Renáta Józsová patrí pod pobočku HALO reality Galanta.

Prácu na realitnom trhu beriem ako výzvu ponúknuť klientom najlepší servis s garanciou profesionálneho zvládnutia obchodu. Ľudia často nemajú čas a energiu na riešenie a zabezpečenie nevyhnutných krokov spojených s predajom alebo kúpou nehnuteľností. Práve pre ten prípad je tu naša spoločnosť HALO reality, aby sme vás odbremenili od tých starostí a ponúkli Vám naše služby.

SPOKOJNÝ KLIENT :-)

Mojou prvoradou úlohou je pomôcť Vám pri predaji alebo pri kúpe nehnuteľnosti. Našou prioritou je bezpečnosť prevodu nehnuteľnosti na nového majiteľa a ochrana tak predávajúcich ako aj kupujúcich. Verím, že keď vynaložím maximálne úsilie, klienti to ocenia a budú nás odporúčať ďalej svojim známym a to je náš prvoradý cieľ : SPOKOJNÝ KLIENT :-)

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Galanta, na fotke s maklérkou Renátou Józsovou.

Spokojní klienti po podpise zmlúv v kancelárii v Galante s maklérkou Renátou Józsovou.

Spokojný kupujúci rodinného domu v Dolných Salibách, po podpise zmlúv v kancelárii v Galante s maklérkou Renátou Józsovou.

S pani Józsovou sme boli nadmieru spokojní, zabezpečovala predaj našej nehnuteľnosti na naozaj profesionálnej úrovni, ako bývalí jej učitelia sme na ňu hrdí.

Spokojní predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v Hosté, s maklérkou Renátou Józsovou.

Spokojní klienti (kupujúca/predávajúca) po podpise zmlúv v kancelárii v Galante s maklérkou Renátou Józsovou.

Spokojná klientka z Galanty, po podpise zmlúv s realitnou maklérkou Renátou Józsovou.

Spokojní klienti (predávajúci, kupujúci) na pobočke v Galante, po podpise zmlúv s maklérkou Renatou Józsovou.

Spokojnosť na 100%. Anikó Takáčová
Profesionálny prístup. Určite odporúčam. E.O.
4
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia