Do skutočného sveta realít som sa prvýkrát dostala ešte v roku 1991 počas môjho pobytu u otca, ktorý žil v Kanade, a ako právnik sa venoval realitám. Tento svet ma doslova nadchol. Po návrate na Slovensko som svoju pozornosť upriamovala týmto smerom len popri práci asistentky v súkromnej firme a brala som to ako "hobby". Keďže nemám rada veci "jednoduché" a rada prijímam výzvy, mojím rozhodovaním bol výber správnej realitnej kancelárie. Prečo to teda rovno neskúsiť v tej najväčšej, ktorú charakterizujú superlatívy nielen v počte spravovaných nehnuteľností, ale aj v profesionalite, serióznosti a ľudskosti zároveň?

"Najlepšie investičné príležitosti sa objavia vždy vtedy, keď nemáte voľné peniaze" :-), ale nevzdávajte to, pretože "Na každý problém existuje riešenie. Jediným problémom je - nájsť ho" :-)

Dnes viem, že môj výber bol správny. Som šťastná, že som sa stala súčasťou veľkej profesionálnej "rodiny" HALO reality, ktorá ma medzi seba prijala a práca sa stala zároveň aj mojím "koníčkom" :-)
PS: Okrem tejto profesionálnej rodiny mám aj tú svoju, ktorú milujem nadovšetko a ďakujem jej za podporu a pochopenie pre moju prácu, ktorá je nielen krásna, ale aj náročná hlavne na čas. A čo môj voľný čas? Ten venujem v prvom rade mojej rodine, a keď sa mi podarí "ukradnúť" kúsok času pre seba samu, tak je to potom - fitness, tabata, jumping, inline, bicykel, turistika....všade tam ma môžete stretnúť :-)......a občas relaxujem len tak s knihou v ruke na gauči, alebo niekde vo wellnesse.

Ďakujem, že ste si prečítali môj profil a teším sa na Vás :-)

Moje ocenenia:

Nováčik roka 2016 - 1.miesto

Dnes (28.12.2017) sme odovzdali manažérke pobočky Bc. Dagmar Hájekovej menovací dekrét otvorenia novej kancelárie HALO reality v Spišskej Novej Vsi. Prajeme veľa úspechov!

Prvý a zároveň neprehliadnuteľný polep auta v Spišskej Novej Vsi, ktorý sa nedá nevšímnúť na aute Dagmar Hájekovej.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) po odovzdávaní domu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdávaní bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti pri odovzdávaní bytu do prenájmu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková...

Spokojní predávajúci/kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojná kupujúca pri preberaní trojizbového bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní predávajúci/kupujúci pri odovzdávaní bytu v Levoči, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková. Verný predávajúci - opätovne sa s dôverou obrátil na HALO reality a požiadal o spoluprácu pri predaji jeho nehnuteľnosti.

Spokojní kupujúci po podspise zmlúv k svojmu novému rodinnému domu, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní predávajúci/kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Poprad, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojný predávajúci pri odovzdávaní bytu v Spišskej Novej Vsi, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúca/kupujúca) pri preberaní bytu v Kežmarku, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky (predávajúca/kupujúca) pri preberaní bytu v Levoči, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky zo Spišskej Novej Vsi s ktorými bola super spolupráca, s manažérkou kancelárie Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, s manažérkou kancelárie Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti, ktorí prišli osobne poďakovať do kancelárie v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky (predávajúca/kupujúca) pri preberaní rodinného domu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní rodinného domu v Slovinkách s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) z Levoče, pri preberaní rodinného domu s manažérkou pobočky Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní rodinného domu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, po podpise zmlúv k bytu s realitnou maklérkou Bc. Dagmarou Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, pri odovzdávaní rodinného domu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdnávaní bytu v Spisškej Novej Vsi s realitnou maklérkou s Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Levoči, s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu, nad obchodom dohliadala Bc. Dagmar Hájeková.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri preberaní rodinného domu s maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou zo Spišskej Novej Vsi.

Spokojní klienti z Levoče, pri preberaní trojizbového bytu s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu s realitnou maklérkou Dagmar Hájekovou.

Spokojné klientky zo Spišskej Novej Vsi, pri preberaní bytu s realitnou maklérkou Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi pri preberaní rodinného domu s maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti zo Spišskej Novej Vsi pri podpise zmlúv s realitnou maklérkou Bc. Dagmar Hájekovou.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv s maklérkou Dagmar Hájekovou zo Spišskej Novej Vsi.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv o prenájme, ktorý zabezpečovala maklérka z Popradu Bc. Dagmar Hájeková.

Maximálna spokojnosť s prácou, prístupom, ochotou, odbornosťou pani Hajekovej. T.N.
Milá, ochotná, flexibilná, ústretová, radosť s ňou spolupracovať. LS
Som velmi spokojna a dakujem! MK
Dobrý deň.Chcem sa poďakovať veľmi šikovnej maklérke p.Hájekovej za veľmi profesionálny prístup a pracovné nasadenie. Veľmi nám pomohla. Ďakujeme. Peter Vojtuš
Opäť som bol s maklérkou v kontakte a páči sa mi, že nezavádza, snaží sa podať všetko podrobnosti. Veľmi spokojný. Milan Čarňanský
Veľká spokojnosť. K.M.
Ochotná, milá, ústretová :-) Ďakujem, Eva Novotná
S pani Dagmar som sa osobne nikdy nestretol naša komunikácia prebiehala na diaľku. Už pri výbere ktorému maklérovi zveríme nás byt a starosť o prenájom si p. Dagmar získala našu dôveru svojimi vedomosťami a profesionálnym prístupom. Jej práca bola odvedená na 110% Vedeli sme o každom kroku jej prístup k práci je naozaj na vysokej úrovni robila veci nad naše očakávanie. Mali sme už skúsenosti s inými maklérmi preto sme vedeli porovnať jej prácu a parkrát sme sa s manželkou na seba len pozreli v úžase že „je to vôbec možne?!“... hovoríme si tam kde iný končia ona len začína :o) Sme radi že sme ju „vygooglili“. Určite budeme počítať do budúcna úž len s ňou! No čo dodať. P. Dagmar Hájeková sa našla je na správnom mieste a roby prácu ktorá ju naozaj baví.
Ján Hricko
Napriek tomu, že k obchodu nedošlo, musím povedať, že maklérka sa správala vysoko profesionálne. Nevnucovala, nehnuteľnosť hodnotila objektívne. Veľká spokojnosť. Milan
V mojom pripade pri predavani nehnutelnosti od sameho zaciatku vysoka profesionalita a pomoc zo strany pani Hajekovej. Informovanost o vsetkych ukonoch pocas predaja. Maximalna spokojnost. Odporucam vyuzit sluzby halo reality. Anton P.
Veľká spokojnosť a príjemné jednanie. Ďakujeme, JT
Výborná spolupráce, ochota a trpělivost se kterou jsem se již dlouho nesetkal. Prodej nemovitosti proběhl rychle a i na dálku byla komunikace perfektní. G.V.
Maximalna spokojnost, p.Hajekova vychadzala v ustrety nasim casovym poziadavkam, prijemne vystupovanie, ochota pomoct.
Profesionálny a korektný prístup ku klientovi, s pani Bc. Dagmar Hájekovou som bol veľmi spokojný.
Príjemná komunikácia, veľmi ochotná.
Skvela - nemám čo dodať Muchova
Maximálna spokojnosť. L. Čambal
Príjemná, ochotná, vie čo robí.
Spokojnosť. Lukáš
Vyborna spolupraca na dialku :-)
Profesionalne korektne vystupovanie - spokojnost.
Peter Hrusovsky
Veľmi profesionálna maklérka s ochotou vždy poradiť a pomôcť.
Marianna
Mila, ustretova, rychla a flexibilna. Super!
Livia Silonova
S maklérkou, pani Hájekovou, sme boli veľmi spokojní. Až nad mierou. Všetko vybavovala rýchlo, vychádzala vždy ústretovo, o všetkom vždy ihneď informovala. Milá a usmiata mladá pani. Nemáme čo vytknúť. Kiežby všetci makléri boli ako pani Hájeková. Ďakujeme za jej poskytované služby. Aj na budúce.
Ivana a Miroslav K.
Vyjadrujem /aj za mojich 3 súrodencov/ absolútnu spokojnosť s prácou Dagmar Hájekovej. Jej profesionálny aj ľudský prístup si zaslúži obdiv. Celkové hodnotenie: jednotka s hviezdičkou.
V.K.
Sme veľmi vďační a spokojní za Vaše služby a za profesilonálnosť a ochotu p.Hájekovej pri riešení kúpy bytu, vybavovaní dokladov spojených s kúpou. Spolupracovalo sa nám veľmi dobre. Ďakujeme za pomoc a Vašu sprostredkovateľskú činnosť p. Hájeková a prajeme Vám všetko dobré,nech sa darí.
S pozdravom Plačkovci.
Veľmi príjemná, sympatická, ochotná vysvetlila všetko čo sa tíka kúpi. Veľmi spokojní
Jozef Krátky
Pri spolupraci s vasim maklerom sme velmi spokojny, profesionalnym pristupom a rychlym jednanim,myslim si ze menit netreba nic, prajem vam vela uspechov a dalsich spokojnych klientov.
Sylvia Badanova
Bezchybná komunikácia super.
Maroš Cittera
S prácou p. Hajekovej som bola veľmi spokojná, oceňujem jej flexibilnosť, ochotu, dochvíľnosť. Budem odporúčať vašu kanceláriu svojim známym.
Kerecmanová
Činnosť maklera hodnotím výborne.
MUDr. Štefan P.
Veľmi pekný, ľudský zároveň profesionálny prístup. Boli sme nadmieru spokojný a zároveň ďakujeme za pomoc. Nemáme žiadne negatíva.
S pani Hájekovou ako maklerkou som veľmi spokojný. Od kedy má oslovila na spoluprácu jej práca je vždy 100 % a zatiaľ som sa s takýmto prístupom nestretol. Je veľmi ochotná, ústretová a vždy sa vieme dohodnúť na riešení. Aj napriek jednému neúspešnému nájmu, ktorý žiaľ nevyšiel podľa našich predstáv, som s jej prácou maximálne spokojný. Prajem Vám čo najviac podobných maklérov. Pekný deň.
Kopec Ján
Veľmi pekne ďakujeme pani Dagmar Hájekovej za profesionálny prístup k svojej práci. Počas celého procesu predaja nehnuteľnosti nám bola vždy nápomocná, poskytla nám úplné informácie potrebné pri kúpe bytu a taktiež vďaka jej pracovnému nasadeniu celý proces predaja prebehol bez komplikácií. Ďakujeme :-)
Petronela K., Peter K.
Maximálna spokojnosť pri predaji bytu s pani maklérkou Dagmar Hájekovou. Vaše služby som využila po prvý krát, no dnes môžem len potvrdiť, že som sa rozhodla správne a v prípade potreby vaše služby využijem i v budúcnosti. Touto cestou by som sa veľmi rada poďakovala konkrétne pani Bc.Dagmar Hájekovej, za jej výborný, profesionálny, ľudský, ústretový, maximálne zodpovedný prístup s veľkou ochotou a veľkým srdcom splniť požiadavky klienta,v čo najkratšej dobe. Som veľmi rada, že mala som tu príležitosť, možnosť práve p. Hájekovej zveriť do rúk moju nehnuteľnosť, ktorá sa o všetko čo bolo potrebné počas predaja bytu, dôkladne postarala a vybavila až do finálnej fázy, ešte ráz veľká vďaka a maximálna spokojnosť.
S pozdravom, A. T., Spišská Nová Ves

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, rodinný dom Smižany

Predaj, rodinný dom Smižany

157 900 €
Predaj, rodinný dvojdom Spišský Štiavnik

Predaj, rodinný dvojdom Spišský Štiavnik

188 900 €
Predaj, štvorizbový byt Spišská Nová Ves, Mier

Predaj, štvorizbový byt Spišská Nová Ves, Mier

75 890 €
- Predaj, trojizbový byt Levoča, Francisciho - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

- Predaj, trojizbový byt Levoča, Francisciho - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

69 990 €
Predaj, odstúpenie prevádzky Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO R...

Predaj, odstúpenie prevádzky Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO R...

18 000 €
Prenájom, kancelársky priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, kancelársky priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

400 €/mesiac
Predaj, penzión Veľká Lomnica - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, penzión Veľká Lomnica - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

799 000 €
Predaj, rodinný dom Levoča, Žiacka ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Levoča, Žiacka ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

66 999 €
Predaj, polyfunkčný objekt Novoveská Huta, Spišská Nová Ves

Predaj, polyfunkčný objekt Novoveská Huta, Spišská Nová Ves

180 000 €
Predaj, reštaurácia Spišská Nová Ves, Staré Mesto , odstúpenie prevádzky - EXK...

Predaj, reštaurácia Spišská Nová Ves, Staré Mesto , odstúpenie prevádzky - EXK...

75 000 €
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

450 €/mesiac
Predaj, pozemok pre developera 44.310 m2 Spišská Nová Ves - EXLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, pozemok pre developera 44.310 m2 Spišská Nová Ves - EXLUZÍVNE HALO REA...

12 €/m2
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1119 m2 Mlynčeky, okr. Kežmarok

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1119 m2 Mlynčeky, okr. Kežmarok

35 900 €
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

650 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

610 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

675 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

450 €/mesiac
Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

Prenájom, administratívny priestor Poprad, Poprad

635 €/mesiac
Predaj, pozemky pre rodinný dom od 685 m2 do 1105 m2 Levoča

Predaj, pozemky pre rodinný dom od 685 m2 do 1105 m2 Levoča

80 €/m2
Predaj, pozemky pre apartmánové domy od 521 m2 do 1026 m2 Levoča, Levočská Dol...

Predaj, pozemky pre apartmánové domy od 521 m2 do 1026 m2 Levoča, Levočská Dol...

100 €/m2
Predaj, pozemky pre rodinné domy od 672 m2 do 1150 m2 Levoča, Levočská Dolina

Predaj, pozemky pre rodinné domy od 672 m2 do 1150 m2 Levoča, Levočská Dolina

70 €/m2
Prenájom, administratívny priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, administratívny priestor Spišská Nová Ves, Staré Mesto

1 000 €/mesiac

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa, jednoizbový byt, Spišská Nová Ves

Hľadám pre klientku jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Cena do 26.000,--€, platba v hotovosti

Kúpa, jednoizbový byt Spišská Nová Ves

hľadám pre klienta 1+1, na sídlisku Mier, ideálne s balkónom/loggiou, môže byť aj v pôvodnom stave

kúpa, jednoizbový byt Spišská Nová Ves

po kompletnej rekonštrukcii

Kúpa, jednoizbový byt s balkónom Spišská Nová Ves

hľadám pre klientku jednoizbový byt , podmienka je s balkónom v Spišskej Novej Vsi, (sídlisko Západ a Smižany nie).

Nájom jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 300€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom jednoizbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi, môže byť aj garsonka. Stav: čiastočne zariadený (posteľ/sedacia súprava, skriňa) Cena maximálne do 300,-€ vrátane energií

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na sídlisku Tarča v Spišskej Novej Vsi. Cena: podľa stavu bytu

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na sídlisku Tarča v Spišskej Novej Vsi. Cena podľa stavu.

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt s balkónom/loggiou v Sp. Novej Vsi. Cena: podľa stavu a lokality

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne s balkónom.

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Uprednostňuje sa lokalita: Mier alebo Tarča. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší jednoizbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na sídlisku Západ I. v Spišskej Novej Vsi. Cena: cca 45.000 €

Kúpa dvojizbový byt Gelnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1izbový alebo 2izbový byt s balkónom v Gelnici, platba v hotovosti

Kúpa, 2+1 Kežmarok

hľadám pre klientov 2izbový byt v Kežmarku s bezbariérovým prístupom. Prosím, ponúknite. Ďakujem

Kúpa, 2+1 s loggiou Kežmarok

Cena okolo: 40 000€
pôvodný stav alebo čiastočná rekonštrukcia, lokalita: Kežmarok, Spišská Belá

Kúpa, dvojizbový byt Kežmarok

Cena okolo: 42 000€
hľadám dvojizbový byt v Kežmarku najlepšie na sídlisku JUH, balkón, aspoň čiastočná rekonštrukcia (plastové okná, podlahy, príp. murované jadro), oddelená kúpelňa a WC, cena do 42 000 Eur. Prípadne by mohol byť aj väčší jednoizbový byt do 35 000 Eur

Kúpa dvojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt (ideálne s loggiou) v Levoči. Cena: podľa lokality a stavu bytu.

Kúpa dvojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pre klientov dvojizbový byt v Levoči, lokalita sídlisko Pri prameni alebo Rozvoj. Podmienka: len na vyvýšenom prízemí alebo 1. poschodí.

Kúpa dvojizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1izbový alebo 2izbový byt s balkónom v PP alebo vo Svite. Platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi. Cena: cca 50.000 €

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Uprednostňuje sa lokalita: Mier alebo Tarča. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi, uprednostňuje sa byt po rekonštrukcii.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový s loggiou v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom v SNV, lokalita: preferuje sa sídlisko Tarča, prípadne pod Tarčou. Cena: cca 50.000 €

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Sp. Novej Vsi, ideálne v pôvodnom stave.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom/loggiou v Spišskej Novej Vsi. Cena: podľa stavu

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt na sídlisku Tarča v Spišskej Novej Vsi. Cena: podľa stavu bytu

Kúpa, dvojizbový byt s balkónom SNV

hľadám pre klientku 2+1 s balkónom v Sp. Novej Vsi, aspoň čiastočná rekonštrukcia, lokalita: sídlisko Tarča, centrum alebo Západ II. Prosím, ponúknite. Ďakujem

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves. Ideálne: v pôvodnom stave, podmienka: vyvýšené prízemie, lokalita: ul. Slovenská, Gorazdová, Svätoplukova, Hviezdoslavova. Cena podľa stavu. Platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: kompletná rekonštrukcia, ideálne s balkónom/loggiou, cena: do 60.000 €

Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 50 000€
2+1 s balkónom, stav: nerozhoduje, cena do 50.000,-€

Kúpa, 2+1 Spišská Nová Ves

Cena okolo: 46 000€
Hľadám pre klientov väčší dvojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: pôvodný, cena: do 46.000,-€

Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klienta dvojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi. Stav: kompletná rekonštrukcia

Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, centrum

SÚRNE hľadám pre klienta dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves. Podmienka: rekonštruované murované jadro. Cena: záleží od stavu bytu, platba v hotovosti

Kúpa, 2+1 Spišská Nová Ves

podmienka: len pôvodný stav, platba v hotovosti

Kúpa, 2+1 Spišská Nová Ves

prípadne menší trojizbový, zrekonštruovaný, sídlisko Východ alebo Západ

Kúpa, dvojizbový-trojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klientku dvojizbový, prípadne menší trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Podmienka: balkón/loggia, kompletne prerobený, v kúpeľni sprchovací kút. Lokalita: sídlisko Západ

Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

môže byť aj v pôvodnom stave, ideálne čiastočná rekonštrukcia - za rozumnú cenu

Nájom trojizbový byt okr. Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v Spišskej ovej Vsi prenájom trojizbového bytu, ideálne v obytnom komplexe Vila Nova, prípade menší rodinný dom. Cena do 600,-€

Kúpa trojizbový byt Kežmarok

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v Kežmarku trojizbový byt s balkónom/loggiou, stav: čiastočné rekonštrukcia, cena: do 70.000 €

Kúpa trojizbový byt Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Kežmarku. Cena podľa stavu

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou na sídlisku Pri Prameni v Levoči. Cena podľa stavu.

Kúpa trojizbový byt Levoča

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou v Levoči na sídlisku Západ, cena: cca 70.000 €, stav: po kompletnej rekonštrukcii

Kúpa trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou/balkónom v Levoči, môže byť aj v pôvodnom stave.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3izbový byt s loggiou v Spišskej Novej vsi

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s loggiou v Spišskej Novej Vsi (centrum, sídlisko Východ, Mier alebo Tarča), stav - rekonštrukcia, cena: do 75.000,-€ - platba v hotovosti

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, lokalita: ideálne centrum alebo Za Hornádom

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbovy byt s balkónom, nie prízemie. Pôvodný stav - cena do 60 000, kompletne rekonštruovaný - cena do 80 000 Nie sídlisko Tarča. Nie prízemie. Ideálna lokalita: Smižany, resp. Spišská Nová Ves.

Nájom trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na dlhodobý prenájom v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový tehlový byt v centre mesta Sp. Nová Ves, najlepšie v pôvodnom stave.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt s loggiou v SNV, lokalita: centrum, sídlisko Východ, Tarča. Stav: ideálne po kompletnej rekonštrukcii

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, lokalita: Tarča, Mier, sídlisko Východ. Stav: pôvodný, prípadne čiastočná rekonštrukcia.

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, akceptovaná je aj lokalita Smižany. Cena do 75.000 €

Kúpa, trojizbový byt s loggiou, Spišská Nová Ves

Hľadám pre klientku 3+1 s loggiou, stav: čiastočná rekonštrukcia. Lokalita: sídlisko Mier, Západ I a II.

Kúpa, 3+1 Spišská Nová Ves

podmienka: len pôvodný stav, platba v hotovosti

Kúpa, trojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klientku 3+1 s loggiou v Sp. Novej Vsi, lokalita: sídlisko Nová Tarča, Mier, od 2. poschodia vyššie (s výťahom), podmienka: pôvodný stav

Kúpa, 4 alebo 5izbový byt SNV

hľadám pre klientku 4 alebo 5izbový byt v bytovke na okraji mesta, ideálne časť Ferčekovce. Preferuje tichú a kľudnú lokalitu, nie sídlisko. Cena podľa stavu.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt s veľkou terasou v Sp. Novej Vsi, stav: kompletná rekonštrukcia, cena: cca 100.000,-€

Kúpa rodinný dom okr. Spišská Nová Ves

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom na trvalé bývanie vo vzdialenosti max.20-25km od Spišskej Novej Vsi. s pozemkom v rozlohe cca 4000 m2 ktorý by bol vhodný na chov zvierat. Dom môže byť aj v pôvodnom stave ideálne s hospodárskou budovou, aj v extraviláne obce. Cena: podľa lokality a stavu, max. do 120.000 €

Kúpa rodinný dom Hôrka

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s pozemkom cca 700 m2 v okrese Poprad, ideálne obce: Hôrka, Hozelec, Švábovce. Cena podľa stavu nehnuteľnosti. Dom môže byť aj starší, v pôvodnom stave

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, lokalita: Kežmarok, Spišská Belá a blízke okolie. Cena podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Kežmarku alebo v Ľubici. Cena: cca do 150.000 € (podľa stavu)

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, stav-obývateľný, môže byť aj dvojgeneračný. Lokalita: Kežmarok, Ľubica, Tvarožná. Cena: do 150.000,-€

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Kežmarku. Cenado 130.000,-€

Kúpa, rodinný dom Kežmarok a okolie

Hľadám pre klientov 4 - 5izbový rodinný dom s garážou. Plocha pozemku od 600 - 700 m2. Lokalita: Kežmarok, Ľubica, Malý Slavkov. Cena podľa stavu domu a lokality.

Kúpa rodinný dom Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-5 izbový rodinný dom v Kežmarku a blízkom okolí. Cena podľa podľa stavu a lokality.

Kúpa rodinný dom Letanovce

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme obývateľný dom v lokalite: Letanovce, Spišský Štvrtok, Hrabušice. Cena: do 100.000 €, platba v hotovosti

Kúpa RD

Kúpim rodinný dom v Levoči, ul. Uličná, Kláštorska

Kúpa, rodinný dom Poprad

hľadám pre klientov rodinný dom: obývateľný, najlepšie zrekonštruovaný, 3-4 izbový, pozemok cca 700 m2. Lokalita: okres Poprad, ideálne obec Hôrka a blízke okolie.

Kúpa rodinný dom Poprad

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, minimálne 4izbový, rozloha pozemku cca 700 m2, cena: cca 130.000 €

Kúpa rodinný dom Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s rozlohou pozemku cca 700 m2, lokalita: Poprad a okolie max. do 17 km. Cena: podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom v Poprade. Pôvodný stav. Cena podľa lokality a stavu.

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 110 000€
Hľadám pre klienta jednopodlažný a obývateľný 3-4 izbový rodinný dom s malou záhradkou v Spišskej Novej Vsi. Cena do 110.000,-€

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 120 000€
hľadám pre klienta prízemný troj až štvorizbový rodinný dom typu bungalov v blízkom okolí Spišská Nová Ves - Harichovce, Sp. Tomášovce, Sp. Štvrtok, Odorín

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

hľadám pre klientov 5-6izbový rodinný dom v Spišskej Novej Vsi, ideálne zrekonštruovaný, cena podľa stavu a lokality

Kúpa, rodinný dom SNV a blízke okolie

hľadám pre klientku jednopodlažný 4izbový rodinný dom, obývateľný, pozemok 600 - 700 m2. Lokalita: SNV alebo blízke obce (Ferčekovce, Arnutovce, Harichovce, Odorín, Sp. Tomášovce) Cena podľa stavu a lokality.

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

ideálne čiastočne zrekonštruovaný, obývateľný, cena: zodpovedajúca lokalite a technickému stavu domu

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 120 000€
Hľadám pre klienta 3-4izbový rodinný dom blízko centra mesta Spišská Nová Ves, parkovacie miesta pre cca 3 motorové vozidlá. Cena do 120.000 €

Kúpa, dom Spišská Nová Ves

hľadám pre klienta dom, polyfunkčný objekt v Spišskej Novej Vsi, preferuje sa Gorkého ulica, vo dvore parkovanie pre aspoň 3 motorové vozidlá

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

ideálne čiastočne zrekonštruovaný, obývateľný, cena: zodpovedajúca lokalite a technickému stavu domu

Kúpa, rodinný dom Spišská Nová Ves

Cca do 15km od mesta, ideálne obec bez spoluobčanov, väčší pozemok

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom prerobený alebo z väčšej časti prerobený v lokalitách SNV, Smižany, Harichovce, Danišovce, Spišský Štvrtok, Sp. Tomášovce, Odorín, Jamník, Iliašovce, max do hodnoty 130 000 eur.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom v Novoveskej Hute - Spišská Nová Ves. Cena do cca 45.000,-€, platba v hotovosti.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Spišskej Novej Vsi, cena: podľa stavu a lokality

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, čiastočná rekonštrukcia, okolie Sp. Novej Vsi - do 25 km. Rozloha pozemku min. 500 m2.

Kúpa, rodinný dom Spišské Podhradie

Cena okolo: 80 000€
hľadám pre klientov rodinný dom v Spišskom Podhradí s pozemkom od 800 do 900 m2, môže byť aj starší, obývateľný - aspoň čiastočne zrekonštruovaný

Kúpa, rodinný dom Spišský Hrušov

Cena okolo: 80 000€
hľadám pre klientov rodinný dom v Spišskom Hrušove s pozemkom od 800 do 900 m2, môže byť aj starší, obývateľný - aspoň čiastočne zrekonštruovaný

Kúpa, rodinný dom Poprad

Cena okolo: 150 000€
hľadám pre klientov obývateľný dvojgeneračný rodinný dom. Lokalita: Spišská Sobota, Švábovce, Hôrka, Jánovce, Spišský Štiavnik.

Kúpa rodinný dom Vrbov

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom (novostavba) v Kežmarku a blízkom okolí: Ľubica, Vrbov, Vlková. Cena: do 150.000 €

KÚPA CHATA

Hľadám pre klientku celoročne obývateľnú chatu na predaj na Košiarnom briežku.

Kúpa, záhradná chatka Spišská Nová Ves, Tarča

Hľadám pre klienta záhradnú chatku s pozemkom v OV od 200-300 m2 v Spišskej Novej Vsi, lokalita Tarča od Lipovej ulici po OC Madaras

Kúpa chata Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu v Slovenskom raji - Čingov, Košiarny briežok, Mlynky. Cena podľa stavu.

Kúpa pozemok Kežmarok

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok (okolo 1000m2) na stavbu drevenice (okolo 16x10m). Lokalita: Kežmarok a blízke okolie

Kúpa pozemok Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok cca 500 m2 v okolí Spišskej Novej Vsi

Kúpa komerčný objekt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednopodlažný komerčný objekt v Levoči pre zriadenie kancelárie a skladového priestoru, výmera cca 300 m2. Cena podľa stavu objektu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok cca 700 m2 pre výstavbu rodinného domu v Poprade alebo v okolí Popradu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Hozelec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok cca 600 m2. Lokalita: obec Hozelec, Švábovce alebo Hôrka

Kúpa pozemok pre rodinný dom Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt s balkónom v Poprade. Cena podľa stavu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok cca 500 m2 v Poprade alebo v okolí Popradu

Kúpa, stavebný pozemok od 600 m2, Tatranská Lomnic

hľadám pre klienta pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu v Tatranskej Lomnici. Rozloha pozemku od 600 do 900 m2.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme stavebný pozemok cca 700 m2, lokalita: Spišská Nová Ves - Ferčekovce, Novoveská Huta, blízke okolie: Lieskovany, Spišský Štvrtok

Kúpa pozemok pre rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok (500-1000m2) v Spišskej Novej Vsi. Ideálnou lokalitou by bolo centrum, alebo oblasť s pešou dostupnosťou do centra. Starý dom, ktorý by sa dal zbúrať a postaviť na pozemku nový dom prípadne prestavať, je tiež vhodný.

Kúpa, pozemok Spišské Podhradie

hľadám pre klientov pozemok pre výstavbu rodinného domu v Spišskom Podhradí a blízkom okolí

Kúpa, pozemok Spišský Hrušov

hľadám pre klientov pozemok pre výstavbu rodinného domu

Kúpa pozemok pre rodinný dom Švábovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok, výmera cca 600 m2 v obci Švábovce, okres Poprad

Kúpa pozemok pre rodinný dom Veľká Lomnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu vo výmere cca 750 m2 vo Veľkej Lomnici.

Kúpa chalupa Hnilec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme romantickú dreveničku na chalupárčenie v lokalite Hnilec, Hnilčík a okolie, blízko Slovenské raja, prípadne lokalita Nižné/Vyšné Repaše a pod

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Prenájom, jednoizbový byt Smižany, Za Kaštieľom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, jednoizbový byt Smižany, Za Kaštieľom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, Štúrovo nábrežie - EXKLUZÍVNE H...

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier, Štúrovo nábrežie - EXKLUZÍVNE H...

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Smižany, Za Kaštieľom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, trojizbový byt Smižany, Za Kaštieľom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Levoča, centrum mesta

Predaj, rodinný dom Levoča, centrum mesta

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Levoča

Predaj, trojizbový byt Levoča

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Levoča

Predaj, trojizbový byt Levoča

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Levoča, Francisciho ulica

Prenájom, trojizbový byt Levoča, Francisciho ulica

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 547 m2 Gánovce, okr. Poprad

Predaj, pozemok pre rodinný dom 547 m2 Gánovce, okr. Poprad

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Slatvina, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Slatvina, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Ľubica, okr. Kežmarok - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Ľubica, okr. Kežmarok - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Spišský Štiavnik, Poprad - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Spišský Štiavnik, Poprad - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Smižany, okr. Spišská Nová Ves

Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Smižany, okr. Spišská Nová Ves

PRENAJATÉ
Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Tornaľa, okr. Revúca, rezervované - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍ...

Predaj, rodinný dom Tornaľa, okr. Revúca, rezervované - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍ...

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

PREDANÉ
Predaj, chata Mlynky, okr. Spišská Nová Ves, Prostredný Hámor - NOVOSTAVBA

Predaj, chata Mlynky, okr. Spišská Nová Ves, Prostredný Hámor - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Kežmarok, Karola Kuzmányho - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Kežmarok, Karola Kuzmányho - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Belá, okr. Kežmarok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Spišská Belá, okr. Kežmarok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Levoča

Prenájom, dvojizbový byt Levoča

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Spišská Belá, okr. Kežmarok

Predaj, rodinný dom Spišská Belá, okr. Kežmarok

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Tarča

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom

Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Levoča, sídlisko Rozvoj

Predaj, dvojizbový byt Levoča, sídlisko Rozvoj

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Predaj, dvojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PREDANÉ
Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Prenájom, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Smižany, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Smižany, Spišská Nová Ves - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ