Po štúdiu strednej ekonomickej školy som odišiel "na skusy do sveta", kde som sa chcel rozhodnúť, čo ďalej so životom. Pôvodný plán bol, ostať počas leta... Čas ubiehal rýchlo a skoro po dekáde života v cudzej krajine, som sa, už aj s rodinou, vrátil naspäť na Slovensko. Keďže so živnosťou som začal už v zahraničí, ako inštruktor vo svojej autoškole, vedel som že touto cestou chcem pokračovať aj po návrate domov. Už pri kúpe nášho prvého bytu, ešte v zahraničí, mi učaroval obchod s nehnuteľnosťami, kde je bežnou praxou využívať služby realitnej kancelárie.

Najlepšia škola, je škola života.

Rozhodol som sa, že sa tým chcem zaoberať naplno. Reagoval som na inzerát HALO reality a po absolvovaní úvodného školenia som vedel, že to bolo správne rozhodnutie. Silná firma vedená tímom profesionálov, ktorých najväčším záujmom je odbornosť maklérov a spokojnosť klientov. Práca s ľuďmi ma baví a napĺňa. Každému klientovi chcem poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť a ich spokojnosť je dôkazom, že sa mi to darí.

Keď sa nevenujem práci, trávim čas so svojou rodinou, rád si pozriem dobrý film, či prečítam kvalitnú knihu. Ktovie, možno ma raz stretnete na potulkách v okolí s našim boxerom Chuckom.

Súťaž klientov HALO reality za podpísanie výhradného zastúpenia v prvom štvrťroku 2019 má výhercu - p. Ladislava Kovácsa, ktorý vyhral multifunkčnú tlačiareň HP. Cenu odovzdal manažér Dunajskej Stredy, Michal Jediný. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete v okolí Dunajskej Stredy, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca február, manažér pobočky Michal Jediný. Gratulujeme!

Súťaž o digitálny fotoaparát v druhom štvrťroku 2017 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - p. Alžbetu, ktorej sme predávali byt v Miloslavove. Cenu odovzdal manažér pobočky Dunajská Streda, Michal Jediný.

Súťaž o digitálny fotoaparát v druhom švrťroku 2016 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercov - rodina z Popradu, ktorej cenu odovzdal manažér pobočky Michal Jediný.

Prvý a zároveň neprehliadnuteľný polep auta v Dunajskej Strede, ktorý sa nedá nevšímnúť na aute manažéra pobočky Michala Jediného.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdávaní bytu v Bratislave, obchod zastrešoval realitný maklér Michal Jediný.

Spokojná kupujúca s hypotekárnou poradkyňou a manažérom pobočky Dunajská Streda Michalom Jediným, po podpise zmlúv od svojej novej nehnuteľnosti v Blatnej na Ostrove.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) po podpise zmlúv v Trnave, obchod zastrešoval Michal Jediný.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) po podpise zmlúv v Bratislave, obchod zastrešoval Michal Jediný a Kristína Olachová...

Spokojní predávajúci/kupujúci pri preberaní bytu v Dunajskej Strede, s manažérom pobočky Michalom Jediným.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri preberaní bytu v Handlovej, s manažérom pobočky Dunajská Streda, Michalom Jediným.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) zo Šamorína, pri preberaní rodinného domu s manažérom pobočky Dunajská Streda, Michalom Jediným.

Spokojní predávajúci/kupujúci pri preberaní bytu v Miloslavove, s manažérom pobočky Michalom Jediným.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) z Popradu pri preberaní bytu s manažérom pobočky Michalom Jediným.

Spokojný predávajúci z Popradu s manažérom pobočky Michalom Jediným.

Spokojní klienti z Popradu pri preberaní bytu s manažérom pobočky Michalom Jediným.

Spokojná predávajúca pri odovzdávaní bytu s manažérom pobočky Poprad Michalom Jediným.

Spokojná kupujúca pri preberaní bytu s manažérom pobočky Poprad Michalom Jediným.

Spokojný kupujúci z Poltára po podpise zmlúv s manažérom pobočky Poprad, Michalom Jediným.

Spokojní predávajúci z Kokavy nad Rimavicou po podpise zmlúv s manažérom pobočky Poprad Michalom Jediným.

Chcela by som vyjadriť obrovskú spokojnosť s prácou pána Jediného. Počas našej spolupráce som sa stretla najmä s jeho ochotou a profesionalitou. Oceňujem tiež schopnosť pána Jediného skvele zorganizovať si prácu a zároveň spoľahlivosť, ktorá sa prejavila najmä tým, že na čom sme sa dohodli to platilo. Jeho flexibilita a najmä odbornosť nám pomohla bez akých problémov s predajom bytu. Jeho komunikačné zručnosti sa prejavili tým, ako nám trpezlivo a zrozumiteľne vedel vysvetliť zložité postupy, ktoré s predajom bytu súviseli. Sme radi, že sme sa práve s ním stretli pri takej dôležitej a zložitej situácií v našom živote, ako je predaj bytu. Prajeme veľa veľa spokojných klientov a všetko dobé v pracovnom aj súkromnom živote.
Mirka
Dobrý deň, touto cestou by som chcel veľmi poďakovať vašej spoločnosti za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti a najmä pochváliť jedného z vašich maklérov a to konkrétne pána Michala Jediného za jeho vysoko profesionálny a najmä ľudský prístup. Je vidieť, že je to človek na správnom mieste, ktorý vie poradiť vo všetkých aspektoch a má prehľad o realitnom trhu. Kedykoľvek som potreboval pomôcť a poradiť vždy bol ochotný a to v ktorúkoľvek hodinu. Na záver chcem ešte raz poďakovať vašej spoločnosti a najmä vašemu maklérovi. Michal Fekiač
Absolútna jednotka. Vrelo odporúčam. Adam
Veľmi príjemný prístup a mnoho skúseností v oblasti predaja/kúpy tešíme sa zo spolupráce. Nieje nad to zveriť sa do spoľahlivých rúk zodpovedného človeka! M. R
Profesionálny prístup .Maximálna spokojnosť. M.F.
Veľmi som spokojná :) Ďakujem, Sabina Szabó
Ďakujeme pánovi Michalovi Jedinému za cenné rady, ktorými pomohol uviesť našu nehnuteľnosť do ponuky. Oceňujeme jeho prirodzené a zdvorilé vystupovanie, pochopenie pre naše požiadavky a profesionálne vedenie samotného predaja.
Ďakujeme pánovi Michalovi Jedinému za cenné rady a skúsenosti, ktorými pomohol uviesť našu nehnuteľnosť do ponuky. Oceňujeme jeho prirodzené a zdvorilé vystupovanie, pochopenie pre naše požiadavky a profesionálne vedenie samotného predaja. N.K.
Ďakujeme za profesionálny prístup. Sme veĺmi spokojní s predajom ktorý sme zrealizovali cez p. Jediného. JK
Veľmi dobrý pristup, super spolupraca
Darina R.
Vynikajúca spolupráca a vystupovanie. Ďakujem, Duľova
S prácou pána Jediného som veľmi spokojná, vybavuje úplne a promtne. S úctou Mária H.
Velmi ocenujem profesionalitu pana Jedineho, skusenosti, predajne zrucnosti a samozrejme prijemny osobny prejav. Mariana S.
Spolupráca s maklérom bola veľmi dobrá. Odporúčam každému klientovi Vaše služby a p. Jediného ako makléra. AM
S maklérom p. Jediným som zatiaľ nadmieru spokojný. T.V.
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať Vášmu zástupcovi p.Jedinemu za pomoc predaja našej nehnuteľnosti v Kežmarku. Veľká spokojnosť, ľudský prístup, flexibilnosť,ochota,administratívne záležitosti všetko porieší za Vás. Ešte raz srdečná vďaka.
rodina K.
Boli sme s p. Jediným nadmieru spokojný, do budúcna veľmi odporúčam.
Vďaka za pomoc pri kúpe a odovzdaní bytu v Poprade. Prajeme veľa zdravia a úspechov. Gibalová.
Páči sa mi spôsob komunikácie-priamy, fundovaný a bez zbytočných ,,ohurovačiek". Aj prezentácia na internete je profesionálna a prekvapila nás zhoda so skutočnosťou, ktorá nám inde chýbala. Dúfam, že aj informácie o susedoch sú tak isto hodnoverné. Prajem veľa úspechov v profesnom aj osobnom živote.
G.
Spokojnosť.
M.A.
Spoluprácu s Michalom Jediným môžem iba odporúčať, patrí medzi 1% realitných maklérov, ktorí svojej práci rozumejú, robia ju zodpovedne, kvalifikovane a svedomito. Je dochvíľny, spoľahlivý a jeho záujem o klienta pretrváva aj po úhrade provízie až do ukončenia celej transakcie. Kľudne aj na budúce .....
Tomš S.
S prístupom a prácou Vášho makléra som zatiaľ veľmi spokojná.
Martančíková
Chcem sa podakovať za vysoku profesionalitu p. Jedinému – Haloreality Poprad. Som velmi spokojna s jeho prístupom a jednaním od prvej chvíle ako sme sa stretli pri predaji nasej nehnutelnosti. Určite ho budem odporúčať. Maximálne vysoká spokojnosť!
Lompartová
Váš maklér bol veľmi ústretový, s jeho vystupovaním sme boli veľmi spokojní, bol ochotný všetko nám vysvetlil a poradil za čo mu veľmi pekne ďakujeme.
Mária J. s manželom
Som veľmi spokojný s pánom Jediným, kupoval som cez neho byt, bol veľmi seriózny a ústretový. Preto som sa s predajom bytu obrátil na neho. A zveril som mu aj predaj ďalších dvoch nehnuteľností, ktoré máte na stránke. A aj mne hľadá nehnuteľnosť, podľa mojich predstáv. Je na neho spoľahnutie, má veľmi príjemné vystupovanie. Keď sa na niečom dohodneme to platí. Má moju plnú dôveru. Prajem Vám veľa takýchto realitných maklérov.
MUDr. Ľudovít Ch., MBA
Maximálna spokojnosť!!! Pán Jediný má profesionálne vystupovanie, ochotný, ústretový, s absolútnym prehľadom vie poradilť a pomôcť. S príjemným benfitom úsmevu a dobrej nálady...Ďakujeme. Doporučíme ďalej.
Jana O.
Velmi seriozny. Dakujem.
Hucko
Dobrý deň,
profesionálny a zároveň úctivý, ústretový a max. spoľahlivý - to je len krátka charakteristika Vášho makléra pána Jediného z Popradu. Od úvodného stretnutia, cez prípravu a podpis zmlúv až po dotiahnutie obchodu do finálnej fázy - maximálna spokojnosť! Vaše služby som využil prvýkrát, no už dnes viem že nie posledný. Veľmi rád budem Vaše služby využívať!
S pozdravom J.T. Poprad.
Dobrý deň, kupujem nehnuteľnosť a pán Jediný mi doslova spadol z Neba. Ochota, kreatívnosť, pomoc. Zatiaľ maximálna spokojnosť. Dakujem.
Zuzana N.
Sme velmi spokojny. Seriozny pristup, ochota, komunikativnost...
Sme veľmi spokojní s Vašim maklérom. Radi ho odporučíme našim známym. Pekný deň.
Emília H.
S jednaním makléra sme boli zatiaľ spokojní.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, trojizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

96 990 €
Predaj, rodinný dom Hubice - IBA U NÁS

Predaj, rodinný dom Hubice - IBA U NÁS

98 000 €
Predaj, garsonka Bratislava Vajnory, Rybničná

Predaj, garsonka Bratislava Vajnory, Rybničná

58 000 €
Predaj, štvorizbový byt Bratislava Vrakuňa, Toryská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, štvorizbový byt Bratislava Vrakuňa, Toryská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

148 000 €
Predaj, rodinný dom Hrubý Šúr - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Hrubý Šúr - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

149 000 €
Predaj, trojizbový družstevný byt Zlaté Klasy, Rastice

Predaj, trojizbový družstevný byt Zlaté Klasy, Rastice

62 990 €
Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Kopčianska - IBA U NÁS - ZNÍŽENÁ ...

Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Kopčianska - IBA U NÁS - ZNÍŽENÁ ...

103 990 €
Predaj, štvorizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

Predaj, štvorizbový byt Šamorín, Kráľovianky - NOVOSTAVBA

139 900 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1119 m2 Mlynčeky, okr. Kežmarok

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1119 m2 Mlynčeky, okr. Kežmarok

35 900 €
Predaj, rodinný dom Potônske Lúky, okres Dunajská Streda, polosamota

Predaj, rodinný dom Potônske Lúky, okres Dunajská Streda, polosamota

41 999 €
Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Bratislava Ružinov, Trnávka - NOVOSTAVB...

Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Bratislava Ružinov, Trnávka - NOVOSTAVB...

235 000 €
Predaj, houseboat Medveďov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, houseboat Medveďov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Cena v RK
Predaj, garsonka Dunajská Streda, Hlavná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, garsonka Dunajská Streda, Hlavná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

21 990 €
Predaj, rodinný dom Horná Potôň, Čečínska Potôň - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, rodinný dom Horná Potôň, Čečínska Potôň - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO...

99 000 €
Predaj, rodinný dom Dunajský Klátov - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Dunajský Klátov - NOVOSTAVBA

159 900 €
Predaj, rodinný dom Dolný Štál, okr. Dunajská Streda

Predaj, rodinný dom Dolný Štál, okr. Dunajská Streda

120 000 €
Predaj, pozemok pre developera 44.310 m2 Spišská Nová Ves - EXLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, pozemok pre developera 44.310 m2 Spišská Nová Ves - EXLUZÍVNE HALO REA...

13 €/m2

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1000 m2 Svätý Kríž - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1000 m2 Svätý Kríž - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Šamorín, Kráľovianky

Predaj, trojizbový byt Šamorín, Kráľovianky

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Báč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Báč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, rodinný dom Kostolné Kračany

Prenájom, rodinný dom Kostolné Kračany

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 732 m2 Štiavnička

Predaj, pozemok pre rodinný dom 732 m2 Štiavnička

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Ružinov, Šalviová

Predaj, trojizbový byt Bratislava Ružinov, Šalviová

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Šamorín, Bratislavská

Predaj, štvorizbový byt Šamorín, Bratislavská

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Hamuliakovo - NOVOSTAVBA

Predaj, jednoizbový byt Hamuliakovo - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Lúč na Ostrove, Malá Lúč

Predaj, rodinný dom Lúč na Ostrove, Malá Lúč

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Prievidza, Necpaly - Prievidza III

Predaj, jednoizbový byt Prievidza, Necpaly - Prievidza III

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 634 m2 Štiavnička

Predaj, pozemok pre rodinný dom 634 m2 Štiavnička

PREDANÉ
Predaj, administratívny priestor Kežmarok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, administratívny priestor Kežmarok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REA...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Imeľ, okr. Komárno, Cintorínska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Imeľ, okr. Komárno, Cintorínska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Kazanská

Predaj, dvojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Kazanská

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Hurbanova Ves

Predaj, rodinný dom Hurbanova Ves

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Dunajská Streda

Predaj, trojizbový byt Dunajská Streda

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Poprad, Veľká, Rubicon I

Predaj, dvojizbový byt Poprad, Veľká, Rubicon I

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 4814 m2 Hurbanova Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 4814 m2 Hurbanova Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Malý Lipník, Stará Ľubovňa - Exkluzívne HALO reality

Predaj, rodinný dom Malý Lipník, Stará Ľubovňa - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Okoč

Predaj, rodinný dom Okoč

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Dunajská Streda, Gyulu Szabóa

Predaj, rodinný dom Dunajská Streda, Gyulu Szabóa

PREDANÉ
Predaj, pozemok 31568 m2 Gregorovce, okr. Prešov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok 31568 m2 Gregorovce, okr. Prešov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Ľubica, okr. Kežmarok - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Ľubica, okr. Kežmarok - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice

Prenájom, dvojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Ružinov, Bratislava II, Štrkovec, Medzilaborecká

Predaj, dvojizbový byt Ružinov, Bratislava II, Štrkovec, Medzilaborecká

PREDANÉ
Predaj, garáž Bratislava Staré Mesto, Wilsonova

Predaj, garáž Bratislava Staré Mesto, Wilsonova

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Gabčíkovo, okr. Dunajská Streda, Pasienky

Predaj, rodinný dom Gabčíkovo, okr. Dunajská Streda, Pasienky

PREDANÉ
Prenájom, kancelária 26 m2 Dunajská Streda, Gaštanový rad

Prenájom, kancelária 26 m2 Dunajská Streda, Gaštanový rad

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1136 m2 Štiavnička, okr. Ružomberok

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1136 m2 Štiavnička, okr. Ružomberok

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU