Prácu realitného makléra vnímam ako vznešenou a výnimočnou činnosťou a možnosťou, kedy maklér môže byť súčasťou v rozhodovaní ideálneho bývania a pomocnou rukou pre ľudí, ktorí niekedy ani nevedia čo presne hľadajú a výsledkom realitného obchodu je “Toto sme presne hľadali”. Stráviť život tým, že môžem pomáhať ľuďom je pre mňa naozaj darom.

Musím.

Počas môjho štúdia na vysokej škole manažmentu a informatiky som sa stretol s viacerými velikánmi v knižnej podobe, ktorí ma inšpirovali vo viacerých oblastiach a rozhodol som sa pomáhať a ísť mojou vysnívanou cestou, ktorou je práca s nehnuteľnosťami. Je úžasné, keď môžem robiť to, čo ma vnútorne napĺňa a s obrovskou zaujatosťou sa venujem činnosti, ktorá ma posúva vpred a deň čo deň sa stávam väčším expertom v oblasti nehnuteľností.

Vo voľnom čase sa venujem športom ako futbal na aktívnej úrovni, workout, korčuľovanie, behanie, tenis a najradšej trávim čas s rodinou. Taktiež rád čítam motivačné knihy a pozerám hlavne komediálne filmy alebo seriály.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa dvojizbový byt Senec

Cena okolo: 106 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Senec. Všetky poschodia okrem prvého a posledného, blízko centra mesta. Môže byť zrekonštruovaný, novostavba alebo pôvodný stav - cena zohľadňujúca stav nehnuteľnosti. Zvážime všetky seriózne ponuky. Ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Senec

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v meste Senec. Všetky poschodia okrem prvého a posledného, blízko centra mesta. Môže byť zrekonštruovaný, novostavba alebo pôvodný stav - cena zohľadňujúca stav nehnuteľnosti. Zvážime všetky seriózne ponuky. Ďakujem.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: