S prácou realitného makléra som sa po prvýkrát stretla asi pred 6 rokmi, keď sa naša rodina rozrástla a kúpa väčšieho bytu bola nevyhnutná. Vtedy sme si vybrali štvorizbový byt s garážou, ktorý nám predstavil - ukázal vtedy ešte maklér Lubor Mäsiar. Hoci sme danú nehnuteľnosť nekúpili, zrodila sa ale otázka, či by som túto prácu dokázala i ja. Oslovilo ma uvoľnené vystupovanie a informovanosť terajšieho konateľa. V tom čase som bola na rodičovskej dovolenke, takže moje úvahy o tejto práci sa čoskoro skončili.

Po nejakom čase som sa dozvedela, že pán Mäsiar si otvoril svoju vlastnú realitnú kanceláriu a vtedy som sa rozhodla, že to vyskúšam. Svoje rozhodnutie som doteraz neoľutovala, aj keď je práca časovo veľmi náročná, nepozná víkendy ani sviatky. No prináša aj finančné ohodnotenie, ktoré by som ako zamestnaná matka na 8 hodín v žiadnej firme nedostala. Našla som si prácu, ktorá je aj mojím koníčkom. Vďaka nej si viem zadeliť čas pre svoju rodinu a hlavne moje maloleté deti.

Halo reality môžem odporučiť každému, kto by bol rád sám sebe pánom, chcel by byť finančné nezávislý a hlavne by chcel pracovať v dobrom kolektíve ľudí, bez stresu a intríg.

Moje ocenenia:

maklér roka 1.miesto: 2013, 2015, 2. miesto: 2017, 3. miesto 2014 | predajca pobočky 2015, 2016 | 15 x TOP mesiaca

Formulu HALO reality stretnete v okolí Prievidze, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca apríl, Ing. Alexandra Bernátová. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete aj ďalší mesiac v Prievidzi, pozíciu najlepšieho makléra obhájila Ing. Alexandra Bernátová. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete opäť v Prievidzi, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca október, Ing. Alexandra Bernátová. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete opäť v Prievidzi, jazdí na nej najlepšia maklérka mesiaca jún, Ing. Alexandra Bernátová. Gratulujeme!

Naše najmenšie autíčko s reklamným polepom HALO reality v Prievidzi, ktoré má maklérka Ing. Alexandra Bernátová.

Koncom roka pribudol ešte jeden neprehliadnuteľný polep auta v Prievidzi, našej maklérky Ing. A.Bernátovej, ktorý sa nedá nevšímnúť :-)

HALO reality Majitelom našej "formule" (s plnou nárdžou) na mesiac december sa stala maklérka z kancelárie Prievidza, Ing. Alexandra Bernátová. Gratulujeme!

Súťaž o digitálny fotoaparát v treťom švrťroku 2015 za podpísanie výhradného zastúpenia má výhercu - Nina W. z Prievidze, ktorej cenu odovzdala realitná maklérka Ing. Alexandra Bernátová.

Moji spokojní klienti:

Spokojný kupujúci z Prievidze, po podpise zmlúv s maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) z Prievidze, po podpise zmlúv v našej kancelárii s maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.

Spokojný klient Lukáš z Prievidze pri preberaní bytu s realitnou maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.

Spokojná klientka pri podpise zmlúv s maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou z Prievidze.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv s maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou z Prievidze.

Spokojní klienti z Prievidze, predávajúci a kupujúci pri podpise zmlúv s realitnou maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.

Spokojní klienti - kupujúci a predávajúci z Prievidze, pri podpise zmlúv s realitnou maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.

Spokojná klientka z Prievidze s realitnou maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.

Spokojní klienti z Prievidze pri podpise zmlúv s realitnou maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.

Spokojná klientka po podpise zmlúv z Prievidze s realitnou maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.

Spokojní klienti z Prievidze pri podpise zmlúv s realitnou maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.

Spokojní klienti s maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou, pri podpise zmluvy v kancelárii v Prievidzi.

Spokojní klienti z Prievidze pri preberaní dvojizbového bytu s realitnou maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.

Spokojný klient s maklérkou Alexandrou Bernátovou v kancelárii HALO reality Prievidza.

Spokojní klienti s maklérkou Alexandrou Bernátovou z Prievidze.

Spokojní klienti pri podpise zmlúv s maklérkou Alexandrou Bernátovou z Prievidze.

Spokojní klienti, kupujúci/predávajúci pri podpise kúpnych zmlúv trojizbového bytu s maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou z Prievidze.

HALO reality HALO reality

Spokojní klienti pri podpise kúpnych zmlúv s maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou z Prievidze.

Spokojní klienti pani Mária M. a pán Vladimír K. s maklérkou z Prievidze Ing. A. Bernátovou.

Maximálna ochota, výborná spätná väzba.
Maximálna spokojnosť - s prístupom, vystupovaním, odbornosťou, dochvíľnosťou, komunikáciou, Je to už druhá spolupráca s uvedenou maklérkou. Určite sa v budúcnosti obrátime na ňu a na HALO reality. Ivan Kontra
Maximalna spokojnost, skvely pristup, velmi mila prijemna osoba pre mna top maklerka. Vrelo odporucam ☺ Zaneta Vozarova
Veľká spokojnosť. Veľmi dobrý prístup a jednanie. Mikloš Marek
Dobry vecer, pani Bernatova je exkluzivna maklerka sme radi, ze sme ju spoznali je jednotka. Antonia K.
Ďakujeme pani Ing. Bernátovej za profesionálny a promtný prístup pri predaji našej nehnuteľnosti a celej spoločnosti želáme veľa úspechov v ďalšej práci. Ing. Bohuslav J. a Ing. Eleonóra K.
Profesionálka, kamarátska, milá a ústretová! Poradí, pomôže. 100%spokojnost. A veľmi pekne ďakujem! Jana
Ústretova,milá, ochotná. Spokojnosť z našej strany. Hudecová Gabriela
Šikovná pani maklérka.
S prácou realitnej maklérky sme boli maximálne spokojní. Igor N.
Profesionálna, rýchla, spoľahlivá, príjemné vystupovanie. Adriana N.
Velka spokojnost skvely pristup ochota pomoct.
Bol som s pracou pani Bernatovej velmi spokojny. Ak by som v buducnosti niečo predaval určite ju poprosim o spolupracu.
Maximálna spokojnosť.
Ďakujeme za profesionálny prístup k predaju rodičovského domu.
Spokojný. Viliam L.
Ing. Bernátová je človek na svojom mieste. Je usmievavá, milá pritom inteligentná a odborne zdatná. Dokázala nám poradiť, usmerniť naše rozhodnutia a dotiahnuť služby (v našom prípade kúpu bytu) do úplného a úspešného konca. Naše hodnotenie je z týchto dôvodov najvyššie možné.
V.P.
Ochotná, ústretová, profesionálne na vysokej úrovni, moju záležitosť vybavila rýchlo a kvalitne. Skrátka super maklér.
Dakujem za pomoc v nasej zlozitej situacii. P.
Maximálna spokojnosť, ľudskí prístup, profesionalita. Ďakujem, Barborková
S prácou pani Bernátovej sme boli nadmieru spokojní. Nielen pre jej ľudský prístup, ale hlavne pre jej široký rozhľad a ústretovosť v problematike nehnuteľností. Pomoc a rady poskytla s ochotou kedykoľvek sme potrebovali. Veď najdôležitejšie je mať pocit istoty v niekom a v čase, keď si myslíš, že sa už nemôže nič na dobré obrátiť. Eva
Velmi spokojna!
Predával som s pomocou pani Bernátovej pozemok. Najviac oceňujem že predaj prebehol hladko a takpovediac bez akejkoľvek námahy z mojej strany. Celý servis bol zabezpečený. Doslova iba pár podpisov a výsledok sa dostavil. Dakujem Vladimír M.
Absolutna spokojnost, skvela komunikacia s pani maklerkou, so vsetkym pomohla na 1000% Jana
Dobry den, pristup pani Bernatovej hodnotim ako velmi angazovany, proaktivny, respektuje nazor a potreby klienta. Ocenujem, ze bola vzdy k dispozicii a bola ochotna pocuvat a obratom ustretovo riesit moje podnety. Rada poskytnem pozitivne referencie svojim znamym. Prochaskova Zuzana
Profesionálka. Roman Benkovič
Spokojnosť pre Ing. Bernátovú Alexandru... oceňujem jej vysokú profesionalitu a skutočný maximálny záujem o klienta i v čase súkromnom. Jej flexibitu a ochotu pomáhať, pekný prístup ku klientovi. Ďakujem. Kamila K.
Maximalna spokojnosť, pani Bernatová mi vyšla v ústrety, veľmi milá, príjemná a profesionálna. B.K.
Veľmi ústretová, ochotná, pohotová s vysoko profesionálnym prístupom. Maximálna spokojnosť. T.T.
Dobrý deň. Vyslovujem veľkú vďaku pani Bernátovej za jej ústretovosť, trpezlivosť a hlavne ľudský prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. Vyzdvihujem jej príjemné jednanie, ochotu poradiť a profesionalitu. Želám jej všetko dobré v rodinnom aj pracovnom živote, veľa spokojných klientov. Za mňa veľká spokojnosť a ešte raz veľká vďaka pani Bernátová. Určite ju odporúčim aj mojím známym. Pekný deň želám. Táňa Ölveczká
S pani Bernatovou som bol veľmi spokojný je pohotová veľmi ústretová skrátka maklér ako má byť a ďakujem jej za všetko čo pre mňa urobila. Kotlář Marek
Dobrý večer, ďakujem za spoluprácu s pani Bernátovou a Vašou realitnou kanceláriou. Môžem hodnotiť iba pozitívne. Makléra som si vybral vďaka referencii, ktoré som si prečítal a chcem byť aj ja súčasťou týchto kladných hodnotení. Srdečná vďaka, budem rád spomínať a odporúčať aj mojím známym. M.M.
Sme velmi spokojny s jednanim s pani Bernatovou. Rezervacia prebehla rychlo a obhliadka tiez. Nakolko sme zhanali na rychlo, velmi nam pomohla. Urcite odporucam aj inym. Velmi prijemna a ustretova maklerka. Prajeme pekny den a este raz dakujeme. Danka Ch.
Spokojný. Jaroslav Buda
Zodpovedná. Ivan Martinka
Super ako vždy. Wild Peter
S vami sme boli velmi spokojni.
Spokojnosť, milá maklérka! Z.G.
Ďakujem za profesionálny prístup, bola som veľmi spokojná po všetkých strankach, samozrejme odporúčam všetkým mojim známym. Miroslava Vicanová
Dobrý deň. V prvom rade sa chcem poďakovať za prístup a trpezlivosť. Aj napriek okolnostiam, či časovým komplikáciám ktoré nastali. Niekedy Vás zaskočí milión drobností, niekedy len jedna jediná a už sa to vezie v tomto dnešnom byrokraticky nie najlepšie koordinovanom systéme. Či už v bankovníctve, alebo iných ,,destináciách podobného formátu".
Vyzdvihujem určitú loajálnosť a profesionálny prístup p. A. Bernátovej. Vyzdvihujem, obchodný predajno praktický štýl v komunikácii s klientom, teda i so mnou. Sám som robil obchod a predaj, tak viem o čom to je. Nieje to ľahká práca, ten kto ju skúsil tak vie. Je plná pozitívnych i negatívnych skúseností a nepredvídateľných skutkov - ja tomu hovorím ,,od vedľa". Želám naďalej úspešné realizovanie sa v práci a posúvanie sa v pred. Veľa šťastia a radosti z práce. S pozdravom klient Z. Bubniak
Ochotná, snaživá.
So spolupracou s p.Bernatovou som bola velmi spokojna. Je to mila a ustretova osoba s profesionalnym pristupom. Kedykolvek som sa na nu obratila, vzdy mi ochotne poradila. Este raz dakujem. Kucerova PD
Chtěla bych touto cestou vyjádřit svou maximální spokojenost s makléřkou Ing. Alexandrou Bernátovou, kterou jsem pověřila realizací prodeje mého bytu, resp. bytu ve spoluvlastnictví s mou neteří. Vhodný zájemce byl nalezen velmi rychle a vlastní fáze prodeje včetně sepsání kupní smlouvy a jednání s bankou o hypotečním úvěru byla též velmi rychlá. Všechno proběhlo hladce, bez jakéhokoliv problému, byt byl prodán v termínu a za podmínek, které mi byly sděleny na úvodní schůzce a při podpisu smlouvy o zprostředkování prodeje bytu. Ráda bych také ocenila vysoce profesionální, vstřícný a osobní přístup a velmi příjemné jednání při každém osobním kontaktu. Ještě jednou mockrát děkuji a přeju spoustu spokojených klientů, ale myslím, že jiné, než spokojené klienty asi mít nebudete ;-).
Marcela M.
Maximálna spokojnosť! Príjemné vystupovanie a profesionálna komunikácia s klientom až priateľská osoba čo je veľkým plusom. Ďakujeme aj s manželkou za Váš prístup k nám
Július U.
Veľmi spokojní sme. Sympatická a otvorená osoba. Príjemné a profesionálne vystupovanie :)
JU

Dobrý deň, chcem sa vyjadriť k službám Vašej realitnej kancelárie, keďže som bola veľmi spokojná s priebehom kúpy bytu prostredníctvom Vašej kancelárie v zastúpení Ing. A. Bernátovej. Prajem Vám veľa ďalších spokojných klientov tak ako som bola aj ja. S pozdravom L.

S RK aj maklérkou a jej službami som bola veľmi spokojá. Bola príjemná a ochtná. Nemusela som sa o nič statať. Všetko prebehlo v poriadku. Určite by som odporučila svojim známim.
Martina
Chcem sa touto cestou veľmi poďakovať pani Bernátovej za profesionálny, ústretový a hlavne ľudský prístup. Prostredníctvom Vašej realitnej kancelárie sme kupovali nehnuteľnosť a následne nám pani Bernátová predávala aj byt. Všetko prebiehalo podľa dohody, na čom sme sa dohovorili, to aj bolo do bodky splnené. Keď sa vyskytol problém, všetko sa vyriešilo k našej spokojnosti. Pani Bernátová je človek na správnom mieste a takto by podľa mňa mal fungovať správny realitný maklér, čo bohužiaľ nie je vždy a všade. Takže ešte raz veľká vďaka a prajem celému Vášmu tímu veľa spokojných klientov.
Andrea J.
Dobrý večer, s Vašou maklérkou som bola spokojná, nemám čo vytknúť. Bola mi doporučená od mojich známych, čakala som bežný štandard, ale dostala som oveľa viac - ľudský prístup, ochota, flexibilita, vybavila všetko od A až po Z - dokonca aj nemožné :-). Oceňujem vysokú profesionalitu, diskrétnosť a príjemné vystupovanie. Odporúčam ďalej - nebudete ľutovať.
Iveta
Sme veľmi spokojní s vysoko profesionálnym prístupom pani Bernátovej, ktorá je neuveriteľne spoľahlivá, klasické problémy spojené s predajom rieši s chladnou hlavou a veľmi flexibilne. Je to už naša druhá nehnuteľnosť s touto maklérkou a úprimne ju budeme odporúčať aj naďalej po opakovaných dobrých skúsenostiach.
S.Z. s rodinou
Dobrý deň, s pani Alexandrou som bola max. spokojná, všetko zariadila k spokojnosti mojej ako aj kupujúcej a vôbec to nebolo jednoduché. Odporúčam. Pekný deň praje
Alena
Dobry den. Velka vdaka pani Bernatovej ktora mi pomohla pri kupe bytu v Prievidzi jej velmi ochotny pristup riesit v mojom pripade krizovu situaciu zo strany predavajuceho k spokojnosti obidvoch stran bol vysoko profesionalny. Jej ochota pomoct a ludsky pristup je v dnesnej dobe neocenitelny. Pre mna je to urcite Top makler a odporucim ju ako aj vasu realitnu kancelariu do buducnosti svojim znamym. Este raz vela vdaka.
Iveta J.
Bola som veľmi spokojná, každému príbuznému by som odporučila túto realitnú kanceláriu.A veľmi príjemná a ochotná maklérka.veľká spokojnosť.
Alica Francová
Dobrý deň, vyslovujem spokojnosť s maklérkou Ing. Alexandrou Bernátovou.
Pri predaji môjho bytu reagovala neporovnateľne najrýchlejšie, solídny a pravdivý prístup ku klientovi. Na rozdiel od iných realitiek platilo presne to, čo povedala. Nevnucuje svoj názor, nemá tzv. jarmočný prístup.
Má databázu klientov, ktorých vie vhodne skombinovať tak, aby bol spokojný aj predávajúci aj kupujúci. Za mňa veľká spokojnosť... Predávajúci z Prievidze

Dobrý deň, ďakujem ešte raz za spoluprácu a sprostredkovanie predaja nášho bytu. Sme veľmi spokojní aj s cenou aj s rychlosťou predaja. S pozdravom
Peter Ch.

Zatial sme si nehnutelnost este nevybrali, ale po skusenostiach s inymi Rk sme necakali nic dobre. No az po stretnuti s pani Bernatovou sme sa citili ako klienti, o ktorych ma niekto zaujem, rieši ich poziadavky a potreby. Flexibilnost, presnost a milé a otvorene jednanie zmenilo nas nazor na realitne kancelarie. Dakujem
Maria
Super spolupraca :-) a rychle jednanie
Velka vdaka p.maklerke Bernatovej, ktora nam pomohla pri kupe bytu v Prievidzi. Za jej ochotu, porozumenie a rychle vyriesenie situacie k spokojnosti klienta, vrelo odporucam maklerku s velkym srdcom a tuto realitnu kancelariu. Jej ludsky pristup v nasej krizovej situacii, nielen ze nasla byt vyhovujuci nasim podmienkam,ale ochotne pomohla aj so zutulnenim interieru .Tolka ochota a pomoc je v dnesnej dobe uz vzacnostou.Vdaka nej sa nam podarilo prijemne nastartovat novy zivot vo Vasom meste.Obrovske dakujeme
S pozdravom Olik s mamkou.
Velke a uprimne podakovanie patri p.Bernatovej, ktora nam pomahala pri predaji rod.domu... Jej jednanie a pristup vysoko prevysovali moje predstavy o realitnych makleroch.. .Profesionalny pristup... okamzita pomoc pri jednani s bankou... Velke nasadenie pri rieseni problemov... Ludsky pristup a empatia ... Bezkonkurencna starostlivost o klienta...Urcite budem odorucat Vasu RK a p.Bernatovu svojim znamym.
CHRENKOVA IVANA
Vyjadrujem spokojnosť s pani Alexandrou, milá, vždy usmiata a ochotná pomôcť aj vo veciach, ktoré nemajú s realitami nič spoločné. Odporúčam !!!
Katarína, Prievidza
Veľmi rýchlo uskutočnený prenájom bytu. Dobrá komunikácia. Odporúčam aj ďaľej.
Petra
Pani Ing. Bernatova je flexibilna, spolahliva a ludska. Riesi situaciu okamzite, nepozna prekazky a ani slova nie, neda sa, nie je to mozne. max. spokojnost.
Jana P.
Dobry den,
rad by som odovzdal pozitivnu referenciu na maklerku p.Alexandru Bernatovu. Po pozitivnej skusenosti(pri kupe) z minulosti som ju oslovil priamo s predajom nehnutelnosti a nesklamala. Ta baba dokaze predat vsetko:) Strucne, jasne, rychle a najma efektivne jednanie. Urcite ju budem odporucat znamym.
S pozdravom,
Pavol Masarik
Maximalna spokojnost, profesionalny pristup, mila, vyborne odvedena praca co sa tyka predaja i prenajmu.
Starostlivost o nas ako klientov, aj o nase deti :-)
Alena G.
Sme velmi spokojni s pani maklerkou. Ocenujeme vysoku profesionalitu.
Niekoľkoročná spolupráca k absolútnej spokojnosti. Profesionálny prístup. Absolútna dôvera z mojej strany. Určite doporučím tieto služby aj iným. V prípade potreby ich sama znovu využijem.
Vlasta N.
S poskytnutymi sluzbami pani inzinierky som nadmieru spokojny!
Rastislav K.
Pani Bernatova bola nesmierne milá fundovaná. Kiež by ste mali takých maklerov viac...
Mária N.
Vďaka Alexandre Bernátovej, realitnej maklérke z pobočky Prievidza, som sa aj ja stal ďaľším spokojným klientom RK Halo reality.
Peter z Prešova.
S maklérkou som spokojná, nakoľko mi maklérku odporúčila známa, ktorá tiež kupovala byt cez pani Bernátovú (kancelária Prievidza) a veľmi mi ju chválila.
Bola som milo prekvapená ako promptne sa začala (Ing. Alexandra Bernátová) zaoberať mojou záležitosťou. Ochota a ľudský prístup, snaha poradiť a pomôcť klientovi, príjemné vystupovanie a korektné jednanie si vysoko cením.
Touto cestou ďakujeme za profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja našej nehnuteľnosti Vašej realitnej kancelárií. Za rýchle sprostredkovanie a zrealizovanie celého predaja a hlavne Ing. Bernátovej. Ešte raz ďakujeme.

Ing. Schwarc s rodinou z Banskej Bystrice. Určite Vašu realitnú kanceláriu odporučíme všetkým svojím známym.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, rodinný dom Prievidza, Sídlisko Kopanice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Prievidza, Sídlisko Kopanice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

175 000 €
Predaj, rodinný dom Bystričany, okr. Prievidza - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO ...

Predaj, rodinný dom Bystričany, okr. Prievidza - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO ...

145 000 €
Predaj, reštaurácia Bystričany, okr. Prievidza, + zariadenie - EXKLUZÍVNE HAL...

Predaj, reštaurácia Bystričany, okr. Prievidza, + zariadenie - EXKLUZÍVNE HAL...

120 000 €
Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Sídlisko Necpaly - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Sídlisko Necpaly - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

55 000 €
Predaj, priemyselný pozemok 3724 m2 Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, priemyselný pozemok 3724 m2 Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

145 000 €
Predaj, trojizbový byt Nedožery - Brezany, okr. Prievidza, Brezany - EXKLUZÍVN...

Predaj, trojizbový byt Nedožery - Brezany, okr. Prievidza, Brezany - EXKLUZÍVN...

87 500 €
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Kopanice

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Kopanice

78 900 €
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

79 990 €
Predaj, rodinný dom Nedožery - Brezany, okr. Prievidza, Nedožery - EXKLUZÍVNE ...

Predaj, rodinný dom Nedožery - Brezany, okr. Prievidza, Nedožery - EXKLUZÍVNE ...

97 900 €
Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko

Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko

53 000 €
Predaj, rodinný dom Diviacka Nová Ves, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, rodinný dom Diviacka Nová Ves, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

72 000 €
Predaj, rodinný dom Nitrianske Rudno, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Nitrianske Rudno, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

61 000 €
Predaj, dvojizbový byt Bojnice, okr. Prievidza, Lúčky

Predaj, dvojizbový byt Bojnice, okr. Prievidza, Lúčky

66 000 €
Predaj, chata Prievidza, Sad 600-ročnice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, chata Prievidza, Sad 600-ročnice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

13 900 €
Predaj, pozemok 1873 m2 Podhájska, Nové Zámky- EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, pozemok 1873 m2 Podhájska, Nové Zámky- EXKLUZÍVNE HALO REALITY

49 790 €
Predaj, záhradná chatka Prievidza, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, záhradná chatka Prievidza, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

8 000 €
Predaj, rodinný dom Valaská Belá - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Valaská Belá - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

31 990 €
Predaj, rodinný dom Valaská Belá, Prievidza EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Valaská Belá, Prievidza EXKLUZÍVNE HALO REALITY

12 990 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 500 m2 Kostolná Ves, okr. Prievidza

Predaj, pozemok pre rodinný dom 500 m2 Kostolná Ves, okr. Prievidza

24 500 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1000 m2 Kostolná Ves, okr. Prievidza, stavebné...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1000 m2 Kostolná Ves, okr. Prievidza, stavebné...

39 900 €
Predaj, pozemok 1877 m2, Nováky

Predaj, pozemok 1877 m2, Nováky

21 €/m2
Predaj, pozemok 1639 m2 Tužina, okr. Prievidza

Predaj, pozemok 1639 m2 Tužina, okr. Prievidza

17 000 €
Predaj, rodinný dom Nedožery - Brezany, okr. Prievidza, Brezany - EXKLUZÍVNE H...

Predaj, rodinný dom Nedožery - Brezany, okr. Prievidza, Brezany - EXKLUZÍVNE H...

135 000 €
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Kopanice - Prievidza IV - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Kopanice - Prievidza IV - EXKLUZÍVNE HALO RE...

82 000 €
Predaj, trojizbový družstevný byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky - EXKLUZÍVNE H...

Predaj, trojizbový družstevný byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky - EXKLUZÍVNE H...

79 990 €
Predaj, penzión Nitrianske Rudno, okr. Prievidza, Priehrada - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, penzión Nitrianske Rudno, okr. Prievidza, Priehrada - EXKLUZÍVNE HALO...

249 900 €
Prenájom, polyfunkčný objekt 180m2 Handlová, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, polyfunkčný objekt 180m2 Handlová, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

800 €/mesiac
Predaj, stavebný pozemok 2065 m2 Bystričany, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, stavebný pozemok 2065 m2 Bystričany, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

15 €/m2
Predaj, rodinný dom Cigeľ, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Cigeľ, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

129 000 €
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Kopanice

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Kopanice

87 500 €
Predaj, štvorizbový byt Nováky, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, štvorizbový byt Nováky, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

65 000 €

Hľadám pre svojich klientov:

Nájom garsonka Prievidza

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom zariadenej garsónky v Prievidzi. Klient bude prenájom využívať iba pár dní do mesiaca, keďže pracuje mimo SR.

Kúpim 1+1 Prievidza

Hľadám pre konkrétneho klienta jednoizbový byt v Prievidzi na ulici Jesenského alebo Sv. Cyrila - platba v hotovosti. Prosím o ponuky.

Kúpim dvojizbový byt v Handlovej

Kúpim 2+1 v Handlovej, platba v hotovosti

Kúpa rodinný dom Prievidza

Cena okolo: 160 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Prievidza - 10 minút do Prievidze z danej obce, prerobený, max. 4 izby, pozemok 600-800 m2.

Máme pre vás najlepšia hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, trojizbový byt Kanianka, okr. Prievidza

Predaj, trojizbový byt Kanianka, okr. Prievidza

PREDANÉ
Prenájom, jednoizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko

Prenájom, jednoizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko

PRENAJATÉ
Prenájom, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko

Prenájom, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Bojnice, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Bojnice, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko

Prenájom, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Prievidza, Sídlisko Kopanice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Prievidza, Sídlisko Kopanice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Nedožery - Brezany, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Nedožery - Brezany, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Bojnice, okr. Prievidza, Čampurka - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, štvorizbový byt Bojnice, okr. Prievidza, Čampurka - EXKLUZÍVNE HALO RE...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Nevidzany, okres Prievidza

Predaj, rodinný dom Nevidzany, okres Prievidza

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Opatovce nad Nitrou, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

Predaj, rodinný dom Opatovce nad Nitrou, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Nitrianské Rudno

Predaj, rodinný dom Nitrianské Rudno

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Necpaly - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE ...

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Necpaly - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE ...

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Dlhá Ulica - centrum - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Dlhá Ulica - centrum - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Staré sídlisko

Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Staré sídlisko

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Sídlisko Kopanice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Sídlisko Kopanice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Prievidza - Staré sídlisko, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Prievidza - Staré sídlisko, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový mezonetový byt Prievidza - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový mezonetový byt Prievidza - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Zemianske Kostoľany, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

Predaj, rodinný dom Zemianske Kostoľany, okr. Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Moskovská -

Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Moskovská -

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ