Bc. Dagmar Hájeková patrí pod pobočku HALO reality Spišská Nová Ves.

Do skutočného sveta realít som sa prvýkrát dostala ešte v roku 1991 počas môjho pobytu u otca, ktorý žil v Kanade, a ako právnik sa venoval realitám. Tento svet ma doslova nadchol. Po návrate na Slovensko som svoju pozornosť upriamovala týmto smerom len popri práci asistentky v súkromnej firme a brala som to ako "hobby". Keďže nemám rada veci "jednoduché" a rada prijímam výzvy, mojím rozhodovaním bol výber správnej realitnej kancelárie. Prečo to teda rovno neskúsiť v tej najväčšej, ktorú charakterizujú superlatívy nielen v počte spravovaných nehnuteľností, ale aj v profesionalite, serióznosti a ľudskosti zároveň?

"Najlepšie investičné príležitosti sa objavia vždy vtedy, keď nemáte voľné peniaze" :-), ale nevzdávajte to, pretože "Na každý problém existuje riešenie. Jediným problémom je - nájsť ho" :-)

Dnes viem, že môj výber bol správny. Som šťastná, že som sa stala súčasťou veľkej profesionálnej "rodiny" HALO reality, ktorá ma medzi seba prijala a práca sa stala zároveň aj mojím "koníčkom" :-)
PS: Okrem tejto profesionálnej rodiny mám aj tú svoju, ktorú milujem nadovšetko a ďakujem jej za podporu a pochopenie pre moju prácu, ktorá je nielen krásna, ale aj náročná hlavne na čas. A čo môj voľný čas? Ten venujem v prvom rade mojej rodine, a keď sa mi podarí "ukradnúť" kúsok času pre seba samu, tak je to potom - fitness, tabata, jumping, inline, bicykel, turistika....všade tam ma môžete stretnúť :-)......a občas relaxujem len tak s knihou v ruke na gauči, alebo niekde vo wellnesse.

Moje ocenenia:

Nováčik roka 2016 - 1.miesto

Začiatkom mája 2021 bol vyžrebovaný výherca našej miestnej súťaže v Spišskej Novej Vsi, ktorá trvala od 15.2.-1.5.2021 a cenami boli domáce spotrebiče za kúpu/predaj nehnuteľnosti. Výhercom kávovaru sa stal Milan A., ktorému cenu odovzdala Dagmar Hájeková. Gratulujem!

Ďaľšie auto s novým dizajnom polepu HALO reality stretnete v Spišskej Novej Vsi a okolí, jazdí na ňom manažérka pobočky Dagmar Hájeková.

Dnes (28.12.2017) sme odovzdali manažérke pobočky Bc. Dagmar Hájekovej menovací dekrét otvorenia novej kancelárie HALO reality v Spišskej Novej Vsi. Prajeme veľa úspechov!

Prvý a zároveň neprehliadnuteľný polep auta v Spišskej Novej Vsi, ktorý sa nedá nevšímnúť na aute Dagmar Hájekovej.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojné klientky pri podpisoch zmlúv v kancelárii v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojná predávajúca a kupujúci pri odovzdávaní bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojná predávajúca bytu v Spišskej Novej Vsi, po podpise zmlúv v našej kancelárii, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri preberaní rodinného domu v okrese Kežmarok, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri odovzdávaní bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri preberaní rodinného domu v okrese Levoča, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti pri preberaní bytu v Levoči, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojný kupujúci rodinného domu v Levoči pri preberaní svojej novej nehnuteľnosti, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (kupujúca a predávajúca) po podpise zmlúv k bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri podpise zmlúv od bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdávaní trojizbového bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) trojizbového bytu v Levoči, s manažérkou kancelárie Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) po odovzdávaní domu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdávaní bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti pri odovzdávaní bytu do prenájmu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková...

Spokojní predávajúci/kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojná kupujúca pri preberaní trojizbového bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní predávajúci/kupujúci pri odovzdávaní bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková. Verný predávajúci - opätovne sa s dôverou obrátil na HALO reality a požiadal o spoluprácu pri predaji jeho nehnuteľnosti.

Spokojní kupujúci po podspise zmlúv k svojmu novému rodinnému domu, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní predávajúci/kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Poprad, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojný predávajúci pri odovzdávaní bytu v Spišskej Novej Vsi, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúca/kupujúca) pri preberaní bytu v Kežmarku, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky (predávajúca/kupujúca) pri preberaní bytu v Levoči, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky zo Spišskej Novej Vsi s ktorými bola super spolupráca, s manažérkou kancelárie Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, s manažérkou kancelárie Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti, ktorí prišli osobne poďakovať do kancelárie v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky (predávajúca/kupujúca) pri preberaní rodinného domu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní rodinného domu v Slovinkách s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) z Levoče, pri preberaní rodinného domu s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní rodinného domu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, po podpise zmlúv k bytu s realitnou maklérkou Bc. Dagmarou Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, pri odovzdávaní rodinného domu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdnávaní bytu v Spisškej Novej Vsi s realitnou maklérkou s Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Levoči, s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu, nad obchodom dohliadala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri preberaní rodinného domu s maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou zo Spišskej Novej Vsi.

Spokojní klienti z Levoče, pri preberaní trojizbového bytu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu s realitnou maklérkou Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu s realitnou maklérkou Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi pri preberaní rodinného domu s maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi pri podpise zmlúv s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv s maklérkou Dagmar Hájekovou zo Spišskej Novej Vsi.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv o prenájme, ktorý zabezpečovala maklérka z Popradu Bc. Dagmar Hájeková.

S prístupom pani Hájekovej sme boli maximálne spokojný - ústretová, nápomocná, milá a hlavne ľudská. Ďakujeme!
Nadmieru spokojná, veľmi profesionálny ale aj ľudský prístup.
Velka spokojnost. Pani Dagmar ustretova, dôsledna a hlavne prontne reaguje a riesi danu situaciu. Velka vdaka. Chmelova Anna
Príjemný prístup. Jaroslav M.
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani Hájekovej a jej kolegovi Jašňákovi za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Predaj prebehol veľmi rýchlo, až nad očakávanie. Komunikácia zo strany sprostredkovateľa bola od samého začiatku na vysokej odbornej spôsobilosti, všetko bolo dôkladne vysvetlené, každý jeden krok predaja oznámený, odkonzultovaný. Ďakujem za ústretovosť, maximálnu ochotu vyjsť klientovi v ústrety. Vrelá vďaka a prajem ešte veľa spokojných klientov.
ĽK
Profesionálna, zameraná na spokojnosť klienta, milá, ústretová, vždy presná. 100% dôvera a maximálna spokojnosť z mojej strany. Livia
TOP - profesionalita, spoľahlivosť, férovosť na prvom mieste! :) B.L
Spokojnost, Ondrej Pavlansky
Spokojnost- profesionalita, kompetentnost. A. K.
S prístupom a jednaním pani maklérky sme veľmi spokojní. Je trpezlivá, dôsledná a snaží sa pristupovať k obchodu tak, aby boli spokojne obidve strany. Určite ju odporúčam aj iným klientom, či už predávajúcim alebo kupujúcim. Anna M.
S prácou maklérky sme boli nadmieru spokojné. Profesionálny prístup a maximálna snaha pri hľadaní potencionálnych záujemcov o nehnuteľnosť, ktorú sme predávali. Edita Húšťová
Dobrý deň s Páni Hajekovou sme boli veľmi spokojní. Jej prístup k práci je zodpovedný a férový ďakujem za spoluprácu, Viktor Čecot
Môžem vrelo odporúčať, top maklér. Adrian
Sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom a veľmi milou a ochotou maklérkou. Manželia J.A. a M.A.
Pani Hájeková, ďakujeme za sprostredkovanie kúpy bytu v SNV. Vaša pomoc bola pre nás neoceniteľnou. Svojim klientom ponúkate kvalitné informácie. Vaše odborné vedomosti nám ušetrili mnoho času a Vaša trpezlivosť nás priviedla k poznaniu, že máme dočinenia s človekom s veľkým Č. Ešte raz srdečná vďaka. PS: Odporúčam všetkým klientom. Jozef Pollák
Pani Hájeková je veľmi milá a priateľská maklérka, má odborné znalosti súvisiace s predajom a kúpou nehnuteľnosti, bola s ňou dobrá komunikácia. "Radi sme Vás spoznali". Dominik, Zlata, Vierka
Dakujem pani Dagmar Hajekovej za odbornosť a rýchlosť vo vybavovaní. Je to skvela realitná maklerka s príjemným vystupovaním. Prajem veľa osobných a pracovných úspechov. Renata Rerkova
Bola som veľmi spokojná ☺
Maximálna spokojnosť, profesionalita, rýchle a milé jednanie. Určite bude odporúčať. Ľudka
Som maximálne spokojný. Profesionalita, ústretovosť a spoľahlivosť, sú vlastnosti, ktoré vystihujú prácu pani maklérky. Odporúčam. TM
Veľmi príjemná a ústretová pani maklérka, vysoká profesionálna starostlivosť a úroveň vrelo odporúčam :-) Andrea
Velmi spokojny, vsetko prebehlo skvele. Michal Soska
Som veľmi rada, že ma oslovila pani Hájeková po zverejnení inzerátu o predaji nášho domu. Jej práca je vysoko profesionálna. Počas zverejňovania inzerátu na stránkach HALLO reality ma oboznámovala s aktuálnym stavom nehnuteľnosti. Jej prístup ku mne predajcovi a tiež k záujemcom o kúpu nehnuteľnosti je príjemný, milý a zároveň odborný. Prajem pani Hájekovej a celému tímu Vašej spoločnosti dobré zdravie a veľa úspechov. B.K.
Sme radi ze sme sa mohli obratit o pomoc na vas, dakujeme za vsetky sluzby, Zuzana a Dusan.
Maximálna spokojnosť s prácou, prístupom, ochotou, odbornosťou pani Hajekovej. T.N.
Milá, ochotná, flexibilná, ústretová, radosť s ňou spolupracovať. LS
Som velmi spokojna a dakujem! MK
Dobrý deň.Chcem sa poďakovať veľmi šikovnej maklérke p.Hájekovej za veľmi profesionálny prístup a pracovné nasadenie. Veľmi nám pomohla. Ďakujeme. Peter Vojtuš
Opäť som bol s maklérkou v kontakte a páči sa mi, že nezavádza, snaží sa podať všetko podrobnosti. Veľmi spokojný. Milan Čarňanský
Veľká spokojnosť. K.M.
Ochotná, milá, ústretová :-) Ďakujem, Eva Novotná
S pani Dagmar som sa osobne nikdy nestretol naša komunikácia prebiehala na diaľku. Už pri výbere ktorému maklérovi zveríme nás byt a starosť o prenájom si p. Dagmar získala našu dôveru svojimi vedomosťami a profesionálnym prístupom. Jej práca bola odvedená na 110% Vedeli sme o každom kroku jej prístup k práci je naozaj na vysokej úrovni robila veci nad naše očakávanie. Mali sme už skúsenosti s inými maklérmi preto sme vedeli porovnať jej prácu a parkrát sme sa s manželkou na seba len pozreli v úžase že „je to vôbec možne?!“... hovoríme si tam kde iný končia ona len začína :o) Sme radi že sme ju „vygooglili“. Určite budeme počítať do budúcna úž len s ňou! No čo dodať. P. Dagmar Hájeková sa našla je na správnom mieste a roby prácu ktorá ju naozaj baví.
Ján Hricko
Napriek tomu, že k obchodu nedošlo, musím povedať, že maklérka sa správala vysoko profesionálne. Nevnucovala, nehnuteľnosť hodnotila objektívne. Veľká spokojnosť. Milan
V mojom pripade pri predavani nehnutelnosti od sameho zaciatku vysoka profesionalita a pomoc zo strany pani Hajekovej. Informovanost o vsetkych ukonoch pocas predaja. Maximalna spokojnost. Odporucam vyuzit sluzby halo reality. Anton P.
Veľká spokojnosť a príjemné jednanie. Ďakujeme, JT
Výborná spolupráce, ochota a trpělivost se kterou jsem se již dlouho nesetkal. Prodej nemovitosti proběhl rychle a i na dálku byla komunikace perfektní. G.V.
Maximalna spokojnost, p.Hajekova vychadzala v ustrety nasim casovym poziadavkam, prijemne vystupovanie, ochota pomoct.
Profesionálny a korektný prístup ku klientovi, s pani Bc. Dagmar Hájekovou som bol veľmi spokojný.
Príjemná komunikácia, veľmi ochotná.
Skvela - nemám čo dodať Muchova
Maximálna spokojnosť. L. Čambal
Príjemná, ochotná, vie čo robí.
Spokojnosť. Lukáš
Vyborna spolupraca na dialku :-)
Profesionalne korektne vystupovanie - spokojnost.
Peter Hrusovsky
Veľmi profesionálna maklérka s ochotou vždy poradiť a pomôcť.
Marianna
Mila, ustretova, rychla a flexibilna. Super!
Livia Silonova
S maklérkou, pani Hájekovou, sme boli veľmi spokojní. Až nad mierou. Všetko vybavovala rýchlo, vychádzala vždy ústretovo, o všetkom vždy ihneď informovala. Milá a usmiata mladá pani. Nemáme čo vytknúť. Kiežby všetci makléri boli ako pani Hájeková. Ďakujeme za jej poskytované služby. Aj na budúce.
Ivana a Miroslav K.
Vyjadrujem /aj za mojich 3 súrodencov/ absolútnu spokojnosť s prácou Dagmar Hájekovej. Jej profesionálny aj ľudský prístup si zaslúži obdiv. Celkové hodnotenie: jednotka s hviezdičkou.
V.K.
Sme veľmi vďační a spokojní za Vaše služby a za profesilonálnosť a ochotu p.Hájekovej pri riešení kúpy bytu, vybavovaní dokladov spojených s kúpou. Spolupracovalo sa nám veľmi dobre. Ďakujeme za pomoc a Vašu sprostredkovateľskú činnosť p. Hájeková a prajeme Vám všetko dobré,nech sa darí.
S pozdravom Plačkovci.
Veľmi príjemná, sympatická, ochotná vysvetlila všetko čo sa tíka kúpi. Veľmi spokojní
Jozef Krátky
Pri spolupraci s vasim maklerom sme velmi spokojny, profesionalnym pristupom a rychlym jednanim,myslim si ze menit netreba nic, prajem vam vela uspechov a dalsich spokojnych klientov.
Sylvia Badanova
Bezchybná komunikácia super.
Maroš Cittera
S prácou p. Hajekovej som bola veľmi spokojná, oceňujem jej flexibilnosť, ochotu, dochvíľnosť. Budem odporúčať vašu kanceláriu svojim známym.
Kerecmanová
Činnosť maklera hodnotím výborne.
MUDr. Štefan P.
Veľmi pekný, ľudský zároveň profesionálny prístup. Boli sme nadmieru spokojný a zároveň ďakujeme za pomoc. Nemáme žiadne negatíva.
S pani Hájekovou ako maklerkou som veľmi spokojný. Od kedy má oslovila na spoluprácu jej práca je vždy 100 % a zatiaľ som sa s takýmto prístupom nestretol. Je veľmi ochotná, ústretová a vždy sa vieme dohodnúť na riešení. Aj napriek jednému neúspešnému nájmu, ktorý žiaľ nevyšiel podľa našich predstáv, som s jej prácou maximálne spokojný. Prajem Vám čo najviac podobných maklérov. Pekný deň.
Kopec Ján
Veľmi pekne ďakujeme pani Dagmar Hájekovej za profesionálny prístup k svojej práci. Počas celého procesu predaja nehnuteľnosti nám bola vždy nápomocná, poskytla nám úplné informácie potrebné pri kúpe bytu a taktiež vďaka jej pracovnému nasadeniu celý proces predaja prebehol bez komplikácií. Ďakujeme :-)
Petronela K., Peter K.
Maximálna spokojnosť pri predaji bytu s pani maklérkou Dagmar Hájekovou. Vaše služby som využila po prvý krát, no dnes môžem len potvrdiť, že som sa rozhodla správne a v prípade potreby vaše služby využijem i v budúcnosti. Touto cestou by som sa veľmi rada poďakovala konkrétne pani Bc.Dagmar Hájekovej, za jej výborný, profesionálny, ľudský, ústretový, maximálne zodpovedný prístup s veľkou ochotou a veľkým srdcom splniť požiadavky klienta,v čo najkratšej dobe. Som veľmi rada, že mala som tu príležitosť, možnosť práve p. Hájekovej zveriť do rúk moju nehnuteľnosť, ktorá sa o všetko čo bolo potrebné počas predaja bytu, dôkladne postarala a vybavila až do finálnej fázy, ešte ráz veľká vďaka a maximálna spokojnosť.
S pozdravom, A. T., Spišská Nová Ves
100
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Kežmarku, ideálne lokalita Sever.

Kúpa jednoizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Kežmarku, cena podľa stavu a lokality. Platba v hotovosti

Kúpa jednoizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Levoči, cena podľa stavu a lokality

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: po rekonštrukcii

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt na sídl. Tarča v Sp. Novej Vsi, môže byť aj v pôvodnom stave

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 52 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, lokalita: centrum, sídl. Východ, Mier, Tarča, cena: cca 52.000 €

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Sp. Novej Vsi, podmienka: nie prízemie a ani byt na najvyššom poschodí. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne sídl. Mier - alebo výmena jednoizbového bytu za trojizbový byt + doplatok. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Sp. Novej Vsi, stav: pôvodný. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt alebo garsonku v Spišskej Novej Vsi. Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, môže byť aj v pôvodnom stave. Cena cca 50.000 ,-€

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší jednoizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Sp. Novej Vsi, stav: môže byť aj v pôvodnom stave. Podmienka: nie na prízemí. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne na sídl. Mier, ale nie je podmienkou. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Kežmarku, stav: čiastočná alebo kompletná rekonštrukcia. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Kežmarku. Cena podľa stavu.

Kúpa dvojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2izb. alebo 3izbový byt v Kežmarku, cena: podľa stavu a lokality

Kúpa dvojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový, príp. trojizbový byt v Kežmarku, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia, loggia. Cena do 70.000 €, platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves. Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v meste Krompachy alebo blízkom okolí Krompách. Cena: cca 20.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v meste Krompachy na sídl. JUH, stav: čiastočná alebo kompletná rekonštrukcia. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Levoči, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia alebo pôvodný obývateľný. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa dvojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Levoči, cena podľa stavu a lokality

Kúpa dvojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v meste Levoča, stav: uprednostňuje sa kompletná rekonštrukcia, lokalita: sídl. Západ, Rozvoj, Pri prameni.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Poprade, stav: pôvodný, cena cca 90.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa dvojizbový byt Smižany

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s terasou (loggiou) v novostavbe v Smižanoch

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Sp. Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia, podmienka: nie na poschodí pod strechou. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia alebo pôvodný obývateľný. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový zrekonštruovaný tehlový byt v centre SNV s balkónom.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Sp. Novej Vsi. Cena podľa stavu.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v SNV, ideálne sídlisko Mier alebo centrum mesta, balkón, nemusí byť prerobený. Cena ideálne do 65 000.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, lokalita: centrum, sídl. Východ, Mier, Tarča, cena: cca 66.000 €

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou/balkónom v Sp. Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves, ideálne v blízkosti stanice, ul. B. Nemcovej. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi. Cena podľa stavu a lokality.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Sp. Novej Vsi, stav: pôvodný. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi. Podmienka: murované jadro, od 1. do 6. poschodia. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt s balkónom ideálne v centre mesta Spišská Nová Ves, alebo na sídlisku Východ alebo sídlisku Západ 1. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, stav: čiastočná alebo kompletná rekonštrukcia. Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Sp. Novej Vsi, stav: môže byť aj v pôvodnom stave. Podmienka: nie prízemie. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, stav: pôvodný, uprednostňuje sa lokalita sídlisko Mier

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Stav: môže byť aj pôvodný, v bytovom dome bez výťahu max. 2. poschodie, lokalita: prednostne centrum. Za ponuky vopred ďakujem

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, cena podľa stavu a lokality

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Sp. Nove Vsi, stav: podľa stavu a lokality

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v bytovom dome s výťahom v Sp. Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Sp. Novej Vsi, stav: kompletná alebo aspoň čiastočná rekonštrukcia. Lokalita: centrum, sídl. Tarča alebo Mier. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Spišské Vlachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v meste Spišské Vlachy, stav: ideálne zrekonštruovaný, nie je to však podmienkou, cena podľa stavu

Kúpa trojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt najlepšie okolie v okrese Kežmarok,alebo aj Stará Ľubovňa.

Kúpa trojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou v Kežmarku, cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa trojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Kežmarku, stav: čiastočná alebo kompletná rekonštrukcia. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Krompachy

Cena okolo: 35 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves. Cena: do 35.000.-€. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou/balkónom v meste Krompachy. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Krompachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v meste Krompachy. Lokalita: sídl. JUH, stav: čiastočná alebo kompletná rekonštrukcia. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt okr.

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v meste Levoča, stav: uprednostňuje sa kompletná rekonštrukcia, lokalita: sídl. Západ, Rozvoj, Pri prameni.

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou v Levoči, stav: po rekonštrukcii

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Levoči, cena cca 70.000 €, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia, loggia výhodou

Kúpa trojizbový byt Spišská Belá

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Belej, môže byť aj v pôvodnom stave

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, stav: uprednostňuje sa kompletná rekonštrukcia. Podmienka: bytovka s výťahom max. do 5 poschodia.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou na sídlisku Západ I. v Sp. Novej Vsi. Cena podľa stavu.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi okrem sídl. Západ. Platba v hotovosti

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, lokalita: uprednostňuje sa sídl. Západ I. (nie je však podmienkou), stav: čiastočná rekonštrukcia (plastové okná, murované jadro). Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, lokalita: bližšie k centru mesta, stav: čiastočná rekonštrukcia. Cena do 100.000,-€. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový alebo štvorizbový byt v Spišskej Novej Vsi alebo v Smižanoch, cena do 95.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Stav: môže byť aj pôvodný, v bytovom dome bez výťahu max. 2 poschodie, lokalita: prednostne centrum. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, lokalita: Mier, centrum, sídl. Východ, cena: cena podľa stavu a lokality

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia. Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, cena do 100.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v meste Spišská Nová Ves, mohla by to byť novostavba, ale nie je to podmienkou, nie na prízemí. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt s balkónom ideálne v centre mesta Spišská Nová Ves, lokalita: sídlisko Východ alebo sídlisko Západ 1. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, podmienka: nie vyššie ako 2. poschodie, stav: byt po kompletnej rekonštrukcii alebo novostavba. Cena: do 100.000 €, platba bez hypotéky

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi. Podmienka: murované jadro, okná vymenené. Poschodie od 1 do 6. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3. alebo 4. izbový byt s balkónom priamo v Spišskej Novej Vsi okrem prízemia. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v SNV, stav: kompletná alebo aspoň čiastočné rekonštrukcia. Podmienka: nie na prízemí a ani na poschodí pod strechou. Cena: do 120.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, vyhovuje aj pôvodný stav. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou v SNV v bytovom dome s výťahom alebo v bytovom dome bez výťahu max. 1 poschodie

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový alebo štvorizbový byt v Spišskej Novej Vsi

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, cena podľa stavu a lokality.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v centre mesta Sp. Nová Ves, ideálne sídl. Východ. Cena podľa stavu a lokality.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izb byt s balkónom centrum, Tarča, Východ, začiatok Mieru, blízko centra alebo OC Madaras. Max.5 poschodie. Balkón/loggia. Min.68 m2 Novostavba do 110tis. Starší byt podla stavu : max 98tis

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt, stav: uprednostňuje sa po komplet rekonštrukcii

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, stav: celková alebo aspoň čiastočná rekonštrukcia.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, lokalita: centrum, Tarča, Mier, Východ, cena podľa stavu.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3izbový byt v Sp. Nová Ves na sídl. Západ, stav: pôvodný

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, lokalita: sídl. Mier, centrum, sídl. Východ, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, na stave nezáleží. Cena podľa stavu a lokality. Podmienka: bytový dom s výťahom

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v bytovom dome s výťahom v Sp. Novej Vsi - centrum, sídl. Východ, Za Hornádom. Stav: ideálne v pôvodnom stave

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Sp. Novej Vsi, lokalita: Mier, Tarča, centrum. Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, podmienka: okrem poschodia pod strechou. Cena podľa stavu.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou na sídlisku Západ I. v Spišskej Novej Vsi, cena podľa stavu

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v centre SNV, veľkosť 70-100m2. Cena podľa stavu a lokality.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, stav: kompletná rekonštrukcia

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, ideálna lokalita: sídl. Mier, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia, cena podľa stavu

Kúpa štvorizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový alebo trojizbový byt v tehlovom bytovom dome v Kežmarku.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 115 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia, cena: cca 115.000 €

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, uprednostňuje sa byt v novostavbe. Ďakujem vopred za ponuky.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový (päťizbový) byt na sídlisku Západ I. v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový veľkometrážny byt alebo mezonet v centre mesta Spišská Nová Ves.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt v Sp. Novej Vsi, lokalita: Mier, Tarča, centrum. Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4 až 5 izbový byt v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt v Spišskej Novej Vsi, lokalita: centrum, Tarča, Mier, Východ, cena podľa stavu.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, stav: celková alebo aspoň čiastočná rekonštrukcia.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt v meste Sp. Nová Ves, môže byť aj v novostavbe (nie je to podmienka), nie na prízemí. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový byt na sídlisku Mier v SNV okrem sídliska Tarča a Západ I. Ďakujem vopred za ponuky

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt v Spišskej Novej Vsi alebo v Smižanoch, cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, lokalita: bližšie k centru mesta, stav: čiastočná rekonštrukcia. Cena: do 100.000,-€

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi, cena podľa stavu. Za ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom okr.

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Levoča, cena podľa stavu a lokality, uprednostňuje sa aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa rodinný dom Dedinky

Pre konkrétneho klienta hľadáme celoročne obývateľný dom, prípadne chalupu. Cena podľa stavu

Kúpa rodinný dom Dedinky

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, lokalita Dobšinská Maša. Za ponuky ďakujeme

Kúpa rodinný dom Hnilčík

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom alebo chatu v lokalite do 50 km od mesta Spišská Nová Ves a v priľahlých obciach s pozemkom od 500 m2. Preferujú sa skôr veľkometrázňe pozemky a lokality Hnilčík, Levoča. Nehnuteľnosť môže byť murovaná stavba alebo drevenica s možnosťou bývania a využitia aj na podnikateľské aktivity. Cena nehnuteľnosti do 200.000€.

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Kežmarku a jeho blízkom okolí (Veľká Lomnica), cena podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme dom a lebo pozemok v širokom okolí Vysokých Tatier, rozloha pozemku min. 2.500 m2, môže byť aj dom vhodný na zbúranie, lokalita od LM po LE.

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Kežmarku, v Ľubici, na Ľubickej ceste, prípadne 4 izbový byt v Kežmarku. Cena cca 150 000,

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší a obývateľný rodinný dom vhodný k rekonštrukcii v Kežmarku a blízkom okolí. Cena podľa stavu a lokality.

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom v okrese Kežmarok.

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme obývateľný rodinný dom v okrese Kežmarok, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Kežmarku alebo blízkom okolí, cena: cca 80.000 €

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Kežmarok: Spišská Belá, Krížová Ves atd, môže byť aj v pôvodnom stave (udržiavanom). Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom - novostavba v okrese Levoča, cena do 180.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme meštiansky rodinný dom s čo najväčším množstvom zachovaných historických prvkov a architektonických reliktov (napr. drevené trámové stropy, valbové klenby, výmaľba, štukatúra, kachle a podobne), s jedným až dvomi nadzemnými podlažiami (4-6 izieb) a so záhradou. Výmera pozemku je 400-500 m2. Cena do 130.000,-€

Kúpa rodinný dom Levoča

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme meštiansky dom s čo najviac zachovanou históriou alebo byt - meštianského charakteru.

Kúpa rodinný dom Levoča

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme obývateľný rodinný dom v okrese Levoča, cena: cca 70.000,-€

Kúpa rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme dom a lebo pozemok v širokom okolí Vysokých Tatier, rozloha pozemku min. 2.500 m2, môže byť aj dom vhodný na zbúranie, lokalita od LM po LE.

Kúpa rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v LE a okolí do 30km, cena podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Levoča

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme obývateľný rodinný dom v meste Levoča, cena: cca 70.000 €, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa rodinný dom Levoča

Cena okolo: 115 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-4izbový obývateľný rodinný dom s pozemkom cca 1200 m2 v Levoči a blízkom okolí do cca 15 km. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia. Cena: cca 115.000 €

Kúpa rodinný dom Levoča

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom alebo chatu v lokalite do 50 km od mesta Spišská Nová Ves a v priľahlých obciach s pozemkom od 500 m2. Preferujú sa skôr veľkometrázňe pozemky a lokality Hnilčík, Levoča. Nehnuteľnosť môže byť murovaná stavba alebo drevenica s možnosťou bývania a využitia aj na podnikateľské aktivity. Cena nehnuteľnosti do 200.000€.

Kúpa rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojaci rodinný domček v Levoči, cena záleží od stavu domu. Mal by byt 4 alebo 5 izbový.

Kúpa rodinný dom Liptovský Mikuláš

Pre konkrétneho klienta hľadáme dom a lebo pozemok v širokom okolí Vysokých Tatier, rozloha pozemku min. 2.500 m2, môže byť aj dom vhodný na zbúranie, lokalita od LM po LE.

Kúpa rodinný dom Mlynky

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Mlynky, stav: kompletná rekonštrukcia

Kúpa rodinný dom Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese PP, stav: zrekonštruovaný alebo novostavba, obývateľný. Cena cca 200.000 €

Kúpa rodinný dom Smižany

Pre konkrétneho klienta hľadáme obývateľný menší domček, chalupu, chatu s malým pozemkom v obci Smižany. Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišská Belá

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Spišskej Belej a blízkom okolí. Cena: cca 60.000, záleží od stavu a lokality. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa rodinný dom Spišská Belá

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Spišskej Belej alebo jej blízkom okolí, môže byť aj v pôvodnom stave. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový rodinný dom 5km od mesta Spišská Nová Ves. Ďakujem vopred za ponuky

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 - 4 izbový rodinný dom s pozemkom od 600 m2 v okrese Spišská Nová Ves alebo Levoča. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia, obývateľný. Podmienka: všetky IS

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okolí SNV s pozemkom cca 1000m2. Cena do 140.000,-€, záleží od stavu nehnuteľnosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Sp. Novej Vsi a blízkom okolí Harichovce, Smižany, Ferčekovce. Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom okr. Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, lokalita: Sp. Nová Ves, Smižany, Odorín, Sp. Štvrtok. Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Sp. Nová Ves, cena do 100.000,-€, stav: môže byť aj v pôvodnom stave. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Spišskej Novej Vsi a jej blízkom okolí. Podmienky: stav zrekonštruovaný alebo novostavba, obývateľný. Cena cca 200.000 €

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom vhodný na chalupárčenie v okrese SNV alebo GL. Cena: cca 15.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme dom, chatu alebo chalupu pod lesom, max. 10 - 15 km od SNV, ideálna lokalita: Teplička, Hnilčík, Čingov, Šuleroh, Podskala, cena do 90.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom s pozemkom cca 600 m2 v Sp. Novej Vsi alebo blízkom okolí

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom vhodný na zbúranie alebo pozemok vo výmere od 500 m2 do 1000 m2 v okrese SNV: Harichovce, Lieskovany, Sp. Tomášovce, Markušovce, Odorín, Jamník

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom okolo 100 m2 typu bungalov prip. starší prerobený v okolí SNV-Ferčekovce, Smižany, Odorín, Jamník, Harichovce.Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme v lokalite Spišský Hrušov, Jamník, Odorín, Iliašovce, Harichovce minimálne 4 izbový zrekonštruovaný dom, poprípade novostavba, cena: cca 170 000.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 4izbový rodinný dom, lokalita: Novoveská Huta, Smižany, Spišské Tomášovce), stav: aspoň čiastočne zrekonštruovaný

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojpodlažný rodinný dom, podmienka nová strecha a nové okná, plus nová elektroinštalácia. Pozemok minimálne 650m2. Lokalita, okresy SNV, LE, KK, LM

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v meste SNV, Smižany, Ferčekovce, Harichovce, novostavbu alebo po rekonštrukcii, minimálne 4 izbový.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 82 000€
Pre klienta hľadáme starší rodinný dom v Spišskej Novej Vsi alebo okolí - Novoveská huta, Harichovce, Ferčekovce. Cena nehnuteľnosti max. do 82 000 ? Nehnuteľnosť by mala byť aspoň po čiastočnej rekonštrukcii.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Spišskej Novej Vsi alebo okolí do cca 20 km. Cena cca 150.000,-€

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Spišskej Novej Vsi a blízkom okolí. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese SNV, cena podľa stavu a lokality, uprednostňuje sa aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese SNV alebo LE. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia s možnosťou okamžitého bývania

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Spišská Nová Ves, cena podľa lokality a stavu

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme obývateľný rodinný dom v okrese Spišská Nová Ves, stav: čiastočná rekonštrukcia, cena podľa stavu a lokality, cca 70.000,-€

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese SNV, stav: obývateľný, vhodný na celoročné bývanie alebo chalupárčenie cena do 130.000 €

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-5izbový rodinný dom v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom (bungalov) v Spišskej Novej Vsi a blízkom okolí do 10-12 km. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom (bungalov) v Spišskej Novej Vsi a blízkom okolí do 10-12 km. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme murovaný 3-4izbový rodinný dom, okr. Sp. Nová Ves, lokality: Ferčekovce, Smižany, Harichovce, Odorín. Cena podľa stavu

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, lokalita: SNV a okolie do 15 km.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednopodlažný rodinný dom v okrese Sp. Nová Ves.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Sp. Novej Vsi a okolí (do 10 km), ideálne: Smižany, Ferčekovce, Sp. Štvrtok, Sp. Tomášovce. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový rodinný dom - novostavba v Sp. Novej Vsi a blízkom okolí do 10km.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 4 izbový rodinný dom v okrese SNV, lokalita: Sp. Tomášovce, Harichovce, Odorín, Sp. Štvrtok, stav: po kompletnej rekonštrukcii, príp. novostavba. Cena do 140.000 €

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme starší a obývateľný rodinný dom vhodný na celoročné bývanie a aj chalupárčenie v okrese Spišská Nová Ves, Levoča, Gelnica

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme minimálne štvorizbový rodinný dom v širšom centre mesta Spišská Nová Ves alebo v obci Harichovce, Smižany. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 180 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme samostatne stojaci murovaný rodinný dom, rekonštruovaný alebo novostavba v lokalite SNV, Smižany, Harichovce, Jamník, Odorín, Spišský Hrušov, Iliašovce, cena max. 180000 - 185000 €. Minimálne 4 izbový.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme obývateľný rodinný dom v Sp. Novej Vsi, cena podľa stavu

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 180 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Sp. Novej Vsi a blízkom okolí, Smižany, Harichovce, Sp. Štvrtok, stav: novostavba alebo po kompletnej rekonštrukcii. Cena cca 180.000 €

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-5izbový rodinný dom v okrese Spišská Nová Ves, ideálna lokalita Spišské Vlachy, stav: zrekonštruovaný, obývateľný. Cena do 100.000 €

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v meste Spišská Nová Ves, cena podľa stavu

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, min. trojizbový, v okrese SNV, PP. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom s výmerou pozemku do 1000m2, prípadne stavebný pozemok v okruhu cca 60 km od SNV

Kúpa rodinný dom Spišské Podhradie

Pre konkrétneho klienta hľadáme zachovalý rodinný dom v pôvodnom stave vhodný k rekonštrukcii. Lokalita: Levoča a Spišské Podhradie

Kúpa rodinný dom Spišské Vlachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Sp. Nová Ves: ideálne v obci Odorín, Jamník, Spišský Hrušov, Spišské Vlachy. Cena do 100.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišské Vlachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom v meste Spišské Vlachy, okres Spišská Nová Ves, ideálne trojizbový. Cena podľa stavu. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Spišský Štvrtok

Cena okolo: 110 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Spišský Štvrtok, cena cca 110.000 €

Kúpa chata Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu v okrese Kežmarok, cena podľa stavu a lokality. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa chata Smižany

Pre konkrétneho klienta hľadáme zrekonštruovanú a užívania schopnú chatu na Čingove - Slovenský raj

Kúpa chata Spišská Nová Ves

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, chalupu alebo dom pod lesom, max. 10 - 15 km od Spišskej Novej Vsi, ideálna lokalita: Teplička, Hnilčík, Čingov, Šuleroh, Podskala, cena do 90.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa komerčný objekt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednopodlažný komerčný objekt v Levoči pre zriadenie kancelárie a skladového priestoru, výmera cca 300 m2. Cena podľa stavu objektu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Harichovce

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v obci Harichovce, okre. Sp. Nová Ves, výmera cca 500-600 m2. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Jamník

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalitách Harichovce, Jamník, Odorín Spišský Hrušov, Iliašovce, minimálne 500 m2. Cena do 40 000, platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok pre výstavbu rodinného domu v okolí Kežmarku

Kúpa pozemok pre rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme v okolí Kežmarku pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu. Ideálne Kežmarok a okolie, Poprad a okolie, rovinatý stavebný pozemok na stavbu RD, min. 500 m2 s IS

Kúpa pozemok pre rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v okrese Kežmarok, výmera od 500 m2.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Levoča

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v okresoch LE, SNV, PP, PO. Výmera od 500 m2 do cca 800 m2

Kúpa pozemok pre rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v okrese LE, SNV, PP

Kúpa pozemok pre rodinný dom Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu. Ideálne Kežmarok a okolie, Poprad a okolie, rovinatý stavebný pozemok na stavbu RD, min. 500 m2 s IS

Kúpa pozemok pre rodinný dom Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v okrese Poprad, výmera pozemku cca 500 m2.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Smižany

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v obci Smižany, okres Sp. Nová Ves. Výmera pozemku: 400 m2 a viac. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vo výmere od 500 m2 do 1000 m2 v okrese SNV, alebo starší dom vhodný na zbúranie: Harichovce, Lieskovany, Sp. Tomášovce, Markušovce, Odorín, Jamník

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu, aspoň 700 m2, s prístupovou cestou, inžinierskymi sieťami v blízkom okolí SNV: SNV, Harichovce, Ferčekovce alebo Lieskovany

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v okresoch SNV, LE, PP, PO. Výmera od 500 m2 do cca 800 m2

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v okrese SNV, LE, PP

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pre klienta pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v okr. SNV, PP, LE, KK.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu rodinného domu v Sp. Novej Vsi alebo v blízkom okolí cca do 20 km.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemku s výmerou cca 700 - 800 m2 na výstavbu rodinného domu (bungalov) Lokalita: Sp. Nová Ves a blízke okolie

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok pre výstavbu RD cca 600 m2 v Sp.Novej Vsi alebo blízkom okolí

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu chaty, chalupy, môže byť aj so starším domom vhodným na zbúranie. Lokalita: blízko Slovenské raja alebo Poráčska dolina.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v Sp. Novej Vsi a blízkom okolí, ideálne lokality: Smižany, Ferčekovce. Výmera pozemku min. 500m2.

Kúpa rekreačný pozemok na chatku Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty resp. domu ideálne v oblasti Slovenského raja prípadne Vysokých Tatier. Rozloha cca 1000m2

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišské Vlachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu v meste Spišské Vlachy alebo v časti Zahura. Výmera pozemku od 400 m2. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Veľká Lomnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu vo výmere cca 750 m2 vo Veľkej Lomnici.

Kúpa rekreačný pozemok na chatku Vysoké Tatry

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty resp. domu ideálne v oblasti Slovenského raja prípadne Vysokých Tatier. Rozloha cca 1000m2

Kúpa pozemok-záhrada Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rovinatý pozemok 400 m2 vhodný na výstavbu záhradnej chatky v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa chalupa okr.

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, chalupu v okrese Spišská Nová Ves, GL a LE s pozemkom 500-600 m2, počet izieb min. 2. Podmienka: samostatný dvor, funkčá elektroinštalácia, voda, odpad. Cena: cca 50.000 € (podľa stavu)

Kúpa chalupa Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme rekreačný pozemok vhodný na výstavbu víkendovej chalupy, prip. menšieho rodinného domu na rekreačné využitie, preferované v oblastiach Jezersko, Osturňa, Majere, Malá Franková, Spišské Hanušovce, Červený Kláštor, Haligovce, príp. iná oblasť na Zamagurí. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa chalupa Levoča

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, chalupu v okrese LE, SNV alebo GL s pozemkom 500-600 m2, počet izieb min. 2. Podmienka: samostatný dvor, funkčá elektroinštalácia, voda, odpad. Cena: cca 50.000 € (podľa stavu)

Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, chalupu v okrese Spišská Nová Ves, GL a LE s pozemkom 500-600 m2, počet izieb min. 2. Podmienka: samostatný dvor, funkčá elektroinštalácia, voda, odpad. Cena: cca 50.000 € (podľa stavu)

Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu alebo starší rodinný dom so samostatným dvorom v okrese Spišská Nová Ves. Cena cca 40.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme celoročne obývateľnú chatu~chalupu do 80000,pre 7 osôb bez nutnosti rekonštrukcie, prípadne aj so zariadením

Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme víkendový dom, resp. chalupu v okrese Spišská Nová Ves, Levoča, Poprad, Kežmarok v cene do cca 40000 eur.

Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu v okrese Spišská Nová Ves. Cena cca 15.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme.

Nájom komerčný priestor Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme priestor na prenájom do 200 m2 v Spišskej Novej Vsi, cena do 1.000,-€ vrátane energií

Kúpa rekreačný pozemok na chatku Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok od 500 m2 s IS vhodný pre výstavbu chaty/chalupy. Lokalita: Poráčska dolina, Hnilčík, Mlynky, Dedinky alebo na Zahure ( Spišské Vlachy). Za ponuky vopred ďakujeme.
215
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča, IBA U NÁS

Prenájom, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča, IBA U NÁS

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Kežmarok

Predaj, trojizbový byt Kežmarok

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Levoča, Pri Prameni

Predaj, dvojizbový byt Levoča, Pri Prameni

PREDANÉ
Prenájom, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

Prenájom, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

PRENAJATÉ
Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, IBA U NÁS

Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, IBA U NÁS

PRENAJATÉ
Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča, Brezová - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča, Brezová - EXKLUZÍVNE HALO REA...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Prešov, pod Kalváriou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Prešov, pod Kalváriou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

Prenájom, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1119 m2 Mlynčeky

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1119 m2 Mlynčeky

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt v meštianskom dome, Levoča

Prenájom, dvojizbový byt v meštianskom dome, Levoča

PRENAJATÉ
Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, mezonetový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, mezonetový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Krížová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Krížová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Poprad - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Poprad - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto, IBA U NÁS

Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto, IBA U NÁS

PRENAJATÉ
Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Ordzovany

Predaj, rodinný dom Ordzovany

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Arnutovce

Predaj, rodinný dom Arnutovce

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, jednoizbový byt Smižany, Za kaštieľom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, jednoizbový byt Smižany, Za kaštieľom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Svit

Predaj, dvojizbový byt Svit

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Levoča - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, trojizbový byt Levoča - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dvojdom Krompachy, Štúrova ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dvojdom Krompachy, Štúrova ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, IBA U NÁS

Prenájom, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, IBA U NÁS

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Levoča - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Levoča - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča, IBA U NÁS

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča, IBA U NÁS

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 984 m2 Dravce, okr. Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 984 m2 Dravce, okr. Levoča

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Kežmarok, IBA U NÁS

Predaj, jednoizbový byt Kežmarok, IBA U NÁS

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Kaľava, IBA U NÁS

Predaj, rodinný dom Kaľava, IBA U NÁS

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia