Mgr. Štefan Szikela patrí pod pobočku HALO reality Dunajská Streda.

Prácu realitného makléra vnímam ako vznešenou a výnimočnou činnosťou a možnosťou, kedy maklér môže byť súčasťou v rozhodovaní ideálneho bývania a pomocnou rukou pre ľudí, ktorí niekedy ani nevedia čo presne hľadajú a výsledkom realitného obchodu je “Toto sme presne hľadali”. Stráviť život tým, že môžem pomáhať ľuďom je pre mňa naozaj darom.

Počas môjho štúdia na vysokej škole manažmentu a informatiky som sa stretol s viacerými velikánmi v knižnej podobe, ktorí ma inšpirovali vo viacerých oblastiach a rozhodol som sa pomáhať a ísť mojou vysnívanou cestou, ktorou je práca s nehnuteľnosťami. Je úžasné, keď môžem robiť to, čo ma vnútorne napĺňa a s obrovskou zaujatosťou sa venujem činnosti, ktorá ma posúva vpred a deň čo deň sa stávam väčším expertom v oblasti nehnuteľností.
Vo voľnom čase sa venujem športom ako futbal na aktívnej úrovni, workout, korčuľovanie, behanie, tenis a najradšej trávim čas s rodinou. Taktiež rád čítam motivačné knihy a pozerám hlavne komediálne filmy alebo seriály.

Vianočná súťaž o 2x Krups

Každý môj klient, ktorý predá/kúpi nehnuteľnosť, bude zaradený do súťaže o kávovar Krups.

Podmienky:
- trvanie akcie od 15.10.2021 do 15.12.2021.

Výherca bude vyžrebovaný formou videa dňa 18.12.2021, ktoré bude zverejnené na FB stránke Mgr. Štefan Szikela - realitný maklér a na Instagrame #sziki.reality.

Ukončená súťaž: "Súťaž klientov o Sodastream"

Moje nadštandardné profesionálne služby:

realitný maklér profesionálne videorealitný maklér profesionálna 3D obhliadka

Ďalšie auto s neprehliadnuteľným polepom HALO reality stretnete v Dunajskej Strede. Na aute jazdí náš realitný maklér Štefan Szikela.

V polovici júna 2021 bol vyžrebovaný výherca zo všetkých mojich klientov, ktorí využili moje realitných služby. Výhercom Sodastream balíka sa stal Gabriel E. z Dunajskej Stredy, gratulujem.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Odovzdávanie jednoizbového bytu v Dunajskej Strede, na fotke spokojná kupujúca a predávajúca s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.

Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v Dunajskej Strede, obchod zastrešoval Mgr. Štefan Szikela.

Spokojná predávajúca trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, obchod zastrešoval Mgr. Štefan Szikela.

Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešoval Mgr. Štefan Szikela.

Spokojní kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Dunajská Streda, obchod zastrešoval Mgr. Štefan Szikela.

Spokojní kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, obchod zastrešoval Mgr. Štefan Szikela.

Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Dunajská Streda, obchod zastrešoval Mgr. Štefan Szikela.

Spokojní klienti pri preberaní rodinného domu v okrese Dunajská Streda, obchod zastrešoval Mgr. Štefan Szikela.

Spokojní klienti pri preberaní rodinného domu v okrese Dunajská Streda, obchod zastrešoval Mgr. Štefan Szikela.

Rada by som poďakovala realitnému maklérovi za mimoriadne milý a profesionálny prístup, som veľmi vďačná za jeho pomoc. Je ústretový, nápomocný, flexibilný a ochotný. Môžem len odporúčať!
Pána Szikelu som spoznala len počas našej obchodnej transakcie. Je to veľmi inteligentný vzdelaný človek. Na svojom pracovnom úseku svoju úlohu vykonáva na vysokej profesionálnej úrovni. Veľmi čestne pristupuje ku klientom je presný a spoľahlivý. Každý zamestnávateľ by bol s jeho prácou spokojný.
Ing.Helena Patasiová
So službami makléra som bola nadmierne spokojná. Výborná komunikácia, profesionálny prístup a maximálna ústretovosť pri vybavovaní predaja bytu. Situácia bola komplikovaná kvôli pandémii, ale p. Szikela to zvládol výborne. Maximálna spokojnosť, odporúčam každému. M. V
Predávali sme už 2 nehnutelnosti, ale s takou profesionalitou sme sa u druhých maklérov nestretli. Jaroslav
Od prvního kontaktu byl pan Szikela velmi vstřícný, každou moji otázku zodpověděl hned a nebo jakmile věděl odpověď ihned mne kontaktoval. Vždy hned a zodpovědně referoval po každé ukázce nemovitosti eventuelním kupujícím. Video a fotografie které pan Szikela umístil na vaše stránky byly jednoznačně profesionální práce! Opravdu si nedokáži představit lepšího realitního makléře. Jsem upřímně rád že jsem si zvolil pana Szikelu za svého realitního makléře. Pokud bych měl vyjádřit na stupnici jedna až deset svoji spokojenost tak musím jednoznačně hodnotit na stupni 100!!
Ondrej Németh
Maximálna spokojnosť, šikovný, ochotný, príjemný.
Chceme sa veľmi pekne poďakovať realitnému maklérovi za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Aj napriek zložitej situácii kvôli koronavírusu boli jeho služby nadštandardné. Ceníme si profesionálny prístup, flexibilitu, pravidelné informovanie, ochotu, dochvíľnosť a snahu o čo najrýchlejšie vybavenie záležitosti v prospech klienta. Každému odporúčam.
Erika
Top pristup, 100 percentna profesionalita. S.M.
Veľká spokojnosť. N.G.
12
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa garsonka Dunajská Streda

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v Dunajskej Strede. V obývateľnom stave, prípadne aj so zariadením. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Dunajská Streda

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Dunajskej Strede. V obývateľnom stave, prípadne aj so zariadením. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Dunajská Streda

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Dunajskej Strede v okolí nemocnici s poliklinikou vo vzdialenosti 10-15 minút chôdzou. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Dunajská Streda

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Dunajskej Strede a v okolí, ihneď obývateľný. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Gabčíkovo

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Gabčíkove a v okolí, ihneď obývateľný. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Dunajskej Strede a v okolí, ihneď obývateľný. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

Cena okolo: 64 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Dunajskej Strede, v oblasti Rybný trh až Pannónsky Háj a okolie futbalového štadióna. Nehnuteľnosť by mala byť ihneď obývateľná bez potreby väčšej investície. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Gabčíkovo

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Gabčíkove a v okolí, ihneď obývateľný. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Šamorín

Cena okolo: 68 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Šamoríne. Byt by mal byť v obývateľnom stave. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Dunajskej Strede a v okolí, ihneď obývateľný. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

Cena okolo: 58 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt so záhradou a parkovaním v okolí Dunajskej Stredy, blízko cesty 63. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa trojizbový byt Gabčíkovo

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Gabčíkove a v okolí, ihneď obývateľný. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa trojizbový byt Senec

Cena okolo: 110 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Senci. Prioritne čo najbližšie k centru mesta. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa trojizbový byt Šamorín

Cena okolo: 78 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na najvyššom poschodí v Šamoríne a v okolí. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa štvorizbový byt Senec

Cena okolo: 125 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Senci. Prioritne čo najbližšie k centru mesta. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa rodinný dom okr. Dunajská Streda

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okolí Dunajskej Stredy. Nehnuteľnosť by mala byť hneď obývateľná bez potreby väčšej investície. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa rodinný dom Dunajská Streda

Cena okolo: 115 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový rodinný dom - NOVOSTAVBU v Dunajskej Strede alebo vo Veľkom Blahove. Nehnuteľnosť by mala byť v stave štandard, s garážou, podlahovým kúrením a pozemkom do 600 m². Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Nájom rodinný dom Dunajská Streda

Cena okolo: 550€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom 3-4 izbového rodinného domu s pozemkom 400-500 m2 v okolí od Dunajskej Stredy až po Veľký Meder. Ihneď obývateľný, prípadne aj so zariadením. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa rodinný dom Gabčíkovo

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Gabčíkove a v okolí, ihneď obývateľný. Ďakujem pekne za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa rodinný dom Senec

Cena okolo: 98 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový rodinný dom v okolí Senca. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa rodinný dom Senec

Cena okolo: 98 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový rodinný dom v okolí Senca. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Kúpa rodinný dom Veľké Blahovo

Cena okolo: 115 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový rodinný dom - NOVOSTAVBU v Dunajskej Strede alebo vo Veľkom Blahove. Nehnuteľnosť by mala byť v stave štandard, s garážou, podlahovým kúrením a pozemkom do 600 m². Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.

Nájom rodinný dom Veľký Meder

Cena okolo: 550€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom 3-4 izbového rodinného domu s pozemkom 400-500 m2 v okolí od Dunajskej Stredy až po Veľký Meder. Ihneď obývateľný, prípadne aj so zariadením. Ďakujeme za spoluprácu a zvážime všetky seriózne ponuky.
15
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia