Zvážime všetky ponuky. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Podunajské Biskupice

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v dobrom technickom stave, najlepšie po rekonštrukcii. Podmienka je bytový dom s výťahom a balkón. Nie prízemie. Zvážime všetky ponuky. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt celá Bratislava II.

Cena okolo: 110 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, m. č. Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice. Byt by mal mať minimálnu výmeru 45 m2, balkón, pivnica, výťah, slušný a udržiavaný vchod. Prosím ponúknite, zvážime všetky seriózne ponuky. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Bratislava III

Cena okolo: 170 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s balkónom, najlepšie po kompletnej rekonštrukcii pripravený k nasťahovaniu. Lokality Ružinov, Nové Mesto, Trnávka. V prípade bytu v pôvodnom stave, cena zodpovedajúca. Akceptujeme všetky seriózne ponuky.

Kúpa trojizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt, v stave okamžitého nasťahovania, najlepšie v novšom bytovom dome, pripadne po kompletnej rekonštrukcii bez investícií. Podmienka je aby mal byt balkón a nachádzal sa v bytovom dome s výťahom. Zvážime všetky seriózne ponuky.

Hľadáme stavebný pozemok

Cena okolo: 65 000€
Pre klienta hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami a prístupovou cestou, vhodný na okamžitú stavbu rodinného domu. Ideálna výmera okolo 6á. Platba v hotovosti. Zvážime všetky seriózne ponuky, aj okolité obce a mestá: Kostolná, Senec, Tureň, Ivanka pri Dunaji, Hrubý Šúr, Zálesie.

Hľadame stavebný pozemok pre klienta

Cena okolo: 65 000€
Pre klienta hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami a prístupovou cestou, vhodný na okamžitú stavbu rodinného domu. Ideálna výmera okolo 6á. Platba v hotovosti. Zvážime všetky seriózne ponuky, aj okolité obce a mestá: Kostolná, Senec, Tureň, Hurbanova Ves, Hrubý Šúr, Zálesie, Ivanka pri Dunaji, Blatné.

Hľadáme stavebný pozemok

Cena okolo: 65 000€
Pre klienta hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami a prístupovou cestou, vhodný na okamžitú stavbu rodinného domu. Ideálna výmera okolo 6á. Platba v hotovosti. Zvážime všetky seriózne ponuky, aj okolité obce a mestá: Kostolná, Senec, Tureň, Hurbanova Ves, Hrubý Šúr, Zálesie,

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, rodinný dom Hurbanova Ves

Predaj, rodinný dom Hurbanova Ves

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Dunajská Streda

Predaj, trojizbový byt Dunajská Streda

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Poprad, Veľká, Rubicon I

Predaj, dvojizbový byt Poprad, Veľká, Rubicon I

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 4814 m2 Hurbanova Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 4814 m2 Hurbanova Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Malý Lipník, Stará Ľubovňa - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Malý Lipník, Stará Ľubovňa - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Okoč

Predaj, rodinný dom Okoč

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Dunajská Streda, Gyulu Szabóa

Predaj, rodinný dom Dunajská Streda, Gyulu Szabóa

PREDANÉ
Predaj, pozemok 31568 m2 Gregorovce, okr. Prešov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok 31568 m2 Gregorovce, okr. Prešov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Ľubica, okr. Kežmarok - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Ľubica, okr. Kežmarok - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice

Prenájom, dvojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Ružinov, Bratislava II, Štrkovec, Medzilaborecká

Predaj, dvojizbový byt Ružinov, Bratislava II, Štrkovec, Medzilaborecká

PREDANÉ
Predaj, garáž Bratislava Staré Mesto, Wilsonova

Predaj, garáž Bratislava Staré Mesto, Wilsonova

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Gabčíkovo, okr. Dunajská Streda, Pasienky

Predaj, rodinný dom Gabčíkovo, okr. Dunajská Streda, Pasienky

PREDANÉ
Prenájom, kancelária 26 m2 Dunajská Streda, Gaštanový rad

Prenájom, kancelária 26 m2 Dunajská Streda, Gaštanový rad

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1136 m2 Štiavnička, okr. Ružomberok

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1136 m2 Štiavnička, okr. Ružomberok

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Hurbanova Ves, okr. Senec - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Hurbanova Ves, okr. Senec - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Tornaľa, okr. Revúca, rezervované - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍ...

Predaj, rodinný dom Tornaľa, okr. Revúca, rezervované - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍ...

PREDANÉ
Predaj, penzión Veľký Slavkov, Vysoké Tatry

Predaj, penzión Veľký Slavkov, Vysoké Tatry

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Ružinov, Bratislava II, Nivy

Predaj, dvojizbový byt Ružinov, Bratislava II, Nivy

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Vernár, okr. Poprad - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Vernár, okr. Poprad - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Levoča

Prenájom, dvojizbový byt Levoča

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Spišská Belá, okr. Kežmarok

Predaj, rodinný dom Spišská Belá, okr. Kežmarok

PREDANÉ
Predaj, garsonka Dunajská Streda, Centrum

Predaj, garsonka Dunajská Streda, Centrum

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Okoč, okr. Dunajská Streda, Opatovský Sokolec

Predaj, rodinný dom Okoč, okr. Dunajská Streda, Opatovský Sokolec

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Holice, Dunajská Streda

Predaj, rodinný dom Holice, Dunajská Streda

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Blatná na Ostrove, okr. Dunajská Streda

Predaj, rodinný dom Blatná na Ostrove, okr. Dunajská Streda

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Tatranská štrba, Poprad

Predaj, rodinný dom Tatranská štrba, Poprad

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Nová Lesná, Poprad - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Nová Lesná, Poprad - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Dunajská Streda, Smetanov háj

Predaj, štvorizbový byt Dunajská Streda, Smetanov háj

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový mezonetový byt Zálesie, Senec

Predaj, štvorizbový mezonetový byt Zálesie, Senec

PREDANÉ