Do skutočného sveta realít som sa prvýkrát dostala ešte v roku 1991 počas môjho pobytu u otca, ktorý žil v Kanade, a ako právnik sa venoval realitám. Tento svet ma doslova nadchol. Po návrate na Slovensko som svoju pozornosť upriamovala týmto smerom len popri práci asistentky v súkromnej firme a brala som to ako "hobby". Keďže nemám rada veci "jednoduché" a rada prijímam výzvy, mojím rozhodovaním bol výber správnej realitnej kancelárie. Prečo to teda rovno neskúsiť v tej najväčšej, ktorú charakterizujú superlatívy nielen v počte spravovaných nehnuteľností, ale aj v profesionalite, serióznosti a ľudskosti zároveň?

"Najlepšie investičné príležitosti sa objavia vždy vtedy, keď nemáte voľné peniaze" :-), ale nevzdávajte to, pretože "Na každý problém existuje riešenie. Jediným problémom je - nájsť ho" :-)

Dnes viem, že môj výber bol správny. Som šťastná, že som sa stala súčasťou veľkej profesionálnej "rodiny" HALO reality, ktorá ma medzi seba prijala a práca sa stala zároveň aj mojím "koníčkom" :-)
PS: Okrem tejto profesionálnej rodiny mám aj tú svoju, ktorú milujem nadovšetko a ďakujem jej za podporu a pochopenie pre moju prácu, ktorá je nielen krásna, ale aj náročná hlavne na čas. A čo môj voľný čas? Ten venujem v prvom rade mojej rodine, a keď sa mi podarí "ukradnúť" kúsok času pre seba samu, tak je to potom - fitness, tabata, jumping, inline, bicykel, turistika....všade tam ma môžete stretnúť :-)......a občas relaxujem len tak s knihou v ruke na gauči, alebo niekde vo wellnesse.

Ďakujem, že ste si prečítali môj profil a teším sa na Vás :-)

Moje ocenenia:

1. miesto nováčik roka 2016

Dnes (28.12.2017) sme odovzdali manažérke pobočky Bc. Dagmar Hájekovej menovací dekrét otvorenia novej kancelárie HALO reality v Spišskej Novej Vsi. Prajeme veľa úspechov!

Prvý a zároveň neprehliadnuteľný polep auta v Spišskej Novej Vsi, ktorý sa nedá nevšímnúť na aute Dagmar Hájekovej.

Moji spokojní klienti:

Spokojné klientky (predávajúca/kupujúca) pri preberaní bytu v Levoči, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky zo Spišskej Novej Vsi s ktorými bola super spolupráca, s manažérkou kancelárie Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, s manažérkou kancelárie Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti, ktorí prišli osobne poďakovať do kancelárie v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky (predávajúca/kupujúca) pri preberaní rodinného domu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní rodinného domu v Slovinkách s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) z Levoče, pri preberaní rodinného domu s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní rodinného domu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, po podpise zmlúv k bytu s realitnou maklérkou Bc. Dagmarou Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, pri odovzdávaní rodinného domu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdnávaní bytu v Spisškej Novej Vsi s realitnou maklérkou s Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Levoči, s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu, nad obchodom dohliadala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri preberaní rodinného domu s maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou zo Spišskej Novej Vsi.

Spokojní klienti z Levoče, pri preberaní trojizbového bytu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu s realitnou maklérkou Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu s realitnou maklérkou Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi pri preberaní rodinného domu s maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi pri podpise zmlúv s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv s maklérkou Dagmar Hájekovou zo Spišskej Novej Vsi.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv o prenájme, ktorý zabezpečovala maklérka z Popradu Bc. Dagmar Hájeková.

Som velmi spokojna a dakujem! MK
Dobrý deň.Chcem sa poďakovať veľmi šikovnej maklérke p.Hájekovej za veľmi profesionálny prístup a pracovné nasadenie. Veľmi nám pomohla. Ďakujeme. Peter Vojtuš
Opäť som bol s maklérkou v kontakte a páči sa mi, že nezavádza, snaží sa podať všetko podrobnosti. Veľmi spokojný. Milan Čarňanský
Veľká spokojnosť. K.M.
Ochotná, milá, ústretová :-) Ďakujem, Eva Novotná
S pani Dagmar som sa osobne nikdy nestretol naša komunikácia prebiehala na diaľku. Už pri výbere ktorému maklérovi zveríme nás byt a starosť o prenájom si p. Dagmar získala našu dôveru svojimi vedomosťami a profesionálnym prístupom. Jej práca bola odvedená na 110% Vedeli sme o každom kroku jej prístup k práci je naozaj na vysokej úrovni robila veci nad naše očakávanie. Mali sme už skúsenosti s inými maklérmi preto sme vedeli porovnať jej prácu a parkrát sme sa s manželkou na seba len pozreli v úžase že „je to vôbec možne?!“... hovoríme si tam kde iný končia ona len začína :o) Sme radi že sme ju „vygooglili“. Určite budeme počítať do budúcna úž len s ňou! No čo dodať. P. Dagmar Hájeková sa našla je na správnom mieste a roby prácu ktorá ju naozaj baví.
Ján Hricko
Napriek tomu, že k obchodu nedošlo, musím povedať, že maklérka sa správala vysoko profesionálne. Nevnucovala, nehnuteľnosť hodnotila objektívne. Veľká spokojnosť. Milan
V mojom pripade pri predavani nehnutelnosti od sameho zaciatku vysoka profesionalita a pomoc zo strany pani Hajekovej. Informovanost o vsetkych ukonoch pocas predaja. Maximalna spokojnost. Odporucam vyuzit sluzby halo reality. Anton P.
Veľká spokojnosť a príjemné jednanie. Ďakujeme, JT
Výborná spolupráce, ochota a trpělivost se kterou jsem se již dlouho nesetkal. Prodej nemovitosti proběhl rychle a i na dálku byla komunikace perfektní. G.V.
Maximalna spokojnost, p.Hajekova vychadzala v ustrety nasim casovym poziadavkam, prijemne vystupovanie, ochota pomoct.
Profesionálny a korektný prístup ku klientovi, s pani Bc. Dagmar Hájekovou som bol veľmi spokojný.
Príjemná komunikácia, veľmi ochotná.
Skvela - nemám čo dodať Muchova
Maximálna spokojnosť. L. Čambal
Príjemná, ochotná, vie čo robí.
Spokojnosť. Lukáš
Vyborna spolupraca na dialku :-)
Profesionalne korektne vystupovanie - spokojnost.
Peter Hrusovsky
Veľmi profesionálna maklérka s ochotou vždy poradiť a pomôcť.
Marianna
Mila, ustretova, rychla a flexibilna. Super!
Livia Silonova
S maklérkou, pani Hájekovou, sme boli veľmi spokojní. Až nad mierou. Všetko vybavovala rýchlo, vychádzala vždy ústretovo, o všetkom vždy ihneď informovala. Milá a usmiata mladá pani. Nemáme čo vytknúť. Kiežby všetci makléri boli ako pani Hájeková. Ďakujeme za jej poskytované služby. Aj na budúce.
Ivana a Miroslav K.
Vyjadrujem /aj za mojich 3 súrodencov/ absolútnu spokojnosť s prácou Dagmar Hájekovej. Jej profesionálny aj ľudský prístup si zaslúži obdiv. Celkové hodnotenie: jednotka s hviezdičkou.
V.K.
Sme veľmi vďační a spokojní za Vaše služby a za profesilonálnosť a ochotu p.Hájekovej pri riešení kúpy bytu, vybavovaní dokladov spojených s kúpou. Spolupracovalo sa nám veľmi dobre. Ďakujeme za pomoc a Vašu sprostredkovateľskú činnosť p. Hájeková a prajeme Vám všetko dobré,nech sa darí.
S pozdravom Plačkovci.
Veľmi príjemná, sympatická, ochotná vysvetlila všetko čo sa tíka kúpi. Veľmi spokojní
Jozef Krátky
Pri spolupraci s vasim maklerom sme velmi spokojny, profesionalnym pristupom a rychlym jednanim,myslim si ze menit netreba nic, prajem vam vela uspechov a dalsich spokojnych klientov.
Sylvia Badanova
Bezchybná komunikácia super.
Maroš Cittera
S prácou p. Hajekovej som bola veľmi spokojná, oceňujem jej flexibilnosť, ochotu, dochvíľnosť. Budem odporúčať vašu kanceláriu svojim známym.
Kerecmanová
Činnosť maklera hodnotím výborne.
MUDr. Štefan P.
Veľmi pekný, ľudský zároveň profesionálny prístup. Boli sme nadmieru spokojný a zároveň ďakujeme za pomoc. Nemáme žiadne negatíva.
S pani Hájekovou ako maklerkou som veľmi spokojný. Od kedy má oslovila na spoluprácu jej práca je vždy 100 % a zatiaľ som sa s takýmto prístupom nestretol. Je veľmi ochotná, ústretová a vždy sa vieme dohodnúť na riešení. Aj napriek jednému neúspešnému nájmu, ktorý žiaľ nevyšiel podľa našich predstáv, som s jej prácou maximálne spokojný. Prajem Vám čo najviac podobných maklérov. Pekný deň.
Kopec Ján
Veľmi pekne ďakujeme pani Dagmar Hájekovej za profesionálny prístup k svojej práci. Počas celého procesu predaja nehnuteľnosti nám bola vždy nápomocná, poskytla nám úplné informácie potrebné pri kúpe bytu a taktiež vďaka jej pracovnému nasadeniu celý proces predaja prebehol bez komplikácií. Ďakujeme :-)
Petronela K., Peter K.
Maximálna spokojnosť pri predaji bytu s pani maklérkou Dagmar Hájekovou. Vaše služby som využila po prvý krát, no dnes môžem len potvrdiť, že som sa rozhodla správne a v prípade potreby vaše služby využijem i v budúcnosti. Touto cestou by som sa veľmi rada poďakovala konkrétne pani Bc.Dagmar Hájekovej, za jej výborný, profesionálny, ľudský, ústretový, maximálne zodpovedný prístup s veľkou ochotou a veľkým srdcom splniť požiadavky klienta,v čo najkratšej dobe. Som veľmi rada, že mala som tu príležitosť, možnosť práve p. Hájekovej zveriť do rúk moju nehnuteľnosť, ktorá sa o všetko čo bolo potrebné počas predaja bytu, dôkladne postarala a vybavila až do finálnej fázy, ešte ráz veľká vďaka a maximálna spokojnosť.
S pozdravom, A. T., Spišská Nová Ves

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, pozemky pre apartmánové domy od 586 m2 do 830 m2 Levoča, Levočská Doli...

Predaj, pozemky pre apartmánové domy od 586 m2 do 830 m2 Levoča, Levočská Doli...

100 €/m2
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

650 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

610 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

675 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

635 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

450 €/mesiac
Predaj, pozemok pre apartmánový dom 694 m2 Levoča, Levočská Dolina

Predaj, pozemok pre apartmánový dom 694 m2 Levoča, Levočská Dolina

100 €/m2
Predaj, pozemok pre apartmánový dom 869 m2 Levoča, Levočská Dolina

Predaj, pozemok pre apartmánový dom 869 m2 Levoča, Levočská Dolina

100 €/m2
Predaj, pozemky pre apartmánové domy 657 m2 a 946 m2 Levoča, Levočská Dolina

Predaj, pozemky pre apartmánové domy 657 m2 a 946 m2 Levoča, Levočská Dolina

100 €/m2
Predaj, pozemky pre apartmánové domy od 521 m2 do 1026 m2 Levoča, Levočská Dol...

Predaj, pozemky pre apartmánové domy od 521 m2 do 1026 m2 Levoča, Levočská Dol...

100 €/m2
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

315 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

450 €/mesiac
Predaj, pozemok pre rodinný dom 759 m2 Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 759 m2 Levoča

60 720 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 792 m2 Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 792 m2 Levoča

63 360 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 876 m2 Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 876 m2 Levoča

70 080 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1105 m2 Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1105 m2 Levoča

88 400 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 726 m2 Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 726 m2 Levoča

58 080 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 784 m2 Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 784 m2 Levoča

62 720 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 730 m2 Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 730 m2 Levoča

58 400 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 619 m2 Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 619 m2 Levoča

49 520 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 685 m2 Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 685 m2 Levoča

54 800 €
Predaj, rodinný dom Hrabušice, okr. Spišská Nová Ves

Predaj, rodinný dom Hrabušice, okr. Spišská Nová Ves

79 900 €
Predaj, administratívny priestor Kežmarok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, administratívny priestor Kežmarok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REA...

276 000 €
Predaj, skladový priestor Kežmarok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, skladový priestor Kežmarok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

276 000 €
Predaj, rodinný dom Ľubica, okr. Kežmarok - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Ľubica, okr. Kežmarok - NOVOSTAVBA

124 900 €
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča - ZNÍŽENÁ CENA

76 890 €
Predaj, rodinný dom Tornaľa, okr. Revúca, rezervované - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍ...

Predaj, rodinný dom Tornaľa, okr. Revúca, rezervované - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍ...

79 500 €
Predaj, penzión Tatranská Štrba, Poprad - exkluzívne HALO reality

Predaj, penzión Tatranská Štrba, Poprad - exkluzívne HALO reality

489 000 €
Predaj, rodinný dom Letanovce, okr. Spišská Nová Ves

Predaj, rodinný dom Letanovce, okr. Spišská Nová Ves

61 999 €
Prenájom, garsonka Levoča, Vysoká

Prenájom, garsonka Levoča, Vysoká

280 €/mesiac
Predaj, rodinný dom s garážou Hrabušice, Spišská Nová Ves

Predaj, rodinný dom s garážou Hrabušice, Spišská Nová Ves

137 900 €
Predaj, chalupa Slatvina, okr. Spišská Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, chalupa Slatvina, okr. Spišská Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

59 900 €
Predaj, administratívna budova a rodinný dom Spišská Nová Ves, širšie centrum

Predaj, administratívna budova a rodinný dom Spišská Nová Ves, širšie centrum

Cena v RK
Predaj, rodinný dom Slatvina, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Slatvina, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

59 900 €
Predaj, rodinný dom a samostatne stojaca budova Spišská Nová Ves, širšie centr...

Predaj, rodinný dom a samostatne stojaca budova Spišská Nová Ves, širšie centr...

Cena v RK
Predaj, pozemok pre developera 44.310 m2 Spišská Nová Ves - EXLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, pozemok pre developera 44.310 m2 Spišská Nová Ves - EXLUZÍVNE HALO REA...

12 €/m2
Predaj, rodinný dom Ždiar, okr. Poprad - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Ždiar, okr. Poprad - NOVOSTAVBA

449 999 €
Predaj, rodinný dom Spišský Štvrtok, Levoča

Predaj, rodinný dom Spišský Štvrtok, Levoča

99 900 €
Prenájom, dvojizbový byt v RD s terasou a záhradou Spišská Nová Ves, Kozí vrch...

Prenájom, dvojizbový byt v RD s terasou a záhradou Spišská Nová Ves, Kozí vrch...

400 €/mesiac
Predaj, rodinný dom Spišský Štiavnik, Poprad - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Spišský Štiavnik, Poprad - Exkluzívne HALO reality

105 000 €
Predaj, hotel Slovenský Raj, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

Predaj, hotel Slovenský Raj, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

3 000 000 €
Predaj, reštaurácia Spišská Nová Ves, Staré Mesto , odstúpenie prevádzky - EXK...

Predaj, reštaurácia Spišská Nová Ves, Staré Mesto , odstúpenie prevádzky - EXK...

Cena v RK
Predaj, rodinný dom Slovinky, okr. Spišská Nová Ves

Predaj, rodinný dom Slovinky, okr. Spišská Nová Ves

11 999 €
Predaj, polyfunkčný objekt Novoveská Huta, Spišská Nová Ves

Predaj, polyfunkčný objekt Novoveská Huta, Spišská Nová Ves

180 000 €
Prenájom, administratívny priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, administratívny priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

1 000 €/mesiac

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa, jednoizbový byt, Spišská Nová Ves

Hľadám pre klientku jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Cena do 26.000,--€, platba v hotovosti

Kúpa, jednoizbový byt Spišská Nová Ves

hľadám pre klienta 1+1, na sídlisku Mier, ideálne s balkónom/loggiou, môže byť aj v pôvodnom stave

kúpa, jednoizbový byt Spišská Nová Ves

po kompletnej rekonštrukcii

Kúpa, jednoizbový byt Spišská Nová Ves

ideálne s balkónom, minimálne čiastočná rekonštrukcia

Kúpa, jednoizbový byt s balkónom Spišská Nová Ves

hľadám pre klientku jednoizbový byt , podmienka je s balkónom v Spišskej Novej Vsi, (sídlisko Západ a Smižany nie).

Kúpa, 2+1 Kežmarok

hľadám pre klientov 2izbový byt v Kežmarku s bezbariérovým prístupom. Prosím, ponúknite. Ďakujem

Kúpa, dvojizbový byt Kežmarok

Cena okolo: 42 000€
hľadám dvojizbový byt v Kežmarku najlepšie na sídlisku JUH, balkón, aspoň čiastočná rekonštrukcia (plastové okná, podlahy, príp. murované jadro), oddelená kúpelňa a WC, cena do 42 000 Eur. Prípadne by mohol byť aj väčší jednoizbový byt do 35 000 Eur

Kúpa, 2+1 s loggiou Kežmarok

Cena okolo: 40 000€
pôvodný stav alebo čiastočná rekonštrukcia, lokalita: Kežmarok, Spišská Belá

Kúpa, dvojizbový byt Levoča, centrum

Cena okolo: 45 000€
Hľadám pre klientku dvojizbový byt s balkónom v centre mesta Levoča, podmienka: byt po kompletnej rekonštrukcii

Prenájom, dvojizbový byt Spišská Belá

SÚRNE hľadám pre klientku dvojizbový byt na dlhodobý prenájom, lokalita: Spišská Belá.

Kúpa, dvojizbový byt s balkónom SNV

hľadám pre klientku 2+1 s balkónom v Sp. Novej Vsi, aspoň čiastočná rekonštrukcia, lokalita: sídlisko Tarča, centrum alebo Západ II. Prosím, ponúknite. Ďakujem

Kúpa, dvojizbový-trojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klientku dvojizbový, prípadne menší trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Podmienka: balkón/loggia, kompletne prerobený, v kúpeľni sprchovací kút. Lokalita: sídlisko Západ

Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

môže byť aj v pôvodnom stave, ideálne čiastočná rekonštrukcia - za rozumnú cenu

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves. Ideálne: v pôvodnom stave, podmienka: vyvýšené prízemie, lokalita: ul. Slovenská, Gorazdová, Svätoplukova, Hviezdoslavova. Cena podľa stavu. Platba v hotovosti

Kúpa, 2+1 Spišská Nová Ves

Cena okolo: 46 000€
Hľadám pre klientov väčší dvojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: pôvodný, cena: do 46.000,-€

Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klienta dvojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi. Stav: kompletná rekonštrukcia

kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klienta dvojizbový byt s balkónom/loggiou v Spišskej Novej Vsi, lokalita: Mier výhodou, nie je podmienka. Cena: cca 45.000

kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klienta dvojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, cena do: 45.000,-€

Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, centrum

SÚRNE hľadám pre klienta dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves. Podmienka: rekonštruované murované jadro. Cena: záleží od stavu bytu, platba v hotovosti

Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 50 000€
2+1 s balkónom, stav: nerozhoduje, cena do 50.000,-€

Kúpa, 2+1 Spišská Nová Ves

podmienka: len pôvodný stav, platba v hotovosti

Kúpa, 2+1 Spišská Nová Ves

prípadne menší trojizbový, zrekonštruovaný, sídlisko Východ alebo Západ

Kúpa, 3+1 s balkónom, Kežmarok

hľadám pre klientov 3+1 s balkónom, stav: čiastočná rekonštrukcia, cena: cca do 60.000,-€

Prenájom, trojizbový byt Levoča

Cena okolo: 370€
hľadám pre klientov trojizbový byt na dlhodobý prenájom pre 4-člennú rodinku. Lokalita: Levoča

Kúpa, trojizbový byt Levoča

hľadám pre klientku 3+1 v Levoči, môže byť aj pôvodný stav. Mimo sídliska Pod Vinicou. Platba v hotovosti

Kúpa, 3+1 Poprad

hľadám pre klientku trojizbový byt v Poprade, ul. Tomášikova a blízke okolie

Kúpa, trojizbový byt s loggiou, Spišská Nová Ves

Hľadám pre klientku 3+1 s loggiou, stav: čiastočná rekonštrukcia. Lokalita: sídlisko Mier, Západ I a II.

Kúpa, 3+1 Spišská Nová Ves

podmienka: len pôvodný stav, platba v hotovosti

Kúpa, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ I.,II

Hľadám pre klienta trojizbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi na sídlisku Západ I. a Západ II., podmienka: pôvodný stav

Kúpa, trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 65 000€
Hľadám pre klienta 3+1 s balkónom/loggiou v Spišskej Novej Vsi. Podmienka: od 2. poschodia vyššie, nie pod strechou, kompletná rekonštrukcia. Cena: do 65.000,-€

kúpa, trojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klienta trojizbový byt s balkónom/loggiou v Spišskej Novej Vsi, od prvého poschodia vyššie. Lokalita: Tarča, sídlisko Za Hornádom. Cena: do 60.000,- €.

Kúpa, trojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klientku 3+1 s loggiou v Sp. Novej Vsi, lokalita: sídlisko Nová Tarča, Mier, od 2. poschodia vyššie (s výťahom), podmienka: pôvodný stav

Kúpa,3+1 Spišská Nová Ves

Cena okolo: 57 000€
Hľadám pre klientku 3+1 v Spišskej Novej Vsi. Stav: pôvodný, cena: do 57.000,- €

Kúpa, 3+1 s balkónom, Spišské Podhradie

Cena okolo: 30 000€
alebo v okolí Spišského Podhradia

Kúpa, 4 alebo 5izbový byt SNV

hľadám pre klientku 4 alebo 5izbový byt v bytovke na okraji mesta, ideálne časť Ferčekovce. Preferuje tichú a kľudnú lokalitu, nie sídlisko. Cena podľa stavu.

Kúpa, rodinný dom Levoča

Cena okolo: 30 000€
Hľadám pre klientku starší rodinný domček v Levoči. Cena: cca 30.000,-€

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 120 000€
hľadám pre klienta minimálne štvorizbový rodinný dom v Sp. Novej Vsi - časť Ferčekovce, prípadne Lieskovany, Odorín, Spišské Tomášovce. Podmienka: obývateľný s minimálnymi úpravami. Cena do 120.000,-€

Kúpa, rodinný dom Kežmarok a okolie

Hľadám pre klientov 4 - 5izbový rodinný dom s garážou. Plocha pozemku od 600 - 700 m2. Lokalita: Kežmarok, Ľubica, Malý Slavkov. Cena podľa stavu domu a lokality.

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-5 izbový rodinný dom v Kežmarku a blízkom okolí. Cena podľa podľa stavu a lokality.

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, lokalita: Kežmarok, Spišská Belá a blízke okolie. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa, rodinný dom Levoča

Cena okolo: 30 000€
Hľadám pre klientku RD v Levoči, stav: pôvodný, platba v hotovosti, cena: cca 30.000,-€

Kúpa RD

Kúpim rodinný dom v Levoči, ul. Uličná, Kláštorska

Kúpa, rodinný dom Poprad

hľadám pre klientov rodinný dom: obývateľný, najlepšie zrekonštruovaný, 3-4 izbový, pozemok cca 700 m2. Lokalita: okres Poprad, ideálne obec Hôrka a blízke okolie.

Kúpa rodinný dom Poprad

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, minimálne 4izbový, rozloha pozemku cca 700 m2, cena: cca 130.000 €

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 120 000€
Hľadám pre klienta 3-4izbový rodinný dom blízko centra mesta Spišská Nová Ves, parkovacie miesta pre cca 3 motorové vozidlá. Cena do 120.000 €

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

hľadám pre klientov 5-6izbový rodinný dom v Spišskej Novej Vsi, ideálne zrekonštruovaný, cena podľa stavu a lokality

Kúpa, rodinný dom SNV a blízke okolie

hľadám pre klientku jednopodlažný 4izbový rodinný dom, obývateľný, pozemok 600 - 700 m2. Lokalita: SNV alebo blízke obce (Ferčekovce, Arnutovce, Harichovce, Odorín, Sp. Tomášovce) Cena podľa stavu a lokality.

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

ideálne čiastočne zrekonštruovaný, obývateľný, cena: zodpovedajúca lokalite a technickému stavu domu

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

ideálne čiastočne zrekonštruovaný, obývateľný, cena: zodpovedajúca lokalite a technickému stavu domu

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cca do 15km od mesta, ideálne obec bez spoluobčanov, väčší pozemok

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 120 000€
Spišská Nová Ves alebo priľahlé dediny do 10km, murovaný dom nie drevodom s väčšou záhradou cca 600 a viac m štvorcových ideálne na rovinatom pozemku, 4 a viac izieb v stave podla ceny, cena do cca 120000

Kúpa, dom Spišská Nová Ves

hľadám pre klienta dom, polyfunkčný objekt v Spišskej Novej Vsi, preferuje sa Gorkého ulica, vo dvore parkovanie pre aspoň 3 motorové vozidlá

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 120 000€
hľadám pre klienta prízemný troj až štvorizbový rodinný dom typu bungalov v blízkom okolí Spišská Nová Ves - Harichovce, Sp. Tomášovce, Sp. Štvrtok, Odorín

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 110 000€
Hľadám pre klienta jednopodlažný a obývateľný 3-4 izbový rodinný dom s malou záhradkou v Spišskej Novej Vsi. Cena do 110.000,-€

Kúpa, rodinný dom Spišské Podhradie

Cena okolo: 80 000€
hľadám pre klientov rodinný dom v Spišskom Podhradí s pozemkom od 800 do 900 m2, môže byť aj starší, obývateľný - aspoň čiastočne zrekonštruovaný

Kúpa, rodinný dom Spišské Podhradie

Cena okolo: 50 000€
alebo v okolí Spišského Podhradia, aspoň čiastočne prerobený a obývateľný

Kúpa, rodinný dom Spišský Hrušov

Cena okolo: 80 000€
hľadám pre klientov rodinný dom v Spišskom Hrušove s pozemkom od 800 do 900 m2, môže byť aj starší, obývateľný - aspoň čiastočne zrekonštruovaný

Kúpa, rodinný dom Poprad

Cena okolo: 150 000€
hľadám pre klientov obývateľný dvojgeneračný rodinný dom. Lokalita: Spišská Sobota, Švábovce, Hôrka, Jánovce, Spišský Štiavnik.

KÚPA CHATA

Hľadám pre klientku celoročne obývateľnú chatu na predaj na Košiarnom briežku.

Kúpa, záhradná chatka Spišská Nová Ves, Tarča

Hľadám pre klienta záhradnú chatku s pozemkom v OV od 200-300 m2 v Spišskej Novej Vsi, lokalita Tarča od Lipovej ulici po OC Madaras

Kúpa, stavebný pozemok od 600 m2, Tatranská Lomnic

hľadám pre klienta pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v Tatranskej Lomnici. Rozloha pozemku od 600 do 900 m2.

Kúpa, pozemok Spišské Podhradie

hľadám pre klientov pozemok pre výstavbu rodinného domu v Spišskom Podhradí a blízkom okolí

Kúpa, pozemok Spišský Hrušov

hľadám pre klientov pozemok pre výstavbu rodinného domu

Kúpa, stavebný pozemok Úloža

hľadám pre klientov pozemok určený pre výstavbu troch rodinných domov, ideálne v lokalita Úloža (cca 2000 m2), prípadne 3 pozemky vedľa seba, každý v rozlohe cca 600 m2.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, rodinný dom Spišská Belá, okr. Kežmarok

Predaj, rodinný dom Spišská Belá, okr. Kežmarok

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom

Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Levoča, sídlisko Rozvoj

Predaj, dvojizbový byt Levoča, sídlisko Rozvoj

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PREDANÉ
Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Smižany, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Smižany, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Smižany, okr. Spišská Nová Ves

Prenájom, trojizbový byt Smižany, okr. Spišská Nová Ves

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Slovinky, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality, ZNÍŽ...

Predaj, rodinný dom Slovinky, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality, ZNÍŽ...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Markušovce, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Markušovce, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča - Exkluzívne HALO reality

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Levoča, širšie centrum - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Levoča, širšie centrum - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Markušovce, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

Predaj, trojizbový byt Markušovce, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, drevenica Hnilec, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

Predaj, drevenica Hnilec, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt s garážou Spišská Nová Ves, centrum

Predaj, trojizbový byt s garážou Spišská Nová Ves, centrum

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Spišská Nová Ves, Novoveská Huta

Predaj, rodinný dom Spišská Nová Ves, Novoveská Huta

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Levoča, Pri Prameni

Predaj, dvojizbový byt Levoča, Pri Prameni

PREDANÉ
Prenájom, obchodný priestor Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

Prenájom, obchodný priestor Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Smižany, Západ II., Spišská Nová Ves

Predaj, trojizbový byt Smižany, Západ II., Spišská Nová Ves

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Poráč, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Poráč, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ I.

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ I.

PREDANÉ
Prenájom, garsonka Levoča, centrum

Prenájom, garsonka Levoča, centrum

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom, Levoča

Predaj, rodinný dom, Levoča

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Levoča, Západ

Prenájom, trojizbový byt Levoča, Západ

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča - Exkluzívne HALO reality

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
- Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, centrum

- Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, centrum

PRENAJATÉ
Prenájom, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

Prenájom, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

PRENAJATÉ