Do skutočného sveta realít som sa prvýkrát dostala ešte v roku 1991 počas môjho pobytu u otca, ktorý žil v Kanade, a ako právnik sa venoval realitám. Tento svet ma doslova nadchol. Po návrate na Slovensko som svoju pozornosť upriamovala týmto smerom len popri práci asistentky v súkromnej firme a brala som to ako "hobby". Keďže nemám rada veci "jednoduché" a rada prijímam výzvy, mojím rozhodovaním bol výber správnej realitnej kancelárie. Prečo to teda rovno neskúsiť v tej najväčšej, ktorú charakterizujú superlatívy nielen v počte spravovaných nehnuteľností, ale aj v profesionalite, serióznosti a ľudskosti zároveň?

"Najlepšie investičné príležitosti sa objavia vždy vtedy, keď nemáte voľné peniaze" :-), ale nevzdávajte to, pretože "Na každý problém existuje riešenie. Jediným problémom je - nájsť ho" :-)

Dnes viem, že môj výber bol správny. Som šťastná, že som sa stala súčasťou veľkej profesionálnej "rodiny" HALO reality, ktorá ma medzi seba prijala a práca sa stala zároveň aj mojím "koníčkom" :-)
PS: Okrem tejto profesionálnej rodiny mám aj tú svoju, ktorú milujem nadovšetko a ďakujem jej za podporu a pochopenie pre moju prácu, ktorá je nielen krásna, ale aj náročná hlavne na čas. A čo môj voľný čas? Ten venujem v prvom rade mojej rodine, a keď sa mi podarí "ukradnúť" kúsok času pre seba samu, tak je to potom - fitness, tabata, jumping, inline, bicykel, turistika....všade tam ma môžete stretnúť :-)......a občas relaxujem len tak s knihou v ruke na gauči, alebo niekde vo wellnesse.

Ďakujem, že ste si prečítali môj profil a teším sa na Vás :-)

Moje ocenenia:

Nováčik roka 2016 - 1.miesto

Dnes (28.12.2017) sme odovzdali manažérke pobočky Bc. Dagmar Hájekovej menovací dekrét otvorenia novej kancelárie HALO reality v Spišskej Novej Vsi. Prajeme veľa úspechov!

Prvý a zároveň neprehliadnuteľný polep auta v Spišskej Novej Vsi, ktorý sa nedá nevšímnúť na aute Dagmar Hájekovej.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri podpise zmlúv od bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdávaní trojizbového bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) trojizbového bytu v Levoči, s manažérkou kancelárie Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) po odovzdávaní domu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdávaní bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti pri odovzdávaní bytu do prenájmu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková...

Spokojní predávajúci/kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojná kupujúca pri preberaní trojizbového bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní predávajúci/kupujúci pri odovzdávaní bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková. Verný predávajúci - opätovne sa s dôverou obrátil na HALO reality a požiadal o spoluprácu pri predaji jeho nehnuteľnosti.

Spokojní kupujúci po podspise zmlúv k svojmu novému rodinnému domu, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní predávajúci/kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Poprad, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojný predávajúci pri odovzdávaní bytu v Spišskej Novej Vsi, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúca/kupujúca) pri preberaní bytu v Kežmarku, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky (predávajúca/kupujúca) pri preberaní bytu v Levoči, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky zo Spišskej Novej Vsi s ktorými bola super spolupráca, s manažérkou kancelárie Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, s manažérkou kancelárie Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti, ktorí prišli osobne poďakovať do kancelárie v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky (predávajúca/kupujúca) pri preberaní rodinného domu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní rodinného domu v Slovinkách s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) z Levoče, pri preberaní rodinného domu s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní rodinného domu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, po podpise zmlúv k bytu s realitnou maklérkou Bc. Dagmarou Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, pri odovzdávaní rodinného domu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdnávaní bytu v Spisškej Novej Vsi s realitnou maklérkou s Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Levoči, s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu, nad obchodom dohliadala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri preberaní rodinného domu s maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou zo Spišskej Novej Vsi.

Spokojní klienti z Levoče, pri preberaní trojizbového bytu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu s realitnou maklérkou Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu s realitnou maklérkou Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi pri preberaní rodinného domu s maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi pri podpise zmlúv s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv s maklérkou Dagmar Hájekovou zo Spišskej Novej Vsi.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv o prenájme, ktorý zabezpečovala maklérka z Popradu Bc. Dagmar Hájeková.

Sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom a veľmi milou a ochotou maklérkou. Manželia J.A. a M.A.
Pani Hájeková, ďakujeme za sprostredkovanie kúpy bytu v SNV. Vaša pomoc bola pre nás neoceniteľnou. Svojim klientom ponúkate kvalitné informácie. Vaše odborné vedomosti nám ušetrili mnoho času a Vaša trpezlivosť nás priviedla k poznaniu, že máme dočinenia s človekom s veľkým Č. Ešte raz srdečná vďaka. PS: Odporúčam všetkým klientom. Jozef Pollák
Pani Hájeková je veľmi milá a priateľská maklérka, má odborné znalosti súvisiace s predajom a kúpou nehnuteľnosti, bola s ňou dobrá komunikácia. "Radi sme Vás spoznali". Dominik, Zlata, Vierka
Dakujem pani Dagmar Hajekovej za odbornosť a rýchlosť vo vybavovaní. Je to skvela realitná maklerka s príjemným vystupovaním. Prajem veľa osobných a pracovných úspechov. Renata Rerkova
Bola som veľmi spokojná ☺
Maximálna spokojnosť, profesionalita, rýchle a milé jednanie. Určite bude odporúčať. Ľudka
Som maximálne spokojný. Profesionalita, ústretovosť a spoľahlivosť, sú vlastnosti, ktoré vystihujú prácu pani maklérky. Odporúčam. TM
Veľmi príjemná a ústretová pani maklérka, vysoká profesionálna starostlivosť a úroveň vrelo odporúčam :-) Andrea
Velmi spokojny, vsetko prebehlo skvele. Michal Soska
Som veľmi rada, že ma oslovila pani Hájeková po zverejnení inzerátu o predaji nášho domu. Jej práca je vysoko profesionálna. Počas zverejňovania inzerátu na stránkach HALLO reality ma oboznámovala s aktuálnym stavom nehnuteľnosti. Jej prístup ku mne predajcovi a tiež k záujemcom o kúpu nehnuteľnosti je príjemný, milý a zároveň odborný. Prajem pani Hájekovej a celému tímu Vašej spoločnosti dobré zdravie a veľa úspechov. B.K.
Sme radi ze sme sa mohli obratit o pomoc na vas, dakujeme za vsetky sluzby, Zuzana a Dusan.
Maximálna spokojnosť s prácou, prístupom, ochotou, odbornosťou pani Hajekovej. T.N.
Milá, ochotná, flexibilná, ústretová, radosť s ňou spolupracovať. LS
Som velmi spokojna a dakujem! MK
Dobrý deň.Chcem sa poďakovať veľmi šikovnej maklérke p.Hájekovej za veľmi profesionálny prístup a pracovné nasadenie. Veľmi nám pomohla. Ďakujeme. Peter Vojtuš
Opäť som bol s maklérkou v kontakte a páči sa mi, že nezavádza, snaží sa podať všetko podrobnosti. Veľmi spokojný. Milan Čarňanský
Veľká spokojnosť. K.M.
Ochotná, milá, ústretová :-) Ďakujem, Eva Novotná
S pani Dagmar som sa osobne nikdy nestretol naša komunikácia prebiehala na diaľku. Už pri výbere ktorému maklérovi zveríme nás byt a starosť o prenájom si p. Dagmar získala našu dôveru svojimi vedomosťami a profesionálnym prístupom. Jej práca bola odvedená na 110% Vedeli sme o každom kroku jej prístup k práci je naozaj na vysokej úrovni robila veci nad naše očakávanie. Mali sme už skúsenosti s inými maklérmi preto sme vedeli porovnať jej prácu a parkrát sme sa s manželkou na seba len pozreli v úžase že „je to vôbec možne?!“... hovoríme si tam kde iný končia ona len začína :o) Sme radi že sme ju „vygooglili“. Určite budeme počítať do budúcna úž len s ňou! No čo dodať. P. Dagmar Hájeková sa našla je na správnom mieste a roby prácu ktorá ju naozaj baví.
Ján Hricko
Napriek tomu, že k obchodu nedošlo, musím povedať, že maklérka sa správala vysoko profesionálne. Nevnucovala, nehnuteľnosť hodnotila objektívne. Veľká spokojnosť. Milan
V mojom pripade pri predavani nehnutelnosti od sameho zaciatku vysoka profesionalita a pomoc zo strany pani Hajekovej. Informovanost o vsetkych ukonoch pocas predaja. Maximalna spokojnost. Odporucam vyuzit sluzby halo reality. Anton P.
Veľká spokojnosť a príjemné jednanie. Ďakujeme, JT
Výborná spolupráce, ochota a trpělivost se kterou jsem se již dlouho nesetkal. Prodej nemovitosti proběhl rychle a i na dálku byla komunikace perfektní. G.V.
Maximalna spokojnost, p.Hajekova vychadzala v ustrety nasim casovym poziadavkam, prijemne vystupovanie, ochota pomoct.
Profesionálny a korektný prístup ku klientovi, s pani Bc. Dagmar Hájekovou som bol veľmi spokojný.
Príjemná komunikácia, veľmi ochotná.
Skvela - nemám čo dodať Muchova
Maximálna spokojnosť. L. Čambal
Príjemná, ochotná, vie čo robí.
Spokojnosť. Lukáš
Vyborna spolupraca na dialku :-)
Profesionalne korektne vystupovanie - spokojnost.
Peter Hrusovsky
Veľmi profesionálna maklérka s ochotou vždy poradiť a pomôcť.
Marianna
Mila, ustretova, rychla a flexibilna. Super!
Livia Silonova
S maklérkou, pani Hájekovou, sme boli veľmi spokojní. Až nad mierou. Všetko vybavovala rýchlo, vychádzala vždy ústretovo, o všetkom vždy ihneď informovala. Milá a usmiata mladá pani. Nemáme čo vytknúť. Kiežby všetci makléri boli ako pani Hájeková. Ďakujeme za jej poskytované služby. Aj na budúce.
Ivana a Miroslav K.
Vyjadrujem /aj za mojich 3 súrodencov/ absolútnu spokojnosť s prácou Dagmar Hájekovej. Jej profesionálny aj ľudský prístup si zaslúži obdiv. Celkové hodnotenie: jednotka s hviezdičkou.
V.K.
Sme veľmi vďační a spokojní za Vaše služby a za profesilonálnosť a ochotu p.Hájekovej pri riešení kúpy bytu, vybavovaní dokladov spojených s kúpou. Spolupracovalo sa nám veľmi dobre. Ďakujeme za pomoc a Vašu sprostredkovateľskú činnosť p. Hájeková a prajeme Vám všetko dobré,nech sa darí.
S pozdravom Plačkovci.
Veľmi príjemná, sympatická, ochotná vysvetlila všetko čo sa tíka kúpi. Veľmi spokojní
Jozef Krátky
Pri spolupraci s vasim maklerom sme velmi spokojny, profesionalnym pristupom a rychlym jednanim,myslim si ze menit netreba nic, prajem vam vela uspechov a dalsich spokojnych klientov.
Sylvia Badanova
Bezchybná komunikácia super.
Maroš Cittera
S prácou p. Hajekovej som bola veľmi spokojná, oceňujem jej flexibilnosť, ochotu, dochvíľnosť. Budem odporúčať vašu kanceláriu svojim známym.
Kerecmanová
Činnosť maklera hodnotím výborne.
MUDr. Štefan P.
Veľmi pekný, ľudský zároveň profesionálny prístup. Boli sme nadmieru spokojný a zároveň ďakujeme za pomoc. Nemáme žiadne negatíva.
S pani Hájekovou ako maklerkou som veľmi spokojný. Od kedy má oslovila na spoluprácu jej práca je vždy 100 % a zatiaľ som sa s takýmto prístupom nestretol. Je veľmi ochotná, ústretová a vždy sa vieme dohodnúť na riešení. Aj napriek jednému neúspešnému nájmu, ktorý žiaľ nevyšiel podľa našich predstáv, som s jej prácou maximálne spokojný. Prajem Vám čo najviac podobných maklérov. Pekný deň.
Kopec Ján
Veľmi pekne ďakujeme pani Dagmar Hájekovej za profesionálny prístup k svojej práci. Počas celého procesu predaja nehnuteľnosti nám bola vždy nápomocná, poskytla nám úplné informácie potrebné pri kúpe bytu a taktiež vďaka jej pracovnému nasadeniu celý proces predaja prebehol bez komplikácií. Ďakujeme :-)
Petronela K., Peter K.
Maximálna spokojnosť pri predaji bytu s pani maklérkou Dagmar Hájekovou. Vaše služby som využila po prvý krát, no dnes môžem len potvrdiť, že som sa rozhodla správne a v prípade potreby vaše služby využijem i v budúcnosti. Touto cestou by som sa veľmi rada poďakovala konkrétne pani Bc.Dagmar Hájekovej, za jej výborný, profesionálny, ľudský, ústretový, maximálne zodpovedný prístup s veľkou ochotou a veľkým srdcom splniť požiadavky klienta,v čo najkratšej dobe. Som veľmi rada, že mala som tu príležitosť, možnosť práve p. Hájekovej zveriť do rúk moju nehnuteľnosť, ktorá sa o všetko čo bolo potrebné počas predaja bytu, dôkladne postarala a vybavila až do finálnej fázy, ešte ráz veľká vďaka a maximálna spokojnosť.
S pozdravom, A. T., Spišská Nová Ves

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, pozemok pre rodinný dom 984 m2 Dravce, okr. Levoča

Predaj, pozemok pre rodinný dom 984 m2 Dravce, okr. Levoča

Cena v RK
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

86 000 €
Prenájom, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, IBA U NÁS

Prenájom, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, IBA U NÁS

350 €/mesiac
Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

49 990 €
Predaj, štvorizbový byt Kežmarok - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, štvorizbový byt Kežmarok - ZNÍŽENÁ CENA

84 900 €
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

96 990 €
Predaj, pozemky pre apartmánové domy od 521 m2 do 1026 m2 Levoča, Levočská Dol...

Predaj, pozemky pre apartmánové domy od 521 m2 do 1026 m2 Levoča, Levočská Dol...

100 €/m2
Predaj, pozemok-záhrada 518 m2 Slatvina

Predaj, pozemok-záhrada 518 m2 Slatvina

9 270 €
Predaj, rodinný dom Krompachy - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Krompachy - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

46 900 €
Predaj, rodinný dom Ordzovany, okres Levoča

Predaj, rodinný dom Ordzovany, okres Levoča

38 000 €
Predaj, rodinný dvojdom Spišský Štiavnik

Predaj, rodinný dvojdom Spišský Štiavnik

188 900 €
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

650 €/mesiac
Predaj, pozemky pre rodinný dom od 685 m2 do 1105 m2 Levoča

Predaj, pozemky pre rodinný dom od 685 m2 do 1105 m2 Levoča

80 €/m2
Prenájom, administratívny priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, administratívny priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

1 000 €/mesiac
Predaj, komerčný objekt Mlynky

Predaj, komerčný objekt Mlynky

109 900 €
Predaj, pozemok-záhrada 801 m2 Jánovce, Machalovce

Predaj, pozemok-záhrada 801 m2 Jánovce, Machalovce

19 990 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 637 m2 Tvarožná

Predaj, pozemok pre rodinný dom 637 m2 Tvarožná

20 990 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1119 m2 Mlynčeky, okr. Kežmarok

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1119 m2 Mlynčeky, okr. Kežmarok

35 900 €
Predaj, rodinný dvojdom Krompachy, Štúrova ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dvojdom Krompachy, Štúrova ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Cena v RK
Predaj, rodinný dom Krompachy - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Krompachy - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

46 900 €
Predaj, pozemky pre rodinné domy od 672 m2 do 1150 m2 Levoča, Levočská Dolina

Predaj, pozemky pre rodinné domy od 672 m2 do 1150 m2 Levoča, Levočská Dolina

70 €/m2
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

610 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

675 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

635 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

450 €/mesiac

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt okr.

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Levoči, podmienka: nie prízemie. Cena podľa stavu a lokality.

Kúpa jednoizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Kežmarku, ideálne lokalita Sever.

Kúpa jednoizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pre klientku 1izb. alebo 2izb. byt v Levoči, ideálne s balkónom.

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový alebo dvojizbový byt v Poprade.

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Poprade.

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt s loggiou v centre mesta Sp. Nová Ves, príp. sídlisko Východ, začiatok sídl. Mier, stav: môže byť aj pôvodný

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Sp. Novej Vsi, lokalita: sídlisko Za Hornádom

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne na sídl. Mier

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Podmienka: od 1. poschodia vyššie.

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, cena podľa stavu a lokality.

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednozbový byt v Spišskej Novej Vsi, cena podľa stavu a lokality

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, podmienka: nie prízemie. Cena podľa stavu, cca do 50.000,-€

Kúpa dvojizbový byt Gelnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1izbový alebo 2izbový byt s balkónom v Gelnici, platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Kežmarku. Cena podľa stavu.

Kúpa dvojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2izb. alebo 3izbový byt v Kežmarku, cena: podľa stavu a lokality

Kúpa dvojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Kežmarku, ideálne lokalita Sever.

Kúpa dvojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2izbový byt v Levoči. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pre klientov dvojizbový byt v Levoči, lokalita sídlisko Pri prameni alebo Rozvoj. Podmienka: len na vyvýšenom prízemí alebo 1. poschodí.

Kúpa dvojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Levoči. Podmienka: vyvýšené prízemie alebo prvé poschodie v bytovom dome s výťahom.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Poprade.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt na sídl. Juh 3 v Poprade, cena: podľa stavu bytu

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou v meste Poprad. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia. Platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves, ideálne v blízkosti stanice, ul. B. Nemcovej. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s loggiou v Sp. Novej Vsi. Cena podľa stavu a lokality.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s loggiou/balkónom v Sp. Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvoj alebo trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Sp. Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia, ideálne s loggiou

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves. Ideálne: v pôvodnom stave, podmienka: vyvýšené prízemie, lokalita: ul. Slovenská, Gorazdová, Svätoplukova, Hviezdoslavova. Cena podľa stavu. Platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2izbový byt v centre mesta Sp. Nová Ves, ideálne 1. poschodie

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2izbový alebo 3izbový byt v centre mesta Sp. Nová Ves. Cena: podľa stavu

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2+1 v centre mesta Spišská Nová Ves, cena: do 60.000 €

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves, podmienka - 1. poschodie, prípadne vyššie v bytovke s výťahom. Cena: 60.000, platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves. Cena podľa stavu

Kúpa trojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3izbový byt v Kežmarku, cena podľa stavu a lokality

Kúpa trojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Kežmarku. Cena podľa stavu

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou/balkónom v Levoči, môže byť aj v pôvodnom stave.

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s balkónom v Levoči. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3izbový byt s balkónom na sídlisku Rozvoj alebo Pri Prameni v Levoči. Stav: čiastočná alebo kompletná rekonštrukcia.

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou na Francisciho ul. v Levoči. Cena podľa stavu. Podmienka: nie prvé poschodie a nie byt pod strechou.

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Levoči, cena cca 70.000 €, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia, loggia výhodou

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou v Levoči, stav: po rekonštrukcii

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izb byt s balkónom centrum, Tarča, Východ, začiatok Mieru, blízko centra alebo OC Madaras. Max.5 poschodie. Balkón/loggia. Min.68 m2 Novostavba do 110tis. Starší byt podla stavu : max 98tis

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou/balkónom v Sp. Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, cena podľa stavu a lokality.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou v SNV v bytovom dome s výťahom alebo v bytovom dome bez výťahu max. 1 poschodie

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, lokalita: Tarča, Mier, Východ. Cena: cca 80.000 €

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový alebo štvorizbový byt v Spišskej Novej Vsi

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v centre mesta Sp. Nová Ves, ideálne sídl. Východ. Cena podľa stavu a lokality.

Kúpa, trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 83 000€
lokalita: Tarča, centrum

Kúpa, trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 85 000€
okrem sídl. Tarča

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou v SNV, lokalita: centrum, Mier, Západ I. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 82 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3izbový byt s loggiou v Spišskej Novej vsi

Nájom trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre klientov (2 dospelí a 3 deti) hľadáme na dlhodobý prenájom trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi, stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia, murované jadro, plocha bytu nad 90 m2

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt s loggiou v SNV, lokalita: centrum, Mier, Západ I. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa rodinný dom okr.

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Levoča, cena podľa stavu a lokality, uprednostňuje sa aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa rodinný dom Dedinky

Pre konkrétneho klienta hľadáme celoročne obývateľný dom, prípadne chalupu. Cena podľa stavu

Kúpa rodinný dom Dedinky

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, lokalita Dobšinská Maša. Za ponuky ďakujeme

Kúpa rodinný dom Hnilčík

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom alebo chatu v lokalite do 50 km od mesta Spišská Nová Ves a v priľahlých obciach s pozemkom od 500 m2. Preferujú sa skôr veľkometrázňe pozemky a lokality Hnilčík, Levoča. Nehnuteľnosť môže byť murovaná stavba alebo drevenica s možnosťou bývania a využitia aj na podnikateľské aktivity. Cena nehnuteľnosti do 200.000€.

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Kežmarku a blízkom okolí. Cena podľa stavu.

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Kežmarku. Cenado 130.000,-€

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Kežmarku alebo v Ľubici. Cena: cca do 150.000 € (podľa stavu)

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, stav-obývateľný, môže byť aj dvojgeneračný. Lokalita: Kežmarok, Ľubica, Tvarožná. Cena: do 150.000,-€

Kúpa rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojaci rodinný domček v Levoči, cena záleží od stavu domu. Mal by byt 4 alebo 5 izbový.

Kúpa rodinný dom Levoča

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom alebo chatu v lokalite do 50 km od mesta Spišská Nová Ves a v priľahlých obciach s pozemkom od 500 m2. Preferujú sa skôr veľkometrázňe pozemky a lokality Hnilčík, Levoča. Nehnuteľnosť môže byť murovaná stavba alebo drevenica s možnosťou bývania a využitia aj na podnikateľské aktivity. Cena nehnuteľnosti do 200.000€.

Kúpa rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okolí Levoča. Môže byť starší, ale aj novostavba.

Kúpa rodinný dom Levoča

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Levoči alebo v obci Spišský Štvrtok.

Kúpa rodinný dom Levoča

Cena okolo: 115 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-4izbový obývateľný rodinný dom s pozemkom cca 1200 m2 v Levoči a blízkom okolí do cca 15 km. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia. Cena: cca 115.000 €

Kúpa rodinný dom Mlynky

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Mlynky, stav: kompletná rekonštrukcia

Kúpa rodinný dom Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okolí Poprad, Spišská Nová Ves, Levoča. Môže byť starší, ale aj novostavba.

Kúpa rodinný dom Smižany

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom s bezbariérovým prístupom (vhodný pre viacgeneračné bývanie) v obci Smižany, okr. Spišská Nová Ves

Kúpa rodinný dom Smižany

Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v lokalite Smižanská maša

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom v Novoveskej Hute - Spišská Nová Ves. Cena do cca 45.000,-€, platba v hotovosti.

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 110 000€
Hľadám pre klienta jednopodlažný a obývateľný 3-4 izbový rodinný dom s malou záhradkou v Spišskej Novej Vsi. Cena do 110.000,-€

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojpodlažný rodinný dom, podmienka nová strecha a nové okná, plus nová elektroinštalácia. Pozemok minimálne 650m2. Lokalita, okresy SNV, LE, KK, LM

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okolí Spišská Nová Ves, Levoča a Poprad. Môže byť starší, ale aj novostavba.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme novostavbu rodinného domu typu bungalov na pozemku s výmerou cca 700 - 800 m2. Lokalita: Sp. Nová Ves a blízke okolie

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v meste SNV, Smižany, Ferčekovce, Harichovce, novostavbu alebo po rekonštrukcii, minimálne 4 izbový.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 82 000€
Pre klienta hľadáme starší rodinný dom v Spišskej Novej Vsi alebo okolí - Novoveská huta, Harichovce, Ferčekovce. Cena nehnuteľnosti max. do 82 000 ? Nehnuteľnosť by mala byť aspoň po čiastočnej rekonštrukcii.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Spišská Nová Ves, cena do 70.000 €, lokalita: uprednostňuje sa smer na PP.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 4izbový rodinný dom, lokalita: Novoveská Huta, Smižany, Spišské Tomášovce), stav: aspoň čiastočne zrekonštruovaný

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme menší rodinný dom v okrese SNV, stav: obývateľný, min. čiastočná rekonštrukcia

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese SNV, cena podľa stavu a lokality, uprednostňuje sa aspoň čiastočná rekonštrukcia

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Spišskej Novej Vsi alebo okolí do cca 20 km. Cena cca 150.000,-€

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Spišskej Novej Vsi a blízkom okolí. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese SNV alebo LE. Stav: aspoň čiastočná rekonštrukcia s možnosťou okamžitého bývania

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Spišská Nová Ves, cena podľa lokality a stavu

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom s pozemkom cca 600 m2 v Sp. Novej Vsi alebo blízkom okolí

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 165 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, rekonštruovaný, minimálne 4 izby, lokalita: SNV, Spišský Hrušov Harichovce, Jamník, Novoveská Huta, Ferčekovce, Smižany. Cena do 165.000

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom vhodný na zbúranie alebo pozemok vo výmere od 500 m2 do 1000 m2 v okrese SNV: Harichovce, Lieskovany, Sp. Tomášovce, Markušovce, Odorín, Jamník

Kúpa rodinný dom Spišské Podhradie

Pre konkrétneho klienta hľadáme zachovalý rodinný dom v pôvodnom stave vhodný k rekonštrukcii. Lokalita: Levoča a Spišské Podhradie

Kúpa, rodinný dom Spišské Podhradie

Cena okolo: 80 000€
hľadám pre klientov rodinný dom v Spišskom Podhradí s pozemkom od 800 do 900 m2, môže byť aj starší, obývateľný - aspoň čiastočne zrekonštruovaný

Kúpa rodinný dom Spišské Vlachy

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, lokalita Spišské Vlachy

Kúpa rodinný dom Vrbov

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom (novostavba) v Kežmarku a blízkom okolí: Ľubica, Vrbov, Vlková. Cena: do 150.000 €

Kúpa rodinný dom Vysoké Tatry

Cena okolo: 260 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, ideálne nový prip. zrekonštruovaný, murovaný, poschodový, nie bungalov a ani montovaný. Lokalita: Veľký Slavkov, Mlynica, Veľká Lomnica, Tatranská Lomnica.

Kúpa chata Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu na predaj v okrese Kežmarok

Kúpa chata Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu na predaj v okrese Poprad

Kúpa chata Smižany

Pre konkrétneho klienta hľadáme zrekonštruovanú a užívania schopnú chatu na Čingove - Slovenský raj

Kúpa pozemok Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok (okolo 1000m2) na stavbu drevenice (okolo 16x10m). Lokalita: Kežmarok a blízke okolie

Kúpa komerčný objekt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednopodlažný komerčný objekt v Levoči pre zriadenie kancelárie a skladového priestoru, výmera cca 300 m2. Cena podľa stavu objektu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok cca 700 m2 pre výstavbu rodinného domu v Poprade alebo v okolí Popradu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok pre výstavbu rodinného domu v okolí Kežmarku

Kúpa pozemok pre rodinný dom Levoča

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v okrese LE, SNV, PP

Kúpa pozemok pre rodinný dom Levoča

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v okresoch LE, SNV, PP, PO. Výmera od 500 m2 do cca 800 m2

Kúpa pozemok pre rodinný dom Poprad

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v okresoch PP, SNV, LE, PO. Výmera od 500 m2 do cca 800 m2

Kúpa pozemok pre rodinný dom Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok pre výstavbu rodinného domu v okolí Popradu

Kúpa pozemok pre rodinný dom Smižany

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v obci Smižany, okres Sp. Nová Ves. Výmera pozemku: 400 m2 a viac. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vo výmere od 500 m2 do 1000 m2 v okrese SNV, alebo starší dom vhodný na zbúranie: Harichovce, Lieskovany, Sp. Tomášovce, Markušovce, Odorín, Jamník

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu, aspoň 700 m2, s prístupovou cestou, inžinierskymi sieťami v blízkom okolí SNV: SNV, Harichovce, Ferčekovce alebo Lieskovany

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok pre výstavbu RD cca 600 m2 v Sp.Novej Vsi alebo blízkom okolí

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu chaty, chalupy, môže byť aj so starším domom vhodným na zbúranie. Lokalita: blízko Slovenské raja alebo Poráčska dolina.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok (500-1000m2) v Spišskej Novej Vsi. Ideálnou lokalitou by bolo centrum, alebo oblasť s pešou dostupnosťou do centra. Starý dom, ktorý by sa dal zbúrať a postaviť na pozemku nový dom prípadne prestavať, je tiež vhodný.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pre klienta pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v okr. SNV, PP, LE, KK.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v okresoch SNV, LE, PP, PO. Výmera od 500 m2 do cca 800 m2

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v okrese SNV, LE, PP

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemku s výmerou cca 700 - 800 m2 na výstavbu rodinného domu (bungalov) Lokalita: Sp. Nová Ves a blízke okolie

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu rodinného domu v Sp. Novej Vsi alebo v blízkom okolí cca do 20 km.

Kúpa, pozemok Spišské Podhradie

hľadám pre klientov pozemok pre výstavbu rodinného domu v Spišskom Podhradí a blízkom okolí

Kúpa pozemok pre rodinný dom Uloža

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok cca 500 m2 v obci Úloža

Kúpa pozemok pre rodinný dom Veľká Lomnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu vo výmere cca 750 m2 vo Veľkej Lomnici.

Kúpa pozemok-záhrada Spišská Nová Ves

Cena okolo: 10 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme záhradu v Spišskej Novej Vsi, lokalita: Tarča, záhrada nemusí byť upravená, cena cca 10.000 €

Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme celoročne obývateľnú chatu~chalupu do 80000,pre 7 osôb bez nutnosti rekonštrukcie, prípadne aj so zariadením

Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme víkendový dom, resp. chalupu v okrese Spišská Nová Ves, Levoča, Poprad, Kežmarok v cene do cca 40000 eur.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, rodinný dom Levoča, Štúrova - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Levoča, Štúrova - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Mier

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Mier

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Kežmarok, Krvavé pole - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Kežmarok, Krvavé pole - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Smižany, Za kaštieľom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, trojizbový byt Smižany, Za kaštieľom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Olcnava

Predaj, rodinný dom Olcnava

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Kežmarok

Predaj, trojizbový byt Kežmarok

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Levoča, Francisciho - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Levoča, Francisciho - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, kancelársky priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, kancelársky priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PRENAJATÉ
Prenájom, kancelársky priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, kancelársky priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Levoča

Predaj, trojizbový byt Levoča

PREDANÉ
Prenájom, dvojgarsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, dvojgarsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 671 m2 Spišské Podhradie - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 671 m2 Spišské Podhradie - EXKLUZÍVNE HALO REA...

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Levoča

Prenájom, trojizbový byt Levoča

PRENAJATÉ
Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Levoča, Jozefa Czauczika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Levoča, Jozefa Czauczika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ, Strojnícka - EXKLUZÍVNE HALO...

Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ, Strojnícka - EXKLUZÍVNE HALO...

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Hrabušice, okr. Spišská Nová Ves

Predaj, rodinný dom Hrabušice, okr. Spišská Nová Ves

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Odorín

Predaj, rodinný dom Odorín

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Gelnica

Predaj, dvojizbový byt Gelnica

PREDANÉ
Predaj, garáž Levoča - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, garáž Levoča - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Levoča

Predaj, trojizbový byt Levoča

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier

PREDANÉ
Predaj, administratívny priestor Kežmarok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, administratívny priestor Kežmarok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REA...

PREDANÉ
Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PRENAJATÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU