Ing. Milan Kiripolský patrí pod pobočku HALO reality Bratislava.

Milan Kiripolský zodpovedá za IT technológie, marketing a branding firmy.
Študoval informačné a zabezpečovacie technológie na Žilinskej univerzite v Žiline. Po absolvovaní štúdia strávil čas v Londýne a neskôr pôsobil v jednej z popredných IT firiem na Slovenku, kde pracoval na významných projektoch súkromného aj štátneho sektora. Medzi najväčšie projekty patrili Ministerstvo financií SR, Tipos, Allianz, Štátna pokladnica SR, Slovenský pozemkový fond SR, O2, HB reavis, T-com, Enel, Skyeurope a banky ČSOB, VÚB, SZRB, Poštová banka, ZUNO, Národná banka Slovenska. Bol pri tvorbe aplikácii pre všetky platformy mobilných zariadení pre Národnú bločkovú lotériu a vzniku najznámejšej štátnej webovej stránke slovensko.sk.

Začiatkom prvej krízy (koniec roka 2008) sa spolupodielal na vzniku vtedy najväčšej realitnej kancelárie MAXA reality, z ktorej z časti vznikla v roku 2012 ešte úspešnejšia realitná kancelária HALO reality. Aktuálne sa HALO reality môže pochváliť najlepším informačným systémom medzi realitnými kanceláriami na slovenskom trhu a najväčšou celoslovenskou reklamnou kampaňou v tlači, rádiu a televízii spomedzi všetkých realitných kancelárii.

Moje nadštandardné profesionálne služby:

realitný maklér profesionálne videorealitný maklér profesionálna 3D obhliadkarealitný maklér profesionálne fotografovanierealitný maklér homestagingrealitný maklér natáčanie nehnuteľnosti dronom

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia