Milan Kiripolský zodpovedá za IT technológie, marketing a branding firmy.

Študoval informačné a zabezpečovacie technológie na Žilinskej univerzite v Žiline. Po absolvovaní štúdia strávil čas v Londýne a neskôr pôsobil v jednej z popredných IT firiem na Slovenku, kde pracoval na významných projektoch súkromného aj štátneho sektora. Medzi najväčšie projekty patrili Ministerstvo financií SR, Tipos, Allianz, Štátna pokladnica SR, Slovenský pozemkový fond SR, O2, HB reavis, T-com, Enel, Skyeurope a banky ČSOB, VÚB, SZRB, Poštová banka, ZUNO, Národná banka Slovenska. Bol pri tvorbe aplikácii pre všetky platformy mobilných zariadení pre Národnú bločkovú lotériu.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: