Prácu na realitnom trhu beriem ako výzvu ponúknuť klientom najlepší servis s garanciou profesionálneho zvládnutia obchodu. Ľudia často nemajú čas a energiu na riešenie a zabezpečenie nevyhnutných krokov spojených s predajom alebo kúpou nehnuteľností. Práve pre ten prípad je tu naša spoločnosť HALO reality, aby sme vás odbremenili od tých starostí a ponúkli Vám naše služby.

SPOKOJNÝ KLIENT :-)

Mojou prvoradou úlohou je pomôcť Vám pri predaji alebo pri kúpe nehnuteľnosti. Našou prioritou je bezpečnosť prevodu nehnuteľnosti na nového majiteľa a ochrana tak predávajúcich ako aj kupujúcich. Verím, že keď vynaložím maximálne úsilie, klienti to ocenia a budú nás odporúčať ďalej svojim známym a to je náš prvoradý cieľ : SPOKOJNÝ KLIENT :-)

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti po podpise zmlúv v kancelárii v Galante s maklérkou Renátou Józsovou.

Spokojný kupujúci rodinného domu v Dolných Salibách, po podpise zmlúv v kancelárii v Galante s maklérkou Renátou Józsovou.

S pani Józsovou sme boli nadmieru spokojní, zabezpečovala predaj našej nehnuteľnosti na naozaj profesionálnej úrovni, ako bývalí jej učitelia sme na ňu hrdí.

Spokojní predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v Hosté, s maklérkou Renátou Józsovou.

Spokojní klienti (kupujúca/predávajúca) po podpise zmlúv v kancelárii v Galante s maklérkou Renátou Józsovou.

Spokojná klientka z Galanty, po podpise zmlúv s realitnou maklérkou Renátou Józsovou.

Spokojní klienti (predávajúci, kupujúci) na pobočke v Galante, po podpise zmlúv s maklérkou Renatou Józsovou.

Profesionálny prístup. Určite odporúčam. E.O.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.